Skoči na vsebino

Packenstein - Šmartno ob paki


ferek

Priporočene objave

Vsi jih sigurno ne bojo pisal. Kot mi je rekel PUNGERČAR to ni sklep ZMKS ampak sklep samo vaše regije, katerga pa mora ZMKS spoštovat. In upam, da vas bo do naslednjega leta, če ne že prej, srečala pamet (tam v vaši regiji) in boste ta trapast sklep, v dobrobit SLO moto scene preklical.

No to pa je že višek! Da mora ZVEZA spoštovati sklepe parih DRUŠTEV? PARIH???? Če se je o tem glasovalo so rabili večino, torej so ta eksperiment podprla vsa društva...

Zveza je DOLŽNA!!!! skrbeti za, da se njeno ime ne uporablja v nezakonite namene. Zveza je DOLŽNA!!!! ščititi zakonodajo Republike Slovenije! DRUŠTVA so DOLŽNA!!! delovati po zakonu o društvih. Ker tole nastopanje določenih DRUŠTEV!!! za izvedbo pravila uporablja organizacijsko shemo znotraj zveze, je zveza dolžna POSKRBETI da SE NJENO IME NE ZLORABLJA v NEZAKONITE NAMENE.

Vodstvo zveze DRUŠTEV je že po zakonu dolžno, da se ime zveze ne zlorablja v nezakonite namene, Pungerčar kot funkcionar na najvišji ravni, bi moral reagirati in od svojega članstva zahtevati takojšnje spoštovanje zakonodaje Republike Slovenije. Če se to početje društev nadaljuje, bi morale slediti sankcije, na koncu tudi v obliki izbrisa DRUŠTVA iz zveze. Je pa pungerčar nedvomno dolžan organom pregona naznaniti kaznjivo dejanje diskriminacije, ki je z ustavo RS prepovedana!

 

Pungerčar bi se moral zavedati, da ima kot javni funkcionar določene pristojnosti in DOLŽNOSTI do RS.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo Andi so se umirile... Smo bili pri Krampusih, Schlosbergih, Šparonih,  Modrasih... nikjer več nobene debate o tem... nihče ne zganja problemov... neregistriranih klubov pač tam ni, ker to sedaj že vsi vedo in upoštevajo..

 

kako da ne sam sem bil na krampusih nerigistriran pa ste mi verjetno pozabili zatežiti 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo Andi so se umirile... Smo bili pri Krampusih, Schlosbergih, Šparonih,  Modrasih... nikjer več nobene debate o tem... nihče ne zganja problemov... neregistriranih klubov pač tam ni, ker to sedaj že vsi vedo in upoštevajo..

 

Neumnost.

 

Seveda ni več nobene debate pri vas, ki ste to neumnost zahtevali, podpisali in se z njo strinjali. Ostali vas ne brigajo, ker ste polni sami sebe in mislite, da boga vlečete za jajca, pa čeprav ste se na sceni pojavili (sam si to priznal) šele včeraj.

 

Sedaj bom pa s to debato res nehal, ker idiotu pač ne moreš dopovedati, da je zemlja okrogla, voda mokra in ogenj vroč.

 

Pa uživajte v igranju v peskovniku, katerega ste proglasili za vašo lastnino, čeprav so ga postavili drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Neumnost.

 

Seveda ni več nobene debate pri vas, ki ste to neumnost zahtevali, podpisali in se z njo strinjali. Ostali vas ne brigajo, ker ste polni sami sebe in mislite, da boga vlečete za jajca, pa čeprav ste se na sceni pojavili (sam si to priznal) šele včeraj.

 

Sedaj bom pa s to debato res nehal, ker idiotu pač ne moreš dopovedati, da je zemlja okrogla, voda mokra in ogenj vroč.

 

Pa uživajte v igranju v peskovniku, katerega ste proglasili za vašo lastnino, čeprav so ga postavili drugi.

Odlično napisano. naj se pa igrajo v svojem peskovniku, ki so ga naredili drugi, kar pa NI pošteno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ne vem....tole berem pa mi ni čisto jasno...

 

A je to resna debata, ali se kdo zafrkava  ?

 

Se pravi, da, če bi imel na hrbtu nekaj, kar nima podlage v uradno registrirani organizaciji ali društvu, mi bi kdo lahko prepovedal vstop na javno prireditev ???

 

Saj to ne more biti res......

 

Mogoče bi bilo dobro, če bi kdo pogledal, kaj o enakopravnosti pravi ustava RS ......

 

Pa lep pozdrav vsem v upanju, da je vse tole šala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem....tole berem pa mi ni čisto jasno...

 

A je to resna debata, ali se kdo zafrkava  ?

 

Se pravi, da, če bi imel na hrbtu nekaj, kar nima podlage v uradno registrirani organizaciji ali društvu, mi bi kdo lahko prepovedal vstop na javno prireditev ???

 

Saj to ne more biti res......

 

Mogoče bi bilo dobro, če bi kdo pogledal, kaj o enakopravnosti pravi ustava RS ......

 

Pa lep pozdrav vsem v upanju, da je vse tole šala.....

 

Ne care, to so resne zadeve. fantje so nardili red! al plačaš članarino ZMKS al pa ti težijo, ker se jim zdi de so oni bl fajn kot tisti brez članarine u zvezi. Po svoje me tole veseli: 

 

 neregistriranih klubov pač tam ni, ker to sedaj že vsi vedo in upoštevajo..

 

 

Pametnejši popušča, in se z beboti ne ukvarja. Edino kar me skrbi je, da pametnejši popusti, in ta neumn pol vlada. 

 

to je slabš k Belfast. My Jesus is better than your Jesus.... Moja klapa je bolš k tvoja klapa.......

 

 

Mene se te zadeve sploh ne dotikajo, ne hodim po zborih v Sloveniji, ne nosim nobenga našitka. Moti me na načelni ravni. De so ljudje taki _________ de kar ne morm dojet. In pol rečejo mi, motoristi.....Fuckoff. očitno nimamo skupnega popolnoma nič. 

 

:SS:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Do sedaj sem prišel vsako leto.

 

Od lanskega fiaska me ne vidite več. Jaz takih reči ne pozabljam. In drugi jih tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem prišel vsako leto.

 

Od lanskega fiaska me ne vidite več. Jaz takih reči ne pozabljam. In drugi jih tudi ne.

Tudi mene NE, in bi tudi prosil solote in nam misleče, da gredo raje Vaškim Boysom na pir :)

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav..sem novi tuki..a mi lahko na kratko pove kaj je z tem packenstein klubom itd..kaj se je dogajalo lani na moto zboru?

kakorkoli, jaz bom verjeten šel na ta moto zbor ker rabim najdit kakšnega serviserja za mojo Hondo, takšen ki dela servise  v garaži..če kdo kakšnega pozna bi bil vesel za info..sem pa iz šaleške doline torej okolica Velenje, šoštanj , Šmartno, Mozirje, Braslovče..tu okoli če kakšen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani šel do vhoda, kjer sem izmenjal par besed s prijatelji, ki so stali pred vhodom. Potem smo raje urezali eno fajn turo po okolici. Noter pa nismo šli. V glavnem, fajn se imejte, kateri boste šli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom cist kratek - opozorilo : NE HODTE NA TA ZBOR !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa verjamem v to, da bo tam kljub vsemu dosti obiskovalcev, katerim forumske razprtije ne bodo ovira za to, da se bodo imeli lepo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil biti tiho, pa ne bom, čeprav mi je kot organizatorju malo težko prebirati tale odvračanja, ki so plod morda desterice otroško užaljenih posameznikov iz lanskega leta... Torej zbor je bil vsako leto organiziran korektno in na visokem nivoju in nikoli ni prišo do kakršne koli pizdarije ali nasilništva... to je dejstvo!  In kdor ima jajca napisat izjavo v obliki "ne hodite na ta zbor" ali kaj podobnega, potem naj napiše tudi zakaj ne?  Je bil kdo kdaj tepen?  Slabo postrežen? Ne? Aha, torej gre samo za "anti propagando" skupine posameznikov (ne kluba ampak posameznikov!), ki so bili s strani SŠK regije vljudno naprošeni, naj se zoorgaizirajo kot klub (ni važno ali v ZMKS ali brez ZMKS ampak samo kot klub) in potem izkazujejo pripadnost svoji skupini, in ne nečem kar formalno ne obstaja. In ker smo si jih na to dejstvo drznili opomniti ob prihodu na naš zbor, smo jim postali "trn v peti" in nas želijo prikazati kot "najstrašnejši MC" tega sveta, da ne rečem kot pravo diskriminatorno fašistično skupino... Da pa se je to dogajalo že pred nami in za nami, na vseh prireditvah SŠK regije ZMKS, o tem ne govori nihče... Tako da, lepo prosim, zaprite užaljene kljune in v obraz povejte, kaj se je komu pri nas hudega zgodilo, in se raje trudite zoorganizirati še kakšen dogodek, na vsaj takšnem nivoju, kot je naš! Otroci!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil biti tiho, pa ne bom, čeprav mi je kot organizatorju malo težko prebirati tale odvračanja, ki so plod morda desterice otroško užaljenih posameznikov iz lanskega leta... Torej zbor je bil vsako leto organiziran korektno in na visokem nivoju in nikoli ni prišo do kakršne koli pizdarije ali nasilništva... to je dejstvo!  In kdor ima jajca napisat izjavo v obliki "ne hodite na ta zbor" ali kaj podobnega, potem naj napiše tudi zakaj ne?  Je bil kdo kdaj tepen?  Slabo postrežen? Ne? Aha, torej gre samo za "anti propagando" skupine posameznikov (ne kluba ampak posameznikov!), ki so bili s strani SŠK regije vljudno naprošeni, naj se zoorgaizirajo kot klub (ni važno ali v ZMKS ali brez ZMKS ampak samo kot klub) in potem izkazujejo pripadnost svoji skupini, in ne nečem kar formalno ne obstaja. In ker smo si jih na to dejstvo drznili opomniti ob prihodu na naš zbor, smo jim postali "trn v peti" in nas želijo prikazati kot "najstrašnejši MC" tega sveta, da ne rečem kot pravo diskriminatorno fašistično skupino... Da pa se je to dogajalo že pred nami in za nami, na vseh prireditvah SŠK regije ZMKS, o tem ne govori nihče... Tako da, lepo prosim, zaprite užaljene kljune in v obraz povejte, kaj se je komu pri nas hudega zgodilo, in se raje trudite zoorganizirati še kakšen dogodek, na vsaj takšnem nivoju, kot je naš! Otroci!

mene samo zanima, na podlagi katerega zakon RS se ima kdorkoli pravico vtaknit v to, kaj ima kdo oblečeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil biti tiho, pa ne bom, čeprav mi je kot organizatorju malo težko prebirati tale odvračanja, ki so plod morda desterice otroško užaljenih posameznikov iz lanskega leta... Torej zbor je bil vsako leto organiziran korektno in na visokem nivoju in nikoli ni prišo do kakršne koli pizdarije ali nasilništva... to je dejstvo!  In kdor ima jajca napisat izjavo v obliki "ne hodite na ta zbor" ali kaj podobnega, potem naj napiše tudi zakaj ne?  Je bil kdo kdaj tepen?  Slabo postrežen? Ne? Aha, torej gre samo za "anti propagando" skupine posameznikov (ne kluba ampak posameznikov!), ki so bili s strani SŠK regije vljudno naprošeni, naj se zoorgaizirajo kot klub (ni važno ali v ZMKS ali brez ZMKS ampak samo kot klub) in potem izkazujejo pripadnost svoji skupini, in ne nečem kar formalno ne obstaja. In ker smo si jih na to dejstvo drznili opomniti ob prihodu na naš zbor, smo jim postali "trn v peti" in nas želijo prikazati kot "najstrašnejši MC" tega sveta, da ne rečem kot pravo diskriminatorno fašistično skupino... Da pa se je to dogajalo že pred nami in za nami, na vseh prireditvah SŠK regije ZMKS, o tem ne govori nihče... Tako da, lepo prosim, zaprite užaljene kljune in v obraz povejte, kaj se je komu pri nas hudega zgodilo, in se raje trudite zoorganizirati še kakšen dogodek, na vsaj takšnem nivoju, kot je naš! Otroci!

De ne seri k bomo res pršli pol

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima, na podlagi katerega zakon RS se ima kdorkoli pravico vtaknit v to, kaj ima kdo oblečeno?

 

Kot društvo lahko imajo interna pravila, saj gre za njihovo interno prireditev.

 

Kolko pa je to smiselno, se je pa že debatiralo. Moto scena pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!