Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

hopkins je bil precej časa zravn, potem je pa na koncu padu, ko je biu na Q gumah... lahk bi biu bolši, sej če ne dons pa ju3 hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da Rossi zmagal :worship: :worship: :worship: Za Stonerja je bilo pa premalo ravnin, da bi lahko

posegel po zmagi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse čestitke rossiju, fajn je odpelou dirko! :)

sicer je pa bila kar zanimiva dirka, res da se niso prehitevali prvi trije, so se pa zato tisti od četrtega mesta naprej.

uglavnm, fajna dirka! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična in zanimiva tekma brez padcov. Bila so tudi odlična, zanimva in napeta prehitevanja. Vse čestitek Rossiju, Pedrosi in Stonerju.

:worship: BRAVO VODILNI PEDROSA :worship:

Popravljeno . Popravil aljazz26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci..neki me zanima...

dons sm prespal tekmo..pa me zanima kje bi se jo dalo videt? obstaja kje kaka stran da jo lahko tam pogledam al pa če je na kakem partisu/blinku al pa kej?

hvala za info :)

P.S. vidm da je zmagal moj favorit :P :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci..neki me zanima...

dons sm prespal tekmo..pa me zanima kje bi se jo dalo videt? obstaja kje kaka stran da jo lahko tam pogledam al pa če je na kakem partisu/blinku al pa kej?

hvala za info :)

P.S. vidm da je zmagal moj favorit :P :worship:

NA partisu al pa na blinku boš bl teško dobu. Dal bi se pa mogoče dobit na Mininovi. Poglej pa boš vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa dirka, predvesm me je Melandri pozitivno presenetil pa tudi Lorenzo je dobro stisnil zobe :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Rossi...drugače bi se pa vsi, ki so zaostali za Lorenzo-m, lahko malček zamislili...bravo ChupaChups boy... :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci..neki me zanima...

dons sm prespal tekmo..pa me zanima kje bi se jo dalo videt? obstaja kje kaka stran da jo lahko tam pogledam al pa če je na kakem partisu/blinku al pa kej?

hvala za info :)

P.S. vidm da je zmagal moj favorit :P :worship:

na eurošportu pravkar poteka ponovitev dirke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci..neki me zanima...

dons sm prespal tekmo..pa me zanima kje bi se jo dalo videt? obstaja kje kaka stran da jo lahko tam pogledam al pa če je na kakem partisu/blinku al pa kej?

hvala za info :)

P.S. vidm da je zmagal moj favorit :P :worship:

Ja, na Mininovi je (v parih dneh) - sicer je pa ponovitev še na Eurosport 2, če ga maš, ob 17.45 (v kolikor nebojo spet tekom dneva parkrat spremenili... :rolleyes: )

Drugače je pa Rossi popolnoma nadzoroval danes, čeprav mu je Pedrosa presenetljivo dolgo zmogel slediti.

Lorenzo se je zelo dobro boril, ja, pa Melandri se je le prebudil - čeprav je bil hiter že na treningih (sploh prvič, da so dejansko resno lahko delali, ker prejšnjekrati ni zmogel ponavadi nobene serije hitrih krogov, ker se pač nista razumela z motorjem in so samo poskušali kr nekaj skozi vse treninge) - isto Elias.

Honda je pa res popolnoma podhranjena, kar se top speeda tiče; Stoner 343, nato vsi ostali Dukatiji, potem pa Yamahe (Rossi 340), prav vse Honde pa čisto na dnu (vmes edino en Kawasaki, se mi zdi): 10-20 km/h nižja htrost :blink:

Samo res - zakaj so bile tako visoke hitrosti dans?

Anyway, Rossi je popolnoma nazaj v borbi, za Caseya nas še malo skrbi :unsure:, ampak se tut men zdi, da je to top četverica (s preostalima smrkavcama, jasno katerima), ki je letos očitno razred pred vsemi - in si je do zdaj razdelila vse zmage... pravzaprav vse podiume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja pohvale tud Lorenzu :D k je pr yamahi tk k Rossi :) dobra sta oba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism gledu nazalost

:stupid: Ja, in??? :slap:

Končno smo vidl, da so Bridgestonke tud dobre gume in da le niso vozniki na michelinkah v prednosti. Honda bo pa mogla nardit kej glede te mašine, k se ne premakne nikamor :huh: . Drugač pa Rossi je pokazal, da še vedno zna peljati, po moje mu je kar odleglo, nazadnje je zmagal na portugalski dirki sep 2007 se mi zdi. Tud Pedrosa je pokazal, da zna peljat, čeprov nima najboljšega motorja....še vedno pa je Dani moj favorit za končno zmago, če bodo kaj popravli motor. Dobra dirka! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zanimiva dirka, čestitke rossi-ju za zmago, pedrosi za borbo,ter lorenzu za vztrajnost, je dobr rossi reku da bo dr. costa naredu čudež z lorenzotovo nogo. No tud stoner se je popravu, melandri me je pa kr mal presenetu.Skratka zanimiva dirka, tud v ozadju.

Pa še točkovanje:

2008 MOTOGP RIDERS' CHAMPIONSHIP (AFTER ROUND 4 OF 1Cool

1. DANI PEDROSA REPSOL HONDA 81

2. JORGE LORENZO FIAT YAMAHA TEAM 74

3. VALENTINO ROSSI FIAT YAMAHA TEAM 72

4. CASEY STONER DUCATI MARLBORO TEAM 56

5. JAMES TOSELAND TECH 3 YAMAHA 33

= LORIS CAPIROSSI RIZLA SUZUKI MOTOGP 33

7. COLIN EDWARDS TECH 3 YAMAHA 31

8. NICKY HAYDEN REPSOL HONDA TEAM 29

9. JOHN HOPKINS KAWASAKI RACING TEAM 26

= ANDREA DOVIZIOSO JIR TEAM SCOT MOTOGP 26

11. MARCO MELANDRI DUCATI MARLBORO TEAM 23

12. SHINYA NAKANO SAN CARLO HONDA GRESINI 22

13. TONI ELIAS ALICE TEAM 15

14. CHRIS VERMEULEN RIZLA SUZUKI MOTOGP 14

15. RANDY DE PUNIET HONDA LCR MOTOGP 11

16. ALEX DE ANGELIS SAN CARLO HONDA GRESINI 7

17. SYLVAIN GUINTOLI ALICE TEAM 4

18. ANTHONY WEST KAWASAKI RACING TEAM 3

2008 MOTOGP TEAMS' CHAMPIONSHIP (AFTER ROUND 4 OF 1Cool

1. FIAT YAMAHA TEAM 146

2. REPSOL HONDA TEAM 110

3. DUCATI MARLBORO TEAM 79

4. TECH 3 YAMAHA 64

5. RIZLA SUZUKI MOTOGP 47

6. KAWASAKI RACING TEAM 29

= SAN CARLO HONDA GRESINI 29

8. JIR TEAM SCOT 26

9. ALICE TEAM 19

10. LCR HONDA MOTOGP 11

2008 MOTOGP CONSTRUCTORS' CHAMPIONSHIP (AFTER ROUND 4 OF 1Cool

1. YAMAHA 90

2. HONDA 81

3. DUCATI 56

4. SUZUKI 34

5. KAWASAKI 26

vir:crashnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast Lorenzu, kak se je pelu, čeprav še hodit ne more dober...

pa seveda Rossiju, da se mu je končn poklopl, motor, gume :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!