Skoči na vsebino

Packenstein - Šmartno ob paki


ferek

Priporočene objave

Me prav zanima kaj bi se zgodilo, če bi prišel jaz z lajbičem od solotov in z mano 30 prijatlov iz MC-jev ... sam razmišljam :hmm:

 

ne razmišljaj prid....

Nič drugega se ne bi zgodilo kot ostalim... lepo bi bili naprošeni... kako bi pa vi odreagirali je pa vaša stvar... Sicer pa sezona je dolga... probajte...

 

vseved zdej si ga pa pihnu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi blo, nič nebi blo, kdo še pa gleda te našitke in ostalo sr... na hrbtih..Brezveze..V glavnem lep primer kako ena zveza drugo zajebe, no počasi se bo končal ta čredni nagon v sloveniji..

Tako je čredni nagon razpada ....jeeeee...vsi bomo soloriderji al kk že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razmišljaj prid....

 

vseved zdej si ga pa pihnu....

 

Načeloma sploh ne hodim več po motozborih in sploh ne nosim lajbiča z barvami, čeprav sem solo rider .. le razmišljal sem ... Solo ridersi so pri vseh MC-jih bili, so in bodo dobrodošli.

 

Le utrnila se mi je misel, ker se včasih dogovorijo in gredo skupaj kam, potem bi bilo pa malo smešno, da bi prijatelji gledali, kako jih nekdo slači in to zaradi enega regijskega predpisa :?

 

Itak je meni vseeno ... motor imam, da se vozim za svoj užitek.

 

PIKA :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je čredni nagon razpada ....jeeeee...vsi bomo soloriderji al kk že?

Nič ne razpada, malo poskušajo ''uredit stvari'' . Predsednik spodnje štajerske in koroške regije je član MC.... zato je to v vaši regiji..drugje še ni tega, in bo tako ostalo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa tako. Tudi sam sem se z druščino letos že drugič udeležil vašega žegnanja. Pa ne toliko zaradi samega žegna. Se pač nekam zapelješ z določenim ciljem, spoznaš nove ljudi, izkoristiš lep dan za eno furo. Vsak od nas je vam pustil tudi nekaj evrov, zaradi katerih se tudi organizira taka srečanja. Ampak nasledne leto vprašanje če boste dobili moje everčke. Ravno tako ne od mojih prijatljev, pa kot prebiram na forumu tudi še od koga ne... Nisem član nobenega MC, MK niti društva. Tudi nimam namena to postati. Če pa se pet istomislečih odloči na hrbtu nosit sliko balance od motorja ali pa nage babe, pa je to njihov problem. In če takšni v vaši regiji nismo zaželeni bomo pač odšli drugam.

 

Se strinjam popolnoma.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas prav razumem, če sem v klubu, ki ni v moto zvezi Slovenije, na srečanju nekega kluba, ki pa je v tej zvezi, ne smem nositi lajbiča z svojim našitkom!?!?!

WTF????

... in kakšen je namen oz. korist tega predpisa???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ boych nisi čist dobr razumel. Preberi moje poste na prejšnji strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas prav razumem, če sem v klubu, ki ni v moto zvezi Slovenije, na srečanju nekega kluba, ki pa je v tej zvezi, ne smem nositi lajbiča z svojim našitkom!?!?!

WTF????

... in kakšen je namen oz. korist tega predpisa???

No, to bi tudi jaz rad vedel. Ali so bili povabljeni samo člani MZS? Zaprta skupina povabljencev? Drugi pa nujno zlo?

Nisem osebno prizadet, ker nimam lajbiča (razen enega od MK Vela Luka v omari) in tudi redko se zapeljem v mimovozu na kak zbor. Pri Pakenštajnih sem bil menda dva krat in luštno je bilo, saj srečaš kar nekaj znancev. Letos ni šlo nikakor... 

Če se vrnem na lajbiče. Samo v kolikor so napisi žaljivi, provokativni,... za ostale udeležence, jih je treba sleči. Če mi piše na hrbtu bilo kaj, kar izraža pripadnost neki skupini ali načinu življenja (npr. solorider) in moram posledično kot "nečlan" MZS tak lajbič sleči, se obrnem in grem. Tudi če bi videl, da zaradi takega idiotskega pravila (upam, da se motim), mora prišlek sleči lajbič, reagiram enako.

Dobro bi bilo pojasniti, kaj je sploh na tem sranju dim in kaj ogenj.    

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MARJA razen, da nisem omenil, da to velja samo za spodnjo Štajersko, mam ostalo prav ali? Sicer mi je itak vseeno, ker nisem član nobenega kluba, me pa vseeno zanima v čem je poanta tega predpisa, ker koliko poznam tole moto sceno, bo takole predalčkanje, ti si jaz nisem oni je, odvrnilo kar nekaj motoristov, ki bi v klubsko blagajno prispevali kakšen EUR ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še enkrat pojasnim... Pravilo ZMKS, ki velja zaenkrat samo v Sp Štajerski in Koroški... prepoveduje nošenje hrbtnih grbov na zborovanjih samo tistim motoskupinam, ki nimajo svojega formalnega kluba oziroma vodstva, predsednika itd - torej ki imajo zgolj grb, nimajo pa tudi kluba... izražajo torej z grbom pripadnost nečemu, kar formalno ne obstaja. Pri nas smo na to prijazno opozorili in opazili samo 2 takšni motoskupini - Čoperiste Slovenije in MD Solo Riders... oboji imajo hrbtni grb, nimajo pa kluba in niso formalno organizirani - torej so brez vodstva, predsednika, našitek dobi kdor hoče itd... Samo na te dve skupini smo bili tudi na naši prireditvi s strani ZMKS opozorjeni...

 

Kdo vse, oziroma katere skupine so bile pa morebiti zavrnjene na prejšnjih prireditvah (pri Ketni in pri Pankrtih) pa ne vem. Vem pa, da nikogar s tem našitkom tam ni bilo, očitno so jih odslovili že pred vhodom, ali so jih obvestili že v naprej.

 

Sicer pa, sledi srečanje pri Krampusih, Modrasih in tako dalje in ker verjamem, da smo vsi regiji dolžni spoštovati isto pravilo, pričakujem da se bo neprijetna zgodba ponovila... in se bo spet pljuvalo po organizatorjih, ki pa kot člani ZMKS morajo to upoštevat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še enkrat pojasnim... Pravilo ZMKS, ki velja zaenkrat samo v Sp Štajerski in Koroški... prepoveduje nošenje hrbtnih grbov na zborovanjih samo tistim motoskupinam, ki nimajo svojega formalnega kluba oziroma vodstva, predsednika itd - torej ki imajo zgolj grb, nimajo pa tudi kluba... izražajo torej z grbom pripadnost nečemu, kar formalno ne obstaja. Pri nas smo na to prijazno opozorili in opazili samo 2 takšni motoskupini - Čoperiste Slovenije in MD Solo Riders... oboji imajo hrbtni grb, nimajo pa kluba in niso formalno organizirani - torej so brez vodstva, predsednika, našitek dobi kdor hoče itd... Samo na te dve skupini smo bili tudi na naši prireditvi s strani ZMKS opozorjeni...

 

Kdo vse, oziroma katere skupine so bile pa morebiti zavrnjene na prejšnjih prireditvah (pri Ketni in pri Pankrtih) pa ne vem. Vem pa, da nikogar s tem našitkom tam ni bilo, očitno so jih odslovili že pred vhodom, ali so jih obvestili že v naprej.

 

Sicer pa, sledi srečanje pri Krampusih, Modrasih in tako dalje in ker verjamem, da smo vsi regiji dolžni spoštovati isto pravilo, pričakujem da se bo neprijetna zgodba ponovila... in se bo spet pljuvalo po organizatorjih, ki pa kot člani ZMKS morajo to upoštevat!

Jaooo bože...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa res Jaooo bože ... še vedno ni nihče pojasnil namena oz. koristi tega ''predpisa'' ...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še enkrat pojasnim... Pravilo ZMKS, ki velja zaenkrat samo v Sp Štajerski in Koroški... prepoveduje nošenje hrbtnih grbov na zborovanjih samo tistim motoskupinam, ki nimajo svojega formalnega kluba oziroma vodstva, predsednika itd - torej ki imajo zgolj grb, nimajo pa tudi kluba... izražajo torej z grbom pripadnost nečemu, kar formalno ne obstaja. 

....................

Kdo vse, oziroma katere skupine so bile pa morebiti zavrnjene na prejšnjih prireditvah (pri Ketni in pri Pankrtih) pa ne vem. Vem pa, da nikogar s tem našitkom tam ni bilo, očitno so jih odslovili že pred vhodom, ali so jih obvestili že v naprej.

................

 

To pravilo ZMKS ne more držati vode. Smrdi mi po prisilnem včlanjevanju MK v krovno organizacijo. Pri obrtnih in gospodarskih zbornicah smo že to parazitstvo preboleli. Moto zbor mora biti potemtakem člansko organiziran in povabljeni samo drugi člani registriranih MK? In če si bo 10 prijateljev, ki se vozijo skupaj na izlete, nabavilo enake lajbiče in si na hrbet napisali moto klub ali društvo Pohorci, bo pravno narobe KAJ? Kdo si lahko vzame pravico, da bo odločal kaj bom imel oblečeno, če s svojim videzom ne žalim nikogaršnjih čustev? Bolj je scena pisana, lepše je. Vesel bi bil obrazložitve zakaj tako, ker nikjer ne piše, da moramo vsi biti člani AMZS ali ZMKS. AMZS ti za članstvo še nudi kup ugodnosti.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zgovarjate na ZMKS in pravite, da nima s tem nobene veze :eek: eni trije kreteni iz spodnje štajerske so to določili in vi ste jim zaploskali  :SS Z vsemimi močmi bom delal na tem, da še tisti ki so v zvezi v te klube ne bodo več zahajali. :notworthy:

 

bil sem tam in me ni nobeden slekel, če bi pa vedel, da se bo kaj takega dogajalo pa sploh ne bi prišel. Rad bi pa dobil spisem teh kvazi klubov ki so to določio ne-soglasno sprejeli, da se jih losamo... ajde kdo je tako korajžen, da da ta spisek.

Drugo leto za obisk ne bo krivo samo vreme! :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!