Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

Če mi rata prej ene 2x na Marof se it malo motorja privadit potem pridem :D Drugače pa samo kot gledalec :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bodo zadeve bolj jasne:

- 16.45 do 600 ccm, »lady cup« in »enduro-supermoto« (7 krogov),

- 17.10 750 ccm in 1000 ccm (8 krogov),

- 17.35 »open« (8 krogov),

letos smo se odločili, da razpišemo novo klaso 750ccm.

In še dirkaški pravilnik:

Za motocikle (pnevmatike, oklep, vzmetenje, itd.) ni predpisanih posebnih omejitev, pomembno je le, da ustrezajo prostornini kategorije v kateri bodo nastopili (Kawasaki 636 spada v kategorijo do 600 ccm)

Vozniki z dirkaško licenco, ki jo imajo ali ki so jo imeli, se lahko prijavijo le v kategorijo »open«, ne glede na prostornino motorja. Prav tako vozniki z dirkaško licenco svetovnega formata, nastopajo le v kategoriji »open« izven konkurence. To ne velja za kategorijo »enduro-supermoto« in »lady cup«.

Lp

uf tole je pa lepo prebrat :OK: čeprav ne bi imel nič proti če pade v 750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa namesto piste narediš en krog tam v okolici grobnika pa prideš na en :beer1:

frips ve? :P

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujemo vam, da si "vstopnico" zagotovite v predprodaji, ki bo do 21. aprila. Do tega datuma je cena 100 €, po njem pa 120 €. V tem znesku je poleg prostega treninga vključena tudi dirka in celodnevna uporaba transponderja (merilnika časa).

Tole je pa men zanimivo, da bodo dal v uporabo transponderje... a je to letos prvič ali je blo lani tudi?

Drugače pa jz tud ob lepem vremenu 100% pridm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos smo se odločili, da razpišemo novo klaso 750ccm.

In še dirkaški pravilnik:

Za motocikle (pnevmatike, oklep, vzmetenje, itd.) ni predpisanih posebnih omejitev, pomembno je le, da ustrezajo prostornini kategorije v kateri bodo nastopili (Kawasaki 636 spada v kategorijo do 600 ccm)

Saj ne, da bi bilo hudo pomembno, me pa vseeno zanima - v katero kategorijo potem spada 996cc V2 motor?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi bilo hudo pomembno, me pa vseeno zanima - v katero kategorijo potem spada 996cc V2 motor?

D.

BOMBNIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi bilo hudo pomembno, me pa vseeno zanima - v katero kategorijo potem spada 996cc V2 motor?

D.

pod inventar dirkališča :) čudno vprašanje, še bolj čuden odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je še malo zgodaj, pa vendar...Če bi šel kdo iz Ljubljane/okolice s kombijem dol pa ima še 1 plac za motor, naj mi kar sporoči ! Seveda dam za bencin. Če ne bo nobenega, lahko tudi jaz mogoče dobim kombi, kjer bo tud 1 frej plac !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi definitivno pridemo ... verjetno samo gledat ... po nabito polnem avtobusu se tut neda plesat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, sam kolikor piše gledajo samo na prostornino agregata in ne na njegovo zasnovo

aja glede mojega odgovora, bil je malce začinjen z humorjem: ducati-->inventar-->nepremičnina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bolj tole zanima:

Kaj to pomeni, da jaz sedim zadaj, inštruktor pa vozi moj motor? Al da jaz vozim za enim?

Koliko bo pa krogov za 20 euričev?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi rata prej ene 2x na Marof se it malo motorja privadit potem pridem :D Drugače pa samo kot gledalec :krneki:

Polagalec iz Rajd.....a niso to sami telečji izgovori?? No sam vprašam, glede na to, da si bil celo zimo sila glasen glede Grobnika.......Izgovori pač.......že slišano in videno..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko bo pa krogov za 20 euričev?? :naughty:

Lani so bli štirje :cry: .........ravno toliko da si si lušte naredo, za razmišljanje o kakih pravih linijah pa ni niti časa niti prostora.

PS: je pa vseeno vredno probat :OK: ,...v primeru da še nisi vozo na pisti :whistle:

Lp,Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani so bli štirje :cry: .........ravno toliko da si si lušte naredo, za razmišljanje o kakih pravih linijah pa ni niti časa niti prostora.

PS: je pa vseeno vredno probat :OK: ,...v primeru da še nisi vozo na pisti :whistle:

Lp,Gregor

Če sem se že, potem se za ta denar verjetno ne splača..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

honda (vsaj pr men) ne bo piste vidla

Misty, kaj se ti je pa zamerila Hondica? Po moje bi ti bla hvaležna ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gašper, a se že ve mogoče kakšen bo urnik in kako je z skupinami glede na dosežene čase na Grobniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polagalec iz Rajd.....a niso to sami telečji izgovori?? No sam vprašam, glede na to, da si bil celo zimo sila glasen glede Grobnika.......Izgovori pač.......že slišano in videno..... :evilgrin:

Celo zimo sila glasen glede Grobnika? Si me pa s kom zamenjal :D In zakaj izgovori?! Glede na to, da sem zamenjal motor, imam z njim prevoženih 150km, prej pa sem vozil 3 leta motor, ki je šel max 200km/h in imel pol manj KM se mi ne zdi modro takoj v prvem šusu silit na Grobnik. Bi bilo bolj pametno se malo privadit motorja prej a ne? Na kakšni manj hitri pisti. Očitno se tebi ni panike usest na še enkrat močnejši motor in žgat do daske :rolleyes: Sicer pa sem prepričan, da bo kakšen Marof padel v aprilu, če bo le vreme, tako, da maja ne bi smelo bit problema :winkiss:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima kako bo s skupinami? Bo tako kot pri mariborčanih, kjer je mejnik 1.50 in dve skupine al bodo 3 kot na happeningu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!