Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Zdej vem zakaj ima Vale vzdevek "Doctor"; poleg odličnega voznika je še psihilog.

Tekmeca se namreč loti tudi po psihološki plati in mu vlije strah v kosti v smislu "A z mano bi rad češnje zobal? Jest sm čist nor, ne približuj se mi"

Podobno je naredil tudi s Setejem in od takrat se ga je Sete kar mal izogibal (celo sumljivo zgodaj je šel v penzijo).

Sicer pa bi tako dirko raje gledal ob normalnem popoldanskem času; vsaj zvečer lahko normalno zaspim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda de ni več takih tekočih pist. podobno divji se mi zdi Miller motrsports park, kjer so vozili WSBK US GP. na nož.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši se podijo po stezi in le brezkompromisna vožnja na nož omogoča najvišja mesta.

Vsak si želi na čelo kolone motoristične svetovne smetane, zato je nehvaležno razpravljati, kdo je komu pred nosom zabremzal in kdo je komu zaprl pot.

Tisti, ki se izogne vsem pastem in zmore prehiteti vse pred seboj, ne glede na to, kako le-ti vozijo, tisti zmaga.

Stoner hitrejši, Stoner oviran, Rossi zunaj steze, Yamaha ni hitra ... če je bil Stoner hitrejši, potem je delal nekaj narobe, saj ni zmagal. Ali pač? :whistle:

Saj to ja ni vaška dirka, to je MotoGP.

Rossi se mi zdi tudi kot človek iskriv in zabaven, leta že dokazuje, da se pri vsej stvari tudi kraljevsko zabava. In da so mu njegovi navijači pomembni.

Stoner dokazujje, da se razvija v stabilnega tekmovalca, včeraj mi je bilo hudo žal, da se mu je pripetil tisti nesrečni padec, sicer bi bilo napeto do konca.

Po mojem mnenju šteje le tisto, kar se dogaja na stezi. Vse ostale blablarije, kdo je komu kaj rekel in česa ne, vse to pa spada v novinarsko rumeno gaganje.

In dokler bodo ti mojstri ponujali takšne dirke, kot je bila včerajšnja, je vse ostalo drugotnega pomena.

Bravo vsem! :worship:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden večjih fenomenov dirke je vsekakor tudi Stončijeva Adriana. Niti trznila ni, ko je šel možek po tleh :kva1: Je mogla bit kr fajn zakajena :smoke:

hahaha, to sem se tud jaz čudil :D mogoč je pa kej drugega gledla po tv-ju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tistem ko je Stoner med driko naredil napako v prvem zavoju, ko se je nekoliko izbremzal in šel na umazan del.. je potem v krogu in pol kr fajn ujel Rossija :)

kapo dol.. velik bi jih scagal pa spustil rossija naprej.. ampak on se je boril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dobi schwantza,raineya,mamole,doohana,kocinskega,skratka konec osemdesetih,začetek devedesetih so bile dirke na nož nekaj čisto normalnega :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je CAR!!Ma kje??Rossi je swina!!

Nekorekten je bil do Stonerja!!Tip je zabremzal na grobo brez nobenega razloga in toliko da ga ni Stoner nabasal v rit.Stoner je bil še dober ker se mu je izognil ampak če bi bila jaz na njegovem mestu bi ga namerno nabasala ker to se ne dela ampak vse se vrati in se bo tudi to.

Manever sem 100x pogledala in slika je jasna.Rossi je eno veliko prase!! :SS

STONER JE CAR IN KOREKTEN!!!! :worship:

To je povedal Rossi!

"The only time he tried to pass me he touched me with the wheel on the elbow, so I should be more upset than him!"

Pa se ni Rossi nič držal za roko kot Sete! ;)

... in glede zgodnjega zaviranja

"No, no, no. I never make this type of thinking in my career and I become angry if he says this," said Rossi. "I'm good to overtake, not to brake before. I think he made a mistake and you need to admit when you made a mistake. I didn't brake before, for sure. I didn't even know he crashed, I saw the next lap."
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je ze kdo priznal, ce je napravil kako umazano potezo? Nihce. Celo Schumacher, kot sinonim za umazanca, jih ni nikdar.

Drugace pa vsa cast obema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem si seenkrat pogledal dirko in kot glavno prednost Rossija bi rad izpostavil, da je v veliki večini zavojev bistveno boljše odpeljal idealno linijo kot Stoner in to mu je kljub počasnejšem motorju omogočilo enakovreen boj in končno zmago!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo res link in ne link ISKALNIKA kje dolpotegnit???

To moram videt še parkrat....

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usaj 10x sm si prevrteu štart iz lagune in ga pogledau v "slo moušnu" presenečen opazu da je rossi prvi spelau,nicky pa casey prbližno istočasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo res link in ne link ISKALNIKA kje dolpotegnit???

To moram videt še parkrat....

:worship:

Lahko ti dam Torrent file... Žal MS ne sprejme tega tipa datoteke...

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo res link in ne link ISKALNIKA kje dolpotegnit???

To moram videt še parkrat....

:worship:

Sej ti je Brubi opravila že več kot polovico dela - s torrenti pa že znaš hendlat, a ne...

http://www.mininova.org/tor/1616199

Evo - včeraj sta bila 2 seeda, tako da sem ga glih komaj dol potegnil (tam od 98% dalje je šlo zeeelo počasi), od tedaj pa delim s svetom z 4M up :P

Zdaj ima 930 semen. Tako da - go for it...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo res link in ne link ISKALNIKA kje dolpotegnit???

To moram videt še parkrat....

:worship:

Hola mojster,

sorči, sploh ne razumem kaj te boli, je tko simpl dol pocuzat... ampak evo ti direkten link na dirko

sam sem tole DLal pred nekaj urami in dela bp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti je Brubi opravila že več kot polovico dela - s torrenti pa že znaš hendlat, a ne...

http://www.mininova.org/tor/1616199

Evo - včeraj sta bila 2 seeda, tako da sem ga glih komaj dol potegnil (tam od 98% dalje je šlo zeeelo počasi), od tedaj pa delim s svetom z 4M up :P

Zdaj ima 930 semen. Tako da - go for it...

taprvi je mel torrent gor sumotorrent, učeri dopoldan. Stvar je prtekla u postojno v 20ih minutah. in še vedno seedam. in tretjič gledam. peesda, Lorenzo skaće višje in dlje kot Primož Peterka. Še mal ga telemark zeza. . . pol bo pa olimpijski prvak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti je Brubi opravila že več kot polovico dela - s torrenti pa že znaš hendlat, a ne...

http://www.mininova.org/tor/1616199

Evo - včeraj sta bila 2 seeda, tako da sem ga glih komaj dol potegnil (tam od 98% dalje je šlo zeeelo počasi), od tedaj pa delim s svetom z 4M up :P

Zdaj ima 930 semen. Tako da - go for it...

je ze dol :D ...treba samo do jutri pocakat da pogledam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti je Brubi opravila že več kot polovico dela - s torrenti pa že znaš hendlat, a ne...

http://www.mininova.org/tor/1616199

Evo - včeraj sta bila 2 seeda, tako da sem ga glih komaj dol potegnil (tam od 98% dalje je šlo zeeelo počasi), od tedaj pa delim s svetom z 4M up :P

Zdaj ima 930 semen. Tako da - go for it...

Hola mojster,

sorči, sploh ne razumem kaj te boli, je tko simpl dol pocuzat... ampak evo ti direkten link na dirko

sam sem tole DLal pred nekaj urami in dela bp...

Kaj je to neki čuden tip datoteke, to mi z nobenim playerjem ne predvaja.. :unsure: :unsure:

HELP !!!! F1 ne dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to neki čuden tip datoteke, to mi z nobenim playerjem ne predvaja.. :unsure: :unsure:

HELP !!!! F1 ne dela...

Hola mojster,

si pa res ene hecne sorte tič da ti tole ne dela :unsure: mogoče zato k maš špaget namesto motorja? :P ej šala, šala, ne se jezit... zgleda nimaš nobenga programčka za torrente cuzat (a je to sploh mogoče :eek: :) )

tule DL in potem instaliraj utorrent (micro torrent), pol pa bo šlo, obljubim :OK: če boš vseeno imel težave mi pošlji PM in bova rešla :yes:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dela... pa kak je lahko ena dirka dolga samo par kb, to je neka huda kompresija.. :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dela... pa kak je lahko ena dirka dolga samo par kb, to je neka huda kompresija.. :unsure: :unsure:

Saj ni velika samo par kb, par kb je samo torrent file, ki je nekakšna slika prave datoteke, ki se nahaja na računalnikih sejalcev (ljudi, ki so že potegnili ta fajl od drugih in ga sedaj ponujajo naprej). Ti moraš ta torent odpret s primernim programom uTorrent, bicomet, ipd in potem ti downloadalo pravo datoteko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem še enkrat pogledal posnetek in mi ni jasno, kaj Stoner sploh cvili - on je bil prvi, ki se je šel 'fizični kontakt' - le par sekund pred 'incidentom' v Corkscrew-u.

post-2208-1216804098_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz MSN CARS

After three straight victories for Casey, today was Valentino's turn, that's fair enough.

For sure if Casey had not shown a tremendous coolness and maturity, there would have been at least a few occasions

in which they both could have crashed as a result of manoeuvres which, in our opinion, were a bit over the limit on Vale's part," he declared.

Rossi za dosego svojih zmag gre tudi preko limita športnerga obnašanja. To se je dogajalo že pri Maxu, Gibernau-u in zato nikoli ne bom navijal za njega.

steamed.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!