Skoči na vsebino

Srečanje lastnikov VFR-k.......


xr800

Priporočene objave

Evo, da ne bo Ledeni popenil, odpiram temo za srečanje lastnikov motornih koles Honda VFR.....da ne bo pomote, nisem organizator :evilgrin: , bom pa prišel na srečanje (če se nam bo uspelo dogovorit).....Torej interesenti:

1.XR800

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no......

kdo ma jajca za bando skup zbrat????

se kdo javi??? :whistle: :whistle: :whistle:

Lahko poizkusiš...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog je,počakamo še kako prijavo,potem določimo datum in kraj in to je to.....

Enkrat v maju bi bilo po moje OK,mislim da ne potrebujemo nekega organizatorja,saj ne gremo na ohcet.....smo al nismo,simple as that.

9 do tega trenutka...

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, samo datum še, mesec je povsem OK......tud jaz mislim, da ne rabimo preveč komplicirat........ Bomo pa mogli nekam v center, da bo vsem približno enako daleč........ne vem, mogoče kje v okolici LJ....samo predlog......Več nas je kot devet, v to sem pa prepričan......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, samo datum še, mesec je povsem OK......tud jaz mislim, da ne rabimo preveč komplicirat........ Bomo pa mogli nekam v center, da bo vsem približno enako daleč........ne vem, mogoče kje v okolici LJ....samo predlog......Več nas je kot devet, v to sem pa prepričan......

Aha, okol Ljubljane, pol ti bom pa nasprot pršu :evilgrin:

Da se mi bo vsaj ogrela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, okol Ljubljane, pol ti bom pa nasprot pršu :evilgrin:

Da se mi bo vsaj ogrela :whistle:

Iskati kompromise je velika umetnost :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, samo datum še, mesec je povsem OK......tud jaz mislim, da ne rabimo preveč komplicirat........ Bomo pa mogli nekam v center, da bo vsem približno enako daleč........ne vem, mogoče kje v okolici LJ....samo predlog......Več nas je kot devet, v to sem pa prepričan......

Iz katerih krajev naše lepe dežele pa smo?

9-Domžale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!