Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Dottore je ruknu. Kak se je pa to nardil. On pa ja ne more padet :whistle: .

Edit: dober komentar na Youtube: Looks like the Doctor needs one.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se bo zdaj za tiste, ki v svetem valentinu ne vidimo božanstva, ampak samo trenutno najboljšega med enakimi odprla zdaj posebna tema, da ne žalimo religioznih čustev ostalih?

Ne, odprl se bo pekel spoznanja in vas požrl. Vale je že osmič svetovni prvak.

Dodamo lahko le - verjetn se res hudo pelje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za suzukije je P.I. vedno bila težka proga. In nikakor nemorjo popravit celotnega paketa da bi bili bolj konkurenčni. Problem naj bi bil veter ki konstantno piha in to jih najbolj moti skozi hitre ovinke, katerih je pa tle itaq veliko. Nemorjo prilagodit oklepa motorja, da bi jih manj motil veter. Tko so ne eurosportu razložil.

Drgač pa bo jutr težko za Rossija in ostale sledi stonerju. V njegovem 2 izhodu iz boksev je naredil 5 hitrih krogov na nastavitvah za dirko in z gumami za dirko. In časi so bli vsi okoli 1:30.1 ,2,3. Lorenzo je mel recimo enako okol 5 al 6 krogov čase okoli 1:30.5 pa tja do 30.8. Nicky ni naredil več hitrih krogov. Naredil je eneg 1:31.0, ostale je delal na qualifier-kah. Rossijeve čase pa nism ujel. Če mu rata dobro štartat in da v prvih parih krogih nebo mel kakega večjega zaostanka zna bit zanimivo. Dani je pa neznanka. Lahko da mu uspe dober prvi del dirke, da bo nekako med top 5 ne vidim pa da bi se lahko boril za 1 mesto. Ampak nikol ne veš. Upam samo da bo suho...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej... umiri se malo, pa poglej kaj si napisu...

citiru si moj post po prvi driki.. pred tem da je casey najbolši si očitno spregledu trenutno.. to ne pomen celo sezono...

tut motor je bil rossijev takrat 100% najbolši, ker ducati je bil zlo slab na začetku...

pač a ti boš pa reku da stonerju privoščiš? maš do njega kako spoštovanje? misliš da nima nobene šanse proti rossiju? pa dej zarad mene...

ja jst ti lahko mirno povem da rossiju ne privoščim, pa ne zato ker ma tolk naslovo in se ne morm sprijaznt da je najbolši, pa ne zato ker ne navijam zanj (tut za koga drucga ne navijam, pa mu včasih privoščim oz se ne brigam zanj... ) ampak zato ker mi je kreten že od vsega začetka, predvsem zarad tistih for po dirki.. vrjamem da vam je všeč, ampak morte pa tut vrjet da men pač ni všeč... nism ga maral odkar vem zanj, to je pa od njegovega začetka, ko ni še "nič" dosegu.. ampak pač to je moje mnejne in nobeno budalo, še najman pa ti mi nebo vsiljeval česa drucga... pač ja rossi bo zame vedno kreten pa če vam je prou al pa ne... pa zarad mene tut če je najbolši... priznam da je bil zadnjih nekaj dirk pač najbolši, tut če seštejemo celo sezono je bil letos najbolši.. ampak šezmer je zame kreten, neglede nato kaj naredi... pa noben mi nebo pravu, da ni prou da ga mam za kretena, ker mam lohk kogarkol za kretena in ni s tem nč narobe... jasno? edino pravilno bi blo da spoštujete moje mnenje, tak ko jst spoštujem vaše...

pač men je najman priljubljen voznik na gridu in seveda vsakmu bl prvoščm od njega, ne želim mu pa nč slabga, nism tak tip človeka da bi komu želeu kej slabga...

pa hvala za razumevanje...

glede PI-ja je pa tak da mislm da bi znal bit hayden nevarn, tak ko je bil lansko leto... tut 2006 je mel pole, pa bi bil blizu zmage pomojem, če nebi blo dežja.. 2005 je bil takoj za rossijem..

ampak mislm da ma stoner vseen več šans, rossi je pa tak vedno nevarn, pa vsaj letos glavni favorit...

KENNY, OPROSTI, a sem jaz tebe slučajno z budalo zmerjal, kakor ti mene- ali sem ti samo podal moje mnenje.

Daj nam prosim povej vsem nam na forumu koliko si star, če si pod 15 ti opravičimo.

Zdaj pa sem s tabo zaključil in se vidimo drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj je Rossi delal to rundo..

Rossi je še malo toksičen od žura, pa zihr ni bil 101% pripravljen. Če pa pogledate M. Kalio "save" pa samo :worship: KLIK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa pogledate M. Kalio "save" pa samo :worship: KLIK.

Fak :krneki:

Kaj je to njemu ratal :worship:

Sicer mislim da je bil bolj kromper kot znanje, najbrž ravno prav obojega da je tole ratal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za suzukije je P.I. vedno bila težka proga. In nikakor nemorjo popravit celotnega paketa da bi bili bolj konkurenčni. Problem naj bi bil veter ki konstantno piha in to jih najbolj moti skozi hitre ovinke, katerih je pa tle itaq veliko. Nemorjo prilagodit oklepa motorja, da bi jih manj motil veter. Tko so ne eurosportu razložil.

Drgač pa bo jutr težko za Rossija in ostale sledi stonerju. V njegovem 2 izhodu iz boksev je naredil 5 hitrih krogov na nastavitvah za dirko in z gumami za dirko. In časi so bli vsi okoli 1:30.1 ,2,3. Lorenzo je mel recimo enako okol 5 al 6 krogov čase okoli 1:30.5 pa tja do 30.8. Nicky ni naredil več hitrih krogov. Naredil je eneg 1:31.0, ostale je delal na qualifier-kah. Rossijeve čase pa nism ujel. Če mu rata dobro štartat in da v prvih parih krogih nebo mel kakega večjega zaostanka zna bit zanimivo. Dani je pa neznanka. Lahko da mu uspe dober prvi del dirke, da bo nekako med top 5 ne vidim pa da bi se lahko boril za 1 mesto. Ampak nikol ne veš. Upam samo da bo suho...

http://resources.motogp.com/files/results/...QP/analysis.pdf

predno so obuli Q gume je biu razpored stoner potem pa rossi dobre 0.2sec za njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kir padec Guintolija je zdej pokazalo na POP-u :wacko:

A ma kdo posnetek?

Sicer pa grejo POP-u pohvale, ker se res trudijo z oglaševanjem MotoGP-ja (čeprav tekem nikdar ne gledam tam):

v novicah v Prešportu, v Športu, potem pa še posebno povabilo na koncu Športa. Zaboga - še v Vreme so ga vturili! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če pa pogledate M. Kalio "save" pa samo :worship: KLIK.

Hola mojster,

hja, Mju se pozna da je v mladih letih vozil speedway na ledu :OK: tistih gum se je rešil res mojstrsko, čeprav je imel IMHO tudi nemalo sreče da ga pri obeh zdrsih ni skipalo na kratko proti nebesom in na dolgo in široko po tleh

zaradi Valetovega 12 startnega mest pričakujem zanimivo prebijanje naprej, če mu uspe to tako hitro da mu medtem vodilni ne uidejo preveč pa tudi napet in zanimiv zaključek dirke... upam da bodo naši kaj spackali skupaj, čeprav jim kot je bilo že omenjeno že tradicionalno slabo kaže - prav jim je, kaj pa niso hoteli vzet Elbowza (to jim bom zameril za zmerej in tud še kak dan več!!! BIMBOTI vesoljski!!! :angry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak :krneki:

Kaj je to njemu ratal :worship:

Sicer mislim da je bil bolj kromper kot znanje, najbrž ravno prav obojega da je tole ratal :yes:

Ma se vidi pedigre od KTM-a, je hotu motor mal offroad! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kir padec Guintolija je zdej pokazalo na POP-u :wacko:

A ma kdo posnetek?

Sicer pa grejo POP-u pohvale, ker se res trudijo z oglaševanjem MotoGP-ja (čeprav tekem nikdar ne gledam tam):

v novicah v Prešportu, v Športu, potem pa še posebno povabilo na koncu Športa. Zaboga - še v Vreme so ga vturili! :D

haha :D kr fajn reklamirajo zadevo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Desmo.jpg

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Stoner, čista vožnja, 71 sekund pred Melandrijem na istem motorju!!! Rossi pa največ, kar je lahko dosegel. Odlično še Nicky, drugič zapored na stopničkah, ter dober boj za 4. mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za rossija k je štartal iz 4 vrste (deangelis :evilgrin: ),samo to ne zmanjšuje odlične stonerjeve vožnje danes-čestitke :worship:

tosland :worship: za borbo prot rossiju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bila ena boljših letos :worship: , še posebaj tist del J.Toseland/Rossi, pa nasploh bitka za 4/5/6/7 mesto. Bi Rossi mogu večkrat štartat odzadi (sam bi bilo potrebno podaljšat dirko za par krogov, da bi se dalo ujeti še Kamen) :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Nicky :OK: Škoda samo, da mu ni tratalo ubranit 2. mesta..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hehe, sem imel kar prav včeraj ko sem napovedal zanimivo dirko :) zanimiva zlasti bitka za 4 mesto, James se je botil kot lev, njegova najboljša predstava letos :OK: škoda le ker je s tem zabremzal tudi Valeta, da na koncu nismo videli najbolj zaželjene botbe za prvo mesto - škoda, škoda, to bi bila pa jagoda navrh smetance... no ja, tudi to je Vale predzadnji krog ujel in nato dol udaril Piščanca je bila če vsaj malina :worship: saj zadnje čaase Piščanc actually dirka, ne samo vozi naokoli na svež zrak v naravo...

Mali Pedro... hja, nimam besed, še tretje mesto v skupnem je zapravil, čisti podn; Podeželski Pleyboyček se še vedno drži stare/nove forme, preden je začel delat stonerje, zato ni čudno da je 4, SuperShinya je na smrt presenetil nič hudega sluteča Jamesa in Dovija (in tudi nas), saj se je celo dirko mirno vozil za njima kot da nima niti za burek, zadnji krog pa udarec; motobejbe so zihr vesele da Lepi tokrat ni naredil stonerja, čeprav so baje tud brazgotine seksi (ali je to njegova skrivnost??? :lol1: ) aja, pa Marcu je uspelo spet ujet zadnje mesto - morda je pomagalo da ga nihče drug ni hotel :whistle:

naši žal spet niso naredili nič omembe vrednega :headbang: ampak kot sem rekel včeraj, prav jim je, bimboti!!! tkole, zdej grem pa na trgatev :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za rossija k je štartal iz 4 vrste (deangelis :evilgrin: ),samo to ne zmanjšuje odlične stonerjeve vožnje danes-čestitke :worship:

tosland :worship: za borbo prot rossiju

Ja doma se bo pa valjda znal pelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!