Skoči na vsebino

Hornet dan


david764

Priporočene objave

Kaj zdaj kam ste vsi ušli a pol vela datum in ura ter kraj :closedeyes:

Živijo ! Ejga seveda velja datum in ura ter kraj . 17.05.08 na bencinski postaji v Postojni OB 11-ih ( od prvega semaforja iz smeri KP proti centru PO na levi strani ) :yea1: :kva2: :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav vsem čebelarjem... :evilgrin: :evilgrin:

Po piku cebele v penis zavpijem: bolecina izgini, oteklina ostani.

Popravljeno . Popravil pjero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po piku cebele v penis zavpijem: bolecina izgini, oteklina ostani.

Če maš premalega ti priporočam obisk dohtarja,...odsvetujem pa metodo z čebelami :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav vsem čebelarjem... :evilgrin: :evilgrin:

Po piku cebele v penis zavpijem: bolecina izgini, oteklina ostani.

Ker ni še vreme za čebele in ker čebele ne hodijo na gnoj ! Priporočam ti da si penis postaviš vmes vrat in dobro zaloputneš z njimi ! :kva2: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej srsenarji mene na dan Hornetk ne bo, tko da za rundo ne dobite :P

Motor se je prodal v enem tednu..... :whistle:

Lp.

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej srsenarji mene na dan Hornetk ne bo, tko da za rundo ne dobite :P

Motor se je prodal v enem tednu..... :whistle:

Lp.

:nono: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej srsenarji mene na dan Hornetk ne bo, tko da za rundo ne dobite :P

Motor se je prodal v enem tednu..... :whistle:

Lp.

Dobre stvari se hitr prodajo. :D

Mogoče pridem, z kavnim mlinčkom, za število.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud lahko pričakujete, če le ne bom kje službeno zadržan :( To ni tema tega foruma ampak drgač pa vabljeni naslednjo nedeljo 27.4. k Novi Štifti kjer bo folka kot listja, ker bo 10. tradicionalno žegnanje s patrom Nikom na čelu. Moj sršen z novim zadkom bo tud tam ;)

Link

http://www.motosvet.com/koledar/izpis.php?cid=1463

Popravljeno . Popravil bolha95
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud lahko pričakujete, če le ne bom kje službeno zadržan :( To ni tema tega foruma ampak drgač pa vabljeni naslednjo nedeljo 27.4. pri Novi Štifti kjer bo folka kot listja, ker bo 10. tradicionalno žegnanje s patrom Nikom na čelu. Moj sršen z novim zadkom bo tud tam ;)

Link

http://www.motosvet.com/koledar/izpis.php?cid=1463

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=25526

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo ! Ejga seveda velja datum in ura ter kraj . 17.05.08 na bencinski postaji v Postojni OB 11-ih ( od prvega semaforja iz smeri KP proti centru PO na levi strani ) :yea1: :kva2: :OK: :D

Zivjo vsem!

A torej velja ta datum sedaj? Je zmenjeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 4. maja okoli petih popoldan sem šel malo počivat na petrol v cerknici, ko sem ravno vstopil v prodajalno me je ogovoril neki motorist s katerim sem se zapletel v pogovor ravno okoli pozdravljanja med nami motoristi, no ker me je presenetil z zanimivim stališčem, bi se še kdaj pogovoril z njim na štiri oči glede tega, o njem pa vem samo to, da ima hornet 600 črne barve 2007 letnik ali 2008, zadaj je imel top case in šotor ali spalko svetlo modre barve, velik je tam nekje okoli med 185-190 cm, ker pa je prehitro odpeljal mu nisem vsega mogel povedat kar sem hotel, ali je bil mogoče kdo med vami takrat tam in je to bil ravno on ? vem boste rekli, da ga bo na takle način težko najti, pa bi poskusil najprej takole, da mi ne bi treba ravno dobit posnetek kamere na kateri se vidi registracija !!??

lp. Dadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem bil tisti ker moja horetka je letnik 2005 in ni modre barve . Mogoče pa ga boš našel med nami 17.05 na dnevu hornetk . :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jz kot bivsi Hornetar vs pridem po vsej verjetnosti pogledat.....

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba se je zmeniti za naslednji datum ker nas je dež presenetil uuffff ... :blink: Sprejemam ponudbe za datum . :hmm:

da vas sedaj ne preseneti crkavanje,vse čbelce grejo u k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo se zbudit pa perotu pušaču pokazat da se znamo zmenit in dobiti vsi skupaj :yes: !!!!

Postojna bencinska črpalka piri sparu samo povejte sončen datum ter uro ! Lahko tudi to nedeljo 25.05 če bo lepo vreme .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka zdej čebelarji.....??'

ste ga zažural?

Pero sej si videl kako vreme je bilo !!! Veš da so čebele doma ko dežuje !!! .) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!