Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

Bladzota smo prepoznal čez čelado, k je tko lepo poziral na motorčku :lol:

Le kako vam je to uspelo, a se nisem dovolj zamaskiral...

uuu bošček .... sva že dva t prehlajena :friend1: ... ti pozer pa ne zafrkavi :P sem te vidla več v boksu k na pisti ;)

Sej na svetovnem so tud fantje velik v boksih, k štelajo mašine...Pol pa sam par hitrih krogov s kvalifikacijskimi gumami in spet dol. Jah, tko je to, če hočeš pod 1.30 vozt. :krneki: :krneki: :whistle: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Misty slišal, da bom tudi jaz vozil, ni želel voziti, saj je komaj prebolel prehlad in ni želel, da bi ga ponovno "prehladu". :evilgrin: :naughty: :rolleyes: :whistle: :krneki: :yea1: :devil:

Ej stari, ni pene.

Sam ko enga prehitiš dvakrat v enem krogu, ti pa mal pritisk dvigne. Od takrat ne furam več, takrat ko si ti na pisti. :P

uuu bošček .... sva že dva t prehlajena :friend1: ... ti pozer pa ne zafrkavi :P sem te vidla več v boksu k na pisti ;)

Če bladzo še zmer BMWja vozi, mi je jasno zakaj je toliko v boksih ...

V nasprotnem primeru se mu je pač pussy style zažrl pod kožo, ne zna več drugače, na pisto ne upa :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bladzo še zmer BMWja vozi, mi je jasno zakaj je toliko v boksih ...

V nasprotnem primeru se mu je pač pussy style zažrl pod kožo, ne zna več drugače, na pisto ne upa :whistle: :naughty:

No, no...

Če bi šu jz z BMW-jem na stezo, bi se lahko cel dan vozu brez postanka. K sm bil pa z Yamaho R6, sem pa mogu it dol vsake tolk ole natankat... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, "pograjal" bi samo "prazen čas" med last minute treningom in dirko, lahko bi dali last minute trening kakšno uro pred samimi dirkami, da nebi bilo 6 ur čakanja vmes.....

drugače pa super in 1a, pridem tudi drugo leto, če ne vozit pa vsaj gledat :)

Se strinjam s tabo kakšno uro pred dirko bi nam gospod organizator lahko omogočil en kratek worem up da bi odšli na dirko malo bolj ogreti :naughty:

Mojster prej bi se prjavu pa bi lohk več vozu :headbang: .Drugač pa praš Cesarinija,Pascoto,Bruneta al pa Salvija kdaj pa kako so se prjavl mogoče ti oni kej več povedo :hooray: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sm še en tednoskop pogledu. Reportaža o dnevu Grobnika bi bila komot mal daljša :yes:

Mogoče bi pa naslednje leto lahko imeli tako prireditev na prenovljenem Zeltwegu(AUT) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa naslednje leto lahko imeli tako prireditev na prenovljenem Zeltwegu(AUT) :naughty:

Ti to resno!? Nazadnje, ko sem bil tam je bilo popolno mrtvilo - nobenih aktivnosti. Tudi na raznih avstrijskih forumih je bilo za prebrat, da je projekt bolj ali manj ustavljen.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to resno!? Nazadnje, ko sem bil tam je bilo popolno mrtvilo - nobenih aktivnosti. Tudi na raznih avstrijskih forumih je bilo za prebrat, da je projekt bolj ali manj ustavljen.

D.

Lastnik RED BULLA naj bi do naslednjega poletja odprl prenovljeno stezo :yes:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, malo pozno pa še vseeno nekaj utrinkov iz grobnika...

Nagradna igra...čigave so ritke? :devil:

post-18589-1211113384.jpg

post-18589-1211113399_thumb.jpg

post-18589-1211113409_thumb.jpg

post-18589-1211113417_thumb.jpg

post-18589-1211113436_thumb.jpg

post-18589-1211113583_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!