Skoči na vsebino

MOTOZBOR HOLCARJI Loški Potok


mojcka_l

Priporočene objave

:krneki:

Vabim vas na motozbor, ki bo 19. aprila v Loškem Potoku.

Lahko boste požegnal svoje konjičke in jih malo sprehodil... :krneki:

Brez skrbi, ne boste lačn pa tut ne žejn;bo poskrbljeno.

Se vidjamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

Vabim vas na motozbor, ki bo 19. aprila v Loškem Potoku.

Lahko boste požegnal svoje konjičke in jih malo sprehodil... :krneki:

Brez skrbi, ne boste lačn pa tut ne žejn;bo poskrbljeno.

Se vidjamo!

hehe pridemo :rolleyes: ja pa pozabla is povedat da bojo svoje kojničke tud lohka mal razkazal saj bo PANORAMSKA VOŽNJA!!!! če seveda bo lepo vreme :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa pozabla is povedat da bojo svoje kojničke tud lohka mal razkazal saj bo PANORAMSKA VOŽNJA!!!!

:krneki:

Lahko boste požegnal svoje konjičke in jih malo sprehodil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tkole: vreme bo , kakršno bo je pa vprašanje? :?

jst upam da bo sonček! B)

aja žegnanje bo ob 14 popoudne, zbiranje pa že kj prej..

pa se vidmo za šankom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

Lahko boste požegnal svoje konjičke in jih malo sprehodil... :krneki:

hehe pridemo :rolleyes: ja pa pozabla is povedat da bojo svoje kojničke tud lohka mal razkazal saj bo PANORAMSKA VOŽNJA!!!! če seveda bo lepo vreme :rolleyes:

sej sm rekla da nism jst pr naš bajt blond!pa mi ne verjamejo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm rekla da nism jst pr naš bajt blond!pa mi ne verjamejo! :grim

jah no hvala za kompliment!! se bom poštrihala na blond da neboš badava govorila :) sam pol, da neboš jezna k bova obe blond :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja malo bolj natančne informacije: ob 10.00 ure naprej zbiranje motoristov, ob 13.00 panoramska vožnja in ob 14.00 blagoslov motorjev oz.jeklenih konjičkov. Vljudno vabljeni v vsakem vremenu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja malo bolj natančne informacije: ob 10.00 ure naprej zbiranje motoristov, ob 13.00 panoramska vožnja in ob 14.00 blagoslov motorjev oz.jeklenih konjičkov. Vljudno vabljeni v vsakem vremenu :worship:

a bi lahko tud kak zemljevid vidl, kje v Loškem Potoku, ali se orientiram po brnenju (kar bi verjetno tud šlo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lahko tud kak zemljevid vidl, kje v Loškem Potoku, ali se orientiram po brnenju (kar bi verjetno tud šlo).

greš na najdi.si in napišeš Loški Potok -) na Hribu, center Loškega Potoka sej bo šlo drgač tud po brnenju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Lošli Potok je pa res tako velik, da se lahko tik tak zgubiš :lol1:

jah naš je tok velk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helenca!

Kot vidim si ena glavnih organizatork srečanja - lepa dekleta so vedno dobrodošla pri organizaciji! Te pridem pogledat,seveda če me ne bo "pralo z neba" ! ( mislim pa, da napoved ni bogve-kaj !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav Holcarjem!

Tudi mi imamo svoj party v Mariboru zato žal ne bomo prišli.

Želimo pa vam, da vam zadeva čimbolj uspe!

LP

GREMIUM M/C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi, Dolenci, tut vam Štajercem želimo fajn žurko, seveda pa ljepo, ljepo vreme in sončka!

Lep pozdrav v imenu Holcarjev :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamudil sem "uradni del". Prišel prvič in kapo dol. Po 15 minutah in prvem (ali drugem?) grižljajo odlične pleskavice v lepinji s svežo čeblo :OK: in pivcem, so že pri mizi z Ribničani in enim domačim dečkom padali štosi :worship: . Splačalo se je priti tudi zaradi društva mopedov Tomos. Na enem mestu čez 20 APN-jev, en lepši od drugega. Super. No, pol pa ko so mi pokazali župnika :worship: . Ko da je iz American choperja. Lušno, pozitivno, polno smeha in zabave. Lepo je blo in še pridem, za več kot urco. LP.

p.s. mazno sn dve pleskavici z lepinjo + 1,5 piva :whistle: . Pol pa shujšaj, če lahko :unsure: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je full zakon, jest sicer nisem prišel z motorjem, hvala pa vsem za pivo in gostoljubje !!! :D Nisem še doživel, da mi na zboru rečejo: ''pospravi denar, pa vzemi pivo'' !! Fantje, še tko naprej !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!