Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

kje se da videt dirko, za tiste ki smo jo zamudili :whistle:

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka :worship: !

Bravo vsi. Zakaj, pa ste že itak ostali dovolj povedali.

No, Vale je spet pokazal, iz kakšnega testa je svetovni prvak. Kolkič že, hm ... :whistle: ?

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja doma se bo pa valjda znal pelat :)

se dobro da dirka ni mela 2 al pa 3 kroge vec , ker bi se pomojem stoner tak kotal :whistle: . dobra dirka čestitam zmagovalcu. aja vale pa tak lahko z zadnje vrste starta pa bo skoraj 100% najmanj 3 :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doktorju je zmanjkalo par krogov, da še Stonerja dobi... :yea1:

no ja, pretiravat pa spet ni treba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi Valetovega 12 startnega mest pričakujem zanimivo prebijanje naprej, če mu uspe to tako hitro da mu medtem vodilni ne uidejo preveč pa tudi napet in zanimiv zaključek dirke... upam da bodo naši kaj spackali skupaj, čeprav jim kot je bilo že omenjeno že tradicionalno slabo kaže - prav jim je, kaj pa niso hoteli vzet Elbowza (to jim bom zameril za zmerej in tud še kak dan več!!! BIMBOTI vesoljski!!! :angry: )

:evilgrin:

post-12030-1223221875_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je smeha :) Fajn pelje, ni kej :worship: Sm lihkar pogledal, snel iz neta, program Ten al kva....kr eni komentatorji....tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SuperShinya je na smrt presenetil nič hudega sluteča Jamesa in Dovija (in tudi nas), saj se je celo dirko mirno vozil za njima kot da nima niti za burek, zadnji krog pa udarec

Toseland je hotel par zavojev pred koncem na silo pred Dovija, pa sta morala oba široko zapeljati, Nakano pa mimo njiju doh...

Sem pa šel stavit head-to-head Nakano-Toseland na slednjega :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta link sm dau samo zato, da se mal nasmejete Kenniyevim komentarjem, ker so res :worship: .

eh, ne rabiš dajati linkov KennyJR-ja, se je ravno poslovil s foruma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K bi ble vse dirke tolk hude, škoda da bo kmalu konec, pol pa čekat par mesecev na naslednjo sezono

Ahhh se bomo pa tolažl z posnetki, sploh laguno seco smo že neštetokrat pogledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u3pizdemilematerine, 3. torrent sem že od Montegi GPja potegnil, ki obljublja po velikosti koliko tolikor dobro kvaliteto, pa spet Španjolci....kljub drugačnemu opisu v imenu...

AAAAAAAAAAGgggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!! ko da ni dovolj španskih nadaljevank....

Danči, ti si sigurno potegnil že kaj uporabnega, lahko deliš link? Po možnosti eurosport v angleščini :whistle:

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u3pizdemilematerine, 3. torrent sem že od Montegi GPja potegnil, ki obljublja po velikosti koliko tolikor dobro kvaliteto, pa spet Španjolci....kljub drugačnemu opisu v imenu...

AAAAAAAAAAGgggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!! ko da ni dovolj španskih nadaljevank....

Danči, ti si sigurno potegnil že kaj uporabnega, lahko deliš link? Po možnosti eurosport v angleščini :whistle:

El B.

Nemski jezik ni ok??? Tam ti lahko pomagam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem že našel, pa sem natel na tole:

There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website was not issued by a trusted certificate authority.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

Click here to close this webpage.

Continue to this website (not recommended).

More information

Nemski jezik ni ok??? Tam ti lahko pomagam.

čeprav mi je neščina daleč od tujega jezika, mi je bolj sočno poslušat komentatorja v angleškem uredništvu...

Bom počakal na D., on ma sigurno....

Hvala vseeno, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u3pizdemilematerine, 3. torrent sem že od Montegi GPja potegnil, ki obljublja po velikosti koliko tolikor dobro kvaliteto, pa spet Španjolci....kljub drugačnemu opisu v imenu...

AAAAAAAAAAGgggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!! ko da ni dovolj španskih nadaljevank....

Danči, ti si sigurno potegnil že kaj uporabnega, lahko deliš link? Po možnosti eurosport v angleščini :whistle:

Jaz to dol vlečem iz Racing Underground - samo sem tokrat dirko gledal zjutraj, tako da tega nimam...

to sem že našel, pa sem natel na tole:

There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website was not issued by a trusted certificate authority.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

Click here to close this webpage.

Continue to this website (not recommended).

More information

Samo ti ignoriraj ta message - to samo pomeni, da certifikata niso kupili pri enem od 'znanih' izdajateljev, ampak so ga naredili sami.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u3pizdemilematerine, 3. torrent sem že od Montegi GPja potegnil, ki obljublja po velikosti koliko tolikor dobro kvaliteto, pa spet Španjolci....kljub drugačnemu opisu v imenu...

AAAAAAAAAAGgggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!! ko da ni dovolj španskih nadaljevank....

Danči, ti si sigurno potegnil že kaj uporabnega, lahko deliš link? Po možnosti eurosport v angleščini :whistle:

El B.

Če še nisi našel-jst vedno DL dirke od tuki

(sicer zadnje še nisem preverila, ampak vedno do zdej so ble iz Eurosporta-tiste glej k jih da gor Wolfie)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u3pizdemilematerine, 3. torrent sem že od Montegi GPja potegnil, ki obljublja po velikosti koliko tolikor dobro kvaliteto, pa spet Španjolci....kljub drugačnemu opisu v imenu...

AAAAAAAAAAGgggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!! ko da ni dovolj španskih nadaljevank....

Danči, ti si sigurno potegnil že kaj uporabnega, lahko deliš link? Po možnosti eurosport v angleščini :whistle:

El B.

Hehe, you gotta love the spanish tongue :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še nisi našel-jst vedno DL dirke od tuki

(sicer zadnje še nisem preverila, ampak vedno do zdej so ble iz Eurosporta-tiste glej k jih da gor Wolfie)

ja tale od wolfija je iz eurosporta k sem jo jest tud dol potegnu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sm nehal gledat dirko, prej mi je ni uspelo. . . . ma jaz kar sentimentalen ratam. sam še dve dirki bomo poslušali to komentatorsko ekipo. . . jaz jih bom prow pogrešal. še zdej pogrešam bena edwardsa in Johna Watsona, ki sta pred 100 leti na eurosportu komenttirala F1 in nickyja grista, kot komentatorja WRCja. ampak se bom moral navadit na koga druzga pač. . . :(

glede dirke pa nej mi kdo pove prosim, a se mi sam zdi, al so dirke na starih dirkališčih vedno dobre? Laguna, Monza (wsbk) Spa (f1) pa še to me bega. od minute ko je pedroza prestopil k Briddgestonu, je Nicky raztura! a je pedrotov vpliv na inžinirje tako velik? al haydnu nihče ne zaupa? kje je fora? u glavnem, sezona je kraljevska. škoda de je pr koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman lepo si to povedal glede komentatorjev..... tudi meni se toži po njih

Niki je res dober odkar je Pedrosa zamenjal gume .... po moje je to samo še en dokaz, da so vsi dirkači tako vrhunski, da jih take "malenkosti" - kot so dnevna forma in odnosi v teamu" potiskajo naprej ali nazaj.

A se že ve kako bo funkcioniralo to pravilo enega gumarja???? bo dejansko samo ena specifikacija gume za dirko ??? Al bo Bridgestone pripravil od mehkih do trdih in bodo pol dirkači imeli možnost izbire na vsaki dirki ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!