Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

To mi pa nekaj diši po uspehu na managerju... :hmm:

Samo kaj pa je sploh z Lorenzom narobe da napada bolj iz ozadja zadnjih nekaj dirk? A se je mogoče ustrašu ko se je razbil v Barceloni? Ker prej je bil zlomljen pa je še vedno zelo hitro vozu, od takrat naprej pa ni več pravi, sploh na treningih...

Popravljeno . Popravil mitiž46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elow folk a si predstavlate da pride Pedrosa u nedeljo na dirko u Assen? "WtF kje pa so!!!" :lol1: :lol1: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se Melandri sprašuje že vsako nedeljo :P

Manager je biw ja, kr v redu, solidno, razen Toseland je naredo eno večjo luknjo - pa sej je blo jasno: al bo razturil al pa pogrno. No, nisem stavil na slednje :), ker je ves čas (pozitivno) presenečal letos, domač teren je bil pač preveč tokrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

1 1 Casey STONER AUS Ducati Marlboro Team Ducati 1'36.569 294.277 B)

2 69 Nicky HAYDEN USA Repsol Honda Team Honda 1'37.186 292.049 0.617

3 2 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 1'37.398 293.637 0.829

4 5 Colin EDWARDS USA Tech 3 Yamaha Yamaha 1'37.437 290.791 0.868

5 15 Alex DE ANGELIS RSM San Carlo Honda Gresini Honda 1'37.470 281.763 0.901

6 46 Valentino ROSSI ITA Fiat Yamaha Team Yamaha 1'37.480 288.615 0.911 :cry:

7 4 Andrea DOVIZIOSO ITA JiR Team Scot MotoGP Honda 1'37.507 285.412 0.938

8 21 John HOPKINS USA Kawasaki Racing Team Kawasaki 1'37.652 289.234 1.083

9 56 Shinya NAKANO JPN San Carlo Honda Gresini Honda 1'37.821 285.336 1.252

10 14 Randy DE PUNIET FRA LCR Honda MotoGP Honda 1'37.951 283.315 1.382

11 48 Jorge LORENZO SPA Fiat Yamaha Team Yamaha 1'37.987 288.615 1.418

12 65 Loris CAPIROSSI ITA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 1'38.082 285.412 1.513

13 52 James TOSELAND GBR Tech 3 Yamaha Yamaha 1'38.198 285.035 1.629

14 7 Chris VERMEULEN AUS Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 1'38.341 284.435 1.772

15 50 Sylvain GUINTOLI FRA Alice Team Ducati 1'38.435 293.239 1.866

16 13 Anthony WEST AUS Kawasaki Racing Team Kawasaki 1'38.768 287.005 2.199

17 33 Marco MELANDRI ITA Ducati Marlboro Team Ducati 1'39.020 291.576 2.451

18 24 Toni ELIAS SPA Alice Team Ducati 1'39.805 290.400 3.236

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, obljubljajo kvalifikacije in dirko :D

ter celo trening čez 15 minut!! :krneki:

:OK:

zdalje bo MotoGP na eurosportu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

zdalje bo MotoGP na eurosportu :yea1:

Hitr rezultate sem gor, ko bojo.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capija spet kr dobro zmetalo - je sicer signaliziral, da je OK, samo... Spies je še na dosegu roke za vsak slučaj.

Loris se mi pa že pošteno smili :closedeyes:

stoner :worship:

rezultati:

post-5337-1214485243_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner ga šopa,še lani ni meu take prednosti dns pa kr 0.7sekunde pred Rossijem. Upam da majo pr Yamahi še kej rezerve :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner spet nezaustavljiv

1. stoner

2. rossi +0.72

3. edwards +0.8

4. hayden +1.0

5. de angelis

6. nakano

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner spet nezaustavljiv

bravo melandri... spravu je pod 1:40 ;) super ;) še mal pa bo sam še 3 sekunde zadi :D dejansko se mi smil, po drugi strani pa ka pa voz ducati, jest ga nebi nikol :naughty:

guintoli je dans kr fajn pelu...

tut oba gresinijeva voznika sta bla zlo dobra...

hayden kaže da mu nov motor velik bolj odgovarja, kdaj ga bo začel uporabljat pedrosa?

sicer pa... za ju3 je napovedan močan dežj, za v soboto plohe... bomo vidl ka bo... še ene mokre kwalifikacije? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner ga šopa,še lani ni meu take prednosti dns pa kr 0.7sekunde pred Rossijem. Upam da majo pr Yamahi še kej rezerve :P

oh ja jst tud tko upam .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey ga spet owna s predlanskim modelom :P

Sam tam v šikani je mew pa en konkreten moment (kdor je gledal) in veliko sreče, da ni končal kot Capirossi :krneki: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo capirossi vozu ju3 al ne?

ne

.

.

Capirossi out of action at Assen, no replacement ride for Spies

Thursday, 26 June 2008

A crash in the Thursday afternoon free practice session at the A-Style TT Assen saw Loris Capirossi ruled out of any further action this weekend with a puncture wound in his forearm.

Capirossi suffers heavy tumble in Free Practice 2

Rizla Suzuki´s Loris Capirossi made a brief and ultimately ill-fated return from a broken hand sustained at Catalunya earlier this month, as he crashed out on day one of the A-Style TT Assen.

Having set the twelfth quickest time in the morning practice Capirossi crashed on a fast left-hand corner and high-sided his Suzuki GSV-R in the afternoon, tumbling towards the gravel at high-speed, with his right inner forearm stuck underneath the bike resulting in a substantial and deep hole.

Capirossi was immediately taken to the Assen medical centre and operated on to repair the wound and he will now need to rest the injury meaning no further participation this weekend.

After a meeting later in the afternoon it was decided that AMA Champion Ben Spies - who is present at Assen - will not replace Capirossi, perhaps due to mixed weather forecasts for Friday which would complicate the substitution process.

Rizla Suzuki Team Manager Paul Denning explained, `When things are difficult it often seems to be the case that it gets more difficult before it becomes easier again. Loris knew it wouldn´t be easy to come back after seventeen days since he broke his hand, but he immediately justified his decision to be here by being able to ride at a decent speed, to supply good feedback and know where we were heading over the weekend.´

`I think it is necessary to make it clear that the crash was nothing to do with his recent hand injury and it was just one of those things that happens in racing. He was lucky that he didn´t break anything or cause more damage to the original injury, because it is a really fast place to crash. Unfortunately the bike got on top of him and ripped a sizeable piece of flesh from his right forearm. Dr Costa and his team performed an operation to close and stabilise the wound and Loris will now start his recuperation to get himself fit again – for sure it will be Sachsenring in two weeks time.´

`On a brighter note, despite some problems this morning, Chris has been able to complete the day's evaluation work, and on tyres that were past their best he was able put in his fastest time at the end of session two. That put him only a few tenths off of a top three position. Apart from Casey Stoner all the riders are really close at the moment and we feel confident that Chris and the GSV-R have got quite a lot to give over the rest of the weekend!´

vir: motogp.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey ga spet owna s predlanskim modelom :P

Sam tam v šikani je mew pa en konkreten moment (kdor je gledal) in veliko sreče, da ni končal kot Capirossi :krneki: ...

Sm vidu ja...sam če si gledau lih ko je pelau pa je kazalo vmesne čase je v zadnjem sektorju prdelau 4 desetinke prednosti..ne vem kako ampak čez šikano kar leti :worship: upam da bo jutri Rossi mal več odpora pokazou :D. Jutri v kvalifikacijah bojo spet podrli rekord proge :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.crash.net/motorsport/motogp/new...ses_motogp.html

MOTHER****ER :nono: :eek: :slap: :angry: :headbang: :headbang: :headbang:

Ce to pomen da bom mogu motogp gledat na pop tv od zdej naprej in ne bo vec tobya&juliana&randya nj gre vse skup v K***C.

slaba fora DORNA.

Če sm prov razumeu tam not piše da bo BBC pokrival in F1 in Motogp drugo leto...dobru BBC mamo sam da nam ga ne zatemnijo :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!