Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

če stoner ne more dosegati več odličnih rezultatov jih tudi hayden na ducatiju ne bo :whistle:

jah bolše rezultate kot stoner bo težko dosegu, sam, ni nujno da bi kej preveč zaostaju... :)

:yea1: :yea1: :worship: :worship: :worship: :worship:

piu wiu in bum bum :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri pa mora čimprej nazaj na Hondo, če hoče rešit svojo kariero.

Edino tko si lahk reši kariero, ker tale Ducati ga fino jebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino tko si lahk reši kariero, ker tale Ducati ga fino jebe

lahko gre tut na yamaho al pa kwasaki, mejbi clo na suzuki hehe :)

sploh pa melandri je vedno meu probleme se navajat na kak motor... naprimer 2006 je bil tako kot prejšnje leto na hondi, pa ga je že samo nov model jebou na začetku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri je več kot dostojno nasledil Capirexa iz prejšne sezone. Sicer je Capirex občasno imel kak preblisk, Melandi pa tudi tega (še) ne... Zanj bo najbolje, če si zlomi kako roko in presedi ostanek sezone, drugo leto pa zamenja motor. S takimi rezultati ga na koncu sezone ne bo nihče več hotel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Hondo bi bilo bolje vzeti Doviziosa, je mlad, perspektiven in za sedaj najbrz se dokaj poceni. Melandri je kot Ralph Schumacher.

Ali kdo ve, kaj naj bi bile to dirkaske podlahti, kot pise v MS komentarju o operaciji Lorenza.(" Krmila se je očitno na prvih treh dirkah zelo tesno oklepal, saj je moral takoj po Estorilu na operacijo rok zaradi dirkaških podlahti") ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve o tem, da naj Eurosport nebi podaljsal pogodbe za prenose Moto GP od naslednjega leta naprej??

Kot kaze bo treba gledat POP in poslusat Kerzisnika. Se mi zdi, da se je fant sicer precej popravu in da ze kar solidno komentira, ampak vseeno bom pa pogresal Randya, Juliana in Tobya, ce bodo res Eurosport skenslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve o tem, da naj Eurosport nebi podaljsal pogodbe za prenose Moto GP od naslednjega leta naprej??

Kot kaze bo treba gledat POP in poslusat Kerzisnika. Se mi zdi, da se je fant sicer precej popravu in da ze kar solidno komentira, ampak vseeno bom pa pogresal Randya, Juliana in Tobya, ce bodo res Eurosport skenslal.

Neki malega sem ujel semizdi da na prvi tekmi letos. So se pogovarjali, da naj bi Dorna neki si izmišljevala (€ itak), samo sem zamudil...

Ja, vsekakor ne bi bilo kul, samo dvomim, da se bo kaj takega zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve o tem, da naj Eurosport nebi podaljsal pogodbe za prenose Moto GP od naslednjega leta naprej??

Kot kaze bo treba gledat POP in poslusat Kerzisnika. Se mi zdi, da se je fant sicer precej popravu in da ze kar solidno komentira, ampak vseeno bom pa pogresal Randya, Juliana in Tobya, ce bodo res Eurosport skenslal.

:blink: upam da to ni res..

je že res da se je nekoliko popravil, ampak ne dovolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: upam da to ni res..

je že res da se je nekoliko popravil, ampak ne dovolj

tolk informacij kot jih na eurosportu dobis in tolk dogajanja kolkr ga oni ujamejo, ga ne more celotna ekipa s poptvja, kaj šele sam gaber, z jerančičevo ki pripravlja "izjemno zanimive" prispevke in stropnikom, ki vse tolk napigne da res izgleda grozljivo...

oh ja.. brez eurosporta ni MotoGP-ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, da ne pozabimo, da se na Popu lotijo prenosov zelo polovičarsko :closedeyes: . Ne prenašajo nobenih treningov, kvalifikacij, da o nižjih klasah sploh ne govorim. Se obnašajo čist po ameriško, ko na dirko v Laguno povabijo samo MotoGP razred.

Popravljeno . Popravil Gimpl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je (utemeljeno) strah, da bo slej ko prej prišlo tudi do tega. Kar nekaj let nazaj, je Eurosport prenašal tudi F1. o čemer sedaj lahko samo sanjamo. Problem ni pohlep Dorne, ampak pritisk, ki ga upravičeno vršijo plačniki regionalnih pravic. Če plačaš XXX$ za ekskluzivne pravice na določenem teritoriju, je normalno, da zahtevaš spoštovanje pogodbe tudi s strani ponudnika pravic, ne pa da ti ciljna publika beži na zastojnski satelitski program... Čudi me že, da POP ne zahteva zatemnitve v kabelskih sistemih programa HTV2 med F1 dirkami, kot so to storli v času SP v nogometu. Zdi se mi, da bomo za kvaliteten ogled dirk moraali kad tad plačati članarino na motogp.com :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da obstaja Italija1 :naughty:

ja ma na kablski je skremblana! ni slike sam komentar. S F1 je istotako. zanimivo pa je, da so reklame čiste.

A je kdo prebral o Hondini mehansko-elektronski štartni pogrunataciji, ki jo tako dobro uporablja Pedrosa? Oziroma, a kdo ve, če je Hayden nima, in zakaj je tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V casopisu pise, da naj bi zaradi letosnjih slabih rezultatov (predvsem Melandrija) pricela testirati za Ducati v Moto GP Biaggi in (ali) Bayliss.

To bo se dodatna popestritev ze tako zanimive sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V casopisu pise, da naj bi zaradi letosnjih slabih rezultatov (predvsem Melandrija) pricela testirati za Ducati v Moto GP Biaggi in (ali) Bayliss.

To bo se dodatna popestritev ze tako zanimive sezone.

Biaggi pa Bayliss.. :D ne morš da vrjameš :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baylissa ne rečem ,ampak kaj si lahko pa z Biaggijem pomagajo pa tud ne vem!

Najbrž gledaš motodirke zadnje leto in pol, zato lahko vžeš en uč u wikipedio, kjer boš boš prebral takole statistiko: 111 podijev, 42 zmag 58 polepositions v 214 startih, kar pomeni, da je bil več kot polovico svojih dirk na podiju, če dodamo še WSBK karjero kjer je v eni sezoni trikrat zmagal in bil 17 krat na podiju, kar je spet več kot 50% dirk....se mi zdi, da dečko ve, in zna kako se motorje vozi in nastavlja. da je tečn ko driska je že neka druga debata. z vsem spoštovanjem do Bayllistica, on je zmogel eno motogp zmago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsem spoštovanjem do Bayllistica, on je zmogel eno motogp zmago.

v koliko nastopih v notogp??? :whistle:

max pa bo pravi za ducati ima izkušnje in vedno "probleme" z motorjem tako da je že navajen :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v koliko nastopih v notogp??? :whistle:

Max pa bo pravi za ducati ima izkušnje in vedno "probleme" z motorjem tako da je že navajen :evilgrin:

3 sezone+ 1 dirka= 16+16+17+1=50 kar je precej več kot sm mislu. Pozabil sem na njegovo sezono s Camel/Pons Hondo.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 sezone+ 1 dirka= 16+16+17+1=50 kar je precej več kot sm mislu. Pozabil sem na njegovo sezono s Camel/Pons Hondo.... :whistle:

On najbrž tut - po tem, ko je biw sezono nazaj Ducati totalno u k*rco (približno tako kot zdaj oz. lani, če izvzamemo Stonerja :whistle:), so pač mogli na nekoga krivdo zvalit in so dali brco Baylissu, ki se je 'preveč trudil' s slabim motorjem in biw velikokrat po tleh... Da bi rešil MotoGP kariero, je podpisal za Ponsa, kjer pa je biw približno na... samem dnu Hondine hierarhične lestvice, pol se je pa še poškodoval nekje na sredini sezone in spustil dobršen del druge polovice 2005...

Je pa meni osebno Valencia 2006 ravno zaradi njegove predstave eden izmed najljubših MotoGP momentov :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On najbrž tut - po tem, ko je biw sezono nazaj Ducati totalno u k*rco (približno tako kot zdaj oz. lani, če izvzamemo Stonerja :whistle:), so pač mogli na nekoga krivdo zvalit in so dali brco Baylissu, ki se je 'preveč trudil' s slabim motorjem in biw velikokrat po tleh... Da bi rešil MotoGP kariero, je podpisal za Ponsa, kjer pa je biw približno na... samem dnu Hondine hierarhične lestvice, pol se je pa še poškodoval nekje na sredini sezone in spustil dobršen del druge polovice 2005...

Je pa meni osebno Valencia 2006 ravno zaradi njegove predstave eden izmed najljubših MotoGP momentov :wub:

:D Troy je meni car, ampak IMHO je Max bolši pilot. Mislim da je rossi edini ki je bil hitrejši od Maxa. u glavnem, Maxa in Baylissa, oba zelo cenim, (čelado mam Bayliss replico, ne Biaggi), se mi pa zdi da je Max bolši, in če bi bil team boss pred izbiro enega ali drugega, bi zame vozu Max :D to je to. najbrž bi pol obžaloval, kot so (skoraj) vsi. . ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!