Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Avstralček se zna peljat samo če je sam spredaj, samo danes je vidu, kako se vozi sedemkratni svetovni prvak in se je usral v hlače. Kar naj se poslovi od naslova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstralček se zna peljat samo če je sam spredaj, samo danes je vidu, kako se vozi sedemkratni svetovni prvak in se je usral v hlače. Kar naj se poslovi od naslova.

Dal mu je lekcijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstralček se zna peljat samo če je sam spredaj, samo danes je vidu, kako se vozi sedemkratni svetovni prvak in se je usral v hlače. Kar naj se poslovi od naslova.

Pač je padel na testu izkušenj. To pa še ne pomeni, da se je usral.

Res napeta dirka in svaka čast obema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka za v zgodovino :worship: :worship: obema kapo dol...kje je pa rossi najdu to hitrost mi pa ni jasno :worship: :worship:

:010 :010 gremo naši na počitnce bl veseli :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstralček se zna peljat samo če je sam spredaj, samo danes je vidu, kako se vozi sedemkratni svetovni prvak in se je usral v hlače. Kar naj se poslovi od naslova.

ja.... riiiight :BUA:

dons sta oba pokazala kaj je to prava dirka.. človk ne more da vrjame! :D

js pumoje kšn krog ali dva sploh dihou nism.. sj nevem :D sm se kr tresu od adrenalina :P

Lorenzo bo spet potreboval kakšne 3-4 dirke da si nabere samozavest..

Rossi & Stoner.. kapo dol! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej KennyJR (sj možno da že spiš) letom primerno

my dear friend Matex mi je rekel da ti morm rečt oz. napisat IN YOUR FACE!

over & out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa blo za gledat :worship: ..... sm še pir pozabu pit :whistle:

...pa še res je...dobr da sm eno zabasov pod žnabl :whistle: ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

:kva2: matr, to kar sta dans Casey in Vale počenjala je blo pa že skor nespodobno hudo za gledat :worship: :worship: TO je dirka, TO!!! (pismo, kaj bi blo šele če bi jim TC izklopl, hehe)

noro, noro, pozabil pit, včasih tud dihat... pa še nš tatret :worship: tudi on za en krog prehitel Tazelenga :eek: to pa že ni čist normalno, pismo... res lepa, huda dirka za zaključek prvega dela sezone :worship: bi si želel še takih, hehe... tole dirko nujno DLat z Neta, pa spravil, za kkšn pust zimski večer :naughty:

TM bo pa spet tema, sej prvi tri sm kr dobr uganu, potem je pa bolj švoh... pa Spiesa sploh ni blo na listi, najbrž zato ker je imel Wild Card :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je CAR!!Ma kje??Rossi je swina!!

Nekorekten je bil do Stonerja!!Tip je zabremzal na grobo brez nobenega razloga in toliko da ga ni Stoner nabasal v rit.Stoner je bil še dober ker se mu je izognil ampak če bi bila jaz na njegovem mestu bi ga namerno nabasala ker to se ne dela ampak vse se vrati in se bo tudi to.

Manever sem 100x pogledala in slika je jasna.Rossi je eno veliko prase!! :SS

STONER JE CAR IN KOREKTEN!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je CAR!!Ma kje??Rossi je swina!!

Nekorekten je bil do Stonerja!!Tip je zabremzal na grobo brez nobenega razloga in toliko da ga ni Stoner nabasal v rit.Stoner je bil še dober ker se mu je izognil ampak če bi bila jaz na njegovem mestu bi ga namerno nabasala ker to se ne dela ampak vse se vrati in se bo tudi to.

Manever sem 100x pogledala in slika je jasna.Rossi je eno veliko prase!! :SS

STONER JE CAR IN KOREKTEN!!!! :worship:

to je dirkanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :yea1: Odlična tekma! Non stop akcija čez celo dirko, res sta dobr pelal sam je mel pa smolo nakonc Stoner! Hayden pa Edwards sta mal razočarala drgač pa vse čestitke Rossiju, Stonerju, Vermulnu, Doviziosu, Spiesu in Hackingu. :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je CAR!!Ma kje??Rossi je swina!!

Nekorekten je bil do Stonerja!!Tip je zabremzal na grobo brez nobenega razloga in toliko da ga ni Stoner nabasal v rit.Stoner je bil še dober ker se mu je izognil ampak če bi bila jaz na njegovem mestu bi ga namerno nabasala ker to se ne dela ampak vse se vrati in se bo tudi to.

Manever sem 100x pogledala in slika je jasna.Rossi je eno veliko prase!! :SS

STONER JE CAR IN KOREKTEN!!!! :worship:

Ti si ena velka tepka,sicer pa glede na tvoj nick name,ki me sumljivo spominja na največga prasca v formuli1 druga tud ni za prčakvat! :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si ena velka tepka,sicer pa glede na tvoj nick name,ki me sumljivo spominja na največga prasca v formuli1 druga tud ni za prčakvat! :naughty: :devil:

haha

se strinjam ej... haahaha

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka in pol, malo spominja na dvoboje pred leti G. S. vs. V. R. & M. B. vs V. R. :rolleyes: ,

hudo ni kej :worship: .

Se je pa videla premoč Ducatija v klanc in po ciljni ravnini :unsure: .

Rossi je pač "maestro", Stoner se pa hitro uči :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je biu hitrejši :evilgrin:

Rossi je biu pametnejši O:-)

http://www.youtube.com/watch?v=X8sDytFaIbQ...0&start=260

Casey sicer malo joka :cry: ampak borba je bla poštena :worship: :

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/motorsport...kes/7516543.stm

Eden večjih fenomenov dirke je vsekakor tudi Stončijeva Adriana. Niti trznila ni, ko je šel možek po tleh :kva1: Je mogla bit kr fajn zakajena :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka in pol, malo spominja na dvoboje pred leti G. S. vs. V. R. & M. B. vs V. R. :rolleyes: ,

hudo ni kej :worship: .

Se je pa videla premoč Ducatija v klanc in po ciljni ravnini :unsure: .

Rossi je pač "maestro", Stoner se pa hitro uči :whistle: .

hehe jez sm tud dobu dejavu gibernau/46, tud če, zelo čudno, borba ni začela 5 krogov do konca in trajala do zadnjega, norca sta se udarla z vsem kar sta imela kr u prvem krogu :kva1: Stoner še danes še neve točno kaj se mu je zgodilo. Dečko je bil prepričan, kaj on, cel svet je bil prepričan, da bo odpeljal in zginil . . . IMHO je bil 46 prve kroge zelo zelo netipičen. da nekaj naklepa sem posumil, ko ni koketiral s kamero na gridu. mel je zaprt vizir, ni kej dost mahal. . . . pol pa še ena stvar k je on ne počne. silovit štart! Sledilo pa je še disciplinianje Stonerja in vzpostavitev avtoritete na terenu :D NOOOROOO. to dirko si bom zapeku.

Ps:med rekalmami sm iz eurosporta preklopil na POP, in zlomka, včasih celo gledal pet minut. Skubic se je, po mojem mnenju, odlično odrezal kot sokomentator. Respect. Lepo da nekdo po pravici pove, da boj za deseto mesto na svetovnem prvenstvi ni boj v ozadju. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok hude dirke pa ze lep cas ne.....kapo dol obema se pa vid da yungster ni sposobn lovit ce se rossi pele tko k se zagre :whistle: :evilgrin:

GO VALE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lpa dirka, še lepša lekcija mladini!

To je bi lep dokaz kaj pomeni bit skoncentriran in imet dobre, predvsem pa trdne živce . Eden je č mogu nardit usodno napako in to je bil tokrat Stoner. Čeprav je bil glede na treninge in kvalifikacije ter glede na močnejšega Ducatija nesporen favorit Stoner. To dela pilote VELIKE, torej še enkrat BRAVO ROSSI !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps:med rekalmami sm iz eurosporta preklopil na POP, in zlomka, včasih celo gledal pet minut. Skubic se je, po mojem mnenju, odlično odrezal kot sokomentator. Respect. Lepo da nekdo po pravici pove, da boj za deseto mesto na svetovnem prvenstvi ni boj v ozadju. . .

enako tudi jaz..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!