Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

david764 :topic: :topic: :topic: :topic:

uporabi iskalnik; kategorija politiziranje in tema o dirkališču... tole je tema slovenski dan na grobniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest mam pa eno takole vprašanje za vse amaterske dirkače, ki so na Grobniku dirkal in sicer:

Kolikšno končno brzino dosežete na štartnociljni ravnini?

Pa resne odgovore bi prosu.

Hvala vam že vnaprej,

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikšno končno brzino dosežete na štartnociljni ravnini?

Pa resne odgovore bi prosu.

Z SV1000S dosežem cca. 220 km/h, s tem da 'nimam časa' pogledat res čisto na koncu, tik pred zaviranjem.

Z dokaj resnim dirkalnim mopedom pri času kroga 1:33 pa je hitrost na ciljni ravnini 255km/h (vir: motori.hr).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

255 realnih, po števcih rižotkotov se vozijo tudi 280+ :)

Predvsem na račun krajšanja prenosov in posledično precejšnega laganja števcev...

Sam sem se po števcu na Grobniku peljal že preko 300 :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

255 realnih, po števcih rižotkotov se vozijo tudi 280+ :)

Motor je Suzuki GSX-R1000 K5, dirkaško pripravljen. 255km/h je bilo realnih po GPS-u.

Zanimivo, da nekateri z neverjetno natančnimi števci pri malce slabših časih po tej ravnini letijo 265 km/h... :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A koga zanima mesto v boksu v petek?

V petek zjutraj imam namen najeti ta velik boks, tko da bodo prosta še 4 mesta v boksu. Cena 20 eur po motorju.

V boksu je elektrika ( za grelce) in voda.

Če koga zanima naj me kontaktira preko PM ali na gsm v profilu.

Lp, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest mam pa eno takole vprašanje za vse amaterske dirkače, ki so na Grobniku dirkal in sicer:

Kolikšno končno brzino dosežete na štartnociljni ravnini?

Pa resne odgovore bi prosu.

Hvala vam že vnaprej,

Lp

Sicer zato obstaja tudi tema grobnik, ampak ok, odgovorov je blo že kar dosti.. ampak vseeno da ponovim kaj je rekel Salsa, ko so imeli intervju z eno od naših televizij: Da Camlek na koncu ciljne ravnine doseže realno hitrost 280 km/h.. če te pa zanima kakšne hitrosti se bodo dosegale na slo. dnevu k smo že pač v tej temi.. pa mislim da lahko mirne volje odšteješ cca. 20-30 km/h.. (IMHO).. moje čist moje osebno mnenje!!

lp Zorman :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Camleka ne bo, ker menda ni prostora!!!

Je že Čača vsa mesta oddal in Camlek s svojim mladim varovancem, novim dirkačem v 600 Superstock ni dobil prostora.

In ta dan bi naj bil promocija slovenskega motociklizma....... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Camleka ne bo, ker menda ni prostora!!!

Je že Čača vsa mesta oddal in Camlek s svojim mladim varovancem, novim dirkačem v 600 Superstock ni dobil prostora.

In ta dan bi naj bil promocija slovenskega motociklizma....... :rolleyes:

Najbolš da Caca pred slovenskim dnevom organizira še tečaj pismenosti za stokajoče in jokajoče, ki se niso utegnili prijaviti niti v prvem, niti v drugem dodatnem terminu :headbang: :rolleyes:

pa brez skrbi .... dobrih dirkačev ne bo manjkalo :winkiss:

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da Caca pred slovenskim dnevom organizira še tečaj pismenosti za stokajoče in jokajoče, ki se niso utegnili prijaviti niti v prvem, niti v drugem dodatnem terminu :headbang: :rolleyes:

pa brez skrbi .... dobrih dirkačev ne bo manjkalo :winkiss:

valda, da jih ne bo manjkalo...sej bom jst tam :whistle: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z SV1000S dosežem cca. 220 km/h, s tem da 'nimam časa' pogledat res čisto na koncu, tik pred zaviranjem.

Z dokaj resnim dirkalnim mopedom pri času kroga 1:33 pa je hitrost na ciljni ravnini 255km/h (vir: motori.hr).

D.

mislim, da se ne bom zlagal: z z750 po števcu tam nekje okrog ciljne črte 225kmh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jst mam pa tle eno vprašanje! Glede 2. maja k je Slovenski dan na Grobniku sm baje slišala da nek odpade, saj je blo ponavad to zmeram pod 1. majem, zdej so pa nekateri baje ponudl več keša!! pa naj bi pol naše Slovensko odpal??? a je to res???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, sem slišal na tržnici da so se prodali za en kurčev blagoslov ! :stupid:

pridem !

glede na napoved kar z avtom ! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jst mam pa tle eno vprašanje! Glede 2. maja k je Slovenski dan na Grobniku sm baje slišala da nek odpade, saj je blo ponavad to zmeram pod 1. majem, zdej so pa nekateri baje ponudl več keša!! pa naj bi pol naše Slovensko odpal??? a je to res???

:hmm: Ne smeš bit tko naivna no 1.april je že mimo.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ne smeš bit tko naivna no 1.april je že mimo.. .)

hehe sej nism tko naivan sam prašam če je to res kar sm slišala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jst mam pa tle eno vprašanje! Glede 2. maja k je Slovenski dan na Grobniku sm baje slišala da nek odpade, saj je blo ponavad to zmeram pod 1. majem, zdej so pa nekateri baje ponudl več keša!! pa naj bi pol naše Slovensko odpal??? a je to res???

Men je en policist na motorju k drugač privat vozi cbr1000 rekel (ko me je ustavil), da naj bi tud odpadlo. Sam jest sm videl, da me hoče mal zmest pa mu nisem glih verjel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je en policist na motorju k drugač privat vozi cbr1000 rekel (ko me je ustavil), da naj bi tud odpadlo. Sam jest sm videl, da me hoče mal zmest pa mu nisem glih verjel

Vrjetno folku zdej neki ne štima, k je blo pač tole zmeri na 27.aprila.. Če bi odpadlo, vrjemte da bi caca objavu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!