Skoči na vsebino

ktm exc 450


tripod

Priporočene objave

pozdravljeni,

dejte povedat kej o tem motorju ce ma kdo izkusnje... pac standardne podatke (poraba, tehnicni problemi, zmogljivost motorja, vodljivost, servisni intervali, taksni n drugacni problemi itd., itd., itd.)

hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte no plis kej povedat...potrebujem malo nasvetov in kaksne primerjave z drugimi hard enduro motorji iste kubature

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wr450 je bol mehka, pa malo švohnej.

Pa s takimi mopedi se je greh po asfaltu cijazit, čeprav ga vsaj lahko do konca odpreš. :rolleyes:

Pa pojdi na hardenduro pa se malo pomatrej, ti vse stokrat piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

loh jo zablokiraš pa daš homologirat. sam mislm pa da ma v prometni v originalu več... nism pa sigurn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo. Mam eno vprašanje. Od soseda bi kupol ktm 250 exc-f (4t) Ponuja mi ga za 5k eur zraven pa mi da vso opremo. motor pa je letnik 2007 in ima prevoženih 350 kilometrov. Zanima me vaše mnenje. Motor je brez praske. A se splača dokupit supermoto felge. Mel bi ga mal za po gozdu pa po makadamu, če bi mel pa supermoto felge gor pa bi se vozu samo kake krajše relacije ali pa po kaki progi.

Hvala za mnenje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Zdaj si se ze siguren odlocu

Bi pa rekel da ce je tko kot si rekel si rekel vreden tega

Sam mores pa tut vedet, da motor vozen na dirki se voz cist drugace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Mam eno vprašanje. Od soseda bi kupol ktm 250 exc-f (4t) Ponuja mi ga za 5k eur zraven pa mi da vso opremo. motor pa je letnik 2007 in ima prevoženih 350 kilometrov. Zanima me vaše mnenje. Motor je brez praske. A se splača dokupit supermoto felge. Mel bi ga mal za po gozdu pa po makadamu, če bi mel pa supermoto felge gor pa bi se vozu samo kake krajše relacije ali pa po kaki progi.

A potem prodajaš SMC-ja al kako :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!