Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

hjah hayden je letos že dokazu da zna bit kar hitr naprimer v estorilu do padca je bil v boju za stopničke in bi jih na koncu lahko dobiu, tut v jerezu je bil blizu, dokler ni skor padu...

zgleda ma precejšne težave... upam da bodo z novim agregatom odpravljene

go nicky ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah hayden je letos že dokazu da zna bit kar hitr naprimer v estorilu do padca je bil v boju za stopničke in bi jih na koncu lahko dobiu, tut v jerezu je bil blizu, dokler ni skor padu...

zgleda ma precejšne težave... upam da bodo z novim agregatom odpravljene

go nicky ;)

Verjetno ne bo neke ogromne razlike. Na eurosportu so govoril, da ma se vedno iste tezave kot presnjic (se obnasa drugace kot navadn agregat) plus to da une testne honde ucer ni blo nikjer na hitrostnih tabelcah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, zelo produktiven vikend pri Meneđerju :P :

5.-10. mesto z osnovnim in 11.-18. z alter-ego profilom, s katerim sem prilezel na top 15 lestvico (z osnovnim sem pa joint 15.) B)

How you all doin'? Že ma kdo karte? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, zelo produktiven vikend pri Meneđerju :P :

5.-10. mesto z osnovnim in 11.-18. z alter-ego profilom, s katerim sem prilezel na top 15 lestvico (z osnovnim sem pa joint 15.) B)

How you all doin'? Že ma kdo karte? :)

učerej sm stavu 20 čez 10 pa sm čez 15 minut popravu pa mi je štelo ta prvega :headbang: :headbang: seveda je biu ta drugi bolš postavljen..drgač pa 114 pik in 34 mesto po tej stavnici..skupno sm napredovau za 200+ mest tku da sm tam okul 260 :D. sj bo usako dirko mam več pik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, da to :OK:

sam fora je bla v tem ko sm dubu 2x meil od njih da sm stavu upošteval so pa kr prvo stavo,itak pa je ob nedelah taka gužva na tisti strani da si lahko srečen da se sploh logiraš :headbang:

seveda važno je sodelovati in pa zmagovati :whistle: :whistle:

če bo šlo v takem tempu naprej bi mogu v doninngtonu že dobit karti :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavnica na motogp.com-brezplačno logiranje in brezplačne stave.Tist k zmaga v posameznem krogu mislim da dobi paddock pass, overall zmagovalec-to je bil lani naš -Jani- (pa še rima se :P )-je pa lani dobil čelado po svoji izbiri. Vsaj mislim da sem vse prou napisala-letos prvič igram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa ma pa spet kumaro u riti, vsaj tako se drži......

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa ma pa spet kumaro u riti, vsaj tako se drži......

:whistle: :whistle: :whistle:

Ma, sej je cela njegova ekipa taka se mi zdi, vključno z njegovim menedžerjem...

ampak se pa zna peljat in edino to šteje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezultati FP1

2133222222222222222221.jpg

casey s pecej problemou pomoje, še 5 minut pred koncem je meu cajt z začetka treninga, ostali časi vmes so bli čist aut.. na koncu mu je le nek mal ratal izbolšat... upam da najde prave nastavitve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še FP2:

2133222222222222222221.jpg

rossi v zadnjem trenutku iz 6. na 3. mesto ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hilton lepo da si bil pri vedeževalki, ampak tut one nimajo vedno prav ;)

drgač pa prvi štirje v desetinki, noro male razlike, pol do 14ega mesta vsi v sekundi, ostali so vidno nekonkurenčni, seprav ducatiji in west...

še posebi ju3 na kwalifikacijah bo zanimivo, samo da jih spet nebo na eurosportu in vse je ql ;)

zlo dobra forma tut obeh suzukijev, pa tut gresini team je vedno boljši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor koli si to razlagate samo, če povzamem zadnje tekme, ni bilo nič drugega kot vztrajnost in vzdrževanje in višanje koncentracije,

ker tempo je bil tisti, ki je bil pomemben, pa ne glede kako so ga štartal. Capirex je bomba a kaj, ko nekako rabi par krogov, da se vstali,

pa tudi Pedrosa je zakon, sam kaj kot je tudi Rossi dejal, da ima v prih 2/3 dirke hudo koncentracijo pa pol malo začne nazadovati in na koncu vsega mu še začne Repsola šparat na benzu in je ne more niti izkoristiti. Stoner je super samo, če mu rdeči kaj na zajebe.

Za Lorenza kapo dol se dečko trudi mogoče tudi malo preveč, pa tudi Dovi in DeAngelis sta marljiva, ampak pešata malo gor malo dol 1x je en med prvimi drugič pa drugi, kot da se izmenjujeta. Colin in Toseland mislim res huda kompanja, za Colina bi rekel, da starejši ko je bolje vozi (vem ni res, sa vseen). Rossi je še zmeraj talent kot ga še dolgo ne bo :worship: . Za ostale nimam kaj reči,

ker so malo gor malo dol nikjer jih ni oz. so, Mare je čist zabluzil upam, da ima polhn račun, pa se mu vsaj tm malo smeji.

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je to, sam prej se moraš registrirat :whistle:

done... sj nism z lune padu :D sam pac ne morm kliknt nc tam :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!