Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Glede na to,da dirke te in vse druge,gledam še iz časov ko je dirkal Agostini in drugi odlični italjanski dirkači,lahko še enkrat rečem da je Biaggi kreten.Kter je bil včeraj na superpolu Baylis pa kteri Biaggi?! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to,da dirke te in vse druge,gledam še iz časov ko je dirkal Agostini in drugi odlični italjanski dirkači,lahko še enkrat rečem da je Biaggi kreten.Kter je bil včeraj na superpolu Baylis pa kteri Biaggi?! :krneki:

sj ne rečem da je res, sam biaggi je pomoje še poškodovan...

drgač pa ko bo bayliss dosegu tolk v motogp kot je biaggi pol nej se oglasi....

biaggi pa lahko v sbk dobi še tut kakšn naslov v naslednjih letih, da nebo noben mogu rečt, kaj jepa biaggi naredu v sbk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa je dosegu Biaggi v motogp?To da ga vsa moštva brcnejo po enem letu ven ker ga majo poln kurac ker ne nardi neč,razen da gobca nad tem pa onem,pa da nima pravga materjala,pa gate mu v rit lezejo,...?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa je dosegu Biaggi v motogp?To da ga vsa moštva brcnejo po enem letu ven ker ga majo poln kurac ker ne nardi neč,razen da gobca nad tem pa onem,pa da nima pravga materjala,pa gate mu v rit lezejo,...?!

dvakrat tretje mesto in enkrat drugo mesto v skupnem seštevku je neč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest se strinjam da max nima kej počet v motogp :grim

Brez skrbi, ne bomo ga več vidl v gp-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo se je baje poškodoval. Baje ima neke težave z gležnjema...tako da ga na nasledni dirki BAJE ne bo...lollypop lollypop :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to zasledil?

Na MotoGP berem samo: "Whilst he did not ride in the afternoon session, it is possible that he will return to action on Saturday morning."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to zasledil?

Na MotoGP berem samo: "Whilst he did not ride in the afternoon session, it is possible that he will return to action on Saturday morning."

nism 100% al so rekli da gre za zlom gležnja ali ne...je pa reku šef od lorenza da jutri skor skugurno bo nastopil na kvalifikacija (se tudi meni zdi da je prevelik vložek če izpusti eno dirko glede na to da je vodilni). prot konc drugega kvalifikacijskega treninga so ga prpelal nazaj na dirkališče in je biu posnetek ko je ležau na postelji...za zmago se bojo pa po mojem udarli stoner,rossi in pedrosa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism 100% al so rekli da gre za zlom gležnja ali ne...je pa reku šef od lorenza da jutri skor skugurno bo nastopil na kvalifikacija (se tudi meni zdi da je prevelik vložek če izpusti eno dirko glede na to da je vodilni). prot konc drugega kvalifikacijskega treninga so ga prpelal nazaj na dirkališče in je biu posnetek ko je ležau na postelji...za zmago se bojo pa po mojem udarli stoner,rossi in pedrosa

Aha te trije so tud moji kokurenti da se bodo počl za zmago, samo se zna pa tud kakšen drug utinit pustmo se presenetit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da ni mel lizike v gobci,bi mu jo v rit zabil!! :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap lorenzo je kr fajn padu... tk da kr čudno da bo ju3 vozu, še posebi, ker mu je tak grdo gležn zvilo ob pristanku... bo pa sam na taprvo bremzu :P:p

drgač pa! stoner is back! ;)

pa ne sam stoner, tut ostali brdigestončki... upam da to ni sam za to dirko... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no medtem k ostali še spite, je colin edwards na kitajskem dobil kwalifikacije pred rossijem, stonerjem in lorenzom

yamahe spet dominirale, če bi bil lorenzo zdrav bi bla prva vrsta sigurno yamahina, toseland je pa reku da je proga zlo težka in da je tut s 7. mestom zlo zadovoln.

rossi in stoner sta bla čist skupi, razlika prbližno desetinka, s tem da je mel rossi ene Q gume več...

lorenzo pa :worship: kljub taki nogi je vozu na limitu in ga je 1x pri vstopu na ciljno tk zmetal da je res kooomi ustou na motorju, pa je še vedno naredu krog za 4. mest :worship: :worship: :worship:

ju3 pa kolkr sm komentatorja slišu je eno uro pred dirko 90% možnost dežja ob štartu dirke pa 80% možnost, tk da bo verjetn dž

pomojm da neglede na vreme ma stoner lepe možnosti za zmago, tk da prčakujem lepo nedeljo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustmo se presenetit! Aja a kej veš ker sta bla Repsolina dirkača???

evo

1. edwards

2. rossi

3. stoner

4. lorenzo

5. pedrosa

6. capirossi

7. toseland

...

9. depuniet

10. hayden

...

14. hopkins

jao sam tale motoGP stran je pa 10x slabša kt prejšna... vse statično nč dinamike... prou bedno je pa še mal se mi zdi nepregledno... in ko vpisujejo rezultate stran seved ne dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

1. edwards

2. rossi

3. stoner

4. lorenzo

5. pedrosa

6. capirossi

7. toseland

...

9. depuniet

10. hayden

...

14. hopkins

jao sam tale motoGP stran je pa 10x slabša kt prejšna... vse statično nč dinamike... prou bedno je pa še mal se mi zdi nepregledno... in ko vpisujejo rezultate stran seved ne dela...

:worship: za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist link od Lorenza ne dela več. Je pa tukej novi: http://youtube.com/watch?v=sXdDd6Rg6rU

Res ga je hudo zmetalo! :krneki:

Po tihem sem letos pričakoval, da bo Hopkins raztural na kawasakiju, sam mu žal ne gre... :hmm:

Nova stran od motogp.com je pa res bedna... Prej si mel vse na dosegu roke, zdej morš pa ful klikat, da dobiš tisto, kar želiš vedet... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!