Skoči na vsebino

Hornet dan


david764

Priporočene objave

Jaz bom šel danes okoli 15ih iz LJ čez Rakitno do Cerknice pa nazaj... Če se želi kdo pridružit se lahko brez problema :)

A se boš ustavu pri Paviljonu ob 15?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se boš ustavu pri Paviljonu ob 15?

Kje pa je to? Jaz štartam takorekoč iz Litostroja ene 15 čez tri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je to? Jaz štartam takorekoč iz Litostroja ene 15 čez tri...

Paviljon je bifejček na Brezovici, ko prides iz obvoznice dol, poglej na levo stran, tam se vecinoma bajkerjev ustavi, je pa to direkt na križišču.

Jest te bom čakal okol 15:30 ali pa kako minuto prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paviljon je bifejček na Brezovici, ko prides iz obvoznice dol, poglej na levo stran, tam se vecinoma bajkerjev ustavi, je pa to direkt na križišču.

Jest te bom čakal okol 15:30 ali pa kako minuto prej.

OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidte da gre, ja vnaprejšne dogovarjanje res ponavad ne obrodi sadov, treba kr rečt uro pa gasssa, po pa kdor pride, pride :)

ala be nice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidte da gre, ja vnaprejšne dogovarjanje res ponavad ne obrodi sadov, treba kr rečt uro pa gasssa, po pa kdor pride, pride :)

ala be nice

I totally agree!!! :)

No naj en datum napiše, samo ne to soboto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo mene tko zajebavala kokr me zadne čase ga bom fuknu u savo ne pa da se bom šov še km lajhat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I totally agree!!! :)

No naj en datum napiše, samo ne to soboto :D

in, je ratala furca čez rakitno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in, je ratala furca čez rakitno?

Je je uspela :) cca. 100+ km... Sva z urkoman-om več debatirala kakor pa vozila :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma, debatirat bi pa tut jaz pršla :blush:

komot, ce se bomo zaradi tega veckrat zbral, zakaj pa ne. Vozmo se itak vsak dan, debatnih krozkov je pa premalo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komot, ce se bomo zaradi tega veckrat zbral, zakaj pa ne. Vozmo se itak vsak dan, debatnih krozkov je pa premalo. :yea1:

hehe bi mogli pol temo preimenovat v Hornet debatni dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe bi mogli pol temo preimenovat v Hornet debatni dan :D

hehe, vec al manj je to kr debatna tema, sej si vidu kolk je interesentov za hornet dan, drugic napisemo hornet debatni dan pa bodo vsaj punce prsle in ne bova sama, lol :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, vec al manj je to kr debatna tema, sej si vidu kolk je interesentov za hornet dan, drugic napisemo hornet debatni dan pa bodo vsaj punce prsle in ne bova sama, lol :blush:

ja, punc je mal strah :P:blush:

k če napišete fura, pol je to cela panika :D sicer pa kolioor vem, ima kar nekaj motosvetovk hornetke, javila pa se ni nobena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo jst sm se javla :P sam jutr pičim na slovašk tko d me nau en tedn... ma pol pa lh, nej treba da na debato, komot na furo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo jst sm se javla :P sam jutr pičim na slovašk tko d me nau en tedn... ma pol pa lh, nej treba da na debato, komot na furo :)

ja sej ... za soboto si se tut javla :P pa te ne bo.... :unsure:

jaz sem za debato :D:P:whistle: pa sladoled :blush: tist vmes je pa itak čist postranska stvar...fura mislim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ... za soboto si se tut javla :P pa te ne bo.... :unsure:

jaz sem za debato :D:P:whistle: pa sladoled :blush: tist vmes je pa itak čist postranska stvar...fura mislim :P

ja u soboto me ne bo ker grem na slovaško ane, kar pa ni blo planeran lih se mi je usralo z dopustom. šansa je bla tko da grem, na srečanje pa š vsejen lh drug let pridem, slovaška pa uprašanje če...

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, punc je mal strah :P:blush:

k če napišete fura, pol je to cela panika :D sicer pa kolioor vem, ima kar nekaj motosvetovk hornetke, javila pa se ni nobena :D

strah :) da bomo sli prepocas, hehe

Mislm, da sva z BIZKITom vozila kot dva upokojenca, pa drugace ne zgledava tko, ok no, jest sm ze mal u letih, dohtarji pravjo da so moje kosti 70 letnika :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah važno da sta uživala pa je to to :)

Samo se mi zdi, da bi blo še bolj fajn, če nas bi bilo več... :D Tko da kdaj bo akcija?! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor v nedeljo, pa ni blo časa za debato. Na prvem srečanju nas je bilo ene 12, če se ne motim. Fajn bi blo če bi se res enkrat zbrali v večjem številu, da kakšno rečemo, pa spravimo vsaj dve generaciji Hornet-k na kup. Predlagajte datum, zaradi mene kadarkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam zadnji vikend v juniju, 26.06.2011-nedelja. Start Rollbar BTC :yea2::yea1:

Lp, Gregor

Jst sm tud za! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam zadnji vikend v juniju, 26.06.2011-nedelja. Start Rollbar BTC :yea2::yea1:

Lp, Gregor

k bo naslednji pa pridem :P takrat sem nekje sred grčije....fantje dopusti se začenjajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!