Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

vidu sm tale padec že v petek zjutri pred FP2 pol pa še ene 10x...

na štartu warm up lapa mu je pa motor crknu in je stopu dol in porivu motor da bi mu užgau... seprav bi tut po dirki lahk dol stopu... res da se je gležn med dirko precej namatru, sam bolelo ga pa pomojm ni kej preveč glede na to, da je bil precej dobre volje :)

pa sj sploh nima veze...

No ja nočem zdej bit neki pametn samo mam sam dosti problemov z gležni in na drugi nogi mam še izpahnene prste in komot ti rečem da hodm še v službo in komot hodm, ampak so prisotne bolečine.... in to da je porivav motor je samo vztrajnost... da so ga pa v boksu nesli ko je končau dirko, ti pa predlagam da se pošteno udariš v gležen, pojdi eno furo po sloveniji in probaj stopit nazaj na nogo. Malo heca glede mojga predloga, ma sam vidim da ni enostavno zdržat... zavedaj se pa da ti dirkači ne vozijo samo v nedeljo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo diagnosed with further ankle fracture

Directly upon his return from Shanghai to Barcelona, Jorge Lorenzo was taken to the Spanish city´s Institut Universitari Dexeus by ambulance for further inspection of the injuries suffered last Friday in a huge highside crash.

The man in charge of the Fiat Yamaha rider´s medical issues, Dr. Xavier Mir, submitted Lorenzo to an examination of both his left and right ankles, and found a further fracture of the right astragalus (the bone that articulates with the tibia, fibula, calcaneus, and navicular) and a broken ligament in the left ankle.

Lorenzo –who was last operated on by Dr. Mir for a compartmental syndrome in his arm after victory in Portugal- will not be required to go under the knife for his latest injury. However, he will be confined to a wheelchair in order to immobilise both ankles, with particular attention needed for the right hand side.

After confirming that Lorenzo's right ankle injury was more serious than previously though, Dr. Mir explained the next step in supervising the recovery process.

`Next Monday we will carry out more tests, and make a more detailed evaluation of the injuries suffered on both sides,´ said Mir in a statement.

Whilst the MotoGP rookie was able to ride to fourth position in Sunday´s race, the nature of his injuries means that participation in Le Mans could be in doubt.

Popravljeno . Popravil brubi46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še po slovensko, kopirano iz 24ur.com:

V ponedeljek je nekdanji šampion v četrtlitrskem razredu Jorge Lorenzo odšel na zdravniški pregled v Barcelono. Po padcu na treningu pred veliko nagrado Kitajske so mu namreč zdravniki postavili diagnozo – zlom gležnja.

Pregled v katalonski prestolnici pa je prinesel popolnoma drugačen rezultat. Španec ima namreč zlomljeno eno izmed gleženjskih kosti na desni nogi, prav tako pa si je strgal vezi na levi okončini.

Motociklist Yamahe naj bi imel zaenkrat mobilizirana oba gležnja, saj naj bi to preprečilo kirurški poseg. V ponedeljek čakajo bodočega zvezdnika serije motoGP novi zdravniški pregledi, bržkone pa bo nastopil že na dirki za veliko nagrado Francije 18. maja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak, tam so ga skenirali s kinezerskimi mašinami... :evilgrin:

:topic:

Jani, kako pa letos kaže meneđer? A bo kaka karta?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Jani, kako pa letos kaže meneđer? A bo kaka karta?

lp

Jah, letos sem bolj malo zadel do zdaj :blush:

Sem pa v skupnem trenutno vseeno dokaj soliden 45. s 441 toćkami - 21 točk za (drugim) mestom: na prvem mestu so nekaj zamutli tale krog...

Sploh pa ne dvomim, da je tut kak Motosvetovec še pred mano :P: ajde za motivacijo: Gionni? KennyJR? brubi46? Suzuki? FiFtY_? nowfak? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, letos sem bolj malo zadel do zdaj :blush:

Sem pa v skupnem trenutno vseeno dokaj soliden 45. s 441 toćkami - 21 točk za (drugim) mestom: na prvem mestu so nekaj zamutli tale krog...

Sploh pa ne dvomim, da je tut kak Motosvetovec še pred mano :P: ajde za motivacijo: Gionni? KennyJR? brubi46? Suzuki? FiFtY_? nowfak? .)

Uf dobro me šišaš.

433 točk - 16o-ti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to ni nč - sam drobiž: ena dirka lahk veliko spremeni..

Če dobro zadaneš, komot nadoknadiš kakih 10 točk v primerjavi z onimi okol tebe in pa ene... 100 mest :D...

Dobro se držiš :OK:

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa ne dvomim, da je tut kak Motosvetovec še pred mano :P: ajde za motivacijo: Gionni? KennyJR? brubi46? Suzuki? FiFtY_? nowfak? .)

ah.. v skupnmu sm že tko al tko use zajebou.. prvo driko sm pozabu napovedat.. pa tole tazadno tut.. ker sm biu 1tedn v grčiji, in nism meu cajta naštimat meneđerja.. :)

upejmo pa na kšno karto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, letos sem bolj malo zadel do zdaj :blush:

Sem pa v skupnem trenutno vseeno dokaj soliden 45. s 441 toćkami - 21 točk za (drugim) mestom: na prvem mestu so nekaj zamutli tale krog...

Sploh pa ne dvomim, da je tut kak Motosvetovec še pred mano :P: ajde za motivacijo: Gionni? KennyJR? brubi46? Suzuki? FiFtY_? nowfak? .)

po dveh sm biu neki čez 200 zandjih dveh pa niti nism stavu...

ciljam pa tko vsaj na kkšno karto do konc leta :evilgrin: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah.. v skupnmu sm že tko al tko use zajebou.. prvo driko sm pozabu napovedat.. pa tole tazadno tut.. ker sm biu 1tedn v grčiji, in nism meu cajta naštimat meneđerja.. :)

upejmo pa na kšno karto :D

No sej, js sn se letos tut pol ure pred prvo dirko spomno, lani sem bil pa kar obseden, ja: Španija in prelestna deklica na kavču zraven..., ki pa jo je vzel spanec, medtem ko sem ob štirih zutr pred tekmo hendlal Meneđerja... :D

Še pri Čehih sem zvohal internet v onem dijaškem domo, ko so nas strpali not... :P

/offtopic

Eh ja, sej nasledn vikend bo pa spet tekma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, letos sem bolj malo zadel do zdaj :blush:

Sem pa v skupnem trenutno vseeno dokaj soliden 45. s 441 toćkami - 21 točk za (drugim) mestom: na prvem mestu so nekaj zamutli tale krog...

Sploh pa ne dvomim, da je tut kak Motosvetovec še pred mano :P: ajde za motivacijo: Gionni? KennyJR? brubi46? Suzuki? FiFtY_? nowfak? .)

Moj rezultat sploh ni za v javnost tok je porazen...ampak se trudim ;)

No sej, js sn se letos tut pol ure pred prvo dirko spomno, lani sem bil pa kar obseden, ja: Španija in prelestna deklica na kavču zraven..., ki pa jo je vzel spanec, medtem ko sem ob štirih zutr pred tekmo hendlal Meneđerja... :D

Še pri Čehih sem zvohal internet v onem dijaškem domo, ko so nas strpali not... :P

/offtopic

Eh ja, sej nasledn vikend bo pa spet tekma :)

Če sva bila v istem domu-rešpekt :worship: Jst sm mela težave posteljnino najt, kaj šele internet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej, js sn se letos tut pol ure pred prvo dirko spomno, lani sem bil pa kar obseden, ja: Španija in prelestna deklica na kavču zraven..., ki pa jo je vzel spanec, medtem ko sem ob štirih zutr pred tekmo hendlal Meneđerja... :D

Še pri Čehih sem zvohal internet v onem dijaškem domo, ko so nas strpali not... :P

/offtopic

Eh ja, sej nasledn vikend bo pa spet tekma :)

hahahah :D :worship: :worship: :worship: meneđer addict :P

res je.. in mislim da ne bomo dobili še petega zmagovalca :D si upam trdit da bo neko izmed dosedanjih štirih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še po slovensko, kopirano iz 24ur.com:

Motociklist Yamahe naj bi imel zaenkrat mobilizirana oba gležnja, ...

Imobiliziran, se mi zdi, da je bolj prav... Ravno toliko, da se vključim v debato. Ziher ste si že vse prebrali o razlogih za uspeh/neuspeh. Stoner in Dovizioso napačne nastavitve oz. gume (mehkejše za hladnejši asfalt), Rossiju čestitke, tole zmago si je pošteno zaslužil, no, Pedrosa pa se je zgovarjal na čuden zvok motorja in da ga je popustil, da se je do konca pripeljal. Honda ni ugotovila še nobene napake. Veter v hrbet pa je povzročal previsoke vrtljaje Honde (in porabo) in porivanje iz ovinka (Rossi, Stoner in še bi jih lahko naštel). Po moje (kolikor sem razumel dojče komentatorja) sta imela tako Pedrosko kot Hayden na koncu težave z gorivom. Škoda mi je Bautista, ta se tudi še ni naučil pravil, kako se pride do naslova. Pa v 125 je tako suvereno odpeljal. Isti stil vožnje, mogoče? Upam, da si bo ohladil glavo. 125 dirka je bila sicer zanimiva, kolikor je dežna lahko, a zmagovalec... a si je pred časom, ko je en moped na treningih nasadil (mislim, da od Simoncellija) in polomil vratna vretenca, tudi celo glavo poškodoval? Zgleda kot Homer Simpson. Se opravičujem za tako neetično pisanje, ampak si ne morem pomagati.

Kaj pa mislite o Šanghaju kot prizorišču dirke? Nekaj se šušlja, da ga ne bi bilo več na koledarju. Če mene vprašate, hvala bogu - je dosti boljših dirkališč od tega F1 kroga. Gas - ustavi, počasi, pa spet gas - ustavi... Šajze od dirkališča. Pa ogrooomno število gledalcev, ja, res, Kitajci živijo samo še za ta šport. 'bem im...

Pa lep vikend vsem!

In pazite nase (in na druge) na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je bila to res zadnja dirka na tem dirkališču.

Iz crash.net:

Sunday's race was rumoured to be the final Chinese Grand Prix for the foreseeable future - a new round in Hungary, feeding on the huge support for 125cc world champion Gabor Talmacsi, is tipped to replace the Shanghai event from next season.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je bila to res zadnja dirka na tem dirkališču.

Iz crash.net:

Sunday's race was rumoured to be the final Chinese Grand Prix for the foreseeable future - a new round in Hungary, feeding on the huge support for 125cc world champion Gabor Talmacsi, is tipped to replace the Shanghai event from next season.

opa, mađarska.. a se kj ve kje? :D bo bliz? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, letos sem bolj malo zadel do zdaj :blush:

Sem pa v skupnem trenutno vseeno dokaj soliden 45. s 441 toćkami - 21 točk za (drugim) mestom: na prvem mestu so nekaj zamutli tale krog...

Sploh pa ne dvomim, da je tut kak Motosvetovec še pred mano :P: ajde za motivacijo: Gionni? KennyJR? brubi46? Suzuki? FiFtY_? nowfak? .)

Hola mojster,

najprej čestitke, in evo ti motivacije: oba me šišata!! imam 427 pik in sem 276ti :rolleyes: zlasti tale zadnja dirka je bla brca v temo, sem naštelal rezultate za dežne razmere in seveda pušnil, bogato... tko da mojo čelado IMHO že peljejo čist zbito nazaj v bokse na skuterju, upam le še da mi uspe prit do kakih kart (čeprav tud to zgleda da bodo le tiste za tarok al pa Enko :whistle: )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kakor za koga...

nej se 1x že ulije pred dirko da bo dirka v džju, pol se pa ve kdo bo zmagu :P

le kdo je letos dobil oba warm upa v džju za 3 kilometre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Time Schedule

Alice Grand Prix de France

Friday, 16th May 2008

09:00 - 09:45 FP1 125cc

10:00 - 11:00 FP1 MotoGP

11:15 - 12:15 FP1 250cc

13:10 - 13:40 QP1 125cc

13:55 - 14:55 FP2 MotoGP

15:10 - 15:55 QP1 250cc

Saturday, 17th May 2008

09:00 - 09:45 FP2 125cc

10:00 - 11:00 FP3 MotoGP

11:15 - 12:15 FP2 250cc

13:10 - 13:40 QP2 125cc

13:55 - 14:55 QP MotoGP

15:10 - 15:55 QP2 250cc

Sunday, 18th May 2008

08:40 - 09:00 WUP 125cc

09:10 - 09:30 WUP 250cc

09:40 - 10:05 WUP MotoGP

11:00 Race 125cc

12:15 Race 250cc

14:00 Race MotoGP

Time schedule in local time (GMT + 2 / CET).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je bila to res zadnja dirka na tem dirkališču.

Iz crash.net:

Sunday's race was rumoured to be the final Chinese Grand Prix for the foreseeable future - a new round in Hungary, feeding on the huge support for 125cc world champion Gabor Talmacsi, is tipped to replace the Shanghai event from next season.

A to bi potem bilo na Hungaroringu? Če bi bil isti termin, kot je bila letos Kitajska, bi bil to super izlet v Budimpešto, ko še ni prevroče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kakor za koga...

nej se 1x že ulije pred dirko da bo dirka v džju, pol se pa ve kdo bo zmagu :P

le kdo je letos dobil oba warm upa v džju za 3 kilometre :P

to se tk sliši kot da bi ti hotu povedat da je stoner letos zmožen zmagat sam po dežju.... :whistle: :evilgrin: (mogoče pa res)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se tk sliši kot da bi ti hotu povedat da je stoner letos zmožen zmagat sam po dežju.... :whistle: :evilgrin: (mogoče pa res)

Ma ne on je mislu Vermulna in Westa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne hotu sm povedat da je stoner zmožnen zmagat tm, kjer so sposobnosti voznika še toliko bolj očitne...

drgač pa tut westy pa vermeulen bi znala bit dobra ja ;)

ampak casey je dobu letos oba warm upa v džju...

estoril wup:

1 1 Casey STONER AUS Ducati Marlboro Team Ducati 1'48.932 305.133

2 15 Alex DE ANGELIS RSM San Carlo Honda Gresini Honda 1'49.311 275.186 0.379

3 46 Valentino ROSSI ITA Fiat Yamaha Team Yamaha 1'49.612 297.032 0.680

china wup:

1 1 Casey STONER AUS Ducati Marlboro Team Ducati 2'13.055 330.275

2 46 Valentino ROSSI ITA Fiat Yamaha Team Yamaha 2'13.971 320.760 0.916

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!