Skoči na vsebino

Motokros 2008: DP Feroda Celje


fulhitr

Priporočene objave

zdravo!

to je za Klemna dober obet pred tekmo dp v Vrtojbi. Fant kaže odlično formo, kar se vidi po napredovanju, kljub padcu 9.3.2008,ki ni bil "prisrčen" padec. Zato, bo še to toliko bolj zanimivo dp, ko bodo tekmovalci med sabo pokazali "ostre zobe".

Kaj pa kaj bratje Irt, Toni Mulec,.........., nič se ne sliši o njih???

lp

ob tej prilki,me zanima vaše mnenje za 250f klaso,kak razplet bo po vašem,kdo je najbl prpravlen???klemen,irta,toni,bekanovič??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. s Koroške JA Toni Mulec je pa mel precej smole se je poškodoval v orehovi vasi tk da je za en cas konec motocrossa za njega na žalost ima poškodbo hrbtenice res slabo. :cry:

:xx: To pa ni dober slišat. Upam, da se čim prej vrne, želim pa mu čim hitrejše in uspešnejše okrevanje :yes:

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. s Koroške JA Toni Mulec je pa mel precej smole se je poškodoval v orehovi vasi tk da je za en cas konec motocrossa za njega na žalost ima poškodbo hrbtenice res slabo. :cry:

o NE Tonček......revež :cry: tale novica mi je prou še poslabšala dan :( on in klemen sta bila tista ki sta nardila motorkos senzacijo..sploh Tonček s temi njegovimi skoki in vse...joj joj :BUA:

Upam da se čimprej porihta, Tonček vsi smo s tabo, čimprejšne okrevanje ti želimo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob tej prilki,me zanima vaše mnenje za 250f klaso,kak razplet bo po vašem,kdo je najbl prpravlen???klemen,irta,toni,bekanovič??????

To more pa Pirurirc povedat. Lan je zadeu točno... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

to je za Klemna dober obet pred tekmo dp v Vrtojbi. Fant kaže odlično formo, kar se vidi po napredovanju, kljub padcu 9.3.2008,ki ni bil "prisrčen" padec. Zato, bo še to toliko bolj zanimivo dp, ko bodo tekmovalci med sabo pokazali "ostre zobe".

Kaj pa kaj bratje Irt, Toni Mulec,.........., nič se ne sliši o njih???

lp

Si moraš pa malo ušesa umit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tku sm mislu k tle u postojni je kr snega pa se menm zdei doma če bi šli pa sm vedu d vi najbl veste kake razmere so dol :) samo še to kdaj se pa začne prva vožnja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem v nedeljo bila v vrtojbi, proga je bila zaprta, lilo je ko iz škafa, snega pa od nikoder, tko da........

srečno fantje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

Jaz bi imel samo eno vprašanje, kajti AMZS zveza je obravnavala predlog, da bi voznike zastopal Klavdij Lorenzett.

Imam problem, ker te osebe ne poznam niti na videz niti po imenu in bi bil zelo vesel, če ima kdo kakšne podatke o njem, da se bom ob morebitnih vprašanjih lahko obrnil nanj.

Hvala za odgovor

Lp Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

Jaz bi imel samo eno vprašanje, kajti AMZS zveza je obravnavala predlog, da bi voznike zastopal Klavdij Lorenzett.

Imam problem, ker te osebe ne poznam niti na videz niti po imenu in bi bil zelo vesel, če ima kdo kakšne podatke o njem, da se bom ob morebitnih vprašanjih lahko obrnil nanj.

Hvala za odgovor

Lp Klemen

o, ma jst ti uhka tk pomagam, da vozi za veterane, ma očala pa ponavad vijolično vetrovko....pomoje ma še fotr njegovo cifro sam je trenutno lih na jadranju in pride v nedeljo....ko dobim cifro če jo le ima ti jo posredujem, ok?? .) mislm da bi šlo da bi jo dobil v roku dveh dni, bo vredu to? :D

pa lep pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro .)

dobila številko...kakšna hitrost kajne :OK: št. od klavdija: 040 635 005

sm kr tle objavla če bo še kdo rabu... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juter se vidmo v Vrtojbi :D Pridem mal pofotkat,...pa mal pošraufat kej če bo treba :D Pride še kdo?

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz kej fotk nalimal, samo da domov pridem pa porihtam in sortiram.

PS: Klemen, kaj ti si že doma? Vsa čast dobr si pelu, da o 4 dirkah ne govorimo :worship: Mam eno zanimivo fotko zate,...po dirki :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole! Mi je le uspelo na hitro uredit par fotk in upam, da vam bodo všeč :) Za kej bolšega bi me mogl pa čez ograjo pustit (ker pred ograjo se je namreč bore malo videlo), ampak barabe niso pustile :closedeyes:

PS: Kaj moram narest, da dobim press card :P?

AKCIJA:

vrtojba-dp-08-080.jpg

vrtojba-dp-08-099.jpg

vrtojba-dp-08-124.jpg

vrtojba-dp-08-132.jpg

Zmagovalec za najlepši skok Urbas

vrtojba-dp-08-173.jpg

vrtojba-dp-08-184.jpg

vrtojba-dp-08-187.jpg

vrtojba-dp-08-196.jpg

vrtojba-dp-08-246.jpg

vrtojba-dp-08-247.jpg

vrtojba-dp-08-273.jpg

vrtojba-dp-08-275.jpg

vrtojba-dp-08-277.jpg

vrtojba-dp-08-284.jpg

Da ne bo samo za žensko populacijo poskrbljen, še ena ki mi je na hitro padla v oko,..seveda ima kanona v rokah :P

vrtojba-dp-08-095.jpg

Pa še par fotk dirkačev po dirki:

Samo za Klemna :D

vrtojba-dp-08-289.jpg

Može

vrtojba-dp-08-291.jpg

Kragelj

vrtojba-dp-08-293.jpg

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz kej fotk nalimal, samo da domov pridem pa porihtam in sortiram.

PS: Klemen, kaj ti si že doma? Vsa čast dobr si pelu, da o 4 dirkah ne govorimo :worship: Mam eno zanimivo fotko zate,...po dirki :P

Lp

Pa na super finale si pozabo,ko jih je Klemen vse nažgal v obeh vožnjah bravo Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na super finale si pozabo,ko jih je Klemen vse nažgal v obeh vožnjah bravo Klemen

Ops,... za superfinale me pa ni blo več, tak da tega nisem vedu/vidu :( glih ko je najbolj ugodno za slikat blo grrrr ;)

Hvala za info ;)

Pa bravo vsem modernim vitezem, ki so se boril na "bojišču" :D

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tri p.... m......,da bi pa ker rezultate povedu pa ga ni? :krneki: :headbang:

Kaj se buniš :P mal pobrskaj po netu saj ni tak težko!

REZULTATI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe slikce Pero

Lansko leto so bi le na TV (Šport klub) reportaže iz tekem. tud včerej sm vidu vleik kamer okoli proge, me zanima če bodo to tud letos iz SLO MX DP in PP delal reportaže in kdaj jih bo možno vidt?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!