Skoči na vsebino

Motokros 2008: DP Feroda Celje


fulhitr

Priporočene objave

Hvala Roky ;) se bom drugič probal še bolj potrudit ;),...če bojo bl k progi spustil bodo tudi kadri veliko različnejši in seveda atraktivnejši :D

Še mal več fotk najdete pa TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peter slike :worship: :worship:

drgač bom pa jst letos fuuul malo na dirkah :BUA: glede na to da sem bila lansko leto čisto na vsaki dirki(državno,akrapovič ter evropska, in svetovna)...skoraj no...študentsko delo zahteva svoje obveznosti, žal :( upam da se vseen vidmo kmalu... .)

in lepo prebrat takole po vskai dirki malo komentarje in pogledati slikce, tako da se priporočam :rolleyes:

klapa držte se, z bando naprej :worship: :D

lep pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Pero, kter pa si ti biw tm okol Klemna? Tm k si ga od bliz sliku u boxih-je blo to po prwi wožni 125 al po drugih wožnah? Mislm da sm te widla,sam sm mela preweč dela...Klemnu res swaka čast,si widu kako smo hitel da je sploh do štarta pršu u prwi wožni na open?! K da niso mogl mal weč cajta dat wmes,mislm da je logičn da u 5minutah ne moreš normalno se porihtat za drugo wožno :headbang:

Kragelj se je pa prjawu na superfinale,sam je prwo wožno padu hmal po štartu...baje da je neki ga zapestje bolelo al kaj...nič hujšga.

Irtow pubec se je na treningih prebrnu...Pirurircov favorit Matevž... So ga na urgenco pelal? Neki s klučnco blo...

Smrekar kt vidte se je le odloču da bo wozu wse oz.kokr bo šlo.

Juhant med weterani se je tud wrnu,sam ga je na enm skoku stric Rus zelo grdo na skoku dobesedno zajahu,tko da ga je iz proge wrgl.

Aja Pero...notr se da pa tko pridt,da enmu očala neseš pa rečš da se wama mudi,pa sam špuro mem,pol pa pač not ostanš ;) Drgač so pa tiste trakce oranžne prodajal pol za 1€ da si šow lah powsod not.

Drugič k se boš kej okol Klemns wrtu tm,pa le prid pozdrawt no...lepo wedt pa widt kdo wse je tuki gor.

Pa noro welik folka je blo dol,pa ful lepo wreme!!!

Aja, pa še Theo Urbasow je dobu nagrado za najlepši skok...

Jao,pa tisti k niste bli prisotni pridte no enkat pogledat kako so se ga Tadiči izprsili z nowim manom kamion-kemperjem!!! Ful lep,sam 7kat preweč dela z njim. Petru gre ful dobr to sezono,ktm-i pa za enkat lepo laufajo,kokr je blo treba lan wsakič po prwi wožni šraufat.

Wse čestitke pa tud Molnarju za dobro prestan krst w razredu 125ccm!

Upam da nism kej tacga omembe wrednga pozabla...če ne naj pa še kdo kaj doda.

Pridni bodte,se widmo w Konjicah na AP oz. teden kasneje w Brežicah na DP!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,pa še neki bi dodala...pa brez zamere.

Mislm da če bi Klemen wozu sam u eni kategoriji bi dobr žiwce paru tko Irtom w 125 kt Kraglju in Možetu w open. Ker bi lahko wse moči wložu w eno wožno,ne pa da se je mogu šparat pa mislt še naprej, al pa da je porabu moči že prej.

Mal se je mogoče zafrknu k pr ns ni welik treniru na 250 motorju,je weč z 450 se prprawlu,mu tud welik bol leži...tko da je prwo wožno 125 štart zafrknu, pa še bogi rewž brez bremze pelu spredne...tko da je blu super da je iz 9.mesta na 2. pršu!

Sam je pa neki za priznat...kokr sm wsaj js pred sezono mislna da ne bo najbol zanimiw wse skup,razn u 125...je tud open fajn pogledat-weč jih je,pa Može je dost uredu prprawlen,da ne omenjam Klemna k se neki užiga tm med njima :whistle: (hec)...mislm da bo mew Kraglow Saš kr neki dela...

Komi čakam Brežce...pa še manj kilomitrine bom naredla,ker je štart bliži boksow ;)

Zdej pa res nimam kej weč powedat...se mi zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Bonc: Jaz sem ga fotknu po drugi dirki MX3, je zgledu kr kako bi se izrazu...zmučen, ampak to ni nič narobe da ne bo pomote ;) Ravno po takih dnevih, ko še komaj živiš zaradi napora, si naslednji dan neverjetno močan :D Vsaj pri meni je blo tako, ko sem na kolesarske dirke hodu, je šele po dirki drug dan prav letelo :D :( Prava zdržljivost pride šele v "poznih" letih tak da kar tako naprej vse se bo obrestovalo ;)

Če ne bo press kartice, bom pa na silo skoču sred proge za naj fotko haha :D, če me že sami ne bodo pustil

Mam tudi tisto fotko, ko hitite, pa gume pumpate, pa.... :D

vrtojba-dp-08-227.jpg

Bil sem pa oblečen v rdečo majico, nosil sem pa Lazer rdečo kapo :) Potikal sem se pa , če ne okrog ograje :( pri boksih kjer je bil Majerič ;)

PS: Tadiču prodam fotke :whistle:, Če ga slučajno Everts fotka zanima, ko nazaj za konkurenco gleda hahaha :D:D:D: :naughty: Zgleda majo preveč dnarja, kamion pa samo :worship: :worship: :worship:

Je bi prevelik za moj objektiv, čene bi ga pokazal tukaj :D

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao,ne omenji tistga s prazno gumo,nm je wsem wročeratal,mehanikom pa še posebi...Stane je kr pege dobu... Si predstawlaš da nebi ujew kroga za ogrewanje in bi direkt na štart pršu tko k prwo wožno???

Po moje d ns wse tm postreli k nismo nč porajtal...wentila niso zaprl :headbang: :headbang: Pol je blo kul...na srečo.

Sej lah kakšno gor prpneš od teh,tud Klemen je wesew posebnih fotk posnetih pred štartom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,ja...ne da ga niso zaprl,da me ne bo kdo u Brežcah preganju...pač spustu je. Pa sej zastopte.

Kaj kdo we kdo je biw tist tip s kamero tm u predštartnm prostoru? Če bojo te posnetki kje na tw? Je tip ful zagreto snemu kako se Klemen masera...bi rada widla ;) Baje da bo zdej na š1(športklub) eno uro razerweran za reportaže. Kdo kej we o tem, če res :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonč ti pa res maš za povedat, ja no kot ponavadi seveda!!!

Klemen pa RAZTURA!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ja blo je noro dol, eni si bomo sploh zapomnli noč iz sobote na nedeljo!!! :lol1: :headbang: :beer2: Pa seveda poskus posilstva na luftarci! Joj bogi Janez!

Mam pa tud js eno slikicoal pa dve! Junak dneva in njegova maserka!

Sam mislm pa da bi mogu nagrado za skok dneva dobit Rus!! :headbang: :lol: :headbang: :headbang: :headbang: :lol: :headbang: :headbang: :headbang: ja jasno da se hecam, čeprou ni nč smešn(še posebej ne Juhantu)!!!

Ja no na sliki si lahko ogledate lepotca in lepotico ter zaslužen pokal (mislm d sta ga kr skup prigarala)!! in Klemenove navijače!!

Se vidimo v Konjicah in seveda v Brežcah!!! :winkiss:

post-17677-1207075349_thumb.jpg

post-17677-1207075663_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo zdej na š1(športklub) eno uro razerweran za reportaže. Kdo kej we o tem, če res :?

Tud mene zanima, ker lani je blo. Mogoče še kdaj bo - če bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa opravičujem za zavrteno sliko! ups :winkiss: :winkiss: :winkiss:

GO KLEMEN, GO KLEMEN!!!

P.S.: Ja Bonč pozabla si povedat zakaj se je Klemenova čelada tok svetla! :naughty: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,ti Pajac... :winkiss: ne pozabi še na mehanike k sta mela oba dela welik pa še weč,pa ata Nikota k je wse skp organiziru d smo spelal tko k treba,če ne bi drugo wožno krog za ogrewanje zamudu,kaj če nebi pred štartom pol porajtu noben da je bicikl prazn??? Načm si nit predstawlat ne... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,ti Pajac...

Sam sm pa res čudna no! Sm kr na vse pozabla! To bo po mojm sobotbi mraz veš! Pa šok! In evforija zmage! :worship:

Sam nwe pa ti men pajac tlele!!! :headbang:

U glavnm Klemenov team je zakon s Klemenom na čelu!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no kak smo čist na Jerneja pozabili :trance_33_sleep: Tudi on je svetovno pelu in zmagal, pa čeprav "samo" MX2, pa Kragelj, Može, domačin Ušaj,.... v glavnem vsi hmmm

Vsi fantje se trudijo, tako da res iz srca čestitam prav vsem, ki so zvozli ;) Mislim, da je bolj pošteno do vseh, da so o vsakem govori... je tako :D

Matevž tebi pa uspešno in predvsem hitro okrevanje, pa Mulcu prav tako :worship:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vsi bi radi pršli do proge pa lepe fotke delali, dandanes je press vsak z digitalcem v roki... Organizator ni baraba, ima sam dolžnost poskrbet, da dirka poteka čim bolj neovirano in za vse kolkor se da varno. Na progo bi šla cela familija gledat sina k tekmuje, 200 fotografov, ki bi radi ujeli trenutek, mehaniki in reševalci bi radi tam čim manj gužve,... Press akreditacijo dobijo novinarji z izkaznicami, ki pridejo opravljat svoje delo. Sej bi vsi ostali tud radi gledali od blizu, sam kdo bo pa kriv če pride do nesreče? Organizator je grdoba, ker k progi ne spusti, če bi se komu kej zgodilo bi bil pa kriv. Spomnite se Logatca lani... Ko je dirka se veliko ljudi, ki tam delajo, izpostavlja nevarnosti; mislim, da je že teh dovolj, brez vseh ostalih, ki jim ni nujno stat tik ob progi.

Dejte kdaj tudi z druzga zornega kota pogledat. Navsezadnje je tistmu ki organizira prireditev v interesu, da okoli kroži čim več fotk in člankov z dogodka, sploh pri motokrosu, ker vsi vemo, da ga mediji precej zanemarjajo. Samo se je še zmeraj bolje zamerit komu, kot pa bit odgovoren za nesrečo.

Kar se tiče prodaje trakcev za 1 euro... če bi se za to ceno prodajal dostop do proge, bi bilo noter 2000 ljudi in na forumu ne bi blo razočaranih fotografov. Prodajali so se ovratni trakovi za ključe z napisom državnega prvenstva in organizatorja Društva Gas Vrtejba.

Za vse tiste, ki vas zanima reportaža - ja, ŠportKlub oz. Š1 ima tudi letos reportaže z DP in PA. Za dirko iz Vrtojbe še ni določeno kdaj bo na sporedu, naj bi bilo v roku 14ih dni.

Fotografije iz Vrtojbe bodo kmalu tudi v galeriji na spletni strani organizatorja www.drustvo-gas.si

Vsem umetniškim bitjem s fotoaparati želim veliko užitkov v tej sezoni, pa ne se preveč jezit ;) Varnostne ograje niso brezveze, organizatorji nočejo bit zlobni do vas,pa še zmeraj pridete dosti bližje progi kot marsikje po svetu. Kljub vsem oviram boste nardili fenomenalne posnetke in jih delili z nami, to vemo vsi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vsi bi radi pršli do proge pa lepe fotke delali, dandanes je press vsak z digitalcem v roki... Organizator ni baraba, ima sam dolžnost poskrbet, da dirka poteka čim bolj neovirano in za vse kolkor se da varno. Na progo bi šla cela familija gledat sina k tekmuje, 200 fotografov, ki bi radi ujeli trenutek, mehaniki in reševalci bi radi tam čim manj gužve,... Press akreditacijo dobijo novinarji z izkaznicami, ki pridejo opravljat svoje delo. Sej bi vsi ostali tud radi gledali od blizu, sam kdo bo pa kriv če pride do nesreče? Organizator je grdoba, ker k progi ne spusti, če bi se komu kej zgodilo bi bil pa kriv. Spomnite se Logatca lani... Ko je dirka se veliko ljudi, ki tam delajo, izpostavlja nevarnosti; mislim, da je že teh dovolj, brez vseh ostalih, ki jim ni nujno stat tik ob progi.

Dejte kdaj tudi z druzga zornega kota pogledat. Navsezadnje je tistmu ki organizira prireditev v interesu, da okoli kroži čim več fotk in člankov z dogodka, sploh pri motokrosu, ker vsi vemo, da ga mediji precej zanemarjajo. Samo se je še zmeraj bolje zamerit komu, kot pa bit odgovoren za nesrečo.

Kar se tiče prodaje trakcev za 1 euro... če bi se za to ceno prodajal dostop do proge, bi bilo noter 2000 ljudi in na forumu ne bi blo razočaranih fotografov. Prodajali so se ovratni trakovi za ključe z napisom državnega prvenstva in organizatorja Društva Gas Vrtejba.

Za vse tiste, ki vas zanima reportaža - ja, ŠportKlub oz. Š1 ima tudi letos reportaže z DP in PA. Za dirko iz Vrtojbe še ni določeno kdaj bo na sporedu, naj bi bilo v roku 14ih dni.

Fotografije iz Vrtojbe bodo kmalu tudi v galeriji na spletni strani organizatorja www.drustvo-gas.si

Vsem umetniškim bitjem s fotoaparati želim veliko užitkov v tej sezoni, pa ne se preveč jezit ;) Varnostne ograje niso brezveze, organizatorji nočejo bit zlobni do vas,pa še zmeraj pridete dosti bližje progi kot marsikje po svetu. Kljub vsem oviram boste nardili fenomenalne posnetke in jih delili z nami, to vemo vsi :)

Ma sej vem kako je to, pa da je varnost na prvem mestu in prav je tako. Pač sem omenu zato, ker me niso pustil 5 metrov čez ograjo pri coni, kjer so vozniki konec dirke ven vozili, da bi fotknu štart (bil je na poti kontejner oziroma taka utica), pa bi potem šel nazaj ven, pa vseen ni pustil. Mislim, kaj bi pa naj blo narobe, če bi jaz 2x škljocnu tam iza vogala kontejnerja??? Noter je blo pa tak vse živo, od babic do otrok.

Mogoče si me tudi narobe razumel, ko sem napisal "barabe". Vse je bilo mišljeno v hecu, da ne bo pomote. Ste se pa kot organizator res dobro potrudili :worship::)

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je in prou dam... Tudi u logatcu sm bil 3m od "tistega" in to ravno takrat, pa ne pravim da bi mogli zdej use nalovit vn... Fotgrafi smo bli na varni lokaciji, medtem ko sodniki majo druge prostore tik ob progi... mam tudi dokumentirano točno "tisto", pa ne dam :D drgač pa kar se press fotogravov tiče... Teli smo zmer skirit kje v šumi in "ekskluzivnih" prostorčki, nikoli po, ob, pod, na progi, ker če ne druzga je škoda opreme, da ti kak kamen not piči pa razbije objektiv za 1000€. Fotke bomo pa šopali kolkor se bo dalo.

Drgač je pa še en problem na sceni press-a. Fotograf z licenco. Eni s(m)o hobi/profi fotogravi ki delamo privat fotke za dirkače, pa noben kristus od delo. doo ali pa pop Tv noben ti ne da press kartice... Kaj pa pol? Pol pa stranke oz ljudje brez fotk ostanje in se spet zakomplicira zadeva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah...ja pa tud s tistimi trakci je bla zajebancija...wem da so tiste prodajal,sam tisti oranžni kar jih je ostal jih je mela ravno tm na mizi,pa je zgledal kt da tud one prodaja (pač takrt k sm js šla mim)...sprwa sm res mislna da tud tiste kej prodaja,sam ko sem šla drugič mim sem widla da jih je že odnesla,pa da je nekam mal ljudi notri če bi blo to res... A je treba res za wsakim stawkom k ga v hecu napišeš treba zrawen w oklepaju tud to objasnt...U bistwu ja,res ne mormo en drugmu misli brat,kako je hotu kdo kej powedat.

A bi lahko prosila, če kdo zasledi kdaj bodo reportaže, mal gor napiše? Ker malo spremljam tw,sam reportaže bi pa res rada widla...na tekmi se ne widi wsega kar lahko tud objektiv posname ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah...ja pa tud s tistimi trakci je bla zajebancija...wem da so tiste prodajal,sam tisti oranžni kar jih je ostal jih je mela ravno tm na mizi,pa je zgledal kt da tud one prodaja (pač takrt k sm js šla mim)...sprwa sm res mislna da tud tiste kej prodaja,sam ko sem šla drugič mim sem widla da jih je že odnesla,pa da je nekam mal ljudi notri če bi blo to res... A je treba res za wsakim stawkom k ga v hecu napišeš treba zrawen w oklepaju tud to objasnt...U bistwu ja,res ne mormo en drugmu misli brat,kako je hotu kdo kej powedat.

A bi lahko prosila, če kdo zasledi kdaj bodo reportaže, mal gor napiše? Ker malo spremljam tw,sam reportaže bi pa res rada widla...na tekmi se ne widi wsega kar lahko tud objektiv posname ;)

Imam še boljšo idejo!!!

Če je le kdo malo vešč snemanja oddaj iz TVja in da jih lahko dogitaizira (divx, xvid,...) in naredi torrent bi bil iz srca hvaležen. Pa najbrž ne samo jaz ampak veliko ljubiteljev motokrosa, ki ne morejo oziroma ne dobijo Šport TVja :winkiss: Please

Če je kdo pripravljen to naredit, pa ne ve točno kako me lahko tudi kontaktira, pa mu bom bolje razložil, kar ne bo vedel :D

PS: Na Šport Tvju bodo tudi prenašali MX2 dirke svetovnega prvenstva kolikor se spomnem, tudi MX1 bodo, ampak mislim da ne v živo :D

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa vprašo tebe Moto 11,ko že vse tako lepo razlagaš zakaj je pa bila taka gužva v prostoru za mehanike?Noter so bili otroci,ki sigurno niso bili mehaniki,noter so bile punce ki sigurno nimajo pojma o šraufanju,pa še marsikdo drug ki tam ni imel kaj iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam Gery, ampak kje pa ni tako? Ljudi na takšnih dogodkih lahko omejiš, popolnega nadzora se pa ne da nardit. Akreditacije grejo običajno v roke pravim judem, kaj se potem zgodi z njimi pa... Žal je pred dirko premalo časa in premalo ljudi, da bi vsakemu posebej zapenjali trakove okoli roke. Če tekmovalec dobi prepustnico za na progo za svojega mehanika in jo da punci... Sicer je pa tako kot povsod, tudi na koncertih kdaj lahko prideš v backstage brez akreditacije, maso ljudi je težko nadzorovat in nekaterim pač rata nekako noter pridet. Marsikje se marsikomu zgodi krivica, ker bi si sigurno bolj zaslužil dostop kot pa kdo drug. Me pa še vedno najbolj presenečajo nekateri starši, včasih dobim občutek, da bi svojga 2letnega sinčka najraje čez ograjo na progo vrgli, da bi boljš videl...

Nikoli ne bodo vsi zadovoljni, enim je težko plačat vstopnino, drugim počakat na postrežbo 2 minuti, nekateri se pa pol dneva ubadajo s tem, kako bodo prišli mimo redarjev na progo. Tako pač je. Navsezadnje so pa vedno najpomembnejši tekmovalci, zaradi njih sploh obstajajo takšni dogodki, pa se pritožujejo najmanj od vseh...

Glede mojega prejšnjega prispevka - nič ni bilo mišljeno žaljivo in ni bil pisan v jeznem tonu. Želela sem samo razviti stvari še z druge perspektive :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa še js neki rekla na tole temo, ki dviguje kar nekaj prahu! :naughty:

Tud js si želim bit vedno zravn proge in po pravici povedano sm se v Vrtojbi počutila kot v zaporu- gledat tekmo čez ograjo- nič hujšega zame. :headbang: Ampak se pa popolnoma strinjam z mladeničem moto11 in razumem, tud podpiram take vrste organizacijo. Le kako bi izgledalo če bi vsi "firbci" skakali ob progi, sploh v Vrtojbi kjer pa za gledalce ob progi res ni prostora. Drugače je naprimer v Orehovi vasi ali pa v Konjicah.

Se mi pa mal trapast zdi ko vidiš notr mulce take ali drugačne ki se tm igrajo s kamenčki se prerivajo pa oni so lahko notr, nekdo pa ki ima na štartu dobrega prijatlja in točno spremlja dogajanje pa je zunaj. Še enkrat povem da razumem "strogo" organizacijo, saj je zares pomembna tudi varnost gledalcev. Če pa že prideš notri pa itak moraš pazit sam nase. Motokros spremljam že kar krepkih 10 let(čeprav sm sam 19 stara :whistle: ), zares redno pa zadnje 4 leta in sm vedno bila zraven, čisto ob progi, vidla sm že tudi kako je kakšen tekmovalec ob padcu podru gledalca in na progi kot je Vrtojba in kot je bil Brnik, kjer je sama konstitucija proge bolj stadionska je edino pravilno da se mase ljudi ne spušča na progo. Sama poznam že kar nekaj ljudi in bi lahko pršla tud v Vrtojbi not ampk konc koncev po prvi vožnji veteranov nisem mela več motiva in volje!!!

Seveda bi pa vsi radi meli nalepšo sliko svojega favorita v akciji pa pač ne gre. Treba ja potrpet, pač poskusiš zunaj, posnameš lepše slike v boksih na kaki drugi tekmi pa se prebiješ tudi do akcije(če ti seveda kdo ne zgazi tvojega favorita :headbang: )!

Še nekaj za tipsona, Gery al kak je že, ki ma nekaj za povedat o puncah. Res je ja nekatere nimajo pojma o mehankeriji in so notri ampak ma pa marsikatera deklica kar precejšnjo vlogo v ekipi. Nič te ne obtožujem ti dam čisto prav, pa tud ne zagovarjam deklet ki so tam pa nimajo pojma čemu so tam!!!

No povedala sm svoje, se vidmo na naslednih tekmah do takrat pa lepo se mejte, ne se kregat in pazite nase!!!!!!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: pa seveda pridno trenirajte :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!