Skoči na vsebino

Hornet dan


david764

Priporočene objave

Ja, vsaj štirje mormo bit :D

Men je tudi vseeno kje in kdaj.

Pol se pa tak zmenmo v petek pri meni doma okol sedmih k ob šestih je prezgodaj. Pokosimo okol hiše, gremo še na vikend pokosit. Se mal počinmo pol pa domov. :D Who is with me??? Pa ne vsi na 1x. :kva1:

Šalo oz. ne šalo na stran. Lahko se 1x v maju dobimo v Šentjerneju :D Če ma kdo kakšno boljšo zamisel z besedo na plan... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš Honda kosilnco pol bi še šlo, drugač bo pa težka :D

Men se zdi da je bilo prejšnjič kar ok, zbor v LJ potem pa furca na Rakitno. Datum? Ura? "Enkrat točno podneu!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe pol moram to napisat na kakšn kawasaki meeting, če hočem da kdo pride :D

Pomojem je tud najboljš, da se dobimo v prestolnici... Raktine mi tudi ustrezajo, glede na to da še nisem bil tam :D

Datum pa ??.??.2011 ob ??.?? uri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No štirje smo... Se bomo lahko vsaj v gostilni komot za eno mizo vsedl :D

Who will be brave enough to set the date? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš prišel, ne bomo nobenga pozabili. :D

7.maj.2011, če bo lepo vreme... Kaj pravte?

Popravljeno . Popravil BIZKIT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš prišel, ne bomo nobenga pozabili. :D

7.maj.2011, če bo lepo vreme... Kaj pravte?

jest in kompanija gremo u Umag 6tega.

Ce se vam da vozit do tja na pijaco in ni predalec. Picim pa okol 4-5ih iz Logatca.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest in kompanija gremo u Umag 6tega.

Ce se vam da vozit do tja na pijaco in ni predalec. Picim pa okol 4-5ih iz Logatca.

lp

Lahko se pa kje pol nasleden vikend (14/15.5) kje dobim, da boš še ti lahko prišel :D Razen če se drugi zmente da boste šli z urkoman-ovo kompanijo za Umag (sam jst pol odpadem)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nč, en datum bo treba dorečt, pa kmalu, potem so že dopusti počasi na vrsti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah fantje bom pa jaz prvi poskusil srečo: to nedeljo 29.5.2011? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi se pridruzil v kolikor bi se kam proti naravi zapeljali, na koncu kako hrano prigriznil...

Vožnje in nabiranje kilometrov imam čez teden precej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol ni noben za to nedeljo... Lahko tudi kdaj drugič :)

Drugače se bi lahko res dobili kje v Lj. pa gremo za Rakitna, Cerknica ter do kakšne Ribnice pa še kam mal panoramske vožnje :) Drugače bom šel pa sam :) Lahko pa tudi na Rakitno pa back... Po želji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pršu z veseljem,ampak bo v soboto zvečer huda in že zdej vem, da ne bom sposoben za motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pršu z veseljem,ampak bo v soboto zvečer huda in že zdej vem, da ne bom sposoben za motor :D

Ne bodi sebičen in raje v soboto Hornetko natankej... ona se bo zihr sposobna vozit pol v nedeljo! :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hejla, če se ne dobite ta al pa drug vikend po sm tut jst zravn če je plac še za dve gume :P

drug tedn pičim na slovašk en krogec po se pa lah še vm prdružim za enga manjšiga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hejla, če se ne dobite ta al pa drug vikend po sm tut jst zravn če je plac še za dve gume :P

drug tedn pičim na slovašk en krogec po se pa lah še vm prdružim za enga manjšiga :)

Pomojem se še lep čas ne bomo nič zmenili, tako da te bomo brez problema počakali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem se še lep čas ne bomo nič zmenili, tako da te bomo brez problema počakali :)

Kaj če se nebi takole dogovarjali za nekaj dni naprej, ampak bi se zmenili za kakšne dva ali tri tedne naprej, tako bo mogoče več sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že bili datumi predlagani pa ni bilo odziva. Zaradi mene lahko kadarkoli, lahko tudi jutri.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že bili datumi predlagani pa ni bilo odziva. Zaradi mene lahko kadarkoli, lahko tudi jutri.

L.p.

Kolko nas je za danes po 13 uri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko nas je za danes po 13 uri?

Jaz bom šel danes okoli 15ih iz LJ čez Rakitno do Cerknice pa nazaj... Če se želi kdo pridružit se lahko brez problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!