Skoči na vsebino

Packenstein - Šmartno ob paki


ferek

Priporočene objave

Sem mislil biti tiho, pa ne bom, čeprav mi je kot organizatorju malo težko prebirati tale odvračanja, ki so plod morda desterice otroško užaljenih posameznikov iz lanskega leta... Torej zbor je bil vsako leto organiziran korektno in na visokem nivoju in nikoli ni prišo do kakršne koli pizdarije ali nasilništva... to je dejstvo!  In kdor ima jajca napisat izjavo v obliki "ne hodite na ta zbor" ali kaj podobnega, potem naj napiše tudi zakaj ne?  Je bil kdo kdaj tepen?  Slabo postrežen? Ne? Aha, torej gre samo za "anti propagando" skupine posameznikov (ne kluba ampak posameznikov!), ki so bili s strani SŠK regije vljudno naprošeni, naj se zoorgaizirajo kot klub (ni važno ali v ZMKS ali brez ZMKS ampak samo kot klub) in potem izkazujejo pripadnost svoji skupini, in ne nečem kar formalno ne obstaja. In ker smo si jih na to dejstvo drznili opomniti ob prihodu na naš zbor, smo jim postali "trn v peti" in nas želijo prikazati kot "najstrašnejši MC" tega sveta, da ne rečem kot pravo diskriminatorno fašistično skupino... Da pa se je to dogajalo že pred nami in za nami, na vseh prireditvah SŠK regije ZMKS, o tem ne govori nihče... Tako da, lepo prosim, zaprite užaljene kljune in v obraz povejte, kaj se je komu pri nas hudega zgodilo, in se raje trudite zoorganizirati še kakšen dogodek, na vsaj takšnem nivoju, kot je naš! Otroci!

 

 

sem m islil da bom tiho, pa ne bom. Pa ne maram nit mednarodnih MCjev pa verbalnih groženj z nasiljem boh ne dej pretepov in nožkanj. Ampak tudi do debilizmov imam nulto toleranco. In vi ste izvedli eno bol sočnih debilan zadnjih nekaj let. Enkat sem že napisal, da ste se v tropu dogovorili nekaj povsem edinstvenega v civiliziranem svetu. Pri vas "dovoljenje" za nošnjo našitka pogojujete z vpisom v AJPES.   Nihče vas noče prikazat kot najstrašnejši MC, ali fašistično skupino, pač pa le kot to kar ste. Diskriminatorni uradniki. Fakin birokrati. Z neko idejo o "pravičnosti". Prikazat vas hočejo kot bedake, kar najverjetneje ste, saj se približno normalen in dobronameren človek takih zadev ne more niti spomnit. Ka li jih dati v debato in potem še v čredi izglasovat in uveljavlat....Ne otroci, BOLNIKI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot društvo lahko imajo interna pravila, saj gre za njihovo interno prireditev.

 

Kolko pa je to smiselno, se je pa že debatiralo. Moto scena pač :)

aha, torej to je njihova interna prireditev. kot nek domač žur. ni to k gasilska veselica :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u zanimiu bo ratal .. sm si že :kava: naroču + :alko: ... še kokice nj kdo prinese

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, torej to je njihova interna prireditev. kot nek domač žur. ni to k gasilska veselica :P

 

Hišna pravila pač.

 

Kot na ladji, ko moraš imeti obleko za večerjo, kot npr. v cerkvi Sv. Petra ne smeš not v kratkih hlačah in še kaj.

 

Kolko jaz razumem, je to interna zabava nekega moto kluba za člane in goste, ki pa ne smejo imeti konkurenčnih oblačil.

 

Kot če bi na sindikalni zabavi Coca Cole pil Pepsi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hišna pravila pač.

 

Kot na ladji, ko moraš imeti obleko za večerjo, kot npr. v cerkvi Sv. Petra ne smeš not v kratkih hlačah in še kaj.

 

Kolko jaz razumem, je to interna zabava nekega moto kluba za člane in goste, ki pa ne smejo imeti konkurenčnih oblačil.

 

Kot če bi na sindikalni zabavi Coca Cole pil Pepsi? :)

se popolnoma strinjam, če je to interna zabava z jasnim dress code-om pol se nima kdo kej pritoževat, če je pa to javna prireditev, pol pa lahko pride kdorkoli, urejen kakor koli mu paše in nima nihče pravice se v to obregnit.

 

mam pa tudi jst že girliepopcorn.gif za spremljanje te "resne" debate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoga lahko zmoti brezrokavnik,medtem ko tega,ki ga nosi ne sme zmotit to,da je "nezazeljen".....in ko le ta izrazi svoje mnenje,da zadeva ni vredna obiska spet zmoti nekoga,ki ga pa lahko vse moti :) ne razumem an? Prevec zmotijev na kupu.....

Nekoga lahko zmoti brezrokavnik,medtem ko tega,ki ga nosi ne sme zmotit to,da je "nezazeljen".....in ko le ta izrazi svoje mnenje,da zadeva ni vredna obiska spet zmoti nekoga,ki ga pa lahko vse moti :) ne razumem an? Prevec zmotijev na kupu.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Paceki so samo posledica ene zgrešene politike, ki jo vodi ZMKS.

Za tako rasistično politiko so se odločili prav na sestanku ZMKS. 

Upam, da se bo našel kakšen pravnik, ki bo napisal ovadbo! 

Več blagoslovov je, manj je tolerance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima, na podlagi katerega zakon RS se ima kdorkoli pravico vtaknit v to, kaj ima kdo oblečeno?

to ni zakon, to so si zmislili na spodnje štajerskem 25 klubov in Ferek je dvignil roko, da izpade velik đek- za nas debil. Mene tudi to moti, da so izglasovali ta drek samo predsedniki teh kvazi klubov in ne vsi člani. In sem tudi zelo jezen na te člane, da ne zapustijo te debile!

Zelo bi si tudi želel, da dežuje tako kot sem rekel že lani.

Mene ne bo.... pljuc na te klube!!!

post-35938-0-92015300-1427466218_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne asociacije lahko dobi nekdo, ko sliši za BLAGOSLOV MOTORISTOV? Poizkusil bom z enim izmed možnih odgovorov. Ker se na cestah dogajajo nesreče (med motoristi so prenekatere usodne) je osnovna želja vseh nas, da se nam kaj takega ne bi zgodilo. Normalno. Morda ima nekdo, ki se pusti poškropiti z žegnano vodico, še dodaten občutek, da bo nad njegovo usodo na cesti bedel kakšen angelček. Tudi to je sprejemljivo. Vsak ima pravico, da v kaj verjame in upa, da mu bo to lahko v pomoč. Pa naj gre za boga, vero ali kaj tretjega...

 

Smo pa iz zgodovinskih virov slišali še za mnoge druge "blagoslove". Naprimer za tiste pred tisoč leti, ko so škofje blagoslavljali Križarske odprave, da so hodile "širit pravo vero" na Bližnji vzhod. Ali pa (dobrega pol stoletja nazaj), ko so slovenski škofje blagoslavljali klavske pohode Belogardistov in podobne zalege. 

Moj namen ni bil, da bi iz zgornjih, popolnoma različnih dogodkov, vlekli kakšne primerjave. Absolutno ne. Mi je pa zelo čudno, ker slovenski Kler  tudi na tak cenen način dandanes poskuša širiti (in predvsem ohranjati) svoj vpliv. Saj vem, blagoslova motoristov si niso oni izmislili, ampak so se samo odzvali povabilu nekaterih klubov. Slovenski kler ima v celi zgodovini slovenskega naroda zelo negativno vlogo. Nikoli mu ni šlo za dobrobit naroda, ampak samo za grabljenje, materialno bogatenje in širitev svojih fevdalnih privilegijev. In tudi danes ni čisto nič drugače. Zato mi taki in drugačni "blagoslovi", ki jih darujejo slovenski farje, delujejo precej bedno. Vsi tisti, ki hodite na take dogodke, brez zamere prosim. Naj vam bo v veselje.

 

Poznamo pa tudi svetle primere lepega sodelovanja med cerkvijo in motoristi. Ampak na žalost ne pri nas. V Angliji, imenujejo se 59 Club.

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni zakon, to so si zmislili na spodnje štajerskem 25 klubov in Ferek je dvignil roko, da izpade velik đek- za nas debil. Mene tudi to moti, da so izglasovali ta drek samo predsedniki teh kvazi klubov in ne vsi člani. In sem tudi zelo jezen na te člane, da ne zapustijo te debile!

Zelo bi si tudi želel, da dežuje tako kot sem rekel že lani.

Mene ne bo.... pljuc na te klube!!!

 

Pa zakaj bi tebe sploh vleklo na taka vaška pijančevanja? ni semi zdelo, da ti je to life.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj bi tebe sploh vleklo na taka vaška pijančevanja? ni semi zdelo, da ti je to life.

mene, če vleče je to, da se srečaš s prijatelji in kakšno rečeš in greš naprej. Mene moti samo ta razkol, ko so ga naredili eni med nami motoristi. Jaz sem si lajblč zjebal, ko sem rezal dol te famozne klube. Bodo pač prišli novi in  bom ponosen, da jih nosim.

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez lajbiča pa sploh ni vstopa? npr. z rumenim :)

 

Te takoj ustrelijo   :)

Brez lajbiča pa sploh ni vstopa? npr. z rumenim :)

Popravljeno . Popravil solorider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11.00 začetek fešte

 

13.00 blagoslov

 

19.00 moto gp

 

Vmes hrana pijača muzika, merjenje glasnosti izpuhov itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

merjenje glasnosti?

 

SNeckica . . . ce prides bojo zate uvedli se eno kategorijo.  

 

Merjenje onaniranja na internetu    :smoke:

 

PS: ni vrag, da ne bos prvak 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNeckica . . . ce prides bojo zate uvedli se eno kategorijo.  

 

Merjenje onaniranja na internetu    :smoke:

 

PS: ni vrag, da ne bos prvak 

vidm,da si dobu konkurenco :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem ponovno za res fenomenalen obisk... slikice in zahvale klubom še sledijo...

 

Vpisalo se je 33 klubov, našteli smo cca 800 motociklov...

 

Merjenje glasnosti? ...merili smo pravokotno na ror, 1m stran... vsi smo presegli cca 105 db, zmagovalec je bil kavasaki s 114 db na Leovinčovem roru...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!