Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Dobra tekma, še posebaj na začetku in med njo v boju za 4,5,6,7 mesto. Osmoljenca tekme Nicki pa Rossi. Vse ćestitke pa 1. Stoner, 2. Pedrosa, 3. Edvards!!! Popravljeno . Popravil aljazz26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men rossija ni nč škoda...

tako padajo rookiji kot so de angelis...

ne pa tako izkušeni kot je rossi... in za po vrhu vsega je s sabo uzeu še de puneta...

sj vem da je hotu čimprej pridt naprej, da nebi casey preveč ušu, samo ni pa treba prehtet vse v prvem krogu, za vsako ceno...

stoner brez konkurence... dejansko...

pedrosa mu niti z novim motorjem nebi mogu kej preveč sledit, tk da s tem motorjem na to še pomislt ne more...

res škoda za haydna... sam zdej prideta 2 njegovi dirki, kjer si lahko nadeja tut kej več kot samo 3. mesto...

skratka bravo casey ;) zdej je čist nazaj v boju za naslov...

komi čakam sach ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Rossi pokazal kako se vozi z odlomljenim šaltheblom :worship: :worship: :worship:

kej preveč ga zgleda ni oviralo, glede nato kak je vozu, sam tut men ni jasno s čim je šaltal...

mogoče ma pa avtomatika, ker nezna štaltat :whistle:

aha zdj ga pa mamo!!!!!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej preveč ga zgleda ni oviralo, glede nato kak je vozu, sam tut men ni jasno s čim je šaltal...

mogoče ma pa avtomatika, ker nezna štaltat :whistle:

aha zdj ga pa mamo!!!!!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Ah ja Rossi se je pošteno zasral če nebi zletu bi se po mojem spet boril za 2,3 mesto kaj bi bilo če bi bilo pa ne vemo :P. Caseyu pa sam čestitke :worship: aja pa bravo Edo za 3. mesto,lahko bi šou še za komika v motogp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edotu pa res ni posebej za čestitat za tole tretje mesto, ker si ga je precej manj zaslužil kot Nicky 1. v 2006. Tam je šlo na nož in sta eden drugega prisilila v pretiravanje in Edo je pač šel po tleh zaradi lastne napake. Medtem ko je Nickya po končo spet eni solidni dirki zanj, na cedilu pustil motor.. :BUA:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edotu pa res ni posebej za čestitat za tole tretje mesto, ker si ga je precej manj zaslužil kot Nicky 1. v 2006. Tam je šlo na nož in sta eden drugega prisilila v pretiravanje in Edo je pač šel po tleh zaradi lastne napake. Medtem ko je Nickya po končo spet eni solidni dirki zanj, na cedilu pustil motor.. :BUA:

čestitat mu je zatu ker je biu ob rossijevem padcu na 12 mestu al nižje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ja, peljal je res odlično dirko in 4. mesto je bilo res super dosežek glede na smolo na začetku, tako da za to tudi od mene vse čestitke, za 3. pa ne ravno :) Vendar jebiga, tako je dirkanje, tudi ne vemo če bi lahko Hayden držal 3. mest, če Edo ne bi imel smole. No ampak nič ne de, bo kmalu nova priložnost za vse.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dolgocasna dirka... pa ne zato, ker je bil Rossi zadaj...zame bo vedno najboljsi...vsaj se 6 let :devil:

Ma sej je bil on ze tud kdaj pa kdaj dolgocasn...itak, da ni tok zanimiv, ce kdo tk uide...al Rossi,Stoner,Pedrosa...

Mislim, da bi bil Rossi kos Stonerju... in sm tk predvideval, da bosta ona dva skupaj zbezala in pol bi bla dirka in pol...sam to je motorsport... sh!t happens... :ninja:

Hayden je res mel hudo smolo... in res mi je zal za njega...ded je bil v solzah k ga je Mamola intervjuval.Rad bi Haydena vidu na ducatiju...to bi blo zanjga :devil:

Pedrosa ma letos najboljso priloznost, da osvoji naslov... sam mocno dvomim, ker bo pomojem 3. letos... :P

Stonerju bo letelo in se bo priblizal....sam da pa do konca raztura tist pa dvomim...tezka. Kr je zelo napeto na vsaki dirki in res ne ves, kako bo. Zihr nima Stoner tako prednost k lani in zaenkrat se ni pod takim pritiskom... pa se Rossi ma dobr paket...dans ga je orng usral, sam smo se dalec do konca in ma Rossi najvec sans, da osvoji naslov.... edin, ce se ne ponovi se kej podobnega, kar je tud mozno.

Sam ze vidim zadnje 4 dirke na noz( vsi trije izenaceni )... sej ne da zdej ne tisijo...ampak pol bodo pod velikim pritiskom in bomo vidli kdo je mentalno najbolj mocn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi mislim da bi bil Rossi danes hiter če ne bi padel, samo vprašanje koliko je Stoner danes sploh vozil na polno. Pač dohtarju se je mudilo s prebojem naprej, res da je Yamaha odlična, vendar si ne more privoščiti prehitevanja na ravninah kot Stoner na Ducatiju, zato mora to storiti v ovinkih (kjer je Yamaha najboljša). Če pa se ti v gužvi mudi prehitevat v zavitih delih, ga hitro vserješ, kot je to storil danes. Tudi na koncu se je videlo, da lahko dučeja prehiti na enem samem mestu, tam kjer ga je tudi lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi mislim da bi bil Rossi danes hiter če ne bi padel, samo vprašanje koliko je Stoner danes sploh vozil na polno. Pač dohtarju se je mudilo s prebojem naprej, res da je Yamaha odlična, vendar si ne more privoščiti prehitevanja na ravninah kot Stoner na Ducatiju, zato mora to storiti v ovinkih (kjer je Yamaha najboljša). Če pa se ti v gužvi mudi prehitevat v zavitih delih, ga hitro vserješ, kot je to storil danes. Tudi na koncu se je videlo, da lahko dučeja prehiti na enem samem mestu, tam kjer ga je tudi lani.

hm... koga rossi nemore prehitet na ravnini?

vrjam da lahko prehiti vsakga razn ducatijev...

še posebi pa de puneta pa ostale lanske honde k majo končno 10km7h manjšo od ostalih...

mal poglej catalunyo...še edwardstu pe pršu čist ob bok na ravnini na istem motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še edwardstu pe pršu čist ob bok na ravnini na istem motorju...

Ali ima Rossi isti motor kot Edwards :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dolgocasna dirka...

zakaj? zato, ker se je vodilni odpeljal? Kolikor vem, dirka še kdo drug razen vodilnih treh. In tam zadaj je bilo včeraj še kako zanimivo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima Rossi isti motor kot Edwards :naughty:

jap... od estorila naprej imajo vse yamahe pnevmatski motor...

tut toselandu so v pogodbi obljubili enak motor kot ga ima rossi...

torej motorji so približno enaki ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo Rossi rabi kr konkretno ravnico da prehiti, tu v assnu je pa vse hitro, samo konkretne dolge ravnine pa ni. Tud Honde ne more kar tako dobit, Ducati se odpelje mimo že v par 100m pospeševanja, Yamaha se mi zdi da pa rabi en cajt da začne letet, ne pravim pa seveda da je Ducati boljši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo Rossi rabi kr konkretno ravnico da prehiti, tu v assnu je pa vse hitro, samo konkretne dolge ravnine pa ni. Tud Honde ne more kar tako dobit, Ducati se odpelje mimo že v par 100m pospeševanja, Yamaha se mi zdi da pa rabi en cajt da začne letet, ne pravim pa seveda da je Ducati boljši...

sicer zadnč nism razumeu lih, ampak šlo se je neki glede tega da yamaha prej doseže top speed...

zdej boste rekl.. ja logočno če pa je njen top speed manjši, ampak če prej doseže top speed, pomen da pospešuje močneje... mislm da šezmer ne tolk močno kot ducati, ampak vseeno dost močno...

pa to ne govorim zato da bi rossi lahko prehtevu v assnu, ampak tak na splošno...

u bistvu se mi pa zdi, da se v assnu na pospeševanju ne da skor nikjer prehitet.. samo na oben ravninicah lahko prideš ob nekoga, pa še to morš večino opravt na bremzanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem verjeti, konec motogp-ja na Eurosportu :headbang: :wacko: :angry:

jez bi biu lahko namest dannyevih zvezd...

mene je (utemeljeno) strah, da bo slej ko prej prišlo tudi do tega. Kar nekaj let nazaj, je Eurosport prenašal tudi F1. o čemer sedaj lahko samo sanjamo. Problem ni samo pohlep Dorne, ampak pritisk, ki ga upravičeno vršijo plačniki regionalnih pravic. Če plačaš XXX$ za ekskluzivne pravice na določenem teritoriju, je normalno, da zahtevaš spoštovanje pogodbe tudi s strani ponudnika pravic, ne pa da ti ciljna publika beži na zastojnski satelitski program... Čudi me že, da POP ne zahteva zatemnitve v kabelskih sistemih programa HTV2 med F1 dirkami, kot so to storli v času SP v nogometu. Zdi se mi, da bomo za kvaliteten ogled dirk moraali kad tad plačati članarino na motogp.com :(

Vsakič ko sm med reklamami preklopil na poptv, sem bil eurosportu neskončno hvaležen. JebiGa. all things move toward the end :mellow: .... Bom pač plačal. Toby Moody, Dennis Noyes za njim Julian Ryder in Mr, Mamola, hvala vam. Najbrž oni to vedo že dalj časa, Randy mamola se je pojavil v prenosu ameriške WSBK dirke iz Miller parka...Tako da, mogoče bo drugo leto v WSBK paddocku.

Aja, Assen. en Ass od dirke. še slabš kot zadnjič. Ravnokar sem na Eurosportu pogledal WSBK iz Misana, in je bla kompletna dirka ene 6krat bolj napeta kot povzetek vseh zanimivosti iz Assna. al se mi samo zdi?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah cajti se spreminjajo... sj kmal tut 125cm nebo več...

počas gre vse mal bl gor.. če pogledaš 250ccm razred redko kje še vidš razn v motoGP...

tut 50ccm pa 80ccm ni več, zdej se vsm zdi zlo mal tistih 80, tk ko se bo cez 10 let vsm zdel 250 al pa 125, češ s kakšnimi mopedi so se takrat vozil...

To je res, res je pa tudi da motoGP pomeni ekskluzivo, ne neke cestne motorje.... Mislim uvest naprimer 600ccm prototipe je nesmisel. Saj so ze 250ccm prakticno prototipi in pred desetimi leti so naredili 1.31 na grobniku, danasnji so precej hitrejsi... ce so bili pred tolko casa neulovljivi za danasnje 1000ccm cestake, je danasnji 250ccm sploh. nova 600ccm klasa z vsemi omejitvami o katerih razpravljajo bo en pocasne... po moje :(

Na misel mi pride primerjava z letalstvom, ko so hvalili napredek tehnlogije.. Pa je en vprasu: kaksen napredek, pred 20mi leti sem letu iz Pariza v NewYork in porabu 1.5 ure, zdej pa 4. Torej, kaksen napredek? (po ukinitvi Concorda)

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no, sej so čez celo dirko govoril o njegovi mašini s pnevmatskimi ventili, k nej bi bla narjena za moč, ne za varčnost... pač ne gre oboje.

Škoda pa res da mu je tkole v zadnmu ovinku odpovedal...

Hm, a Ducatijeva pa ni narejena za moc ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jz vem je v Assnu zmer tko, cist tocno pa ne vem zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že zganjal paniko da kako to da se od zdej kr točke od kvalifikacij štejejo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!