Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

Za vse, ki ste se še hoteli prijaviti na SLOVENSKI DAN NA GROBNIKU 02.05.2008 sporočamo, da je prosti trening vključno z dirkami RAZPRODAN!!

Na voljo je še rekreativna vožnja na katero se je možno prijaviti samo na Grobniku na dan prireditve.

Seveda bomo zelo veseli tudi obiska gledalcev, katerim pa ne bo treba plačati vstopnine.

Lp, organizator SLOVENSKEGA DNE NA GROBNIKU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki ste se še hoteli prijaviti na SLOVENSKI DAN NA GROBNIKU 02.05.2008 sporočamo, da je prosti trening vključno z dirkami RAZPRODAN!!

Na voljo je še rekreativna vožnja na katero se je možno prijaviti samo na Grobniku na dan prireditve.

Seveda bomo zelo veseli tudi obiska gledalcev, katerim pa ne bo treba plačati vstopnine.

Lp, organizator SLOVENSKEGA DNE NA GROBNIKU

Pridem navijat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki ste se še hoteli prijaviti na SLOVENSKI DAN NA GROBNIKU 02.05.2008 sporočamo, da je prosti trening vključno z dirkami RAZPRODAN!!

Na voljo je še rekreativna vožnja na katero se je možno prijaviti samo na Grobniku na dan prireditve.

Seveda bomo zelo veseli tudi obiska gledalcev, katerim pa ne bo treba plačati vstopnine.

Lp, organizator SLOVENSKEGA DNE NA GROBNIKU

Pohvalna novica.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom prisoten.... :naughty:

Me pa zanima ta rekreativna vožnja :naughty: ,ker še nisem bil na Grobniku....pa mi ni kaj znano... :unsure: upam, da se mi bo uspelo prijavit..., prosil bi koga, da napiše malo več o tej rekreativni vožnji..kako in kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom prisoten.... :naughty:

Me pa zanima ta rekreativna vožnja :naughty: ,ker še nisem bil na Grobniku....pa mi ni kaj znano... :unsure: upam, da se mi bo uspelo prijavit..., prosil bi koga, da napiše malo več o tej rekreativni vožnji..kako in kaj....

Pravila rekreativne vožnje

Rekreativna vožnja je namenjena izključno ogledu in spoznavanju s progo, ne pa prosti dirkaški vožnji. Prepovedano je kakršnokoli prehitevanje. Vozi se v skupini za voznikom inštruktorjem, ki ima oblečen rumen telovnik. Vsako neupoštevanje pravil se kaznuje z takojšno odstranitvijo motečega ali celotne skupine.

Organizator si pridržuje pravico, da urnik prireditve spremeni. Udeležba na stezi je na lastno odgovornost.

Uradna razlaga! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim sta bili lansko leto formirani 2 skupini z dvema inštruktorjem. Vozil sem v prvi skupini nekje na četrti poziciji in moram priznati, da mi je bila ta rekreativna vožnja kar precej adrenalinska. Naš inštruktor je kar veselo kolenčkal, moje tačke pa so bile po vožnji tudi kak milimeter ali dva bolj odbrušene kot pred vožnjo po stezi. Nikakor se nisem "ulovil" za zagrebškim ovinkom, zato sem vedno moral loviti predhodnike po ciljni ravnini, kjer inštruktor ni dopuščal visoke hitrosti. Drugače pa si lahko to vožnjo privošči kdorkoli, saj hitrost kolone proti zadnjemu v njej pada, tako da ni nobene panike, da bi bilo potrebno vozit preko svojih zmogljivosti. Za počasnejšo vožnjo se postaviš pri vhodu na stezo na konec kolone in uživaš v svoji vožnji ... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minut = 6-7 krogov.,Ko se ravno malo spraviš k sebi, je pa na žalost treba že dol ... :headbang: :headbang: :headbang:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekreativna košta cca. 20 Eur ali ja? (1 min - 1 Eur) Bomo videli :closedeyes:

Za tiste ki niso vajeni dirkališča in imajo željo izkusiti to dogodivščino na najbolj varen način je to sigurno najboljša možna opcija. Kar se pa tiče cene oz. stroška je pa tako, vsi ste imeli možnost nakupa treninga za cel dal v vrednosti 100€.

Tako da se meni osebno zdi to zelo dobra opcija, seveda pa je odvisno od vsakega posameznika.

Tako ali tako pa je tu na forumu veliko praznih besed ki tudi prazne ostanejo!

Upam da se z vsemi vidimo na ta dan in da nam bo vreme naklonjeno! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi izrednega povpraševanja po treningih in dirkah smo se odločili, da naredimo LAST MINUTE trening z dirko. To pomeni, da je treninga 20 min kateri šteje tudi za štartne pozicije in pa dirka.

Cena je 70€,

Kapaciteta 40 voznikov,

Prilagam nov urnik dogotka

URNIK DOGAJANJA:

- 08.00 zbor in prijave,

- 09.00 -11.15 prosti trening,

- 11.15 -11.35 last minute trening

- 11.40 -12.00 rekreativna vožnja (20 min)

- 12.00 -12.30 odmor,

- 12.30- 12.50 trening HITRI

- 12.55- 13.15 trening SREDNJE HITRI

- 13.20- 13.40 trening POČASNI

- 13.45- 14.05 trening HITRI

- 14.10- 14.30 trening SREDNJE HITRI

- 14.35- 14.55 trening POČASNI

- 15.00- 15.20 trening HITRI

- 15.25- 15.45 trening SREDNJE HITRI

- 15.50- 16.10 trening POČASNI

- 16.15 -16.35 rekreativna vožnja HONDA (20 min)

DIRKE:

- 16.45 do 600 ccm, »lady cup« in »enduro-supermoto« (7 krogov),

- 17.10 750 ccm in 1000 ccm (8 krogov),- 17.35 »open« (8 krogov),

- 18.30 razglasitev rezultatov z nagradami.

Se vidimo na Grobniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi izrednega povpraševanja po treningih in dirkah smo se odločili, da naredimo LAST MINUTE trening z dirko. To pomeni, da je treninga 20 min kateri šteje tudi za štartne pozicije in pa dirka.

Cena je 70€,

Kapaciteta 40 voznikov,

Prilagam nov urnik dogotka

URNIK DOGAJANJA:

- 08.00 zbor in prijave,

- 09.00 -11.15 prosti trening,

- 11.15 -11.35 last minute trening

- 11.40 -12.00 rekreativna vožnja (20 min)

- 12.00 -12.30 odmor,

- 12.30- 12.50 trening HITRI

- 12.55- 13.15 trening SREDNJE HITRI

- 13.20- 13.40 trening POČASNI

- 13.45- 14.05 trening HITRI

- 14.10- 14.30 trening SREDNJE HITRI

- 14.35- 14.55 trening POČASNI

- 15.00- 15.20 trening HITRI

- 15.25- 15.45 trening SREDNJE HITRI

- 15.50- 16.10 trening POČASNI

- 16.15 -16.35 rekreativna vožnja HONDA (20 min)

DIRKE:

- 16.45 do 600 ccm, »lady cup« in »enduro-supermoto« (7 krogov),

- 17.10 750 ccm in 1000 ccm (8 krogov),- 17.35 »open« (8 krogov),

- 18.30 razglasitev rezultatov z nagradami.

Se vidimo na Grobniku

Se vidmo :D , kam boš pa tele last minute na dirko dau, pa menda ja ne k damam?

LP, T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidmo :D , kam boš pa tele last minute na dirko dau, pa menda ja ne k damam?

LP, T

Bolje da ne so sami mački prjavlen zato dekleta POZOR!!!!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če se da kje na Grobniku ali v bližini natankat bencin in če se da za eure? Tok da vem če bo treba kune vzet. Imam namreč premajhen rezervar in ne bo zdržalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če se da kje na Grobniku ali v bližini natankat bencin in če se da za eure? Tok da vem če bo treba kune vzet. Imam namreč premajhen rezervar in ne bo zdržalo.

Jap, bencinski servis je na Grobniku, vendar je tam bencin precej drag (kolikor se spomnim, nimajo nič proti eurom).

Je pa v bližini na avtocesti tudi 'običajen' bencinski servis... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za podražt.

Matr,dve dirki pa tolk pokalov!!!! :krneki: A je še za rekreativno kakšen??? :kva2:

Ma se hecam,fino res,pridemo pogledat ka to bo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za podražt.

Zdj se mi pa sline cedijo.. :hooray:

Upam da bo ratal enga dam odnest :rolleyes:

(pobožne želje)

Popravljeno . Popravil Zorman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!