Skoči na vsebino

Srečanje Laverda SLO


matjaz69

Priporočene objave

Pozdravljeni

Zadnji vikend v Maju ( 23,24,25, 2008) bomo organizirali srečanje Laverda motociklov v Bovcu.Zaradi lažje organizacije prosim,da zainteresirani sporočite prijavo na ZS ali GSM :040 333 314

Lp

Naše lansko srečanje

http://www.motorclassics.si/index.php?opti...29&catid=22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda lahko prideš,je pa tudi to res,da imamo glede tega eno pravilo.Ko se gre na furo se azijska sekcija pelje na začelju kolone.Za mene kot so organizatoja velja isto.Na lanskem srečanju sva z kojegom zamenjala motorje,ker je imel željo peljati Laverdo , je namreč bivši lastnik Laverde 500 in ga je zajel močan val nostalgije.Ko sem sedel na njegovo CBR-ko sem moral zapustiti prvo bojno vrsto in tako sem postal začasni član "azijske sekcije". Z prijateljem SF-om sva si izmenjevala predzadnje in zadnje mesto.

Sem pa opazil tudi prednosti azijske sekcije.Tresljajov skoraj ni,ušesa ne trpijo,v ovink gre motor kar sam,...u bistvu sem se kr mal spočil.

Ja tkoje zadeva zgleda,da ne boš dobil kakšne zmotne predstave da smo Laverda nacijonalisti,mogoče mal,oz. po potrebi.

Lp

Matjaž (Laura)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej jest tud če počasi oči mečem okrog, če bi se v kakšnem kotu valjala kakšna v "gajbicah"... :whistle:

Tale napad nostalgije še kar traja... :D

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Letos bomo imeli srečanje Laverd v Bovcu,(avtocamp Vodenca)24.in 25 maj.Bolj zagnani se lahko dobimo že 23. maja popoldan.

http://www.camp-vodenca.com/

Stroški kampiranja bodo znašali 9 EUR na osebo,zajtrk in večerjo imamo lahko v kampu (6 EUR),pivo Staropramen imajo po 0,90 EUR.

V soboto 24.,bomo šli tudi na skupinsko voznjo,vendar relacija še ni znana,se bomo pa sigurno zaustavili v kakšni gostilni(kosilo).

Udeležbo prosim sporočite na e-mail: matjaz.lavric@gmail.com ali GSM 040 333 314

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!