Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Hola speeddragon,

da gre Vale preko limitov športnega obnašanja je le Caseyeva izjava, ne sveta resnica... ga morda boli da je izgubil direktni dvoboj z Valetom, čeprav je imel malenkost hitrejši motor?? :hmm: jst sem že nekajkrat pazljivo (in z užitkom!!) pogledal dirko, pa nikjer nisem opazil nefer borbe, ne od Valeta, ne od Caseya... dvoboj obeh mojstrov je bil CARSKI :worship: odločili pa so ga IMHO boljši živci :P če bo šlo takole naprej, bodo dirke postale skoraj tako zanimive kot so bile v 90ih letih :naughty:

PS upam le, da s tole dirko nismo dobili novega Seteja...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Desmo.jpg

B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati FP1:

dasdasd.jpg

lohk rečem samo :lol1: :lol1: :lol1:

rossi se je sicer nakoncu mal prbližal, drgač pa noben ni mel za burek... 5 minut pred koncem je stoner vodu za 1,289s

očitno melandriju dobro dene če je mal pod pritiskom hehe :)

rossi in nakano v zadnjih minutah pod 1:23...

stoner je naredu kr neki krogov v nizkih 1:22 dva clo v 1:21:9.... prednost je že na začetku ogromna :P

jest tud lohk sam rečem :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola alezzi,

najbrž si mislil takole?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

post-163-1216806809_thumb.jpg

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

PS ampak dans mam pa definitivno tanagajiv dan :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carska dirka ni kej!

Mal dotikov pa prerivanja pa tko mor bit, navsezadnje je to Dirkanje!!!

Men se tist del ki ga je Stoner omenju sploh ni zdel nič sporen, Rossi je pač rešu svojo kožo da ni padu. Si bo mogu Stoner še mal izkušenj nabrat!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz MSN CARS

Rossi za dosego svojih zmag gre tudi preko limita športnerga obnašanja. To se je dogajalo že pri Maxu, Gibernau-u in zato nikoli ne bom navijal za njega.

steamed.gif

Potem pač ne navijaj.

Hecno se mi zdi, da po dirki, kjer je bilo najbolj očitno to, kako ni in ni mogel prehiteti Rossija, čeprav ima hitrejši motor, je priznan mojster in bilo je jasno, da je vozil enako na nož kot zasledovani, Stoner kot drugouvrščeni (bravo, kako je pobral motor in nadaljeval še bolj ostro, vsaka mu čast!) po dirki cvili in kot mali cepetavček obtožuje zmagovalca v stilu:"Mamiiiiiiiii, on pa mi ni dal lizike, uaaaaaaaa!"

Joj, pa saj to je še froc! Ki zna perfektno vozit motor, nima pa kilometrine na pisti življenja. Tu mu manjka še ogromno.

Rossi je pač Rossi, ima 92 zmag in 7 naslovov svetovnega prvaka.

Stoner je spoštovanaj vreden mladec, ki zna skozi prihajajoča leta dosegati (mogoče) enake presežke, kot jih je Rossi že dosegel.

Ampak le v primeru, če bo zmogel prenesti tudi poraze, pa ne tako, da jih opravičuje z obtoževanjem tistega, ki je bil tokrat pač preprosto BOLJŠI.

Kot tekmovalca ga spoštujem enako, kot Rossija in ostale mojstre motorizma. Zdaj pa vidim v njem tudi še precej nezrelega, užaljenega froca.

:BUA:

Hola speeddragon,

da gre Vale preko limitov športnega obnašanja je le Caseyeva izjava, ne sveta resnica... ga morda boli da je izgubil direktni dvoboj z Valetom, čeprav je imel malenkost hitrejši motor?? :hmm: jst sem že nekajkrat pazljivo (in z užitkom!!) pogledal dirko, pa nikjer nisem opazil nefer borbe, ne od Valeta, ne od Caseya... dvoboj obeh mojstrov je bil CARSKI :worship: odločili pa so ga IMHO boljši živci :P če bo šlo takole naprej, bodo dirke postale skoraj tako zanimive kot so bile v 90ih letih :naughty:

PS upam le, da s tole dirko nismo dobili novega Seteja...

Suzuki, :worship: !

Tudi mi smo včeraj gledali dirko ponovono, pa naj se še tako trudim, da bi videla kaj nešportnega, mi ne uspe.

Noro dober dvoboj, trd, na nož, obema v čast!

Predvsem pa poudarek na "skoraj tako zanimive!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola speeddragon,

da gre Vale preko limitov športnega obnašanja je le Caseyeva izjava, ne sveta resnica... ga morda boli da je izgubil direktni dvoboj z Valetom, čeprav je imel malenkost hitrejši motor?? :hmm: jst sem že nekajkrat pazljivo (in z užitkom!!) pogledal dirko, pa nikjer nisem opazil nefer borbe, ne od Valeta, ne od Caseya... dvoboj obeh mojstrov je bil CARSKI :worship: odločili pa so ga IMHO boljši živci :P če bo šlo takole naprej, bodo dirke postale skoraj tako zanimive kot so bile v 90ih letih :naughty:

PS upam le, da s tole dirko nismo dobili novega Seteja...

To ni bila Caseyeva izjava ! (ampak od nekoga iz Ducati teama).

Dirke pa ne bodo nikoli več tako zanimive kot v 90. Takrat se jih je tudi po 5 ali 6 borilo za zmago, prednosti v motorjih in gumah, pa so bile zanemarljive.

Sedaj pa se stalno negdo "odpelje" . In v drugem delu sezone je to lahko še samo Stoner, Rossi ali Pedrosa. Ostali pa samo v primeru odstopov prvih treh.

V današnjem MotoGp je denar preveč pomemben (tako kot vsepovsod) in ekipe z manjšim budžetom nimajo nobenih šans. Privat ekip več ni...

In podobno je tudi obnašanje dirkačev v Motogp (preko limita). Dirkači med seboj niso več kolegi ampak samo še "rivali".

In tako se na žalost lahko dirk iz 90 samo nostalgično spominjamo. (da ne omenjam formule 1).

Stoner ne bo nikoli novi Sete. (ker je po mojem trenutno daleč najboljši dirkač v Motogp). Sicer pa bo verjetno stari Sete prišel nazaj.(da obračuna z Rossijem --- HAHAHA).

meeting.gifmeeting.gifmeeting.gifrotate2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner ne bo nikoli novi Sete. (ker je po mojem trenutno daleč najboljši dirkač v Motogp).

Še dobro, da to velja samo "po tvojem".

Če ne moreš pošteno prenašat občasnih porazov svojih favoritov, potem ne glej več dirk. Ekola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res, kolk me pa razkurijo takile jokavčki (pa ne dirkači, gledalci), ko za vsak malo drznejši manever cvilijo o nefer ali nepošteni borbi. Pejte gledat mehiške limonade, tam vam je mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni bila Caseyeva izjava ! (ampak od nekoga iz Ducati teama).

...

Stoner ne bo nikoli novi Sete. (ker je po mojem trenutno daleč najboljši dirkač v Motogp). Sicer pa bo verjetno stari Sete prišel nazaj.(da obračuna z Rossijem --- HAHAHA).

...

Hola mojster,

to JE bila Caseyeva izjava, to je rekel Valetu na stopničkah - vsaj novinarji tako poročajo :whistle: lahko pa da jo je kasneje povzel tudi kdo iz ekipe, seveda

tudi jst upam da Casey res nikoli ne bo novi Sete; moram pa priznat da me je malce presenetil/razočaral s svojim obnašanjem po dirki... sem mislil da je kljub mladosti bolj odrasel - ali, če povem drugače - od svetovnega prvaka sem pričakoval več zrelosti

če bo Sete res prišel nazaj se veselim dvobojev kot sta jih imela nekoč z Valetom :OK: me pa prav zanima kako bi se sedaj odvil takle dvoboj med njima - in kaj bi Sete povedal po njem :naughty:

brez zamere, ampak če bi bil Casey daleč najboljši dirkač v MotoGP bi v Laguni zmagal, in to z veliko prednostjo, saj je imel tudi najhitrejši motor... tko da :grrr IMHO ne glede na to komu je to prav in komu ni, Vale je še vedno THE CAR (da ne bo nesporazuma: samo ugotovitev, navijam za našega, svetloplavega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

to JE bila Caseyeva izjava, to je rekel Valetu na stopničkah - vsaj novinarji tako poročajo :whistle: lahko pa da jo je kasneje povzel tudi kdo iz ekipe, seveda

tudi jst upam da Casey res nikoli ne bo novi Sete; moram pa priznat da me je malce presenetil/razočaral s svojim obnašanjem po dirki... sem mislil da je kljub mladosti bolj odrasel - ali, če povem drugače - od svetovnega prvaka sem pričakoval več zrelosti

če bo Sete res prišel nazaj se veselim dvobojev kot sta jih imela nekoč z Valetom :OK: me pa prav zanima kako bi se sedaj odvil takle dvoboj med njima - in kaj bi Sete povedal po njem :naughty:

brez zamere, ampak če bi bil Casey daleč najboljši dirkač v MotoGP bi v Laguni zmagal, in to z veliko prednostjo, saj je imel tudi najhitrejši motor... tko da :grrr IMHO ne glede na to komu je to prav in komu ni, Vale je še vedno THE CAR (da ne bo nesporazuma: samo ugotovitev, navijam za našega, svetloplavega)

med stonerjem in gibernavom je ene par pomembnih razlik. Sete je renesance man, izobražen, tekoče govori tudi katalonsko italjansko angleško in zelo dobro francosko in nemško. Nikoli ni bil vunderkind, vse svoje uspehe je prigaral. do pozicije izzivalca je hodil kar nekej sezon. suzuki, honda V2, in ko je Doohan v španiji padel, je vskočil na NSR V4. Stoner je prišel, razsul 150 hond V5, en pole en podij če se ne motim, Prestop v Ducati in BANG! svetovni prvak. Zdej ko mu liziko tržejo iz rok, pa se je pokazal (podobno hot hamilton v F1) za nervoznega neartikuliranga najstnika. Dečko pač nezna zgubljat. sete je proti rossiju sam enkat njuril, in takrat sta se užgala na nož, ne, Rossi ga je užgal pod rebra z belanco. in kako je to pokomentiral ? all i want is some ohnesty and respect for my team and me. . . .stoner nebo nikol gibernau. je pa zato že svetovni prvak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster Cartman,

zelo lepo povzeto :worship: v tem smislu Casey res ne bo nikoli Sete... kako bo pa bomo videli čez en mesec (pismo, zdej že MotoGP dirke delajo tko kot SF serije, ko se na koncu zadnje epizode v sezoni nekaj zgodi, na razplet pa moramo čakat do nove sezone :naughty: )

dodal bi le še, da je IMHO Sete proti koncu totalno izgubil zaupanje vase, da se je že kar nekako vnaprej bal Valeta kaj mu bo naredil, da u bistvu niti sam ni več verjel da ga lahko premaga :hmm: upam da bo to sedaj drugače, seveda če bo Sete sploh prišel nazaj v igro :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram pa priznat da me je malce presenetil/razočaral s svojim obnašanjem po dirki... sem mislil da je kljub mladosti bolj odrasel - ali, če povem drugače - od svetovnega prvaka sem pričakoval več zrelosti

se strinjam..

jaz sem mislil da si bosta segla v roko in pač en drugmu čestitala za dober boj.. ampak žal ni bilo tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carska dirka ni kej!

Mal dotikov pa prerivanja pa tko mor bit, navsezadnje je to Dirkanje!!!

Men se tist del ki ga je Stoner omenju sploh ni zdel nič sporen, Rossi je pač rešu svojo kožo da ni padu. Si bo mogu Stoner še mal izkušenj nabrat!!! :krneki:

Čer rossi nebi rešu svoje kože bi pomoje oba letela v grabn :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je cirkus okoli besednega fajta Stonerja z Rossijem eno veliko pretiravanje. Mene je prav navdušila pobalinska izjava Stonerja:"If you wanna play dirty you'll get it" :lol: pravi mali terjerček...špetirkahla :evilgrin: No...kljub vsemu so se vsi trije na zmagovalnem odru lepo pošpricali in se poslikali :photo: ...Me dosti bolj moti npr.Pedrobot, brez emocij, ki z nikomer ne spregovori besede, pri šampanjcu se obrne vstran in tam nekaj ščije po kotu češ...fantje, poglejte kako vas preziram :SS

Fajn, da je fajt, samo še bolj bo popestrilo vse skupaj.

(Močnoooo upam, da se motim) ampak take predstave kot je bila v Laguni letos več ne bo :cry: . Zakaj? Laguna je zelo specifična proga, idealna linija je prekleto ozka, izven pa "prašna poledica", kar je Rossi pokazal enkrat, Stoner pa parkrat (vključno z padcem). Verjetno je zato idealno linijo tu bistveno lažje branit kot kjerkoli drugje in svaka čast Rossiju, da je to 120% izkoristil :worship:

A je še kdo opazil, da je Stoner po padcu motorja ni pobiral za balanco ampak pod tankom? Pomeni, motor se je ali po naklučju med padcem prestavil v neutral ali pa so pri Ducatiju naredili avtomatiko, da to stori sama, ko zazna padec? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

post-281-1216918213_thumb.jpg

post-281-1216918224_thumb.jpg

post-281-1216918290_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!