Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

Naša klapa ne gre - dopoldne ni po skupinah... Škoda, ne vem, zakaj je težko po skupinah, na MotoHappeningu teče vse lepo in brez gužve ali čakanja v vrsti, da bo kdo šel dol s piste.

Očitno ne podpirate slovenskega hitrostnega motociklizma :BUA:

12:30 pa spet ni tko pozna ura, takrat se taprava uživancija lih prav začne :OK:

zakaj pa je tako narobe če dopoldne ni po skupinah? a vam je težko prehitevat al se bojite da vas bojo prehitevali?

mislim pa da je čarman z razlogom dal tak prosti trening dopoldne.

upam da si vseeno premislite in pridete ;)

se vidmo... :naughty:

lp,

neya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ne podpirate slovenskega hitrostnega motociklizma :BUA:

12:30 pa spet ni tko pozna ura, takrat se taprava uživancija lih prav začne :OK:

zakaj pa je tako narobe če dopoldne ni po skupinah? a vam je težko prehitevat al se bojite da vas bojo prehitevali?

mislim pa da je čarman z razlogom dal tak prosti trening dopoldne.

upam da si vseeno premislite in pridete ;)

se vidmo... :naughty:

lp,

neya

Ne bojimo se prehitevati, le če smo vsi (počasni, srednji in hitri) skupaj, ne delaš dobrih časov in ni dovolj tekoča vožnja.

Uživancija se za nas začne že s prvim treningom! :)

In ni res, da ne podpiramo slovenskega motociklizma - lani so celjani (MK Savinja) in mariborčani (AMD TAM) organizirali 'slovenski dan' dvakrat, letos bodo trikrat. In mi bomo tam (oni napravijo dve skupini). Čarman pa samo enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bojimo se prehitevati, le če smo vsi (počasni, srednji in hitri) skupaj, ne delaš dobrih časov in ni dovolj tekoča vožnja.

Uživancija se za nas začne že s prvim treningom! :)

In ni res, da ne podpiramo slovenskega motociklizma - lani so celjani (MK Savinja) in mariborčani (AMD TAM) organizirali 'slovenski dan' dvakrat, letos bodo trikrat. In mi bomo tam (oni napravijo dve skupini). Čarman pa samo enkrat.

da nebo pomote, jaz ne vozim, ampak sem bil na vseh happeningih zadnji dve leti. Đurotove organizacije nemorem pohvaliti, in pregleda nad skupinami nima nihče. vem da se v hitri skupini le malokdo vozi zares hitro. Kolikor sem pogledal tole zadevo, ce Gašper in kompanija zgledujejo po Jura Racingu, kjer se dopoldan naredi čase, in popopldan lahko tiščiš v skupini, svojemu času primerno. Želja hitrih pilotov je, da bi bila skupina s časi pod recimo 1:38:00, kar pa ne pomaga,. če je vmes 20 takh ki vozijo 1:50:00. zato mislim da so jutranji treningi s transponderjem uredu. Selekcija za popoldansko uživancijo non-plus-ultra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nebo pomote, jaz ne vozim, ampak sem bil na vseh happeningih zadnji dve leti. Đurotove organizacije nemorem pohvaliti, in pregleda nad skupinami nima nihče. vem da se v hitri skupini le malokdo vozi zares hitro. Kolikor sem pogledal tole zadevo, ce Gašper in kompanija zgledujejo po Jura Racingu, kjer se dopoldan naredi čase, in popopldan lahko tiščiš v skupini, svojemu času primerno. Želja hitrih pilotov je, da bi bila skupina s časi pod recimo 1:38:00, kar pa ne pomaga,. če je vmes 20 takh ki vozijo 1:50:00. zato mislim da so jutranji treningi s transponderjem uredu. Selekcija za popoldansko uživancijo non-plus-ultra.

podpišem :worship:

Goooo Caca!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilnik za treninge in proste treninge

V okviru prostega treninga med 09.00 in 11.35, vas bomo razporedili v tri skupine po 40 voznikov (hitri, srednje hitri in počasni). Od 11.50 do 12.20 dobite na prijavnem mestu nalepko ki vas razporedi v posamezno skupino.

Treningi po skupinah je namenjen tudi razvrstitvi na štartna mesta za dirko, za vse tiste, ki se bodo nanjo prijavili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nebo pomote, jaz ne vozim, ampak sem bil na vseh happeningih zadnji dve leti. Đurotove organizacije nemorem pohvaliti, in pregleda nad skupinami nima nihče. vem da se v hitri skupini le malokdo vozi zares hitro. Kolikor sem pogledal tole zadevo, ce Gašper in kompanija zgledujejo po Jura Racingu, kjer se dopoldan naredi čase, in popopldan lahko tiščiš v skupini, svojemu času primerno. Želja hitrih pilotov je, da bi bila skupina s časi pod recimo 1:38:00, kar pa ne pomaga,. če je vmes 20 takh ki vozijo 1:50:00. zato mislim da so jutranji treningi s transponderjem uredu. Selekcija za popoldansko uživancijo non-plus-ultra.

točno tako in nikakor drugače :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v tej temi se pa bolj malo dogaja.. no še vedno boljše kot pa nakladanje..

Naša ekipa se že veseli dirk in komaj čakamo ta dogodek..

Je še kaj novega glede tega dneva? Vstopnino za na parking bo treba plačati?

Lp G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanja za tiste, ki ste se že udeležili panoramske vožnje po pisti.

Zanima me ali ali je takšna vožnja primerna za vožnjo s sopotnikom/co :whistle: Kakšne hitrosti pa se dosegajo ob tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo varna vožnja po pisti tud organizirana? (kot lansko leto z g. Leganom? :hmm: )

Pa ne da si letos s5 samo panoramska??? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vas bo pa sploh kej vozil trening sploh??

Veliko mest je že zasedenih, pa me zanima kolk nas je kej motosvetovcev med njimi...

Popravljeno . Popravil Zoki48
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vas bo pa sploh kej vozil trening sploh??

Veliko mest je že zasedenih, pa me zanima kolk nas je kej motosvetovcev med njimi...

no vndarle edn :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki48 Posted Yesterday, 09:31 PM

Kolk vas bo pa sploh kej vozil trening sploh??

Veliko mest je že zasedenih, pa me zanima kolk nas je kej motosvetovcev med njimi...

Evo mene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vas bo pa sploh kej vozil trening sploh??

Veliko mest je že zasedenih, pa me zanima kolk nas je kej motosvetovcev med njimi...

Jaz...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme verjetno tudi jaz :)

Vse odvisno od tega, ali mi rata poliestre porihtat do takrat ali ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Urbi #37 bo letos zlo konkurenčn na svoji hondici... :worship: :naughty:

(urbi - obljubljeni fotki)

Popravljeno . Popravil Zoki84
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!