Skoči na vsebino

motozbor cirkovce 2008


jasmina

Priporočene objave

...... če ne bo snega, potem prav gotovo.

pa pizdek bo tudi tam, tako da bomo že trije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim, da me je že nekdo prehitel z objavo in dal naslov teme kar motozbor, sem prepričan, da se bo sigurno oglasil kakšen pravi biker in začel natolcevati o razlikah med žegnom in zborom. Mi smo pač nekaj posebnega in delamo vse nešto između bi rekli naši južni prijatelji. No, saj je vseeno, scenarij bo pa tak:

V petek otvoritev ob 17.00 uri s hostesami in jager partyjem, živo glasbo (absolutno samo rock) in zaključek s striptizom. V soboto zbor ob 11. uri in prebujanje ob rock'n'rollu skupine Tretja izmena, brezplačen golaž za motoriste (polanski golaž), ob 13.30 panoramska vožja po Dravskem polju na Ptujsko Goro, kjer bo ob 14. uri žegnanje motorjev in potem še okrepčilo Turističnega društva PG. Po povratku na domače prizorišče se bo nadaljeva zabava z rock'n'roll skupino ZEN, pa spet kakšno presenečenje ...

Skratka, potrudili se bomo za vas v vsakem vremenu!

Lep podzdrav v imenu MKT

P.S. Jasmina hvala za otvoritev teme

post-7102-1206476990_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim, da me je že nekdo prehitel z objavo in dal naslov teme kar motozbor, sem prepričan, da se bo sigurno oglasil kakšen pravi biker in začel natolcevati o razlikah med žegnom in zborom. Mi smo pač nekaj posebnega in delamo vse nešto između bi rekli naši južni prijatelji. No, saj je vseeno, scenarij bo pa tak

Skratka, potrudili se bomo za vas v vsakem vremenu!

Lep podzdrav v imenu MKT

P.S. Jasmina hvala za otvoritev teme

pardon da sem te prehitala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le glejte da bote založeni z ledenim pivom,če je žegen je žegen.

haložani dost spijejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti ne,radi pa ledeno in dobro,pa seveda v dobri družbi. :naughty:

kolk vem ptujska gora niso haloze :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor za koga,meni je polskava.

majšperčani pa nočejo bit haložani

je pa lepo v halozah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da bp res lepo vreme

lani je blo kar folka.vreme pa svetovno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... če ne bo snega, potem prav gotovo.

pa pizdek bo tudi tam, tako da bomo že trije...

ja.. pizdi se bo ziher nacrtal tam, pa ostala kompanija tudi verjetno... :naughty: mate že sveži asfalt, da ga spet malo segrejemo? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le glejte da bote založeni z ledenim pivom,če je žegen je žegen.

o glej ga glej... ti si končno našel forum... pa nene se zaj preveč skromnega delaj, ko je goora o piru.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o glej ga glej... ti si končno našel forum... pa nene se zaj preveč skromnega delaj, ko je goora o piru.. :naughty:

Nisem skromen,saj pravim da mora biti ledeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. pizdi se bo ziher nacrtal tam, pa ostala kompanija tudi verjetno... :naughty: mate že sveži asfalt, da ga spet malo segrejemo? :evilgrin:

Nekaj se nas bo že nabralo :grim

Me pa že res firbec mantra,....klko s rabi 12-ka da gumo skure :whistle:

PS: Tulipani čez dan še škife povabite na kako pivičko, da nebojo pol 200m vstran frulic delili :krneki: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. pizdi se bo ziher nacrtal tam, pa ostala kompanija tudi verjetno... :naughty: mate že sveži asfalt, da ga spet malo segrejemo? :evilgrin:

sveži asfalt bodo delali v ponedeljek, ko ga bodo nekateri osebki PREgreli, ne samo zagreli.....

:evilgrin: :evilgrin:

fak stari, imam občutek, da bom letos kozlal, glede na to, da imajo yegermajsterpartii.

bom probal kaki hostesi med joške :SS

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro za mrzlo pivo smo se zmenli kaj pa haloške bunke bo kaj(haloški pršut za tiste ki ne veste)da nebo gdo mislil da so haložanke bunke so vredig dekline zato v cirkovce če se pa napijem bo me pač že katera domov pelala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro za mrzlo pivo smo se zmenli kaj pa haloške bunke bo kaj(haloški pršut za tiste ki ne veste)da nebo gdo mislil da so haložanke bunke so vredig dekline zato v cirkovce če se pa napijem bo me pač že katera domov pelala

v cirkovcah haloške bunke?????????????????tega ne poznajo.tam majo samo polanske bunke......pa niso "bogvekaj" :naughty: :naughty: :naughty: pa ni je čez haloško bunko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene haloške BUNKE so res vredu,ene pa ne glih,se moraš napit da slabše vidiš.

Popravljeno . Popravil Halozan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v cirkovcah haloške bunke?????????????????tega ne poznajo.tam majo samo polanske bunke......pa niso "bogvekaj" :naughty: :naughty: :naughty: pa ni je čez haloško bunko :OK:

niti polanskih bunk se pri pri "kujlekih" ne nadejaj.... :whistle:

saj v resnici niso tak škrt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti polanskih bunk se pri pri "kujlekih" ne nadejaj.... :whistle:

saj v resnici niso tak škrt...

pol bo pač šank bolj trpel :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!