Skoči na vsebino

Motokros 2008: DP Feroda Celje


fulhitr

Priporočene objave

oi! no ja, kolikor sem opazil na tekmah imajo nekatera dekleta tekmovalce za svoje "simpatije",pa čeprav nimajo pojma o motokrosu, si ga želijo videti kako se pela!drugače je pa čisto prav, da je strogo, saj je

kot organizator,bolje biti stokrat popljuvan kot pa odgovarjati za poškodbe., čeprav še vedno opažam, da vsi organizatorji nimajo vsega tega urejenega najbolje.A mogoče pa bo le v prihodnosti. Drugače pa škoda za Irta, da se je poškodoval, a dobro,da so kar trije fanti v družini, ki jim diši vonj po bencinu oz. da tekmujejo. Bomo videli kako se bodo nadaljne tekme odvijale,kdo bo pokazal na progi več znanja, in kdo bo imel več sreče! Se vidimo na naslednji tekmi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa vprašo tebe Moto 11,ko že vse tako lepo razlagaš zakaj je pa bila taka gužva v prostoru za mehanike?Noter so bili otroci,ki sigurno niso bili mehaniki,noter so bile punce ki sigurno nimajo pojma o šraufanju,pa še marsikdo drug ki tam ni imel kaj iskat.

oprosti, ampak jaz sem mehanik, tako da ne govori, da punce ne znamo šraufat in da nimamo kaj iskati v boksih :winkiss:

brez zamere, če sem te preveč napadla, ampak res te prosim, da ne govori, če ne veš :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti, ampak jaz sem mehanik, tako da ne govori, da punce ne znamo šraufat in da nimamo kaj iskati v boksih :winkiss:

brez zamere, če sem te preveč napadla, ampak res te prosim, da ne govori, če ne veš :trance_33_sleep:

saj je itak vseeno kaj si,jas mam svoje mnenje o slovenskem motocrosu in ti res nimam kaj zamerit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki vas je zanimala reportaža prve dirke za DP iz Vrtojbe - oddaja je bila že na sporedu v sredo :( žal prepozno izvedela... Ponovitev je pa čez 15 minut, 16:30 torej na Šport TV.

Upam, da se bo posnetek pojavil še kje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao,js sm pa wedla,pa nism nč napisala,sm seminarske delala,tko da tud gledala nism...:( So kaj zanimiwega posneli,kar bi blo škoda oz. je blo škoda u živo zamudit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej to??? Zatišje pred nevihto? ;)

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boksi na Prilipah (Brežice) so se že kar lepo napolnili. Proga je čisto spremenjena..... bo kr zanimivo. Dežja pa tud menda ne bo.

Klemen blueboy je tud že v boksu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako... druga dirka je pod streho... presenečenj ni... Kragelj še naprej nepremagljiv ......... Može se je v drugi vožnji kmalu zadovoljil z drugim mestom (v prvi je grizel, tako da je bilo zanimivo do konca)... Klemen je pa vozil obe katogoriji, tako da.... je verjetno mal moči zmankovalo....

V 125... Irt.... :worship:

Se mi zdi da bo letos državno prvenstvo spet mal monotono

štart štirikolesniki

post-11405-1208715274_thumb.jpg

štart 125

post-11405-1208715527_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

Tako pa smo preživeli še eno dirko državnega prvenstva,ki je potekala v sončnem oz. kar v pekočem soncu! Vožnje so bile zelo zanimive. Dejan Zver je dokazal, da zna premagati Irta brez njegovih napak.( padca), štart ima pa več kot odličen oz. super. Kar se tiče kategorije 125 ccm, Urbas vsako diko dokazuje boljše čase in tudi danes je potrdil z tretjim mestom. Kar se tiče Irta se pozna da vozi italijansko prvenstvo, in se pelja dobro.Gerčar pa še vedno odlično tekmuje v obeh kategorijah, mogoče,če bi vozil samo eno kategorijo bi dokazal več!? Sašo Kragelj pa še vedno na vrhu. Zanima me pa, kolikor sem slišal po boksih da proga ni bila potrjena za tekmo ( baje še niso imeli pripravljene v petek, ko je bil ogled proge, kdaj pa je bila potem proga potrjena in kdo je dal licenco progi?, ker kolikor sem videl so jo zelo spremenili)?? Kaj se je dogajalo po drugi vožnji pri 125 ccm v parkfermeju?( baje se je šlo za Irtov motor) ali kdo kaj ve o tem? Kaj pa podelitev ni obvezna za prvih pet tekmovalcev( namreč tukaj so dobili samo prvi trije, ali dobi četrti,peti praktično nagrado?)?

Drugače pa se vidimo v Semiču in navijamo za svoje favorite, otroke, prijatelje,znance!!!!!!!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen Gerčar med svojimi navijači, ki pa jih ni bilo malo...

:worship:

Je kar dober zgledal, glede na to da je danes okol dve uri dirkal... :worship:

post-11405-1208721447_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaa.. pantera je že doma... še za tebe nekaj

post-11405-1208720999_thumb.jpg

Tole bo pa kar Pirurirc ;)....Pantera je dans progo doma rihtal :D priden priden ;), tak da sigurno ni bil v Brežicah ;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo pa kar Pirurirc ;)....Pantera je dans progo doma rihtal :D priden priden ;), tak da sigurno ni bil v Brežicah ;)

Lp

ahh jaaa :headbang: ... sory..... mi je očitno sonce v glavo udarlo.... se opravičujem

hvala, ker si me popravil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avro no problem, to je naš Piruric, mene boš pa našel ob rdeči CRF z številko 119 :yes: . Danes enostavno ni blo cajta za DP v Brežicah, ker se je priprava proge v Radencih(Janžev vrh) zavlekla še v nedeljsko popoldne.

Otvoritev proge bo v četrtek ob 16h v primeru slabega vremena pa v soboto ob 14h. Proga je delno spremenjena in široka 8m. Vabljeni!

Info 041 941-276

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O PANTERA super tole. Upam da koga nahecam, pa da pridemo pomagat orat :)

PS: Par fotk iz dirke bom nalimal zvečer, ker jih še morem prej uredit in pa sortirat. Upam, da je ratala katera izmed tisoč hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaa.. pantera je že doma... še za tebe nekaj

post-11405-1208720999_thumb.jpg

Avro tenx.

Pantera in Peter tenx.

Janžev vrh je zakon, navali narode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brežice so minile!

Blo je super! Vreme lepo, sončno, nova proga, stari vozniki pri vrhu!

Odličen prvi štart Damjana#9 v open :worship: , Kragelj še kraljuje! Gerčar pa še bo!!!!!

Že odštevam dneve do 11.maja!

Kermavner je pa v Španiji okadu Rusa za 3 mesta na SP Veteranov!! :worship: :naughty:

LP :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo naša dva v Španiji!

Klapa na DP pa lih tko :worship: škoda k me ni blo kje po travi z objektivom... Oblubim da s Semiča bo kej fotk z moje strani.

Peter, LIMAJ, ti si bil na DP... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo naša dva v Španiji!

Klapa na DP pa lih tko :worship: škoda k me ni blo kje po travi z objektivom... Oblubim da s Semiča bo kej fotk z moje strani.

Peter, LIMAJ, ti si bil na DP... :kva2:

OJ ej ma glih delam na tem ;) mal še počak no :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!