Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

edo pa hayden :worship: s komolci sta se pobrala :D rossi :worship: pedrosa pa odpelau brez napake in zasluženo zmagal medtem ko stoner delau napako za napako..kdo je že omenu da ne čuti on med dirko nobenga pritiska od sovoznikov :D...bo pa zlo veselo ko dobijo pr tech 3 izboljšan motor :whistle: sam če sm prov zastopu šele po estorilu :headbang: aja pa še team manager mislm da ne bo lih kej preveč uspeha :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštna dirka danes v prihodnje pa upam da bo Rossi še večkrat na stopničkah... Stoner :lol: ga malce koncentracija jebe :winkiss: ... 250ccm je pa bil pravi pokol, pa glih sem rekel, če se tele dva ne skipata v zadnjih krogih... pol pa izlet obeh, škoda... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mammola je reku da je caseyu zmankal bencina potem ko so nazaj pelal u bokse? je blu to res ko nism nč opazu da bi kej pokazal? je bla tolk zavita proga da se bencin tolk pretaka po rezervarju al ga je dobesedno izsušlo? kaj lahko potem šele pričakujemo na kitajskem..da mu bojo orng zamašli motor? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edo pa hayden :worship: s komolci sta se pobrala :D rossi :worship: pedrosa pa odpelau brez napake in zasluženo zmagal medtem ko stoner delau napako za napako..kdo je že omenu da ne čuti on med dirko nobenga pritiska od sovoznikov :D...bo pa zlo veselo ko dobijo pr tech 3 izboljšan motor :whistle: sam če sm prov zastopu šele po estorilu :headbang: aja pa še team manager mislm da ne bo lih kej preveč uspeha :headbang:

v estorilu bodo mel že nov motor

mammola je reku da je caseyu zmankal bencina potem ko so nazaj pelal u bokse? je blu to res ko nism nč opazu da bi kej pokazal? je bla tolk zavita proga da se bencin tolk pretaka po rezervarju al ga je dobesedno izsušlo? kaj lahko potem šele pričakujemo na kitajskem..da mu bojo orng zamašli motor? :whistle:

lansklet se jim je to zgodil kr nekikrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa nažalost ni bila nevem kaj dirka...

Sicer z rezultatom sem bil zadovoljen, ampak Pedrosa je prveč ušel, Rossi in Lorenzo se nista nč kj preveč bockala med sabo, samo Rossi ga je prehitel in to je blo to. Več al manj se je vse zgodil v 5ih krogih na začetku pol so pa samo edn za drugemu vozil. Škoda ker je Haydenu odnesl spredn konc ker bi bla kr fajn borba med njim in Lorenzotom. Bi lepo začinl zadnji del dirke. Caseyju pa ta vikend ni šel lih na roko... pod pritiskom je bil ker je vedu da bo zlo težko konkuriru ostalim in se je že na začetku probu držat vodilne skupine. Prvič se je vidl da ma tud to živce in da se tud njemu zgodi kaka napaka. Ampak ta napaka je prišla po več kot eni sezoni. Tako da en slab vikend po eno letni prevladi si je pa lahko privošču.

Tko kot vsi ostali, tud jz komi čakam ESTORIL!!!!!! Ampak ne pozabt nasledn tedn je že SBK v Valenciji, men eni izmed najljubših prog za spremlat motociklizem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla tolk zavita proga da se bencin tolk pretaka po rezervarju al ga je dobesedno izsušlo?

Tale je pa huda.

priznam da je mene tu mal nasmejal.. ampak nism hotu bit nesramn, pa sm raj zase zadržou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo tretji!!

Bemti je slabe volje,tamau še bo moral kar nekaj lizik zlizat.........

Rossi pa do ušes nasmejan... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrstni red nekako ni iznenađenje brez primere, se mi pa zdi, da bodo Danijevi konkurenti še nekaj časa tuhtali, kje hudiča jim je jemal po 3 desetinke v zadnjem sektorju. Svaka mu čast. Upam da Pedrosa nebo tako kot Biaggi, samo vsake tolko pokazal kaj zna. Da mu bo uspelo sestavit celo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super dirka.....

Drugače pa sploh nisem vedel, da bi se naj Pedrosa in Lorenzo postrani gledala.... kje sta se te spičla????

Je pa Lorenzo pravi karakter za prvaka :) druga dirka, druge stopničke, on pa nezadovoljen :) ima pa res velike cilje in jih ne skriva.... da le ne bo trdo pristal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se mi pa zdi, da bodo Danijevi konkurenti še nekaj časa tuhtali, kje hudiča jim je jemal po 3 desetinke v zadnjem sektorju....

Honda Power :naughty:

Dobro so pelal... edino KC-ju nebi blo treba 2x v pesek rint :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa :worship: Sm gledal highlights. Drugače pa me je navdušil Capirossi s svojimi prehitevanji. Ene dvakrat je kar dobro prehitel Doviziosa :worship:

Tudi Hopkins odličen 7. Mislim, da se Suzuki in Kawasaki iz dirke v dirko izboljšujeta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super dirka.....

Drugače pa sploh nisem vedel, da bi se naj Pedrosa in Lorenzo postrani gledala.... kje sta se te spičla????

Je pa Lorenzo pravi karakter za prvaka :) druga dirka, druge stopničke, on pa nezadovoljen :) ima pa res velike cilje in jih ne skriva.... da le ne bo trdo pristal...

še iz prejšnjih let.. :) pač rivalstvo.. pred leti smo gledal italjan proti italjanu, sedaj pa španec proti špancu :D

kot so že nekajkrat rekl:

Pedrosa = Biaggi

Lorenzo = Rossi

zgodba se ponavlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se Suzuki in Kawasaki iz dirke v dirko izboljšujeta :OK:

:yea2: :yes:

Upam da bojo dosegl formo Honde, Ducatija in Yamahe.

Pol bo šele zanimivo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yes:

Upam da bojo dosegl formo Honde, Ducatija in Yamahe.

Pol bo šele zanimivo :evilgrin:

bolj so na kupu boljše je :) edino če bojo dosegli formo Ducatija, pol bodo na zadnjih mestih :evilgrin:

Mater če ne bi bilo Stonerja bi Ducati imel resne probleme

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj so na kupu boljše je :) edino če bojo dosegli formo Ducatija, pol bodo na zadnjih mestih :evilgrin:

Mater če ne bi bilo Stonerja bi Ducati imel resne probleme

Ja, res čudn.

DJ Ježek ma grozne probleme.

Tkole po Tv je videt čist obupan, kar revki je mal :trance_33_sleep:

Pa najbrž ni slab pilot, saj je v prejšnih sezonah kar nekajkrat pokazal zobe (oz. bodice :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

vceraj sem pred tiskovno letela na motor. A mi lahko kdo poslje link do posnetka, ki ga po moznosti ni treba placat.

Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zdej se je vidl da pač lorezno ne more še konkurirat najbolšim...

Lorenzo je bil na stopnickah, v skupnem je drugi, na obeh dirkah pole. Torej je med najboljsimi.

Dani pa kot na lanski zadnji dirki. Bravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

vceraj sem pred tiskovno letela na motor. A mi lahko kdo poslje link do posnetka, ki ga po moznosti ni treba placat.

Hvala :worship:

Zaenkrat razen na motogp.com (ki je seveda plačljiv) nisem nikjer našla posnetka.Bo pa verjetno v kratkem na Youtubu.Mal počekiri v prihodnjih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene kdo vpraša,sta tale dva španca kot ene dva kretena:Pedrosa ne zna dva stavka povedat,kr neki momlja,Lorenzo pa kot idol dojenčkov s tisto liziko v gobcu;še ko se s kraljem pogovarja je ni dal ven,kmet zarulen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!