Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

enih par ali enih par deset?

letos sm se odloču da te premagam :P

glede managerja mam pa še eno vprašanje... če si nardim 4 accounte in na vsakmu poskusm srečo v managerju? a delam kej narobe s tem...

a mi bodo težil če dam vse na isto ime?

al je kj drgač če accounte dam na sestrin fotrov pa še čigav ime?

če kdo kej ve :P

Ja, ne vem - rahlo hecno bi sicer že bilo, če zmagaš dirko in potem prijaviš dve imeni, pa nobeno ni enako temu, od katerega z accountom si zmagal (ker moraš izpolnit vse podatke za account prej). :D

Samo po moje tut ne bil problem, v kolikor imaš pač 'dostop' do tistega mejla, s katerim si zmagal, da prijaviš imena, ko te pač pozovejo...

Čisto možno pa, da jim niti nič ni mar - sam sem ene 3x dal imena prvič, so jih zgleda založili al neki :trance_33_sleep:, drugič pa jih sploh ni bilo treba posredovati, sem moral pač osebni dokument pokazat (po moje neki odvisno tut od samega prizorišča/organizacije; ker ponekod sploh ni (bilo še) paddock kart sicer obče na voljo, prav tako se od prizorišča do prizorišča razlikuje, do česa vse imaš dostop).

Če že misliš zmagat, za vsak slučaj to vseeno naredi s svojim accountom :P

Enako ne vem niti, ali je problem, če zase ustvariš več accountov - zgleda ni nikjer napisano, da bi ne smel, sicer pa - kdo bo preverjal :) Razen če boš potem prepogosto zmagoval, takrat bo morda sumljivo. :P

Js sem lani še enih par ljudi registriral za eksperimentiranje, ampak obrestoval se mi je pa vedno samo moj osnovni account B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ne vem - rahlo hecno bi sicer že bilo, če zmagaš dirko in potem prijaviš dve imeni, pa nobeno ni enako temu, od katerega z accountom si zmagal (ker moraš izpolnit vse podatke za account prej). :D

Samo po moje tut ne bil problem, v kolikor imaš pač 'dostop' do tistega mejla, s katerim si zmagal, da prijaviš imena, ko te pač pozovejo...

Čisto možno pa, da jim niti nič ni mar - sam sem ene 3x dal imena prvič, so jih zgleda založili al neki :trance_33_sleep:, drugič pa jih sploh ni bilo treba posredovati, sem moral pač osebni dokument pokazat (po moje neki odvisno tut od samega prizorišča/organizacije; ker ponekod sploh ni (bilo še) paddock kart sicer obče na voljo, prav tako se od prizorišča do prizorišča razlikuje, do česa vse imaš dostop).

Če že misliš zmagat, za vsak slučaj to vseeno naredi s svojim accountom :P

Enako ne vem niti, ali je problem, če zase ustvariš več accountov - zgleda ni nikjer napisano, da bi ne smel, sicer pa - kdo bo preverjal :) Razen če boš potem prepogosto zmagoval, takrat bo morda sumljivo. :P

Js sem lani še enih par ljudi registriral za eksperimentiranje, ampak obrestoval se mi je pa vedno samo moj osnovni account B)

ma jani ti si itak care :D :worship: drgač jih pa zlu malu igra tega managerja okul 1800 od tega jih je polovica tle z motosveta :whistle: :krneki: no jst sm dubu pa 105 pik za prvič,me je warm up preveč unesu..saj zdaj bo bolje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sumljivo je obrabljena rossijeva zadnja guma :blink: :blink: ?

Sej je sam tako hotu, oz. je postavljal še neke bedne ultimate, da jo je lahko dobil, torej je tu use ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se da bo "The doctor" zamenjal naziv.

Po novem bo "The patient"

sunglasses2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jo je pa lepo obrabu.

Saj lani so vsi govorili, kako je superioren na zaviranju, samo gume pa tega niso zdrzale. Zgodba se nadaljuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel je imeti Bridgestonke, ker ni hotel priznati, da je Casey boljši, ne pa gume, zdaj pa ima. Lorenzo na Michelinu ga pelje.. Sicer bo pa sam pojedel juho, ki si jo je skuhal.

Do naslednje dirke v Jerezu de la Fronteira je pa še več kot 14 dni. Spored je seveda že objavljen na motogp, dirka bo pa:

125 10.00

250 11.15

MotoGP 13.00

in k temu prištejemo še eno uro (upam samo, da ne bo prestavitev ure pokvarila vsega skupaj), tako da bo svečka na torti ob 14.00 po našem času.

In zmagal bo...??? Važno je, da je dirka in da je dobra. Za uživat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da sta komentatorja omenjala, da imajo vsi enako trdoto gum..

glede komentarjev pa - A OD VAS NOBEN NE GLEDA EUROSPORTA AL ANGLEŠKO NE RAZUMETE????

rossi je imel iste gume kot stoner in ostali na bridgestonu...

Ja, pozabli so pa povedat, da je Stoner uporabil gume 2007 :P

Izgleda, da so imeli pri Bridgestonu kar veliko težav z pripravo gum :? Ker letošnje gume za Katar niso odgovarjale glede obrabe se je Stoner odločil za medium soft pneumatike 2007 :o medtem ko Rossi za medium soft 2008. Torej tehnično gledano oba medium-soft ampak glede na to, da je potekala dirka 2007 pri 30-45°C letošnja pa pri 15°C je Stoner vozil na bistveno trših gumah, zaradi tega tudi zadržana vožnja na začetku medtem, ko je Rossi na začetku blestel:

casey stoner:

Despite the completely different conditions when night running in Qatar to that one at day in the year before it, Casey Stoner was with its victory 2008 with the tires from the previous year on the way. On the idea that the tires would be fast, he already came with the tests one week the running weekend ago. "as soon as we tested, are I immediately a 1:55.3 driven and we knew that it told with the colder conditions on this course functioned", the Australian.

In view of the times of the tests it was likewise clear it that the round record, which he had set up to 2007 in running would not have existence. Which fascinated it however, it was that the tire worked from the previous year really so well. "it believes or not, it is the same running tire, because I used in the previous year when running. I think, it am quite merry that we can drive again a round record, if the distance temperature has a difference of 30 degrees - in the previous year there was 45 degrees, this year 15 degrees. We had also few other tire, which we considered, but we decided to take these ", betrayed he.

And the Poker disbursed itself, was Stoner at the end of running nevertheless five seconds before its next pursuer. But it did not only want to make the tires responsible. As he explained, also tactics had played an important role. "we worked really hard on the fact that at the end of running still tire was remaining", said it. Although it has three different attitudes for the gasoline use on its machine, used Stoner in addition only two of it. "we used, told today only two gasoline attitudes" it, "first, which I used, the rear tire too much heated. I would have gone at the end of running gladly on the lowest attitude, but I drove still away and had with the Setting a good feeling, therefore I left it.

Pa še par fotk Rossijeve scefrane zadnje gume:

http://images.motogp.com/multimedia2/1029/1029125_99678.jpg

http://images.motogp.com/multimedia2/1029/1029120_84583.jpg

Upam, da se moje napovedi o selitvi težav od Michelina k Bridgestonu (vzrok Rossi) ne uresničijejo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je res pravi car,da lahko dirko konča na 4.mestu z tako scefrano gumo,ala mu vera

:baa: :slap:

ni car, je bil šele peti!

a vi imate kakšen plačljiv account, da bi lahk na motogp.com gledal filmčke? :( me je binca čist preveč razvadil zadnja leta... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

glede managerja mam pa še eno vprašanje... če si nardim 4 accounte in na vsakmu poskusm srečo v managerju? a delam kej narobe s tem...

a mi bodo težil če dam vse na isto ime?

al je kj drgač če accounte dam na sestrin fotrov pa še čigav ime?

če kdo kej ve :P

...

Hola!

se mi zdi da sem pri prijavi videl nekje med navodili (pravili?) napisano da maš lahko na eno ime le en account... najbolje da še enkrat pazljivo prebereš pogoje pri registraciji... IMHO ti pa nič ne morejo če igrajo tudi tvoj oče, mama, sestra, brat... ste pač taka dirkalna familija, ne :whistle:

(sicer je pa itaq BV ker bom jst zmagal :naughty: čeprav po prvi dirki ne kaže glih na to :blush: )

so pa le popravili letnico na 2008, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:baa: :slap:

ni car, je bil šele peti!

a vi imate kakšen plačljiv account, da bi lahk na motogp.com gledal filmčke? :( me je binca čist preveč razvadil zadnja leta... :xx:

tudi mene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi imate kakšen plačljiv account, da bi lahk na motogp.com gledal filmčke? :( me je binca čist preveč razvadil zadnja leta... :xx:

tudi mene :)

Kaj če bi se zmenli in vsak zainteresiran primakne kako kinto za account :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se zmenli in vsak zainteresiran primakne kako kinto za account :whistle: ?

če bi js znou to plačat preko neta, bi imel že svoj account.. :D

drgač pa rade volje prispevam kakšen € za nč motosvet account :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se zmenli in vsak zainteresiran primakne kako kinto za account :whistle: ?

Ej ja, dober predlog: "2008 high resolution season pass" paket pride 100 eurosov in ponuja med drugim prenos treninga, kvalifikacij in warm-upa za MotoGP ter prenos dirke v 'visoki ločljivosti'. Če bi bilo vsaj ene 10 interesentov, bi vse skup prišlo en drobiž - kar dober deal.

Upam samo, da ni kakega trika v "It also allows users to watch the MotoGP races in high resolution in on demand streaming video (available only once per GP) :hmm:

Mimogrede - dobra slikca: PICTURES: Honda checks out Ducati. in par zelo posrečenih komentarjev nanjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ja, dober predlog: "2008 high resolution season pass" paket pride 100 eurosov in ponuja med drugim prenos treninga, kvalifikacij in warm-upa za MotoGP ter prenos dirke v 'visoki ločljivosti'. Če bi bilo vsaj ene 10 interesentov, bi vse skup prišlo en drobiž - kar dober deal.

Upam samo, da ni kakega trika v "It also allows users to watch the MotoGP races in high resolution in on demand streaming video (available only once per GP) :hmm:

Mimogrede - dobra slikca: PICTURES: Honda checks out Ducati. in par zelo posrečenih komentarjev nanjo :D

mene lohk štejete zravn :)

hahahah.. dobri komentarji! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - dobra slikca: PICTURES: Honda checks out Ducati. in par zelo posrečenih komentarjev nanjo :D

:lol1: Bojda HRC ni več kratica za Honda Racing Corporation ampak Honda Racing Crap :whistle:

Drugač pa, :grim , tudi jaz sem za hi-rev account, sam se mi zdi res malo verjetno, da ga lahko uporablja več userjev hkrati :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!