Skoči na vsebino

MotoGP 2008


salo

Priporočene objave

Če bi Rossi imel ducatija bi mu lahko nekako sledili 5 krogov potem pa ciao.

Dejstvo je, da če hoče it Rossi k Ducatiju hoče povlečt svojo ekipo zraven, kot jo je vzel od honde. Ducati pa svoje ne bo menjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi Rossi imel ducatija bi mu lahko nekako sledili 5 krogov potem pa ciao.

Dejstvo je, da če hoče it Rossi k Ducatiju hoče povlečt svojo ekipo zraven, kot jo je vzel od honde. Ducati pa svoje ne bo menjal.

Rossi NOČE it k Ducatiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati NOČE Rossija. :P

duče bi se kak rossija imel, ker si zelijo naslova sv prvaka z italjanskim drajverjem :naughty:

ampak $$$ je v igri in se miljon drugih stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi Rossi imel ducatija bi mu lahko nekako sledili 5 krogov potem pa ciao.

Dejstvo je, da če hoče it Rossi k Ducatiju hoče povlečt svojo ekipo zraven, kot jo je vzel od honde. Ducati pa svoje ne bo menjal.

Tega ne moreš vedet.. Glede na to, da sta se Capirex in Melandri vozila bolj ali manj na zadnjem mestu, pa sta drugače oba že zmagovala v GPju, je čisto možno da Ducati tudi Rossiju ne bi ustrezal in bi bil z njim manj konkurenčen kot z Yamaho. Lahko pa, da bi mu še bolj kot Stonerju. Ampak tega ne vemo, zato je nesmiselno podajat take trditve..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola kevin34,

jst se ti seveda iz vsega srca pridružujem, se pa bojim da tudi v naslednjih letih ne bo nič iz tega: če so res skenslali Elbowza se zgleda nočejo več igrat v prvi ligi, ampak so se zadovoljili z drugo, morda jim bo uspelo prit celo v tretjo :cry: škoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, kake maš :slap:

ti ni nič nerodno? :lol:

ne,ponosn sm :yea1:

sm za suzukija odkar se zanimam za motorje,nism tipični prefarbanec!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega ne moreš vedet.. Glede na to, da sta se Capirex in Melandri vozila bolj ali manj na zadnjem mestu, pa sta drugače oba že zmagovala v GPju, je čisto možno da Ducati tudi Rossiju ne bi ustrezal in bi bil z njim manj konkurenčen kot z Yamaho. Lahko pa, da bi mu še bolj kot Stonerju. Ampak tega ne vemo, zato je nesmiselno podajat take trditve..

Ne mi rečt, da za denar kolikor ga imajo ne bi preuredili motorja tako da bi mu pasal ? Potem pa res 2 kroga in zdravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega ne moreš vedet.. Glede na to, da sta se Capirex in Melandri vozila bolj ali manj na zadnjem mestu, pa sta drugače oba že zmagovala v GPju, je čisto možno da Ducati tudi Rossiju ne bi ustrezal in bi bil z njim manj konkurenčen kot z Yamaho. Lahko pa, da bi mu še bolj kot Stonerju. Ampak tega ne vemo, zato je nesmiselno podajat take trditve..

Od kje vam te, da se je Capirex vozil bolj ali manj na zadnjem mestu? A lani (pa predlani, predpredlani) v Motegiju? Seveda je vprašanje, kaj bi bilo, če bi bilo, koliko bi bilo, če ne bi bilo vmes tiste piz.. v Barceloni (se mi zdi), ko je šlo pol sezone v...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje vam te, da se je Capirex vozil bolj ali manj na zadnjem mestu? A lani (pa predlani, predpredlani) v Motegiju? Seveda je vprašanje, kaj bi bilo, če bi bilo, koliko bi bilo, če ne bi bilo vmes tiste piz.. v Barceloni (se mi zdi), ko je šlo pol sezone v...

samo lani. lani je biu zelo slab.800 ga je čist sjebal. razn loterije/rulete v motegiju, so bli njegovi rezultati slabi, zato je njegov stol dobil Marco. Ta isti marco, ki je bil eno sezono prej podprvak, in je letos zadnji. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo lani. lani je biu zelo slab.800 ga je čist sjebal. razn loterije/rulete v motegiju, so bli njegovi rezultati slabi, zato je njegov stol dobil Marco. Ta isti marco, ki je bil eno sezono prej podprvak, in je letos zadnji. . . .

se pravi da ducati800 paše samo stonerju..zaenkrat ;)

bomo vidl kaj bo kentucky fried chicken naredu drug let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo lani. lani je biu zelo slab.800 ga je čist sjebal. razn loterije/rulete v motegiju, so bli njegovi rezultati slabi, zato je njegov stol dobil Marco. Ta isti marco, ki je bil eno sezono prej podprvak, in je letos zadnji. . . .

Ja, to maš pa prav. Ti si eden tistih, ki se na zadeve spoznajo in ne bluzijo na forumu v stilu vau, ta je najboljši, ta pa nima pojma...

Imam občutek, da je Ducati nihal v formi (ne toliko, kot vozniki). So začeli super, naslednje leto polomija. Je bilo spet bolje, pa je nekaj prišlo vmes, no, s prehodom na 800 so pa s Stonerjem zadeli terno. Letos so pa spet v istem stilu na začetku nekaj zatrokirali (Katarja sploh ne štejem) in se potem pobrali. Stonerja je potem zapestje zjebal, jaz s tako (podobno) roko tri mesece nisem sklopke stisnil, kaj šele, da bi se vozil. Pa itak je razbit. Kakorkoli, saj je tudi Haydna prehod na 800 zjebal. Pa še premajhen motor (po meri Perdoskota) so naredili. Tako da mislim, da mu bo Ducati bolj ustrezal.

Se mi pa zdi, tako na oko, da je Ducati garaški stroj, medtem ko je Rossi pripeljal Yamaho v razvoju tako daleč, da je za vožnjo lahka, okretna, hitra, right? Če primerjamo glede na izjavo, da drugi dirkač pokaže, kakšen je stroj. Ducatija obvlada samo Stoner (dobro, 990 tudi Capirossi), ostali pa tako-tako. Yamaho pa dobro in hitro peljejo tudi tudi (sorry, mal žlehtnobe) taki luzerji, kot Edwards, Toseland... Brez zamere, samo naglas razmišljam.

Še nekaj, da te vprašam, se mi zdi, da si zelo v redu napisal glede Eurosporta: Eurosport France je dobil prenose do leta 2011. Torej kabelsko/satelitski sistem, ki pokriva Francijo. Na nemškem je sicer rekel, da jih naslednje leto na žalost ne bo več tu, ampak kaj pomeni to, da sem letos enkrat gledal snooker in je bilo ene 15min teme, potem pa se je nemški komentator opravičil, da jim je centrala v Parisu crknila?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da ducati800 paše samo stonerju..zaenkrat ;)

bomo vidl kaj bo kentucky fried chicken naredu drug let :D

drugo leto zna bit hudo zabavno in nepredvidljivo, zarad ene gume. mislim, da bo razlika med Stonerjem in Nickyjem manjša kot je razlika med Melandrijem in Stonerjem. zelo me zanima, a bodo gume krojili po merah moštev/pilotov al bo rs ena controll tyre. za vse enaka. no, približno enaka.

Ja, to maš pa prav. Ti si eden tistih, ki se na zadeve spoznajo in ne bluzijo na forumu v stilu vau, ta je najboljši, ta pa nima pojma...

Imam občutek, da je Ducati nihal v formi (ne toliko, kot vozniki). So začeli super, naslednje leto polomija. Je bilo spet bolje, pa je nekaj prišlo vmes, no, s prehodom na 800 so pa s Stonerjem zadeli terno. Letos so pa spet v istem stilu na začetku nekaj zatrokirali (Katarja sploh ne štejem) in se potem pobrali. Stonerja je potem zapestje zjebal, jaz s tako (podobno) roko tri mesece nisem sklopke stisnil, kaj šele, da bi se vozil. Pa itak je razbit. Kakorkoli, saj je tudi Haydna prehod na 800 zjebal. Pa še premajhen motor (po meri Perdoskota) so naredili. Tako da mislim, da mu bo Ducati bolj ustrezal.

Se mi pa zdi, tako na oko, da je Ducati garaški stroj, medtem ko je Rossi pripeljal Yamaho v razvoju tako daleč, da je za vožnjo lahka, okretna, hitra, right? Če primerjamo glede na izjavo, da drugi dirkač pokaže, kakšen je stroj. Ducatija obvlada samo Stoner (dobro, 990 tudi Capirossi), ostali pa tako-tako. Yamaho pa dobro in hitro peljejo tudi tudi (sorry, mal žlehtnobe) taki luzerji, kot Edwards, Toseland... Brez zamere, samo naglas razmišljam.

Še nekaj, da te vprašam, se mi zdi, da si zelo v redu napisal glede Eurosporta: Eurosport France je dobil prenose do leta 2011. Torej kabelsko/satelitski sistem, ki pokriva Francijo. Na nemškem je sicer rekel, da jih naslednje leto na žalost ne bo več tu, ampak kaj pomeni to, da sem letos enkrat gledal snooker in je bilo ene 15min teme, potem pa se je nemški komentator opravičil, da jim je centrala v Parisu crknila?!

ej nimam pojjma, kaj nej bi to blo. mal dost pričakuješ od mene hehe. dvomim da v franciji nima nihče pravic za motogp, in bi eurosport, teoretično, lahko tam vrtel motogp še naprej. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne bluzi no :krneki:

sprijazni se da bo doktor v 2 letih vse rekorde popravil in da ga stoner nikoli in nikdar ne more dobit to je bistvo.

:winkiss:

lahko rečem samo.. ma ne nebom... brezveze, ker tvoj pa moj post nimata niti najmanjše zveze.. jst govorim o enem, ti nabiješ neki tretjega... mah... pač nisi dosegu nivoja debate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej lih to je fora da ga kenny ne mara pa da mu je kreten...zato k rossi usakga, ki on zanj navija, premaga.... :rolleyes: .)

enako kot zgoraj citirani... napisu sm da rossija ne maram že od takrat ko ni nikogar premagu... seprav v čem je zdej problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!