Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

Vreme bo sigurn!!!

http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in...ki/napoved.html

Padavine so pa sam tiste lokalne napovedane za katere ne vejo če bojo pa kje bojo!!!

Slovenija je za točno vremensko napoved zelo težavna. Na severu alpe, na jugu morje, vmes pa vsemogoče vremensko dogajanje. Tudi sami vremenarji na HZRS priznavajo, da so kake daljnoročne točne vremenske napovedi skoraj nemogoče, če so v naši bližini katerakoli vremenska dogajnja. Še nabolj sigurna vremenska napoved za Slovenijo je, kadar je nad celo Evropo anticiklon ali ciklon :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem ! Lahko se dobimo na poti proti Kočevju. Sam jest grem čez Gerovo, ne čez Brod na Kolpi :rolleyes:

Lahko se dobimo pri Yamaha trgovini, to je zravn semenarne na dolenjski cesti :yes:

Drgač pa mam telefonsko v profilu pa poklič .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sicer nisem iz Ljubljane, lahko bi te počakal v Turjaku ali na Rašici na Petrolu. Jest pa bi štartal okrog 7h, da se ob osmih dol prijavim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sicer nisem iz Ljubljane, lahko bi te počakal v Turjaku ali na Rašici na Petrolu. Jest pa bi štartal okrog 7h, da se ob osmih dol prijavim .)

Aja no sej pol se pa dol vidmo, ker bom kasnej šu tam ob 10ih prbližn B)

P.S. ja sm mislu, da si z Lj :)

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ima kdo namen it že prvega zvečer dol?

Jaz grem 1. popoldne s mopedom na prikolici...

S tem da mi trenutno ni čisto jasno, kako je po novem s spanjem ob progi - bojda zdaj to tudi zaračunavajo... Upam, da ne bodo kaj komplicirali.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem zdej že 100%, danes sem dobil potni list po pošti :OK: Zdej če mi ne bo uspel zxr-ja zrihat (ampak mi je obljubil) bom vozil od kolega zx-6r z akrapotom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim pomoč za jutri. Imam karto, sam jest ne bom vozil jutri ker mi ne more še motorja zrihtat. Zato bi prosil koga ki ma racing gume gor če bi šel dol na moj račun pa če bi lohka še jest kakšen krog naredu (seveda dam karto cenej-normalno), drugač karte ne prodam. Prosil bi, če mi sporočite čimprej, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim pomoč za jutri. Imam karto, sam jest ne bom vozil jutri ker mi ne more še motorja zrihtat. Zato bi prosil koga ki ma racing gume gor če bi šel dol na moj račun pa če bi lohka še jest kakšen krog naredu (seveda dam karto cenej-normalno), drugač karte ne prodam. Prosil bi, če mi sporočite čimprej, LP

ja a ne boš pol vozu od kolega zx6r .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On mi bo šele zvečer sporoču, pa tud na žalost nima tapravih gum kot sem mislil. Res prosim, sporočite mi če ma kdo interes !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem zdej že 100%, danes sem dobil potni list po pošti :OK: Zdej če mi ne bo uspel zxr-ja zrihat (ampak mi je obljubil) bom vozil od kolega zx-6r z akrapotom :P

a to od đerija hehe?? zanimivo da ti bo kar posodo za na grobnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač karte ne prodam.

In kaj ti bo karta, če nimaš motorja? Je ne bi raje dal nekomu drugemu, ki pa ima motor, bi rad vozil in nima karte? :?:?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sploh ne. Gre se za tastaro zx-6r '97. Đerija niti nisem prosil, vprašal sem pa ga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imate mojo ponudbo: dam karto za 60eur s pogojem da še jaz kakšen krog naredim, sicer bo karta še danes šla v smeti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imate mojo ponudbo: dam karto za 60eur s pogojem da še jaz kakšen krog naredim, sicer bo karta še danes šla v smeti.

LP

mislim wtf, raje vržeš karto v smeti, kot pa bi jo nekomu magari prodal, ki bi rad šel :headbang: ....glede motorjev pa dvomim da ti bo kdo kar tak posojal za vozit po pisti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imate mojo ponudbo: dam karto za 60eur s pogojem da še jaz kakšen krog naredim, sicer bo karta še danes šla v smeti.

LP

optimist :D

ps:brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!