Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

mogoče zato ker je pisal tako da si tudi ti razumel, se pravi bolj ališič stil. bi še kaj rekal pa mi neka etika do nekdanjih stanovskih kolegov ne dovoli, edino kar lahko dodam je da je samdepihlja lepo povedal - doktor samopromocije :whistle:

Ahahaha, dej Pervy ne nabijaj. Če si bil ti kdaj novinar sem jaz divji kostanj. S toliko napakimi, ko si jih zapisal v vsega nekaj stavkih, ne boš v to prepričal niti 5 letnega otroka. Oziroma, če si že bil pa ni čudno, da si sedaj "nekdanji stanovski kolega". S to slovnico in knjižnim izražanjem, si morda lahko pisal le besedila za pesmi Damjana Murka, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahaha, dej Pervy ne nabijaj. Če si bil ti kdaj novinar sem jaz divji kostanj. S toliko napakimi, ko si jih zapisal v vsega nekaj stavkih, ne boš v to prepričal niti 5 letnega otroka. Oziroma, če si že bil pa ni čudno, da si sedaj "nekdanji stanovski kolega". S to slovnico in knjižnim izražanjem, si morda lahko pisal le besedila za pesmi Damjana Murka, a?

eee se bom potrudil ful bol lepo napisat od zdaj naprej OK? pa da ti še malo pojasnim, nič nimam proti gabru osebno ali komentatorju (razen da komentira oz podaja več tračev kot tehnike, ampak če pop tv to zahteva pol ok :whistle: ) - sploh ne - ampak PROSIM ne mi omenjat njegove kariere dirkača ali motorista ker ima 99% ljudi na tem forumu več kilometrov z motorjem. kot dirkač pa se z svojimi dosežki ni ravno izkazal. brez pretiravanj, lahko vsak ki to sceno pozna pove, da je v portorožu tam nekje leta 97-98 imel srečo da je preživel dogodke po dirki v boksih ko je favorita za zmago v DP stal končne zmage. preveri če želiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee se bom potrudil ful bol lepo napisat od zdaj naprej OK? pa da ti še malo pojasnim, nič nimam proti gabru osebno ali komentatorju (razen da komentira oz podaja več tračev kot tehnike, ampak če pop tv to zahteva pol ok :whistle: ) - sploh ne - ampak PROSIM ne mi omenjat njegove kariere dirkača ali motorista ker ima 99% ljudi na tem forumu več kilometrov z motorjem. kot dirkač pa se z svojimi dosežki ni ravno izkazal. brez pretiravanj, lahko vsak ki to sceno pozna pove, da je v portorožu tam nekje leta 97-98 imel srečo da je preživel dogodke po dirki v boksih ko je favorita za zmago v DP stal končne zmage. preveri če želiš!

OK, OK mirno kri. Pervy nisem se hotel kregat al pa odpirat neke polemike. Želel sem zapisat samo sledeče. Gabra poznam že dolga leta in vem da je cool dečko. Kot sem že povedal, res ni bil nikdar svetovni prvak, ampak s tem tud ni bil nikdar obremenjen. Za razliko od večine Slovencev, ki se poslovijo od dirk, ko jih enkrat nažgejo ostali dirkači. In z njegovim delom to nima veze. Je pa vsaj poizkusil, dirkal nekaj let in ve kako zadeva izgleda. Dirkal je pretežno z malo denarja in je bil če se na motim, takrat tudi daleč najmljaši Slovenec v superbikeu..ever. Res je, da se ni vozil spredaj, ampak vedno se je vozil za svoje veselje in za družbo. In mislim, da mu nihče ne more očitat, da v Sloveniji za motošport ni veliko naredil. Vsekakor pa precej več, od vseh, ki se danes repenčijo na tem forumu. Še posebno pa me ujezi to, ker vem, da sta se ravno on in David Stropnik (preko Miran Ališiča) več kot dve leti trudila, da sta POP prepričala za prenose dirk Moto GP. Drugač jih še danes nebi bilo. In sedaj so vsi zopet pametni... razumeš? Enostavno ni fer, ker bi mu lahko vsi, ki na POPu gledajo dirke, rekli samo hvala. Tisti, ki jim pa on pač ni všeč, pa jih lahko še naprej gledajo kje drugje, tako kot so jih sedaj. To je razumljivo. Nikdar ne moreš bit všeč vsem.

Torej..ne trdim da je svetovni motociklistični prvak. Je pa za razliko od vsega vodil več kot 10 let svojo radijsko oddajo namenjeno dirkam, pisal za številne revije in tudi sam vsaj poizkusil dirkat. Poznaš še koga podobnega?

P.S.

Skupaj smo bili na večini dirk. Tudi v Portorožu. To kar si ti napisal tudi slučajno ne drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee se bom potrudil ful bol lepo napisat od zdaj naprej OK? pa da ti še malo pojasnim, nič nimam proti gabru osebno ali komentatorju (razen da komentira oz podaja več tračev kot tehnike, ampak če pop tv to zahteva pol ok :whistle: ) - sploh ne - ampak PROSIM ne mi omenjat njegove kariere dirkača ali motorista ker ima 99% ljudi na tem forumu več kilometrov z motorjem. kot dirkač pa se z svojimi dosežki ni ravno izkazal. brez pretiravanj, lahko vsak ki to sceno pozna pove, da je v portorožu tam nekje leta 97-98 imel srečo da je preživel dogodke po dirki v boksih ko je favorita za zmago v DP stal končne zmage. preveri če želiš!

OK, OK mirno kri. Pervy nisem se hotel kregat al pa odpirat neke polemike. Želel sem zapisat samo sledeče. Gabra poznam že dolga leta in vem da je cool dečko. Kot sem že povedal, res ni bil nikdar svetovni prvak, ampak s tem tud ni bil nikdar obremenjen. Za razliko od večine Slovencev, ki se poslovijo od dirk, ko jih enkrat nažgejo ostali dirkači. In z njegovim delom to nima veze. Je pa vsaj poizkusil, dirkal nekaj let in ve kako zadeva izgleda. Dirkal je pretežno z malo denarja in je bil če se na motim, takrat tudi daleč najmljaši Slovenec v superbikeu..ever. Res je, da se ni vozil spredaj, ampak vedno se je vozil za svoje veselje in za družbo. In mislim, da mu nihče ne more očitat, da v Sloveniji za motošport ni veliko naredil. Vsekakor pa precej več, od vseh, ki se danes repenčijo na tem forumu. Še posebno pa me ujezi to, ker vem, da sta se ravno on in David Stropnik (preko Miran Ališiča) več kot dve leti trudila, da sta POP prepričala za prenose dirk Moto GP. Drugač jih še danes nebi bilo. In sedaj so vsi zopet pametni... razumeš? Enostavno ni fer, ker bi mu lahko vsi, ki na POPu gledajo dirke, rekli samo hvala. Tisti, ki jim pa on pač ni všeč, pa jih lahko še naprej gledajo kje drugje, tako kot so jih sedaj. To je razumljivo. Nikdar ne moreš bit všeč vsem.

Torej..ne trdim da je svetovni motociklistični prvak. Je pa za razliko od vsega vodil več kot 10 let svojo radijsko oddajo namenjeno dirkam, pisal za številne revije in tudi sam vsaj poizkusil dirkat. Poznaš še koga podobnega?

P.S.

Skupaj smo bili na večini dirk. Tudi v Portorožu. To kar si ti napisal tudi slučajno ne drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še posebno pa me ujezi to, ker vem, da sta se ravno on in David Stropnik (preko Miran Ališiča) več kot dve leti trudila, da sta POP prepričala za prenose dirk Moto GP. Drugač jih še danes nebi bilo. In sedaj so vsi zopet pametni... razumeš? Enostavno ni fer, ker bi mu lahko vsi, ki na POPu gledajo dirke, rekli samo hvala. Tisti, ki jim pa on pač ni všeč, pa jih lahko še naprej gledajo kje drugje, tako kot so jih sedaj. To je razumljivo. Nikdar ne moreš bit všeč vsem.

1. Me noben ne bo prepričal da so se fantje trudili te zadeve na POP prpelat zato da jim bomo mi hvaležni ker jih lahko zdej poslušamo..kvečjemu zato da oni delajo kao kariero..

2. In ne, če bo zatemnitev eurosporta v času dirke nam ostanejo le še satelitske..

Sicer pa, če nas tako malo gleda Eurosport, ne vem zakaj zatemnitev. Ali pač le tako malo ljudi gleda POP v času dirke. Jest zihr ne padam na ARIEL reklame ki jih vrti POP.

Razmišljam o tem, kako bi glas Gabra skenslal med prenosom in poslušal le ozadje..kak predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glas skenslaš tako, da ga daš na potiho. Ne vem pa kje si ti videl kakšno zatemnitev Europsorta? Ne spremljaš ravno redno dirk, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glas skenslaš tako, da ga daš na potiho. Ne vem pa kje si ti videl kakšno zatemnitev Europsorta? Ne spremljaš ravno redno dirk, a?

ne beri samo zadnjega posta ampak še kako stran nazaj..govori se o zatemnitvi..kot je bil primer na euru 2008..

in spremljam dirke redno..

sicer pa se ne rabimo kregat..men pač ni do poslušanja gabra ali alešiča..pač sem smotan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja jasno, da se ne rabimo kregat. Se povsem strinjam. In zatemnitve ne bo. Ker itak Eurosport ne bo več prenašal Moto GP, ker pri Dorni z njimi niso podaljšali pogodbe. Ampak zatemnitve že letos in tud lansko leto ni bilo. Ker so se na POPu odločili, da je ne bodo zahtevali, pa čeprav bi jo po zakonu lahko. Ravno o tem, sem lansko leto govoril z Gabrom. In se mi zdi to ful fer od POPa. Ker če bi to prenašal kakšen Šport Klub al pa TV 3 bi sigurno gledali temo na Eurošportu.

Ampak ravno o tem teče debata. POP ima za Moto GP ful gledalcev. To povejo podatki o TV ratingu. Imajo pa ga predvsem zato, ker delajo prenos za "rajo" in ne za strokovnjake. Če bi bil komentar namenjen samo "poznavalcem", pol bi bila gledanost kakšnih 80-90% nižja. In seveda bi tako tud fasali zatemnitev Eurošporta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK pustimo gabra na miru. meni pač ni všeč njegova "ališič šola" komentiranja, če pa mu to diktira POP pa še toliko slabše. pop je klasična komercialka in isto kot npr. BBC, ki bo imel sedaj edini prenose v angliji prenašajo samo motogp dirko in nič drugega pa še to če ni formule. najbolj zamerim dorni ker z tem zgublja resne gledalce ki pogledajo tudi treninge in kvalifikacije in obe manjši kategoriji. vse to je slabo za ta šport.

over & out

PS: za komentar portoroža pa lahko vprašaš oliverja gašperiča in tomaža božiča :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: za komentar portoroža pa lahko vprašaš oliverja gašperiča in tomaža božiča :ninja:

nanj in njegov smoothstile se dostkat spomnim. pa je kar zginil. Tazadnje kar sm od njega prebral, je blo, da je postal očka. a se še kej pelje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Imam občutek , da se med kawazukijem in kržišnikom plete nekaj podobnega kot kombinacija Antares - Girox :alien1: , a nas prej omenjeni malo :010 ?

Morda ma še kdo drug tak feeling? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nanj in njegov smoothstile se dostkat spomnim. pa je kar zginil. Tazadnje kar sm od njega prebral, je blo, da je postal očka. a se še kej pelje?

Ja ja, smoothstyle :OK: , mi je enkrat razlagal, da je to verjetno še od smučanja :rolleyes: Pol je še enkrat postal očka, parkrat je peljal fortovega Monstra, pa je reko, da je zanj to prenevarno, ker ga takoj not potegne :evilgrin: Sedaj kolesari :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Imam občutek , da se med kawazukijem in kržišnikom plete nekaj podobnega kot kombinacija Antares - Girox :alien1: , a nas prej omenjeni malo :010 ?

Morda ma še kdo drug tak feeling? :whistle:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nanj in njegov smoothstile se dostkat spomnim. pa je kar zginil. Tazadnje kar sm od njega prebral, je blo, da je postal očka. a se še kej pelje?

očka 2x ampak predvsem njegov zadnji padec na grobniku in operacije ki so sledile so mu tako zdelal že od smučanja načeta kolena da je rekel da je konec z moto kariero ker bi bilo vprašanje če bi še enkrat padel (kar se prej ali slej zgodi). ga pa muči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK pustimo gabra na miru. meni pač ni všeč njegova "ališič šola" komentiranja, če pa mu to diktira POP pa še toliko slabše. pop je klasična komercialka in isto kot npr. BBC, ki bo imel sedaj edini prenose v angliji prenašajo samo motogp dirko in nič drugega pa še to če ni formule. najbolj zamerim dorni ker z tem zgublja resne gledalce ki pogledajo tudi treninge in kvalifikacije in obe manjši kategoriji. vse to je slabo za ta šport.

over & out

no pa se le enkrat lahko strinjam s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Imam občutek , da se med kawazukijem in kržišnikom plete nekaj podobnega kot kombinacija Antares - Girox :alien1: , a nas prej omenjeni malo :010 ?

Morda ma še kdo drug tak feeling? :whistle:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, jaz pa imam DSF!!! :yea1: :yea1: :yea1:

:trance_33_sleep: , saj ne da ga jaz ne bi imel, ampak to bo le manjse zlo v primerjavi z Eurosportom. Skoda! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danke, Deutschland, tudi jaz bom se lahko gledal dirke. RTL-F1, DSF-Moto GP.

JUPI JEZ MAM TUD DSF IN RTL. najbolš de se še nemško naučim. :cry: k ne zastopm niti besede.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUPI JEZ MAM TUD DSF IN RTL. najbolš de se še nemško naučim. :cry: k ne zastopm niti besede.

Jaz sem imel do sedaj tudi na Eurosportu nemski komentar (ki mi sicer ni bil vsec), ma bistvo televizije je vendarle slika, mar ne! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisti ki ni v sluzbi, in je doma pred TV. Ob 10ih je FP1 motoGP v Sachsenringu. Pa povejte na kermu kanalu ga spremljate, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FP1

1 Casey STONER 1'22.318

2 Alex DE ANGELIS 1'22.582 + 0.264

3 Valentino ROSSI 1'22.617 +0.299

4 Dani PEDROSA 1'22.759 +0.441

5 Andrea DOVIZIOSO 1'22.999 + 0.681

6 Shinya NAKANO 1'23.038 +0.720

7 Colin EDWARDS 1'23.132 + 0.814

8 Nicky HAYDEN 1'23.214 +0.896

9 Randy DE PUNIET 1'23.360 +1.042

10 Jorge LORENZO 1'23.449 +1.131

11 Chris VERMEULEN 1'23.462 +1.144

12 Anthony WEST 1'23.627 +1.309

13 Sylvain GUINTOLI 1'23.728 +1.410

14 Toni ELIAS 1'24.086 +1.768

15 Marco MELANDRI 1'24.117 +1.799

16 James TOSELAND 1'24.486 + 2.168

17 Loris CAPIROSSI 1'24.646 + 2.328

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!