Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Vse, kar lahko preberem, je graja Valeta... na Melandrija se pa nihče ne spomne? Pa predsezonskih forumskih komentarjev, kako bo Stonerju pokazal zobe...?

en mal še počak.... čari melandrija se pokažejo ko gre za res. sploh pa se že od samga štarta fura in testira na gumah za dirko! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tud jst mislim da razpored na startu še zdaleč ne kaže smeri v katero bo šla današnja dirka, zato jo BLAZNO nestrpno čakam!!!

je pa res da se vsi obešate zgolj na Valeta in Caseya (in na novince), zelo redko kdo pa opazi da se Marco zgleda sploh ni ujel z Ducejem, da so Suzukiji po lanskem uspešnem letu spet bolj zadaj, da zna Kwaka peljat kot se spodobi le Janez, da tudi Nakanu (spet ali še vedno?) ne gre najbolje...

skratka, danes pričakujem hudo, napeto dirko... še 8 1/2 ur, pa se bo začelo :naughty:

moja napoved: spredaj Vale in Stoner, potem bitka Toseland, Lorenzo (če ne bo padel), Piščanc, Dani, potem pa upam da že naši in Janez... heh, najboljš da grem probat Team Managerja :naughty: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tud jst mislim da razpored na startu še zdaleč ne kaže smeri v katero bo šla današnja dirka, zato jo BLAZNO nestrpno čakam!!!

je pa res da se vsi obešate zgolj na Valeta in Caseya (in na novince), zelo redko kdo pa opazi da se Marco zgleda sploh ni ujel z Ducejem, da so Suzukiji po lanskem uspešnem letu spet bolj zadaj, da zna Kwaka peljat kot se spodobi le Janez, da tudi Nakanu (spet ali še vedno?) ne gre najbolje...

skratka, danes pričakujem hudo, napeto dirko... še 8 1/2 ur, pa se bo začelo :naughty:

moja napoved: spredaj Vale in Stoner, potem bitka Toseland, Lorenzo (če ne bo padel), Piščanc, Dani, potem pa upam da že naši in Janez... heh, najboljš da grem probat Team Managerja :naughty: ...

ta modri pa ta zeleni tokrat nimajo gum, ki bi jih rešvale, tut nakano je spet zajebu s prestopom... no sicer je lahk veseu da so ga vsaj tm usez ampak usen...

tut janez ne voz kawasakija tk kot se spodobi, je pa res da za to ni kriv kej prov velik...

melandri se pa takintak nebo nikol ujeu... pa ga bojo itka vrgl vn po tej sezoni... sorry sam počas izgubljam potrplenje nad njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede.. Bradley Smith :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

pa ne sam bradley tut webb 5. redding še bolši 4. pa je šele 15 let star... webb 16 pa je lansklet komi pršu na predzadnje mesto...

britanci letijo ;) tk da dons bo zanimivo, pa končno tut di megliu ratuje... upam da ni to sam zarad posebnosti te dirke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem mnenja, da novinci vseeno ne bodo tako v ospredju kot na kvalifikacijah. Vožnja v skupini dirkačev je vseeno čisto nekaj drugega, kot postavljanje hitrih krogov.

Moja napoved: v ospredju dvoboj Stoner, Rossi mogoče še katera izmed Yamah. Potem pa Repsolovca, pa Hopkins mogoče. Melandri pa kljub zelo slabim kvalifikacijah zna pridet med 10.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrstni red na dirki !

1. Stoner

potem pa dolgo, dolgo nič

.

.

.

.

.

in ostali klovni.

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem mnenja, da novinci vseeno ne bodo tako v ospredju kot na kvalifikacijah. Vožnja v skupini dirkačev je vseeno čisto nekaj drugega, kot postavljanje hitrih krogov.

Moja napoved: v ospredju dvoboj Stoner, Rossi mogoče še katera izmed Yamah. Potem pa Repsolovca, pa Hopkins mogoče. Melandri pa kljub zelo slabim kvalifikacijah zna pridet med 10.

jah nevem no, sj pumoje so navajeni dirk še iz 250ccm, tam so se tudi nekoliko prerivali.. da 125ccm sploh ne umenjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem mnenja, da novinci vseeno ne bodo tako v ospredju kot na kvalifikacijah. Vožnja v skupini dirkačev je vseeno čisto nekaj drugega, kot postavljanje hitrih krogov.

Moja napoved: v ospredju dvoboj Stoner, Rossi mogoče še katera izmed Yamah. Potem pa Repsolovca, pa Hopkins mogoče. Melandri pa kljub zelo slabim kvalifikacijah zna pridet med 10.

Hudič je v podrobnostih, in te pravijo, da sta Lorenzo in Toseland aktualna svetovna prvaka. tako de jaz osebno v njune sposobnost dirkanja ne dvomim. bol sm dvomil v postavljanje hitrega kroga, ki ponavadi kaže kako se razumeta stroj in pilot. a se poznata dovolj, da en drugega peljeta do roba? Očitno se.

A je kdo gledal trning? kako da Pedrosa in Hayden nista višje? So ble Yamahe tako dominantne kot je videt na gridu, al je bla borba do konca?

jah nevem no, sj pumoje so navajeni dirk še iz 250ccm, tam so se tudi nekoliko prerivali.. da 125ccm sploh ne umenjam :D

:D:D a sva se zmenla al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mi lahko kdo pove kje na strani Moto GP je Team Manager, ko si

že registriran? :hmm:

Hola mojster PF,

sej ni tako težko, sem se naučil pred eno uro: klikneš Community in potem Team Manager 2007 (ja, napaka, zgleda so pozabili popravit), vpišeš podatke, dobiš emajl, potrdiš in si v igri :naughty:

pa veliko sreče! (ampak pazi da mi ne boš pobral nagrade :devil: :P :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni važn kdo bo zamgu,sezona se je šele začela do konca je še deleč. Najbl je važn da je zanimivo do zadnjega ovinka, pa da je čm več zmagovalcev, da nebo spet monotona sezona :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos pop tv nima prenosa???....drugac pa kdaj se zacne na eurosportu po nasem casu...ker z motogp.com ne razberem,kdaj bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos pop tv nima prenosa???....drugac pa kdaj se zacne na eurosportu po nasem casu...ker z motogp.com ne razberem,kdaj bo...

Ima prenos :yes: , samo danes predvaja posntek zaradi takšnih in drugačnih razlogov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima prenos :yes: , samo danes predvaja posntek zaradi takšnih in drugačnih razlogov :slap:

kdaj pa bojo posnetki?

Stari, ni danes - jutri je!

kdaj pa je prenos v zivo na eurosporti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja napoved...

1.rossi/stoner

2.stoner/rossi

3.lorenzo

4.hayden

5.toseland

6.de puniet

7.dovizioso

8.edwards

........

:rolleyes:

firebladeX-danes je GP!!!!in sicer ob 20.40!! :010 Komi čakamm!!!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamahe niso švoh, ampak nastavitve za dirko ma pa še vedno Stoner najboljše pomoje. Z gumami za dirko je komot delu kroge nekje v sredini 1:55. Ostali mislm da so bli malo počasnejši. Drugač bo pa zlo zanimiv na zadnji četrtini dirke ko se zelo ohladi, kako bodo gume takrat delovale. Včerej na kvalifikacijah se je ohladil iz 19 stopinj na začetku do 14 stopinj na koncu kvalifikacij, in bojda da se zaradi hitre razlike v temperaturah na progi nabere nek kondenz in izven idealne linije drsi kot pr norcih. Tko da bo prehitevanje v zadnjih krogih zelo tvegano.

Upam, da bodo prvi čim bolj skupej da nebo Stoner preveč ušel. Kar je velika verjtnost. Stoner samo v zadjem sektorju pridobi napram pneumatic powered Yamahi od Lorenza pa Rossija 0.2 do 0.3 sekunde, napram običajno powerd Yamahi na fedre pa skor 0.5 sekunde. Kar je za eno mini ravnino in ovink ki te prpelje na štartno ciljno ravnino zlo velik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster PF,

sej ni tako težko, sem se naučil pred eno uro: klikneš Community in potem Team Manager 2007 (ja, napaka, zgleda so pozabili popravit), vpišeš podatke, dobiš emajl, POTRDIŠ in si v igri :naughty:

pa veliko sreče! (ampak pazi da mi ne boš pobral nagrade :devil: :P :D )

kaj morš potrdit? saj ko dobiš mejl je to že tvoja dejanska stava al?

pa še moja :whistle:

1 Casey STONER

2 Valentino ROSSI

3 Jorge LORENZO

4 James TOSELAND

5 Nicky HAYDEN

6 Randy DE PUNIET

7 Dani PEDROSA

8 Colin EDWARDS

9 Andrea DOVIZIOSO

10 Alex DE ANGELIS

11 John HOPKINS

12 Marco MELANDRI

13 Chris VERMEULEN

14 Loris CAPIROSSI

15 Toni ELIAS

bojim pa se tako kot je že nekdo reku da bi znali proti koncu dirke dirkači na B gumah letet iz steze tak ko se je zgodilo na drugem in tretjem FP...počakmo še warm up pa potrdimo stave do konca :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 James TOSELAND

2 Jorge LORENZO

3 Valentino ROSSI

4 Casey STONER

5 Andrea DOVIZIOSO

6 Colin EDWARDS

7 Chris VERMEULEN

8 Marco MELANDRI

9 Dani PEDROSA

10 Nicky HAYDEN

11 John HOPKINS

12 Loris CAPIROSSI

13 Alex DE ANGELIS

14 Randy DE PUNIET

15 Shinya NAKANO

Popravljeno . Popravil firebladeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenos na eurosorti med 17.30 do 22h!! DANES!!!

na POP TV pa ob 23:00 posnetek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa veliko sreče! (ampak pazi da mi ne boš pobral nagrade :devil: :P :D )

THX :worship: :worship: :worship:

sem že v igri :evilgrin: , ribiška že cuka po nagradi :whistle: .

Še malo pa bomo videli, kdo/kaj/kako/zakaj in....itd. :closedeyes:

P.S.Legenda Suzuki, si že okreval? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!