Skoči na vsebino

Packenstein - Šmartno ob paki


ferek

Priporočene objave

Tudi jest sem imel tako izkušnjo in Chopper forum imamo ČRNO LISTO zborov kjer (kao) nesmemo paradirat z svojim znakom na lajbičih,

čeprav se je marsiker mk,mc kasneje pojavil na naši sceni. Kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 MI in ne VI smo prava subkultura.

 

 

Potem pa naj kdaj ta vaša subkultura kakšen dogodek organizira...  namesto da se "kurči na velika usta" zaradi pravila, ki ga zelo enostavno lahko obide in piše "črne liste" klubov, ki vsak po svojih močeh prispevamo k dogodkom slovenske motoscene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res smo ubogi mi slovenčki. Če se že ne delimo na bele in rdeče, se pa na tiste s papirjem in brez pa s krogi in brez na lajblčih. A tudi pri taki stvari, kot je sprostitev in zabava ne gre brez preseravanja in idiotizmov ?  

 

Sram naj vas bo, da sploh lahko na kaj takega pomislite. In za kaj že hudiča je tako pomembno ali je kdo organiziral motozbor ali ni ? Kaj pa je to drugega kot vaška veselica in tako veselico pač organizira kdor jo hoče, nanjo pa pridejo tisti, ki se želijo zabavat. Kaj ko bi prepovedali vstop na vaško veselico vsem ki niso iz prave vasi ali na gasilsko veselico vsem kio niso gasilci. Aja, mogoče bi blo dost da se slečejo pred prireditvenim prostorom . Bedaki !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, mogoče bi blo dost da se slečejo pred prireditvenim prostorom . Bedaki !!

 

Ha!  To pa sploh ni slaba ideja... no... moškim se ne bi bilo treba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek preberi še kdaj svoje veleumne izjave... ne bo rdeč samo nos, bo kar cela glava

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek preberi še kdaj svoje veleumne izjave... ne bo rdeč samo nos, bo kar cela glava

 

Jože, morda sem se v kakšni izjavi, kot je bila zadnja, malce pošalil, sem pač veseljak po naturi...  je pa sicer tole sila resna tema in me malo jezi, ker se v njej blati naš klub, kot da smo mi "odprli skrinjo dreka", ki smo v bistvu novinci v večkrat omenjeni organizaciji... Nikakor si ni nihče od naših članov, z mano načelu izmislil "opevanega pravila", smo ga pa dolžni upoštevati kot vsi ostali člani regije. In v vseh svojih postih sem želel samo na dokaj nazoren in predvsem iskren način pojasniti zakaj pri vsemu skupaj gre in pravilo argumentirati tako kot ga argumentira vodstvo naše regije... Če pa sem kje koga po nerodnosti užalil, se pa opravičujem... iskreno pa povem, da stojim za svojimi izjavami in me res nima za kaj boleti glava... razen po kakem dobrem žuru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popizdiš, kaj tukaj vse prebereš! Samo čakam trenutek, ko se bomo začeli avtomobilisti ločevat na črne, bele, rdeče ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa naj kdaj ta vaša subkultura kakšen dogodek organizira...  namesto da se "kurči na velika usta" zaradi pravila, ki ga zelo enostavno lahko obide in piše "črne liste" klubov, ki vsak po svojih močeh prispevamo k dogodkom slovenske motoscene...

Mi organiziramo vsako leto 2 piknika.

 

Prvi je v maju in se seli po Sloveniji. Če te zanima ti lahko povem, da bo ravno ta vikend in sicer na Vrhu Sv. Treh Kraljev, drugi, že osmi po vrsti pa je vsak tretji vikend v avgustu tradicionalno na Slapu ob Irdijci.

 

Piknika sta od petka do nedelje, sta pa pač malo drugače organizirana kot zbori. Pri nas vsak da 30€ in lahko te tri dni pije in je kolikor hoče. In vedno je organizirana tudi panoramska vožnja.

 

In verjemi mi, niso prisotni samo čoperisti, tudi drugi so dobrodošli in tudi pridejo. Pa v teh sedmih letih nismo še nikogar odslovili ali zahtevali da sleče lajblč!

 

Evo samo ene slikce

 

1175367_401381729974044_1671680345_n.jpg

Popravljeno . Popravil travca
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ki smo v bistvu novinci v večkrat omenjeni organizaciji...

... Nikakor si ni nihče od naših članov, z mano načelu izmislil "opevanega pravila", smo ga pa dolžni upoštevati kot vsi ostali člani regije. In v vseh svojih postih sem želel samo na dokaj nazoren in predvsem iskren način pojasniti zakaj pri vsemu skupaj gre in pravilo argumentirati tako kot ga argumentira vodstvo naše regije...

 

Res je, ste novinci. Tudi ta 'samooklicana' in že večkrat omenjena organizacija je relativno nova na SLO moto sceni. In novinci so sami sebi dodelili pravico, da sedaj komandirajo celotno Slovenijo!

 

In če se povrnemo na to famozno 'opevano pravilo' - strinjali ste se z njegovo uvedbo, torej sedaj neko izgovarjanje in kvazi opravičevanje v stilu 'mi si tega nismo izmislili' nima teže.

 

In od kod ti 'argumenti', s katerimi vaša regija utemeljuje svojo velemodro odločitev? Na mednarodni MC in moto sceni velja samo pravilo o tem, kdo ima lahko trodelne barve in kdo ne, o tem, kdo ima lahko enodelne, ni nikjer govora. To mi je lani osebno potrdil predsednik enega nemških 81 potem, ko ga je zanimal moj hrbtni našitek Čoperistov, pa sem mu razložil, da v bistvu sploh nismo klub ampak člani foruma na netu. In zadeva mu je bila všeč, nato sva skupaj spila še en pir.

BTW, si si morda ogledal film Wilg Hogs? So bili klub? Pa ja ne misliš, da 81 ne bi imeli nobene pripombe na ta film, če bi bilo to v nasprotju s pravili, ki veljajo na mednarodni moto sceni. Če tako misliš, jih HUDO podcenjuješ.

Popravljeno . Popravil andi1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FEREK, daj priznaj že enkrat, da je vaša regija zabluzila na polno in vi kot nekakšni hlapci te regije ste podprli neko butasto pravilo.

Če bi ga ignorirali vi in enakomisleči lokalni klubi, bi to pravilo hitro zatonilo v pozabo.

Sem 100% prepričan, da če bi ha ignorirali, nobeden sploh opazil ne bi!!

Predlagam, da ponovite srečanje in dobrosrčno povabite VSE, to naj bi bil pravi duh srečanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa poimensko izpostaviš tiste, ki so se to pravilo spomnili in ga potrdili. Do takrat se bo pač žgalo po vašem klubu, ker ste se sami izpostavili z glasnim izvajanjem nesmisla v praksi....

Lp a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa poimensko izpostaviš tiste, ki so se to pravilo spomnili in ga potrdili.

 

Dvomim, da bomo kaj takega dočakali. Se je veliko lažje skrivati za kolektivno odgovornostjo ali pa nekaj govoričiti v stilu 'nisem bil jaz, so bili drugi'.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da bomo kaj takega dočakali. Se je veliko lažje skrivati za kolektivno odgovornostjo ali pa nekaj govoričiti v stilu 'nisem bil jaz, so bili drugi'.

 

 

Lahko gremo tudi poimensko. Samo mesec in pol nazaj je treba pogledat:

 

Sredi aprila je kontaktiral z mano Predsednik MK Drachenburg, glede prepovedi obiskov moto zadev.

Ker njega to boli je prišel ven z idejo, da bi predlagal na ZMKS Spodnje Štajerske, da se ta zadeva spremeni. Podprl ga je celo predsednik Natko, tik pred sestankom pa celo Ciby Mk Ketna.

Pred otvoritveno vožnjo v aprilu so imeli sestanek, na katerem so zopet debatirali o tej temi. Dobil sem pa sporočilo od MK Drachenburg, katerega citiram dobesedno:

Serbus.

Danes na sestanku moj predlog žal ni bil podprt. Nisem zadovoljen.....Lp

 

FEREK in kako to komentiraš? Se boš še dolgo sprenevedal??

 

In da bo vsem jasno zakaj gre:

 

%25C5%25A0martno.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to, s Simonom Krajnem (Cibby Ketna) sva o tej temi govorila po telefonu že v februarju. Takrat mi je on razložil svoj pogled na to zadevo, jaz pa njemu mojega. Po dolgem in konstruktivnem pogovoru je Cibby spremenil svoje mnenje o nas, in nas na koncu tudi podprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo točno tako kot je napisano... sem bil prisoten tudi na tem sestanku... kot najbolj "posran" klub, pardon, edini izpostavljen na motosvetu, ker drugi očitno tega ne berejo... sem prvi podal izjavo, kolega me je pa tudi z mobilnikom posnel.. navajal je ne bom...

 

Lahko pa samo zatrdim, da me je po omenjenem predlogu šokantno presenetil negtiven odziv, ampak NE POSAMEZNIKOV, pač pa velike večine klubov v stilu, da "izjem ne bo"... ko bo "štempel iz UE" pa ni problema... Jaz res ne vem komu ste se zamerili, jaz te klubske zgodovine in razprtij ne poznam... Vso tole "prepucavanje" postaja rahlo brezveze, pravilo se je v regiji prijelo in je bilo kolikor vem do sedaj povsod upoštevano in nobeden več nima problemov s tem... hja, bolj prazna blagajna pri nekaterih - očitno bomo to morali vzeti v zakup... ...sicer pa tudi minulo soboto pri Raubriterjih v popoldanskem času nisem opazil nobenega čoperista niti MD solota, pa pri Atemsih tut ne, morda so prišli zvečer... tak da ne vem kako množično sicer ti dve skupini obiskujeta ostale zbore...

 

Kot sem pa že napisal, je moje mnenje poenotiti pravila o teh rečeh znotraj omenjene organizacije na ravni cele države, ker takole kot je zdaj je malce nerodno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena slikca od sobote

 

10366052_10204093812453636_7615793475519

 

Me pa tko mim grede zanima samo ena stvar. Kdo od vas mladincev bo imel tolko jajc, da bo legendi Viliju Pečovniku reku da se more slečt, če bo pršu k vam tkole oblečen??

 

542469_354631764618162_26017014_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je to dokaj dvorezen meč... Pustimo času čas.  :smoke:

Smo doživeli in preživeli že marsikaj.  Ko nekateri še sedeli niso na motorju, smo...No, v glavnem -mirno kri, vse bo OK, bi rekel Švejk.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... čas bo pokazal...

 

evo... bi garantirano v soboto spila pir z Zec-om, žal sem očitno odštartal prehitro naprej...

 

... z Vilijem (Veterani Šoštanj) smo pa stari prijatli... močno dvomim, da bi mu kdo na kakšnem zboru kaj takega reku... no, morda kdo ki ga ne pozna...

 

Ampak kot sem rekel, zaenkrat so se stvari umirile, nihče ne zganja problemov glede tega, drugo leto bomo pa videli, ali nam ne bo treba več takih obvestil pisat, ali jih bodo pa pisali vsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... čas bo pokazal...

 

evo... bi garantirano v soboto spila pir z Zec-om, žal sem očitno odštartal prehitro naprej...

 

... z Vilijem (Veterani Šoštanj) smo pa stari prijatli... močno dvomim, da bi mu kdo na kakšnem zboru kaj takega reku... no, morda kdo ki ga ne pozna...

 

Ampak kot sem rekel, zaenkrat so se stvari umirile, nihče ne zganja problemov glede tega, drugo leto bomo pa videli, ali nam ne bo treba več takih obvestil pisat, ali jih bodo pa pisali vsi...

 

Vsi jih sigurno ne bojo pisal. Kot mi je rekel PUNGERČAR to ni sklep ZMKS ampak sklep samo vaše regije, katerga pa mora ZMKS spoštovat. In upam, da vas bo do naslednjega leta, če ne že prej, srečala pamet (tam v vaši regiji) in boste ta trapast sklep, v dobrobit SLO moto scene preklical.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  zaenkrat so se stvari umirile, nihče ne zganja problemov glede tega ...

 

Ne, ne, dragi moj, stvari se niti slučajno niso umirile in da nihče ne bo zganjal problemov zaradi tega so lahko le pobožne želje, ki jih gojiš ti in vsi ostali, ki ste si s to odločitvijo umazali roke in obraz. Umirile se bodo šele, ko bo ta nesmisel preklican. Pozabljen pa itak še dolgo časa ne bo.

 

Pa še nekaj: kdor hoče, da s svojim našitkom na njihov zbor ne pridem, naj to prej napiše na flyer, s katerim vabi na prireditev, sicer se na vhodu ne bom dal odgnati. Pa naj fantje uporabijo silo, če si upajo.

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi mi kot nerigistriran vaški klub ne smemo več na vaš žegen in na motozbore  :OK:

 

 

a potem imate na vratih prav spisek registriranih moto klubov slo in enega ki to preverja ha ha 

Popravljeno . Popravil bna
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, dragi moj, stvari se niti slučajno niso umirile in da nihče ne bo zganjal problemov zaradi tega so lahko le pobožne želje, 

 

Na srečo Andi so se umirile... Smo bili pri Krampusih, Schlosbergih, Šparonih,  Modrasih... nikjer več nobene debate o tem... nihče ne zganja problemov... neregistriranih klubov pač tam ni, ker to sedaj že vsi vedo in upoštevajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleluja, samo da tako ostane!!!  :notworthy:  Mi si bomo že našli take prijatelje, ki nas bodo veseli, če bomo prišli! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nihče ne zganja problemov... neregistriranih klubov pač tam ni, ker to sedaj že vsi vedo in upoštevajo..

 

Bravo. Samo bravo  :sleep2:  :wacko2:  :doze: 

Nestrpnost na nivoju.

Tudi izvenklubski ne pridemo več. Fino se imejte med seboj. Ajdeeee!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!