Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

Hja, pol je blo treba pa sendvič, ane? :rolleyes:

Še dobro, da si se zmenil ti za oba, jaz sem takoj obupal, ko je rekel, da ni več hrane :D Ma ni bil slab ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jst pristavim svoj gobček k koritu in pohvalim organizacijo, tudi meni je bilo super dol, res lepo vidt toliko slovenskih motoristvov na enem kupu, lahko bi blo kej večkrat na leto, ampak pomoje bi pol interes obiskovalcev padu, tko, da je kar ql :)

Z izjemo mojega grdega padca na ciljni ravnini, mi je bilo vse lepo in prav, "pograjal" bi samo "prazen čas" med last minute treningom in dirko, lahko bi dali last minute trening kakšno uro pred samimi dirkami, da nebi bilo 6 ur čakanja vmes.....

drugače pa super in 1a, pridem tudi drugo leto, če ne vozit pa vsaj gledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut vse pohvale organizatorju,res je potekalo gladko.

Zanima me katera dva sta padla iz zagrebškega-pred vhodom na cilno na koncu dirke v klasi 1000,js sm se komi izognu če ne bi bili 3-je,upam da nista huje poškodovana.

Padla sta Čošman, pa še en njegov kolega, oziroma je tega najprej odneslo, Čošman se mu pa ni mogel izogniti, ko je drsel po stezi, tako da je zapeljal čezenj - posledice: zlomljen mezinec na roki pri Čošmanu in obe nogi pri drugem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padla sta Čošman, pa še en njegov kolega, oziroma je tega najprej odneslo, Čošman se mu pa ni mogel izogniti, ko je drsel po stezi, tako da je zapeljal čezenj - posledice: zlomljen mezinec na roki pri Čošmanu in obe nogi pri drugem :unsure:

uf :unsure: :wacko: ...

hitro okrevanje obema želim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo :P !

Prilagam še en video

!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se tud na Grobniku pofočku :whistle: ... super je bilo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm šu takoj po zadnji dirki, pa nič opazu :hmm:

Razn tam nekje mal pred Kočevjem so bili s pištolco :ninja:

Sej zato me zanima, jest šu tut po zadnji dirki. Ali so bili prej, al pa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato me zanima, jest šu tut po zadnji dirki. Ali so bili prej, al pa :whistle:

Ja kje si pa ti bil na Grobniku, ker te nism nč vidu?

Sej je blo samo 7000 ljudi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom je bil, pussy.. :whistle: :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kje si pa ti bil na Grobniku, ker te nism nč vidu?

Sej je blo samo 7000 ljudi :whistle:

povsod :D

ne se sekirat, kolikor berem kdo vse bil, jih/vas dost nisem vidu

Z avtom je bil, pussy.. :whistle: :whistle: ;)

bolje z avtom, kot pa dveh oblačkov se ustrašit in spizdit dam po 15ih minutah od prihoda :naughty: kdojezdejpussy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Misty slišal, da bom tudi jaz vozil, ni želel voziti, saj je komaj prebolel prehlad in ni želel, da bi ga ponovno "prehladu". :evilgrin: :naughty: :rolleyes: :whistle: :krneki: :yea1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padla sta Čošman, pa še en njegov kolega, oziroma je tega najprej odneslo, Čošman se mu pa ni mogel izogniti, ko je drsel po stezi, tako da je zapeljal čezenj - posledice: zlomljen mezinec na roki pri Čošmanu in obe nogi pri drugem :unsure:

grozno je blo za videt,samo zadnji tako ni mogel rešiti situacije,js jima tut želim hitro okrevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, "pograjal" bi samo "prazen čas" med last minute treningom in dirko, lahko bi dali last minute trening kakšno uro pred samimi dirkami, da nebi bilo 6 ur čakanja vmes.....

drugače pa super in 1a, pridem tudi drugo leto, če ne vozit pa vsaj gledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so pa včeraj oziroma danes obljubljeni rezultati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzota smo prepoznal čez čelado, k je tko lepo poziral na motorčku :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Misty slišal, da bom tudi jaz vozil, ni želel voziti, saj je komaj prebolel prehlad in ni želel, da bi ga ponovno "prehladu". :evilgrin: :naughty: :rolleyes: :whistle: :krneki: :yea1: :devil:

uuu bošček .... sva že dva t prehlajena :friend1: ... ti pozer pa ne zafrkavi :P sem te vidla več v boksu k na pisti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so pa včeraj oziroma danes obljubljeni rezultati?

Mogoče imajo težave s prirejanjem? :naughty: :evilgrin: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!