Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Tok hude dirke pa ze lep cas ne.....kapo dol obema se pa vid da yungster ni sposobn lovit ce se rossi pele tko k se zagre :whistle: :evilgrin:

GO VALE

res je,cist huda dirka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dirkanje :)

Ne rabiš bit swina da zmagaš.

Korekten dvoboj in tisti ki je boljši naj zmaga.

Jaz bi rekla brez problema,da je ROSSI CAR če bi bil v igri do konca Stoner ampak to kar je naredu Rossi se ne dela.

Točno je vedu da je Stoner boljši in gremo ga zajebat.Gniloba gnila!

Za vas bit nekorekten je carsko.No comment :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš bit swina da zmagaš.

Korekten dvoboj in tisti ki je boljši naj zmaga.

Jaz bi rekla brez problema,da je ROSSI CAR če bi bil v igri do konca Stoner ampak to kar je naredu Rossi se ne dela.

Točno je vedu da je Stoner boljši in gremo ga zajebat.Gniloba gnila!

Za vas bit nekorekten je carsko.No comment :rolleyes:

Ma dej utihn, baba... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da zdržiš ta presing od mladga od uzad na zadnj gum, morš pa res bit Rossi. Bravo res se je skoncentriru! Čestitke in upam da bo ponovno prvak! :rolleyes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da zdržiš ta presing od mladga od uzad na zadnj gum, morš pa res bit Rossi. Bravo res se je skoncentriru! Čestitke in upam da bo ponovno prvak! :rolleyes

To je pa res :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš bit swina da zmagaš.

Korekten dvoboj in tisti ki je boljši naj zmaga.

Jaz bi rekla brez problema,da je ROSSI CAR če bi bil v igri do konca Stoner ampak to kar je naredu Rossi se ne dela.

Točno je vedu da je Stoner boljši in gremo ga zajebat.Gniloba gnila!

Za vas bit nekorekten je carsko.No comment :rolleyes:

PEJT JAMRAT KM DRGAM.

Jorge jo je spet fajn fasal :

It was later confirmed that the 21-year-old Fiat Yamaha rider broke the third and fifth metatarsal bones in his left foot.

iz crash. net

drugače pa AMA Spiesov best lap je bil 1: 22.019 Stonerjev pa 1'21.488!!! zelo malo razlike. in še ta cvetka Spies je v dirki motogp vozil najboljši krog 1'22.966!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo nepotrebnega kozlanja,je Stoner v intervjuju priznal da se je sam zajebal na bremzanju,tko da ..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEJT JAMRAT KM DRGAM.

Jorge jo je spet fajn fasal :

It was later confirmed that the 21-year-old Fiat Yamaha rider broke the third and fifth metatarsal bones in his left foot.

iz crash. net

drugače pa AMA Spiesov best lap je bil 1: 22.019 Stonerjev pa 1'21.488!!! zelo malo razlike. in še ta cvetka Spies je v dirki motogp vozil najboljši krog 1'22.966!!!!!!!!

sm zajebal. se opravičujem taprav čas je 1:23.947 kar je nekolko bolj normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako to, da se v motociklizmu za povečanje moči ne uporabljajo turbo polnilci (kot v avtomobilizmu)?

to vprašanje sem vtaknil sem, ker nisem hotel odpirati nove teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako to, da se v motociklizmu za povečanje moči ne uporabljajo turbo polnilci (kot v avtomobilizmu)?

to vprašanje sem vtaknil sem, ker nisem hotel odpirati nove teme.

ker so v športnem motociklizmu prepovedani..

in ker so dobri le za vožnjo naravnost..

400+ konjev je težko če ne že nemogoče kontrolirat v nagibu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstralček se zna peljat samo če je sam spredaj, samo danes je vidu, kako se vozi sedemkratni svetovni prvak in se je usral v hlače. Kar naj se poslovi od naslova.

Bla bla... Kapo dol obema! Naj te spomnim da je Rossi malo prej tudi opletal izven proge, in da je pac tam imel mal srece... Drugace pa kapo dol Stonerju, je korektno in dirkasko odgovoril Rossiju. Hayden in ostali mu niso, niso sli pocez in riskirali, niso pozno bremzali, zato sta jih pa "nascala" za pol minute. Dirkac ki ne pelje na polno je pac slab dirkac. Kapo dol Rossiju za presenecenje, in kap dol Stonerju ki se ni dal. Dosegel je zelo castno drugo mesto! Ni se varno in sigurno prislepal do 20ih tock!

janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tale izjava, da ostali niso pozn bremzal in raskiral je pa kr mal bolana, verjetn so bli tam in so vozl na 80 % svojih zmožnosti al kaj???

:headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tale izjava, da ostali niso pozn bremzal in raskiral je pa kr mal bolana, verjetn so bli tam in so vozl na 80 % svojih zmožnosti al kaj???

Kaj naj recem, so dirkaci ki majo identicne in zelo podobne motorje in so bili pac precej zadaj. Mislim da ni bolano reci da sta Stoner in Rossi vlozila vec in tvegala vec... Konec koncev je Stoner zletu ven, je Rossi zletu ven, sta sla precej na noz parkrat itd.. in ne mislim reci da so ostali zadaj sli na piknik, ampak tolk "srca" pa zgleda le niso vlozili... No seveda, sotalim tudi ne gre za prvaka. Vse kar hocem reci, je da je tale dirka pokazal da Stoner ni mehkuzec, in da zasluzi da je prvak, ali pa pac drugi v prvenstvu, NIC mu ni bilo podarjenega, Za Rosija se pa pac ze ve iz kaksnega testa je.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla bla... Kapo dol obema! Naj te spomnim da je Rossi malo prej tudi opletal izven proge, in da je pac tam imel mal srece... Drugace pa kapo dol Stonerju, je korektno in dirkasko odgovoril Rossiju. Hayden in ostali mu niso, niso sli pocez in riskirali, niso pozno bremzali, zato sta jih pa "nascala" za pol minute. Dirkac ki ne pelje na polno je pac slab dirkac. Kapo dol Rossiju za presenecenje, in kap dol Stonerju ki se ni dal. Dosegel je zelo castno drugo mesto! Ni se varno in sigurno prislepal do 20ih tock!

janez

janez kako presenečenje imas v mislih??? :unsure: :unsure: to da je pač rosi bil najboljsi ni presenečenje. to je ze nekaj časa veliki večini dojemljivo :whistle: mogoče bo tebi tudi enkrat nekoč. ah ne drugi pa ne bremzajo prepozno pa vozijo na polno. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janez kako presenečenje imas v mislih??? :unsure: :unsure: to da je pač rosi bil najboljsi ni presenečenje. to je ze nekaj časa veliki večini dojemljivo :whistle: mogoče bo tebi tudi enkrat nekoč. ah ne drugi pa ne bremzajo prepozno pa vozijo na polno. :headbang: :headbang:

Ni presenecenje da je Rossi bil najboljsi. Celo meni, je to dojemljivo, ceprav mislis nasprotno. Presenecenja je bil start in pa hitrost Rossija, se posebej po prostih in uradnem treningu. Stoner je pac tam bil v premoci, na dirki je pa Rossi pokazal zobe. In ker jaz sedaj samo trdim da Stoner ni lolek, ampak da je castno dirkal, je pa vse narobe in ne doumem kolk dober je Rossi? Rossi je 7-kratni prvak, clovek! Pa saj nisem z lune padel. Po drugi strani je pa ocitno precej ljudem tezko priznati da je Stoner dober. Na motorju s katerim je Melandri srecen kadar ni zadnji? BTW nisem fan ne Rossija in ne Stonerja, sam to ne pomeni da ne bom priznal kvalitet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sj se je lepo čez celo dirko vidlo da je stoner velik hitrejš po mojem usaj pou sekunde (je takoj naredu čas 1.21.4 ko je meu sekundo do rossija) zdej pa al ga je rossi tak uspešno zadrževau al pa stoner ni upal še večkrat probat prehitet. se ga vidmo u brnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sj se je lepo čez celo dirko vidlo da je stoner velik hitrejš po mojem usaj pou sekunde (je takoj naredu čas 1.21.4 ko je meu sekundo do rossija) zdej pa al ga je rossi tak uspešno zadrževau al pa stoner ni upal še večkrat probat prehitet. se ga vidmo u brnu

res je kar praviš, ampak če mene vprašaš, je rossi lepo in perfektno peljal svojo linijo, če pa stoner ni bil sposoben ga obvozit, potem je to stonerjev problem in ne zadrževanje s strani rossija. Nikjer nisem videl, da bi se mu rossi namenoma vpičil pred nos (npr. na kaki ravnini, ko je ducati bolje potegnil - potegnil že, ampak ne dovolj, da bi se pred zavojem še uspel spraviti na idealno linijo). Enostavno je rossi bolj agresivno šel v zavoje in točno po idealni liniji, kjer pa je stonerju zmanjkalo izkušenj in ga celo 2x zajebalo (prvič se je to videlo, ko je stoner totalno agresivno šel v ovinek, skoraj že prehitel rossija, ampak se je zakalkuliral in zelo na široko odpeljal ovinek. Drugič pa je plačal isto napako še z manjšim padcem).

drugače pa fantaaaaaastična dirka - moram danes zloudat in zapečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ob 23:00 spravim pred kisto, da me uspava, pa "slucajno najdem" dirko na eurosportu. po prvih 3 minutah ni bilo vec misliti na spanje.

spet enkrat ena D.I.R.K.A. in ne voznja v krogu.

ostalo so pa drugi ze povedali (vkljucno z stonerjevo izjavo o situaciji 6/7 krogov pred koncem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla bla... Kapo dol obema! Naj te spomnim da je Rossi malo prej tudi opletal izven proge, in da je pac tam imel mal srece... Drugace pa kapo dol Stonerju, je korektno in dirkasko odgovoril Rossiju. Hayden in ostali mu niso, niso sli pocez in riskirali, niso pozno bremzali, zato sta jih pa "nascala" za pol minute. Dirkac ki ne pelje na polno je pac slab dirkac. Kapo dol Rossiju za presenecenje, in kap dol Stonerju ki se ni dal. Dosegel je zelo castno drugo mesto! Ni se varno in sigurno prislepal do 20ih tock!

janez

Exactly!

Ne vem, kaj eni bluzijo zdaj tule, kako se je Stoner posral in kako ni bil sposoben slediti Rossiju in podobne klobasarije :rolleyes:

Nekaj dodatnega je Rossi sicer našel za dirko (kot vedno :) ), samo Stoner je bil še vedno malo hitrejši.

Je pa Rossi več kot odlično opravil svojo nalogo; Stoner je neki potožil po dirki o prehitevanjih (ki so bila... za prvi krog :D res rahlo brutalna), ampak Rossi se je popolnoma zavedal, da ga za nobeno ceno ne sme spustiti naprej, ker bi imel potem možnost osvojiti zgolj osamljeno drugo mesto - Rossijevo pozno zaviranje in defenzivna linija sta Stonerju precej otežila prvotni plan, ampak se je tudi slednji izvrstno boril in se zmeraj takoj vrnil v igro, tudi če je naredil napako. Pri izletu s proge je imel pač veliko smolo, da je zabredel v bazen šodra (ki sicer ne vem, komu je logično, da se tam nahaja... ), prav tako kot je Rossi imel srečo, da mu je bil izlet v Corkscrewu odpuščen brez večjih posledic. Mislim, da je podatek, da je Stoner ob izletu s steze in padcu še vedno končal dirko 13 sekund! pred naslednjim dirkačem, dovolj zgovoren glede tega, kakšno dirko sta včeraj oba odpeljala.

Tako da vse čestitke Rossiju, ki je včeraj opravil zelo pomembno delo, kar se tiče prvenstva, upam pa vseeno, da Stoner na naslednjih dirkah zmanjša zaostanek in da bo še naprej napeto... :OK:

P.S.: Lorenzo pa carbon copy originalnega padca - je verjetno spet mislil, da je na Kitajskem :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale jim je mal nadevu po pički :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična dirka ... kar nisem hoto, da jo je konec. .. !! Vsa čast Rossiju :worship: :worship: pa seveda Stonerju ....

Zanima me, če je kje na netu posnetek z izjavami po tekmi. Hvala

Lp! #46! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko kot ste že vsi rekli odlična dirka, še kšn dirkač bi mogu bit mal bližje pa bi blo še boljše.

Stoner je res bil za malenkost hitrejši, sam mim pa ni mogu, je yamahca z rossijem res dobra na bremzanju.

No mislm da je rossi odpelu brez napak, stoner je pa naredu par manjši, pač je mel preveč adrenalina glde na to da sta se dajala na nož in pol hitro narediš napako.

Vglavnem čestitke vsem dobr so pelal, sam prednost je bla pa res gromozanska.

Škoda da je tolk dolgo do naslednje dirke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!