Skoči na vsebino

Packenstein - Šmartno ob paki


ferek

Priporočene objave

Da še enkrat pojasnim... Pravilo ZMKS, ki velja zaenkrat samo v Sp Štajerski in Koroški... prepoveduje nošenje hrbtnih grbov na zborovanjih samo tistim motoskupinam, ki nimajo svojega formalnega kluba oziroma vodstva, predsednika itd - torej ki imajo zgolj grb, nimajo pa tudi kluba... izražajo torej z grbom pripadnost nečemu, kar formalno ne obstaja. Pri nas smo na to prijazno opozorili in opazili samo 2 takšni motoskupini - Čoperiste Slovenije in MD Solo Riders... oboji imajo hrbtni grb, nimajo pa kluba in niso formalno organizirani - torej so brez vodstva, predsednika, našitek dobi kdor hoče itd... Samo na te dve skupini smo bili tudi na naši prireditvi s strani ZMKS opozorjeni...

 

Kdo vse, oziroma katere skupine so bile pa morebiti zavrnjene na prejšnjih prireditvah (pri Ketni in pri Pankrtih) pa ne vem. Vem pa, da nikogar s tem našitkom tam ni bilo, očitno so jih odslovili že pred vhodom, ali so jih obvestili že v naprej.

 

Sicer pa, sledi srečanje pri Krampusih, Modrasih in tako dalje in ker verjamem, da smo vsi regiji dolžni spoštovati isto pravilo, pričakujem da se bo neprijetna zgodba ponovila... in se bo spet pljuvalo po organizatorjih, ki pa kot člani ZMKS morajo to upoštevat!

Me pa prav zanima na kakšen način bi me odstranili v kolikor bi prišlo do tega da me začnete slačiti tam. kakorkoli na javnem mestu se lahko gibljem kolikor želim pa četudi z fakičem na hrbtu....Razen v primeru da je shod zaprtega tipa in samo za člane kluba. Tukaj postavim piko in predlagam vsem solo riderjem in ostalim ki nosijo lajbiče in jih hočejo "slačit" na vhodu, da naj pokličejo policijo in naredijo zapisnik....preverjeno deluje, nekoč nekje v nekih pisarnah so nam želeli prepovedat vstop, javno mesto....jok nihče te nesme zaustavit. Seveda če nimaš kakih zlih namenov.

In tole MORAJO upoštevat?  zamislijo se naj kaj so sprejeli in kdo je to sprejel, ker kazen bo šla iz nekega žepa...verjetno tistega ki te je zadržal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa prav zanima na kakšen način bi me odstranili v kolikor bi prišlo do tega da me začnete slačiti tam. kakorkoli na javnem mestu se lahko gibljem kolikor želim pa četudi z fakičem na hrbtu....Razen v primeru da je shod zaprtega tipa in samo za člane kluba. Tukaj postavim piko in predlagam vsem solo riderjem in ostalim ki nosijo lajbiče in jih hočejo "slačit" na vhodu, da naj pokličejo policijo in naredijo zapisnik....preverjeno deluje, nekoč nekje v nekih pisarnah so nam želeli prepovedat vstop, javno mesto....jok nihče te nesme zaustavit. Seveda če nimaš kakih zlih namenov.

In tole MORAJO upoštevat?  zamislijo se naj kaj so sprejeli in kdo je to sprejel, ker kazen bo šla iz nekega žepa...verjetno tistega ki te je zadržal...

 

No tole pa sodi direktno v kategorijo klin se s klinom zbija. V tem primeru neumnost z neumnostjo. Če ti kaj ni všeč to poveš in se lepo obrneš in greš. Klicati policijo zaradi takšnih zadev in potem še nekaj trmariti pa komplicirati je pa bedastoča na kubik. Tam nekje v rangu tistih akrobacij na mejnem prehodu v istri in skakanjem v Dragonjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao... pa eni še vedno težite s SLAČENJEM... pa kje ste še to videli... a je že kdorkoli kjerkoli bil česa takega deležen?  ...a so kogarkoli že kjerkoli iz kakega dogodka spodili? ...IMA KDO takšno izkušnjo? ...tak se naj javi! ...drugi pa ne pametujte ker je vse v stilu "rekla kazala"...

 

Bilo je pa res fajn žegnanje...

 

Prispevek na spletni strani:

 

https://sites.google.com/site/mkpackenstein/news/zegnanevodepanizmanjkalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še enkrat pojasnim... Pravilo ZMKS, ki velja zaenkrat samo v Sp Štajerski in Koroški... prepoveduje nošenje hrbtnih grbov na zborovanjih samo tistim motoskupinam, ki nimajo svojega formalnega kluba oziroma vodstva, predsednika itd - torej ki imajo zgolj grb, nimajo pa tudi kluba... izražajo torej z grbom pripadnost nečemu, kar formalno ne obstaja. Pri nas smo na to prijazno opozorili in opazili samo 2 takšni motoskupini - Čoperiste Slovenije in MD Solo Riders... oboji imajo hrbtni grb, nimajo pa kluba in niso formalno organizirani - torej so brez vodstva, predsednika, našitek dobi kdor hoče itd... Samo na te dve skupini smo bili tudi na naši prireditvi s strani ZMKS opozorjeni...

 

Kdo vse, oziroma katere skupine so bile pa morebiti zavrnjene na prejšnjih prireditvah (pri Ketni in pri Pankrtih) pa ne vem. Vem pa, da nikogar s tem našitkom tam ni bilo, očitno so jih odslovili že pred vhodom, ali so jih obvestili že v naprej.

 

Sicer pa, sledi srečanje pri Krampusih, Modrasih in tako dalje in ker verjamem, da smo vsi regiji dolžni spoštovati isto pravilo, pričakujem da se bo neprijetna zgodba ponovila... in se bo spet pljuvalo po organizatorjih, ki pa kot člani ZMKS morajo to upoštevat!

 

Ne morem verjeti, da je kaj takega možno. Tega še v socializmu ni bilo. Tole je čisti birokratski fašizem, ki ga zganja ZMKS! Kaj so DURS?Gre za tipičen primer KKK diskriminacije.  Absolutno protiustavno! Najmanj kaj bi bilo za pričakovati je podpora ostalih klubov Čoperistom in SR, ter  bojkot motoristov vseh prireditev, ki upoštevajo to "pravilo" ZMKS. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao... pa eni še vedno težite s SLAČENJEM... pa kje ste še to videli... a je že kdorkoli kjerkoli bil česa takega deležen?  ...a so kogarkoli že kjerkoli iz kakega dogodka spodili? ...IMA KDO takšno izkušnjo? ...tak se naj javi! ...drugi pa ne pametujte ker je vse v stilu "rekla kazala"...

 

Bilo je pa res fajn žegnanje...

 

Prispevek na spletni strani:

 

https://sites.google.com/site/mkpackenstein/news/zegnanevodepanizmanjkalo

 

Jp bil prisoten ko je na vhodu eden vaših ZAHTEVAL da se sleče lajbič.....sicer sem se samo nasmejal in si mislil svoje kasneje pa kmalu po tem tudi odšel. Tako da nevem kako se je razpletlo....neumnost pač....neumnost nekega pametnega kvazi "predsednika" predsednika zveze klubov al karkol že ki je pokazal inteligenco....sicer pa ja če v takih klubih predsedujejo takšni seveda ni čudno da imamo na vladi TEPCE.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeee saj res, js bom pa prepovedal da me tisti grozni stzrici v črnem z napisi črna smrt itd...pozdravljajo na cesti, (ker mi pač nisi všeč ko strašijo otroke)..... Jeeee my rulz!!!!

 

HECAM SE :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole še potem pa dovolj z moje strani kar se tele teme tiče.

 

Verjamem da Packenštajnovci (Packi se mi je pač zdelo zabavno, brez neke negativne konotacije) niti pod razno niso imeli v mislih izvajati kakšne diskriminacije in je to kar se je zgodilo pač posledica nepremišljenosti. Verjamem, da so imeli željo organizirati zabavno prireditev za obiskovalce (kaj si mislim o takšnih prireditvah jaz, je postranska stvar) in to je vse. Žal pač je tako, da je takšna poteza diskriminatorna in da se je žal prvič pokazala na tej prireditvi in dobila tudi malo več publicitete vsaj tukaj na forumu. Bolj v celofan se tega ne da zaviti, pa če se bo kdo še tako trudil. Če drugega ne bo mogoče pokazala, da je dobro kdaj kakšno zadevo malo bolj premisliti in kdaj pa kdaj se proti večini tudi zoperstaviti, seveda z argumenti.

 

Če se bodo takšni „heci“ nadaljevali tudi drugje, meni ne bo čisto nič hudega, vsak si bo moral pa sam pri sebi razjasniti ali se mu da ukvarjati s takšnimi bedarijami in dobiti tudi nekaj negativne publicitete na račun izključevanja. 

 

Packenštajnom pa v prihodnje veliko sreče z željo, da ne bodo preizkusni kamen za razna čudna pravila. 

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao... pa eni še vedno težite s SLAČENJEM... pa kje ste še to videli... a je že kdorkoli kjerkoli bil česa takega deležen?  ...a so kogarkoli že kjerkoli iz kakega dogodka spodili? ...IMA KDO takšno izkušnjo? ...tak se naj javi! ...drugi pa ne pametujte ker je vse v stilu "rekla kazala"...

 

Bilo je pa res fajn žegnanje...

 

Prispevek na spletni strani:

 

https://sites.google.com/site/mkpackenstein/news/zegnanevodepanizmanjkalo

U mi je pa dobro uspela tale začetna fotka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba hobi zamenat...tale motorizem je ratu en velik ovčji skret ...

zaradi enih b.......v pa že ne bom menjal hobija o to pa ne.itak nisem v nobenem klubu  zaradi takileh for.

me zanima če bi prišel v gasilskem gvantu kaj bi se zgodilo :wacko: .

hec.ampak res se vse prenapihuje vse skupaj.razumem da mora biti neki red, ampak v tej naši mali državici se tkole ribat med seboj pa ni glih primerno.

pa srečno vsem na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba hobi zamenat...tale motorizem je ratu en velik ovčji skret ...

Zakaj pa zamenjat? Samo na njihove žegne in zbore se bo počasi nehalo hoditi. Po moje. Bomo pač tisti, ki nismo v kakšnem klubu, drugam hodili, potovali. Ne vem, zakaj bi silili nekam, kjer obstajajo pravila, ki nam niso všeč? Oni organizirajo, oni postavljajo pravila. Preprosto.

Sem pa v nedeljo, ob 10:00 pogledal na vabila na večih straneh, nikjer ni bilo napisanega o tem, da bi pa naj določene skupine morale sleči lajbiče in jih dati v hrambo. Ob 11:00 se je pa že delilo tiste flajerje o tem. V eni uri takšen zasuk... Vsekakor pa želim srečno in varno vožnjo vsem, klubovcem in freeriderjem. Vozite se in radi se imejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, saj ni sam to...poln enga preseravanja... pa itak je to zdej "in" ...in ker ponavadi pašem med črne ovce, sem itak špilferderber...tku da bo treba spet klekle ven iz prahu zvlečt, ta hobi je velik manj nevaren, pa manj frajerski tut :P

ampak hebiga, noben me nau gledu kok kubikov mam navitih gor pa kok sem dala za cune, k lohka u trenirk se zabavam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa zamenjat? Samo na njihove žegne in zbore se bo počasi nehalo hoditi. Po moje. Bomo pač tisti, ki nismo v kakšnem klubu, drugam hodili, potovali. Ne vem, zakaj bi silili nekam, kjer obstajajo pravila, ki nam niso všeč? Oni organizirajo, oni postavljajo pravila. Preprosto.

Sem pa v nedeljo, ob 10:00 pogledal na vabila na večih straneh, nikjer ni bilo napisanega o tem, da bi pa naj določene skupine morale sleči lajbiče in jih dati v hrambo. Ob 11:00 se je pa že delilo tiste flajerje o tem. V eni uri takšen zasuk... Vsekakor pa želim srečno in varno vožnjo vsem, klubovcem in freeriderjem. Vozite se in radi se imejte.

 

Očitno bo moral papež spet malo poklicati v Slovenijo, če še žegn ne gre normalno skozi in je diskriminacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diskriminacija je tudi, da za nas pravoslavce ne more priti pravoslavni pop  :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diskriminacija je tudi, da za nas pravoslavce ne more priti pravoslavni pop  :BUA:

Mah žegn je žegn. Saj ni nujno da je pravoslavni pop. :);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah žegn je žegn. Saj ni nujno da je pravoslavni pop. :);)

Pa še kako je nujno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je. Jst mam to srečo da praznujem in ene in druge praznike :D

 

Tako da mi je vseeno kdo žegna. :D

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel preverit na stran zmks, če ni slučajno naše moto društvo kot pridruženi član svamza - nekim pukim slučajem preko njih povezano tudi z njimi in jeee očitno ni. Meni njihovo predalčkanje ne sede in do sedaj mi še nihče ni poskušal sugerirat kako in kaj naj imam-o na lajblču. In mi tudi ne bo !

Moja osnovna filozofija motoriranja je vožnja, vožnja in vožnja. Tam kjer me bodo omejevali me pa ne bo. Motor bi nas moral združevat neformalno, pa nas na žalost formalno razdvaja.

 

http://www.zmks.com/index.php/the-community/245-opozorilo-vsem-novonastalim-klubom.html

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem v dobre namene Fereka in njegovega kluba. In tole je direktno naslovljeno na Fereka.

 

Ta trenutek ste jebena stranka pravila, ki ste ga verjetno spregledali ali pa tudi niste odločali o njem potem, ko ste že bili člani zmks. Se mi pa poraja več vprašanj - v čem je smisel obstoja zmks? Ali je obstoj mk vezan na obvezno članstvo v zmks? Kakšno korist imate od zmks? Ali ste sami zaprosili za članstvo v zmks?

 

Moja vprašanja niso postavljena v smislu provokacije in nikakor nisem opredeljen za nekoga. Želel pa bi vedeti več o zmks in kakšni so njihovi nameni organiziranja moto scene. Če pa se nisem obrnil na pravega, bi pa prosil nekoga, ki ve kaj več o tem naj mi pojasni, prosim!

 

Hvala za odgovor,

 

Dadi - Slovensko motoristično društvo Bojler

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram se posut s pepelom :headbang: .

Na strani zmks je pod zavihki na levi strani pod zavihki o zmks in zgodovina zmks predstavljeno za kaj se trudijo. Ferek, hvala vseeno sem že našel odgovor.

Moram priznat, da me njihova ideja ne moti in podpiram tako osnovno zamisel. Strel v prazno se mi pa zdi navodilo za ustanavljanje novih moto klubov in nesrečni dogovor o lajblčih na žegnu. Ne bom pameti solil, vaša pravila so pravila. Vprašanje je ali so smiselna, če so povod takega negodovanja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vas sem bil 3x:prvič,zadnjič in edinič.Mare, Kočevski Medvedi

Si spregledal, da ste tudi vi njihovi člani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vas sem bil 3x:prvič,zadnjič in edinič.Mare, Kočevski Medvedi

 

Pri vas se ne more zgoditi, da slačite in preganjate dobronamerne motoriste...  :worship:

 

 

s tem so samo naredili, da se bodo začeli fajtati pijani motoristi :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!