Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Vale, ZMAGAAA!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Preostale dirke so na sreco odpovedane. :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dirka ni bla nikamor podobna...

stoner nej se pa pred naslednjo dirko mal zamisl... tolk slabe predstave od njega že dolg nism vidu... in me je precej razočaru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mislu amerikanček, ja saj sem doma, pa ga je veliki Rossi zmlel kot pezdeta. Da so revčku ohranili drugo mesto, so pa kar prekinili dirko. O kenguruju in njegovi bedni makaronarski prdulji pa itak sploh ni kaj za povedat. Glih zdej bo že 100 točk zadaj. Kdaj sem že napisal, da je Stoner čisti povprečnež, ki ja lani pač imel zegen, da je Veliki vozil na zanikrnih mišelinkah. Ne bo zastonj letos osvoju že 8 naslov svetovnega prvaka. Honda bi dala dohtarju čisto vse, kar bi si zaželel, da pride k njim in da brcnejo v rit bednega Pedroso, ki je popoln amater. A ne bo šel, ker je pred leti gobezdač Biaggi dejal, lahko je zmagovati na hondi. Kje pa je danes veliko gobezdalo Max ? Poniknil kot Unica na planinskem polju. Rossi je res daleč najboljši dirkač vseh časov. Bom reku kar kot naš Srečko : KAPO DOL !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons sm pa jest spet stavu...

stoner

vermeulen

west

de angelis

spies

hopkins

guintoli

melandri

dovizioso

nakano

elias

toseland

capirossi

hayden

pedrosa

na vse ali nič :whistle:

bilo je nič :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je nič :lol1:

to smo po tihem tudi pričakovali :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

aja pa še to.. ko že govorimo v težkih pogojih, glede nato da so vsi prplaval do konca, mislm da ni blo prou težko :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mislu amerikanček, ja saj sem doma, pa ga je veliki Rossi zmlel kot pezdeta. Da so revčku ohranili drugo mesto, so pa kar prekinili dirko. O kenguruju in njegovi bedni makaronarski prdulji pa itak sploh ni kaj za povedat. Glih zdej bo že 100 točk zadaj. Kdaj sem že napisal, da je Stoner čisti povprečnež, ki ja lani pač imel zegen, da je Veliki vozil na zanikrnih mišelinkah. Ne bo zastonj letos osvoju že 8 naslov svetovnega prvaka. Honda bi dala dohtarju čisto vse, kar bi si zaželel, da pride k njim in da brcnejo v rit bednega Pedroso, ki je popoln amater. A ne bo šel, ker je pred leti gobezdač Biaggi dejal, lahko je zmagovati na hondi. Kje pa je danes veliko gobezdalo Max ? Poniknil kot Unica na planinskem polju. Rossi je res daleč najboljši dirkač vseh časov. Bom reku kar kot naš Srečko : KAPO DOL !!!

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mislu amerikanček, ja saj sem doma, pa ga je veliki Rossi zmlel kot pezdeta. Da so revčku ohranili drugo mesto, so pa kar prekinili dirko. O kenguruju in njegovi bedni makaronarski prdulji pa itak sploh ni kaj za povedat. Glih zdej bo že 100 točk zadaj. Kdaj sem že napisal, da je Stoner čisti povprečnež, ki ja lani pač imel zegen, da je Veliki vozil na zanikrnih mišelinkah. Ne bo zastonj letos osvoju že 8 naslov svetovnega prvaka. Honda bi dala dohtarju čisto vse, kar bi si zaželel, da pride k njim in da brcnejo v rit bednega Pedroso, ki je popoln amater. A ne bo šel, ker je pred leti gobezdač Biaggi dejal, lahko je zmagovati na hondi. Kje pa je danes veliko gobezdalo Max ? Poniknil kot Unica na planinskem polju. Rossi je res daleč najboljši dirkač vseh časov. Bom reku kar kot naš Srečko : KAPO DOL !!!

:lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, 250 zdej morda bo.

Tole so vse skup na koncu le malo zamutli s prekinitvijo in koncem... Zdej je čist lepo vreme, bi lahk se še mawo udarli :evilgrin:

Ma se jim ni lublo več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Nicky :OK: :OK: :OK:

Oh, super!

Še zna, me je že mal skrbel...

Že samo dejstvo da ni nihče padel je neverjetno :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!