Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Pravo lekcijom konstantnosti je lani pokazal Stoner,da bi pa Rossi osvojil prvenstvo tako kot Roberts l. 2000 ne verjamem.Vsaj dokler je tu Stoner se to nekako ne more zgoditi,fant je po karakterju zelo podoben Lawsonu,ne zmede se pa da ga jebeš...

in še nekaj:kakšen je naslov prvaka brez ene zmage v sezoni.............

Popravljeno . Popravil action man 62
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravo lekcijom konstantnosti je lani pokazal Stoner,da bi pa Rossi osvojil prvenstvo tako kot Roberts l. 2000 ne verjamem.

Vsaj dokler je tu Stoner se to nekako ne more zgoditi,fant je po karakterju zelo podoben Lawsonu,ne zmede se pa da ga jebeš...

in še nekaj:kakšen je naslov prvaka brez ene zmage v sezoni.............

vredu, ampak Stoner je več al mn nonstop zmagoval :D Hayden je pa zmagal 2 dirki v tisti sezoni če se ne motim? in osvojil naslov :)

res je.. Stoner bo "tough cookie" letos :) malo motoristov je tako skoncentriranih med dirko kot on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je tisti dobri stari moto GP (powerslajdi, non stop prehitevanja, napetost, ............. ) :trance_33_sleep:

Upam, da se hecas ... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri izhodu iz ovinka lahko prehtevaš le ob večji moči motorja... pa si vidu v qatarju kako tako prehitevanje?

iz zaveterja so pa prehteval le tech 3 yamahe... medtem ko stoner ni mogel mimo lorenza... rossija mu je pa uspelo prehtet po ravnini šele na bremzanju, verjetno ker je mel že mal načete gume...

pri 990 se je dal full laži prehtevat... prehteu si kjer koli le če si bil dost hitr... naprimer na zadnji dirki stoner ni in ni mogel mimo lorenza... tut lansko leto je blo neki podobnih primerov...

spomnem se brna se mi zdi da 2003 al 2004, ko so 4je vozniki na vstopu v 3. ovinek bli poravnan eden ob drugmu... kar je sam dokaz kolk različnih linij se je dalo pelat...

evo pa mamo že 100 strani :worship: :whistle: :evilgrin:

Mislim,da je stvar bolj v tem,da so motorji bolj izenačeni kot lani.Moči imajo še vedno dovolj,če ne preveč,vsaj po časih sodeč.

Popravljeno . Popravil 600rrc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, daj no... To se sliši, kot da majo 250cc pa 60 konjev. :slap:

Sedanji mopedi še vedno imajo krepko preko 200 konjev, navora pa tudi niso tako blazno dosti zgubili...

D.

Qatar 2006, 990 ccm, event maximum speed:

http://images.motogp.com/multimedia2/433/433386.pdf

(Pedrosa, 330,2 km/h)

Qatar 2007, 800 ccm, event maximum speed:

http://images.motogp.com/multimedia2/525/525120.pdf

(Stoner, 324,7 km/h)

Qatar 2008, 800 ccm, event maximum speed:

http://images.motogp.com/multimedia2/1027/1027052.pdf

(Melandri, 334,4 km/h)

Popravljeno . Popravil Geiger Sturzflug
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj dokler je tu Stoner se to nekako ne more zgoditi,fant je po karakterju zelo podoben Lawsonu,ne zmede se pa da ga jebeš...

Karakter ima Casey ful močan samo, če mu pa ne kdo spelje par zapovrstjo prvih

mest, so na enem dokumentarcu omenili, da bi mu lahko motivacijo malo zjeb..,

vsaj to so trdili novinarji, ko so spraševali moštvo D., "Kaj je C.S. šibka točka?",

v tem je Rossko malo drugačen od ostalih (motivacije ima kot fu.a).

Res pa, da je Casey stopil v sezono kot prvak, to pa odtehta kakšen sidro manj na srcu.

Pa ne razumem vas, ko omenjate da je R.V. čas mimo :hmm: , je dosti slabših

dirkačev v GP k bi se lahko poslovili, ker z daleč niso tako konstantni, kaj šele

uspešni, pa tudi, če gre samo za 2, 3, 4, 5 pozicijska mesta ob koncu dirk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je že lani dokazal da ni kot rečmo Sete al pa Biaggi ko vršiš nanjga pritisk, bo delu napake. Ampak dejstvo je tud to da se on še kako dobro zaveda, da če je do bilo kere ravnine takoj za nekom ga bo prehitel brez problema. Vklopi najbolši fuel map in švigne mimo, kar mu omogoča da manj tvega skozi ovinke in s tem tudi prišpara pri gumah. Ko je enkrat spredaj pa s konstantnimi krogi zbeži. Tako kot je Rossi pred leti delal na Hondi in Yamahi.

Nevem pa zakaj dvomte v Rossija in njegovo motivacijo. Če model res nebi bil več motiviran verjetno nebi več dirkal. Dnarja ma dosti in zakja bi potem tvegal. Lani recimo se je na koncu boril "samo" za 2. mesto z Pedroso v Valenciji in v veliki želji, da bi bil na koncu 2. na kvalifikacijah hudo padu. Sploh pa to govorit po eni dirki je čista neumnost. Sploh pa mislim, da njegova raven motivacije ni manjša kot prej, kvečjemu večja. Saj mora dokazat sebi, svojmu moštvenemu kolegu, ostalim dvomljivcem ja de res še vedno najboljši. Je pa res da takega tekmeca kot je Stoner še nikoli ni imel. Tako kot nikol nismo vidl kako se Rossi primerja z Doohanom. Kar je pa Casey v tem trenutku zlo blizu. Na vsak trening gre 100% in hoče bit najhitrejši, pa ni važn al je to ogrevanje, petkov prosti treninh, bilo kaj. Kar pa hudo spominja na Doohana. Avstralsi temperament zgleda...

Prvenstvo rabi močnega Rossija, močnega Stonerja(to že itaq ma) in močnega Pedroso. Tak šov kot so lani uprizoril v Barceloni ga ni bilo čez celo leto... Rookieji pa samo še dvigujejo kvaliteto prvenstva in za nas gledalce najbolj pomembno kvaliteto dirkanja(prehitevanja, rivalstva, itd... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravo lekcijom konstantnosti je lani pokazal Stoner,da bi pa Rossi osvojil prvenstvo tako kot Roberts l. 2000 ne verjamem.Vsaj dokler je tu Stoner se to nekako ne more zgoditi,fant je po karakterju zelo podoben Lawsonu,ne zmede se pa da ga jebeš...

in še nekaj:kakšen je naslov prvaka brez ene zmage v sezoni.............

Emilio Alzamora, edini k je to naredu, pravi da je okej :D Mislim da je naslednjo sezono zmagal prvi dve dirki. leta 2000 sta Roberts in Biaggi uprizorila kr divji ples, al ne?

IMHO je res, da letos, tako kot lani, ni možno osvojiti naslova po Haydnovo. s konstantnim nabiranjem točk, ker bo Stoner pobral preveč zmag. . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 2000 sta Roberts in Biaggi uprizorila kr divji ples, al ne?

odvisno kaj si ti predstavljaš kot divji ples?

če si to razlagaš tk da je biaggi zaostal 88 točk za kennyjem, kljub zmagi na zadnji dirki, ker je na prvih 5ih dirkah prišel le 1x do cilja, potem si zadel...

če ne pač ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Užitek je gledati tako dirko, kot je bila nedeljska. Casey pa je že lani dokazal, da pelje ledeno hladno. Če še govoriti ne bi znal (tako kot Rajkonen), bi mu mirno lahko nalepili naziv Iceman. Brez napake, 110% skoncentrirano. To mu je moral lani priznati tudi Rossi, ki ga ni mogel pripraviti do napake (obratno je pa šlo). Mislim, da bo Rossi sredi sezone priznal, da je naredil napako s prestopom na Bridgestone. In če je kaj res glede govoric (nekaj linkov suzukija 20-30 strani nazaj), da naj bi Ducati uporabljal screamer motor oz. zaporedje vžigov tako kot včasih Doohan, potem bi to pojasnilo, zakaj so ostali Ducatiji tako slabi - samo vrhunski dirkači ga obvladajo. Mislim pa tudi (ne glede na to, kakšen motor imajo), da Rossiju tudi Ducati ne bi več pomagal do naslova. Njegova karierna sinusna krivulja je pač že čez vrh, čez par let bo Stonerjeva... Tako pač gre. S prestopom k Yamahi je sam Rossi dokazal, da dirkač šteje - ne motor, ne gume (sicer jih takrat ni menjal), zdaj pa Stonerju noče priznati istega.

Če pa je še kaj res glede Michelina po Edwardsovih izjavah, potem bo Michelinu letos šlo bolje brez Rossija, ker se mu ne bodo prilagajali. Bridgestone se mu tudi ne bo (zakaj bi se mu s Stonerjem na čelu), ergo... Stoner bo prvak, za njim bodo mladi mišelinkoti, vmes še Rossi, zadaj pa ostali žalujoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emilio Alzamora, edini k je to naredu, pravi da je okej :D Mislim da je naslednjo sezono zmagal prvi dve dirki. leta 2000 sta Roberts in Biaggi uprizorila kr divji ples, al ne?

IMHO je res, da letos, tako kot lani, ni možno osvojiti naslova po Haydnovo. s konstantnim nabiranjem točk, ker bo Stoner pobral preveč zmag. . . . .

Evo leta 2000, ful zanimiva dirka, vredno ogleda, vsi trije parti. Na part 3 je na 5:15 pa na 6:59 minuti zelo zanimivo. Na koncu pa zmaga našega asa :worship:

KLIK

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da je stvar bolj v tem,da so motorji bolj izenačeni kot lani.Moči imajo še vedno dovolj,če ne preveč,vsaj po časih sodeč.

letos so dirko končali (mislim da) 38 sekud hitreje kot lani.. tko nekak sta rekla Toby pa Julian.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA Rossi bo mogu mal gasa dat drgac bo spet ta Stoner frajaru!! Sploh ne morem za druzga navijat,če bi še hotu :kva2: :kva2: :nono:

Ogreva se še. :lol1:

Pintar pa Skubic sta pa tud dobr vozila a? Škoda ke je PIntarju nagajal.

Popravljeno . Popravil matejhomec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo leta 2000, ful zanimiva dirka, vredno ogleda, vsi trije parti. Na part 3 je na 5:15 pa na 6:59 minuti zelo zanimivo. Na koncu pa zmaga našega asa :worship:

KLIK

Huda dirka ko sam satan! Sami norci :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tale dirka je bla pol kroga uredu pol pa... mal slabš.. edino tisti rossijev padec je bil mal zanimiv :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda dirka ko sam satan! Sami norci :worship: :worship: :worship:

hehe, moj favorit je pa padu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo leta 2000, ful zanimiva dirka, vredno ogleda, vsi trije parti. Na part 3 je na 5:15 pa na 6:59 minuti zelo zanimivo. Na koncu pa zmaga našega asa :worship:

KLIK

fenomenalna dirka!!!!temu se zamene reče prava dirka, škoda sam k je moj favorit padu,ampak useen, dirka je pa svetovna!!!jaoo škoda k zdej ni več takih napetih dirk :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na managerju sm dobu tistih 107 pik.. absolutno sem stavu na napačne konje z izjemo prvih dveh...

kaj pa ostali?

kak je šlo kej lanskemu zmagovalcu?

Je napraskal zgolj enih par točk več... :trance_33_sleep:

Se pa tolaži - tako kot Rossi - da je sezona še dolga :P

Preveč sem stavil na Rossija, Toselandu priznam, da nisem zaupal, da se bo že tako dobro odrezal, dokaj solidni uvrstitvi pa sem namenil še za Vermeulena in De Angelisa (sej - vsaj en rookie je blo pričakovat, da bo pogrno :D). Ostalo je kar na svojem mestu.

Prvenstvo rabi močnega Rossija, močnega Stonerja(to že itaq ma) in močnega Pedroso. Tak šov kot so lani uprizoril v Barceloni ga ni bilo čez celo leto... Rookieji pa samo še dvigujejo kvaliteto prvenstva in za nas gledalce najbolj pomembno kvaliteto dirkanja(prehitevanja, rivalstva, itd... )

Forever, moja prva dirka B) . Spektakel. Me kar malo čudi, da je nikjer niso omenjali na koncu v ožjem izboru - tut Toby pa Julian sta jo čisto spregledala, ko sta delala izbor najzanimivejših momentov/dirk v lanski sezoni. Ker je bila zares :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lihkar pogledal dirko in je bla res poštena!!!

Stoner bravo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je napraskal zgolj enih par točk več... :trance_33_sleep:

Se pa tolaži - tako kot Rossi - da je sezona še dolga :P

Preveč sem stavil na Rossija, Toselandu priznam, da nisem zaupal, da se bo že tako dobro odrezal, dokaj solidni uvrstitvi pa sem namenil še za Vermeulena in De Angelisa (sej - vsaj en rookie je blo pričakovat, da bo pogrno :D). Ostalo je kar na svojem mestu.

Forever, moja prva dirka B) . Spektakel. Me kar malo čudi, da je nikjer niso omenjali na koncu v ožjem izboru - tut Toby pa Julian sta jo čisto spregledala, ko sta delala izbor najzanimivejših momentov/dirk v lanski sezoni. Ker je bila zares :worship:

enih par ali enih par deset?

letos sm se odloču da te premagam :P

glede managerja mam pa še eno vprašanje... če si nardim 4 accounte in na vsakmu poskusm srečo v managerju? a delam kej narobe s tem...

a mi bodo težil če dam vse na isto ime?

al je kj drgač če accounte dam na sestrin fotrov pa še čigav ime?

če kdo kej ve :P

drika v catalunyi lansklet je bla pa sigurno najbol zanimiva v lanski sezoni... čeprou jih je blo pa v zadnjih letih še več zanimivejših... zdele bi težko reku iz glave katera mi je bla najbolša... ampak neki je pa jasno, najbolši zadnji krog je bil leta 2003 v sachu evo link

vem da ga nism dau prvič.. sam vseen :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enih par ali enih par deset?

letos sm se odloču da te premagam :P

glede managerja mam pa še eno vprašanje... če si nardim 4 accounte in na vsakmu poskusm srečo v managerju? a delam kej narobe s tem...

a mi bodo težil če dam vse na isto ime?

al je kj drgač če accounte dam na sestrin fotrov pa še čigav ime?

če kdo kej ve :P

Letos sem se tudi jaz odločil da zamagam, tako da verjetno avtomatsko izpadeš .) , sem pa trenutno odlično uvrščen (404 mesto :whistle: ). Mislim, da če ustvariš več računov na različna imena oz. uporabnike ne bi smel bit problem, saj če so različni podatki ne morjo vedet, da si en in isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če se ti zdej po prvi dirki še splača narest tolk računov ker maš eno manj že za skupno zmago tak da.. no kokr češ..hazarder :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če se ti zdej po prvi dirki še splača narest tolk računov ker maš eno manj že za skupno zmago tak da.. no kokr češ..hazarder :whistle:

še vedno je možnost da zmagaš na posamezni dirki in dobiš dve karti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!