Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

sm še u šoku!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko: :BUA: mah dirka bla uredu dokler ta stoner ni nascau useh, ma dej to je zamene še vedno premoč....lorenzo svaka čast....rossi-nimam besed...me zanima ka bo povedu, če je blo kej narobe.. :?

sam pa še useen rossi ni za odpis tk ko nekateri že namigujete na to...bomo vidli kk bo na naslednjih dirkah!!!

-sicer pa zka bi kovala rossija v zvezde, če je že zvezda?!!! :winkiss:

punči, letos bo še veliko šokov........ :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se prav veselil nove sezone in otvoritev je bila res ubijalska.

Očitno bo se kar nekaj voznikov potegovalo za najvišja mesta od tega kar nekaj "predrznih" novincev. Ducati je očitno še vedno v prednosti (8 km/h več top speeda kot yamaha) pa tudi Caseyu se ne pozna poškodba. Za popestritev se še obetajo dvoboji nacionalnega paketa (Rossi vs. Dovizioso in Pedrosa vs. Lorenzo).

Veseli me, da je Rossi spet pokazal mal več (še posebej v zanjih dveh krogih), čeprav je imel spredno gumo bojda močno načeto (če sem prav razumel Randya). Če se bo toliko voznikov potegovalo za najvišja mesta in en drugemu odžirali točke se prav nič ne bi čudil, da se Doctor spet zavihti na sam vrh. Tudi njegov prvi del dirke je bil navdušujoč, potem pa ni več tako obremenjeval prve gume.

Casey je spet odpeljal dirko brez napake, tudi ekipa je pripravo motorja zadela "v nulo" (v boxe je zapeljal čisto na hlapih). Res profesorsko.

Vsi trije novinci... ja, kapo dol. Pa dva od teh na motorjih "druge" kategorije. Bojim se le, da bosta ekipi Daviziosa in Toselanda v sezoni zaostali pri razvoju dirkalnikom napram tovarniškim ekipam.

Tudi Pedrosa je prijetno presenetil, še posebej s tistim neverjetnim štartom. Glede na njegovo poškodbo je tudi dobro tempiral vso tekmo. Je pa razočaral njegov klubski kolega.

Good times...

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punči, letos bo še veliko šokov........ :naughty: :winkiss:

bomo vidli u prihodne..ena dirka ne pove veliko-če sploh kaj.....

bo pa zanimiva sezona ja.... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey je spet odpeljal dirko brez napake, tudi ekipa je pripravo motorja zadela "v nulo" (v boxe je zapeljal čisto na hlapih). Res profesorsko.

enako je bilo pri Pedrosi.. kr fajn so preračunal use skp :D respect

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še besedica o haydnu

nevem zakaj lahko dajo pedrosi 08 motor hayden je pa še 07 furou... lahk bi obema dal na razpolago 08 motor ne pa samo pedrosi... sram nej jih bo...

odločitev na katerem motorju bo vozil je bila verjetno v Nickyjevih rokah in odločil se je za 07'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da se je Rossi zaje :xx: pri izbiri gum. Glede na zadržano vožnjo na začetku sklepam, da je Stoner izbral tršo različico in v prvih krogih nabiral temperaturo, Vale pa z mehkejšimi, ki so na začetku odlično delovale, kasneje ni mogel več držati tempa :unsure:

Vsekakor se v nadaljevanju obeta zelo zanimiv Jerez. Yamahi in Michelinu je bila ta proga vedno pisana na kožo, glede na današnjo predstavo Lorenza in Toselanda bo Stonerju v Španiji zelo vroče. Tudi za Rossija se mi zdi največja možna motivacija rivalstvo Lorenza :worship: , doktorjeva predstava danes (razen gum :blush: ) sploh ni bila tako slaba, kot kaže rezultat, po agresivnosti in kretnjah na progi se mi zdi, da se Vale vrača :naughty: , ob kulerstvu Dovija v zadnjih krogih itak nima smisla izgubljat besed (sem za hip pomislil, da gledam 250GP) :worship: , glede na poškodbo je Pedrosa peljal odlično, v Jerezu bomo gledali španski dvoboj :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe..

Čudno, da jih Stoner nima, glede na to, da je končal par sec pred najbližjim zasledovalcem :rolleyes:

Rossi tokrat nima izgovora.. Da so gume ok je pokazal Stoner z zmago.. Da je pa Yamaha ok je pokazal pa Lorenzo z 2. mestom :) To je to

Me je pa razočaral Nicky.. Upam, da se bo poboljšal :)

Hm, zanimivo je dejstvo, da so med prvimi 10 samo 3 na B. (stoner, rossi, capirossi).... Po moje je kar dobro odpeljal.

Je pa tudi res, kot je reku Borks..Rossi je dobil zelo veliko konkurenco v navalu mladiču :whistle: . Letos bo Rossiju še zelo težko.

Škoda za Nicky-a. Sem tud jst pričakoval več od njega (stopničke).

Toseland pa :worship: :worship: :worship:

Po moje bo letošnja sezona :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da se je Rossi zaje :xx: pri izbiri gum. Glede na zadržano vožnjo na začetku sklepam, da je Stoner izbral tršo različico in v prvih krogih nabiral temperaturo, Vale pa z mehkejšimi, ki so na začetku odlično delovale, kasneje ni mogel več držati tempa :unsure:

Vsekakor se v nadaljevanju obeta zelo zanimiv Jerez. Yamahi in Michelinu je bila ta proga vedno pisana na kožo, glede na današnjo predstavo Lorenza in Toselanda bo Stonerju v Španiji zelo vroče. Tudi za Rossija se mi zdi največja možna motivacija rivalstvo Lorenza :worship: , doktorjeva predstava danes (razen gum :blush: ) sploh ni bila tako slaba, kot kaže rezultat, po agresivnosti in kretnjah na progi se mi zdi, da se Vale vrača :naughty: , ob kulerstvu Dovija v zadnjih krogih itak nima smisla izgubljat besed (sem za hip pomislil, da gledam 250GP) :worship: , glede na poškodbo je Pedrosa peljal odlično, v Jerezu bomo gledali španski dvoboj :yea2:

Se mi zdi, da sta komentatorja omenjala, da imajo vsi enako trdoto gum..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da sta komentatorja omenjala, da imajo vsi enako trdoto gum..

Če se prav spominjam, je omenil to samo za Michelinarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super dirka edino kawa me je razočarala. sicer res da hopkins še krepko čuti poškodbo ampak west je bil pa bogi.

glede komentarjev pa - A OD VAS NOBEN NE GLEDA EUROSPORTA AL ANGLEŠKO NE RAZUMETE????

rossi je imel iste gume kot stoner in ostali na bridgestonu. tudi michelin piloti so vsi imeli medium razen toslanda ki je imel spredaj hard in še nekoga z soft. največje vprašanje je bila poraba goriva in zgleda da je duče na začetku laufal z špar programom zato ni imel takšnega top speeda, ko pa so mu odprli pipico je poletel mimo. kaj pomeni stoner pa je lepo pokazal melandri, ki je odličen voznik ampak je bil če se ne motim 20 ali 30 sec na koncu za stonerjem.

me prav zanima kaj bo rossi zdaj rekel? moštevni kolega ga je nascal z istim motorjem, stoner ga je nascal z istimi gumami, zraven tega pa še dve popolnoma drugačne honde, pa še doviju se je dvakrat pustil nategnit na isto finto :headbang: aja mogoče je samo on mel probleme z gumami :whistle: ker je mamola res rekel da so njegove bile na koncu znucane, ampak ni pa rekel da so bile samo njegove znucane. mogoče pa nima več tistega pravega stila vožnje?

če tech3 yamaha še malo porihta top speed pa bosta zgleda rossi in lorenzo v težavah, isto pri hondi, so sateliti prekleto hitri :naughty:

hayden se je samo odločil da bo vozil 07 motor.

no ja kakorkoli, upam da bo kdo stonerju lahko pariral, drugače pa je bila super dirka in se že veselim nove sezone ko se bodo karte še večkrat premešale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bla situacija ful všeč, ker so se motorji lepo lesketali v soju žarometov. Ful lepše za pogledat, kot pa dnevne dirke.

Všeč mi je bil tudi rdeče-črn leteči klin po imenu Ducati. Najlepša stvaritev na dirkah doslej.

Škoda, da je moj favorit Valentino Rossi zgrešil stopničke. Vedno bom njegov privrženec, tudi, če nikoli več ne zmaga.

Všeč mi je pestrost rezultatov. Ni mi pa všeč, da dirkajo eni pizdunčki najstniški. : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bla situacija ful všeč, ker so se motorji lepo lesketali v soju žarometov. Ful lepše za pogledat, kot pa dnevne dirke.

Všeč mi je bil tudi rdeče-črn leteči klin po imenu Ducati. Najlepša stvaritev na dirkah doslej.

Škoda, da je moj favorit Valentino Rossi zgrešil stopničke. Vedno bom njegov privrženec, tudi, če nikoli več ne zmaga.

Všeč mi je pestrost rezultatov. Ni mi pa všeč, da dirkajo eni pizdunčki najstniški. : )

tudi tvoj velecenjeni pizdunček rossi je začel v motoGP pr 20.. lorenzo jih ima pa že 21 ostali novinci pa še več...

torej kaj ti ni jasno?

aja glede gum...

bridgestone vsi medium medium... rossi ma ponavad še mal tršo različico tk da ne vrjamem da so ble mehkejše od stonerja... pomojem bi rossi mogu vzet hard, je pa vprašanje kolk bi se pol kej držalo. Blo je veliko vprašanje komu se bojo na začetku gume bol držale in rossi sigurno ni želel tvegati...

na drugi strani michelini medium medium razen pedrosa in toseland hard medium (nevem pa če je meu toseland sigurno zadnjo medium.. lahko da je bla hard)... pametna izbira bi lahko rekli, sploh ker je so gume tud v uvodnem delu dobro delovale in mele dobr oprijem, vendar pa ni blo tistega izboljšanja časov ko se je guma dodobra segrela, pr unih k so mel medium je to blo, so pa gume proti koncu tut odlično delovale...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si zdele v posnetku ogledu tut dirko na poptv in je gaber kr uredu komentiru, kar pa še ne pomeni da sm biu zadovoljen, saj je s svojimi trači in exkluzivnimi novicami zamudli 3/4 dogajanja na pisti... komentator je zato, da komentira dogajanje, ne pa da novičari, zato je oddaja pred dirko... ni to motoGP informativna oddaja lajk 24ur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spominjam, je omenil to samo za Michelinarje.

tudi michelin piloti so vsi imeli medium razen toslanda ki je imel spredaj hard in še nekoga z soft.

me prav zanima kaj bo rossi zdaj rekel? moštevni kolega ga je nascal z istim motorjem, stoner ga je nascal z istimi gumami, zraven tega pa še dve popolnoma drugačne honde, pa še doviju se je dvakrat pustil nategnit na isto finto :headbang:

Dovi je imel sredaj soft, to je pa tudi vse.

tudi mene zanima komentar Rossija po dirki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, sem si pogledal sedajle posnetek dirke. Kar napeto je bilo, posebej zadnji krogi med Rossijem in Doviziosom. Presenetil je pa Lorenzo, že na prvi dirki je dal vedeti, da ga letos nesmemo kar tako odpisati glede na to, da je novinec. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, sem si pogledal sedajle posnetek dirke. Kar napeto je bilo, posebej zadnji krogi med Rossijem in Doviziosom. Presenetil je pa Lorenzo, že na prvi dirki je dal vedeti, da ga letos nesmemo kar tako odpisati glede na to, da je novinec. :worship:

kaka zmaga al pa 3 niso izključene... za naslov bo pa pomoje treba še mal žgančkou pojest... čeprou za razliko od ostalih novincev mam občutek da nebo tolk zlo padou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi je imel sredaj soft, to je pa tudi vse.

tudi mene zanima komentar Rossija po dirki :P

VALENTINO - Tutt'altra musica per Rossi, che ha chiuso quinto. "Sono partito bene e nei primi giri mi sono divertito - ha detto -. Ma non siamo a posto, non siamo ancora pronti. La messa a punto della moto non è ottimale: dopo i primi giri comincia a muoversi tanto. Dobbiamo un po' dimenticarci tutti gli assetti degli anni scorsi e ricominciare da capo. In staccata sono molto veloce ma dentro la curva faccio molta fatica. Oggi speravo di arrivare sul podio e non è andata così. Però ci sono anche notizie positive: il motore che non va male, la buona partenza e così via. Ma in sostanza abbiamo preso paga, dobbiamo mettercela in saccoccia e capire come mai".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si zdele v posnetku ogledu tut dirko na poptv in je gaber kr uredu komentiru, kar pa še ne pomeni da sm biu zadovoljen, saj je s svojimi trači in exkluzivnimi novicami zamudli 3/4 dogajanja na pisti... komentator je zato, da komentira dogajanje, ne pa da novičari, zato je oddaja pred dirko... ni to motoGP informativna oddaja lajk 24ur...

Pod to se podpišem. Glede na to, da nisem imel možnosti spremljati dirke preko Eurošporta, verjamem, da so ob dogajanju na stezi, njihovi komentatorji vsaj v prvem delu dirke že dodobra iztrošili glasilke!

No ja, Gaber se je vseeno izboljšal.

Nekoliko me moti to,da vsem nekaj razmetava motorje, a je povsem očitno, da dirkačem ob "obešanju" na gas zelo pomaga elektronika. Iz tega vidika se je bolje vprašati, kdo ima boljši sistem proti zdrsu, kot pa močnejši motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče gum sta in rossi in stoner mela spredaj/zadaj medium ... stem da če ste gledal eurosport je Mamola že biu v boksih ko je Vermulen notr pršu, ker je mel probleme z gumami in je reku da je sranje, ker rossi in stoner vozta na istih gumah in da se ta defekt gume zna pojavt tudi pri njima, lahko pa tudi da ne ;) ... no rossi je 5. nakoncu, kar pa še nič ne pomen, je komad prva dirka, vidl smo pa da je Yamaha močno izbolšala top speed ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!