Skoči na vsebino

Akcija policistov na motoriste


guzzist

Priporočene objave

Jaz jih bom pa za spremembo pohvalil (policaje to) :)

... ampak zgolj v opozorilo, da smo peljali prehitro ter da naj pazimo na cestah, ker je bil včeraj dež in je ponekod pesek, pa tudi da je veliko nesreč in da policija izvaja poostren nadzor. In potem do nas spustili naprej.

Tako, da tu moram pa res pohvalit policijo, to je pravo preventivno delovanje, ne pa zajebavanje za vsako malenkost. In ja, opozorilo se nas je prijelo in čeprav tudi prej nismo divjali, smo potem naprej peljali še malo bolj previdno.

S takšnimi dejanji si bodo policisti pridobili pohvale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem kako bodo akcije doprinesle k večji varnosti v prometu ko moram vseskozi gledat na števec ali opazovati v katerem grmu tičijo vrli možje :rolleyes: ..... najboljš da si na motor namontiram tempomat :P

Prodaja je lahko zelo dobra rešitev.............. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton: kaj ti je težil tudi za žarnice? Kolikor jaz vem, žarnice niso obvezna oprema (razen tiste v lučeh, ki morajo delati). Sem pa iskal po internetu zakon oz. pravilnik, ki določa obvezno opremo vozil pa nisem nič našel na temo žarnic, trikotnika, gasilskega aparata, vlečne vrvi ipd, le spremembo pravilnika o prvi pomoči sem našel pa neakj o zimski opremi. Bilo bi faj vedeti, kaj je obvezno in kaj ne, da te palicaji ne zafrkavajo brez zveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja je lahko zelo dobra rešitev.............. :naughty:

Uh, kako si pa ti pronicljiv in ciničen... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja je lahko zelo dobra rešitev.............. :naughty:

ja in nakup pešHonde :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nimam slabih izkušen s policaji. Še največji asi so tisti kateri sami vozijo motorje in priznati moramo, da nam kar velikokrat pogledajo skozi prste. Zapomnit pa si velja, da lepa beseda lepo mesto najde.

Nekateri tukaj samo nergate čeznje brez resničnega vzroka. Ok, tu pa tam naletiš na kakšnega policaja, ki mu motoristi pač nismo po godu, (glede na to kakšne pizdarije nekateri ustvarjajo po cestah se mu niti ni za čudit). Ampak večina fantov v modrem so čisto OK.

Eden izmed takšnih prijaznih je tudi fant v modrem iz PP Ljubljana. Jasno, Štajerc :OK: Na fotki v kratkem pogovoru z njim. Sem se prostovoljno zaustvil pred njim in pobaral za info. Lokacija Kočevje - Petrina.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

:photo:

post-238-1209935160_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je u petek pred Koprom letečman ustavu. Zelo korekten odnos. Mogoče zato, ker je bila samo kontrola dokumentov :lol1: ... ne res ... malo sva počvekala in sem odtačkal naprej proti Grobniku. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem imel do pred kratkim same dobre izkušnje v svoji 11 letni moto karieri. Vendar sem letos naletel na g.policista, ki je vse dobre in korektne izkušnje obrnil na glavo. Iz njegovega 5minutnega monologa se je dalo razbrati, da je večina motoristov divjakov in da nas je potrebno spravit iz ceste. Ko je napisat plačilni nalog sem ga končno vprašal v povsem normalnem tonu kaj sem zagrešil in kaj pomeni ta člen na plačilnem nalogu. Zatem se je prec spravil premerit se cel motor od A do Ž, od gum, homologacije, prve pomoci,...

Hvala lepa g.policistu za tak odnos. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota, od ormoza do planine nisem srecal/videl ene/enega modrega; od planine do postojne 8 (osem) "zased" na ......kaj..... 8 km ?!

podobno cerknica-dvor isti dan, uro in pol kasneje. "jih" je bilo _samo_ 4.

na poti od novega mesta nazaj proti ormozu spet nobenega modrega nikjer.

saj niso normalni. kot da druge ceste v sloveniji ne obstajajo. in potem se dogaja......

izsiljen bil ene 6-krat; proti ptuju: predvsem "zahvala" tipsonu v belem golfu IV, ko gre prehitevati meni nasproti vozec tovornjak. hvala bogu je bila bankina na istem nivoju kot cesta.

ni bistvo v kaznih, temvec v sivi masi v glavah voznikov. samo to dopovedati pos®lancem v parlamentu.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nekaj.......

Po 1000km Bosne, brez problemov in s kupom policajev ob cesti, ki te, če ne delaš pizdarij pustijo na miru...........sem ob vstopu v Slovenijo bil skoraj 2x potisnjen s ceste in 3x grobo izsiljen.

Slovenska kultura v prometu je 1000 let za Bosansko!!!!!!

BTW........odslej nosim s seboj pištolo.....in brez izjeme streljam na SS motoriste.......pizda vam materina.....sej niste normalni, kaj počnete!!!!!!!!!!!!!

Še premal se vas ubije na cestah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dj no....vsaj mojo spremljavo pust na mir...se kulturn pele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ustavljen enkrat, mogoče dvakrat. Brez problemov.

Zadnjič mi tud en tip na črpalki reče ki je bil s kolesom: Če bi bil ti tist k me je prej skor s ceste zrinu bi ti zdej brez vprašanja po glavi lopnu, ampak maš srečo da nisi bil ker tist je mel zeleno čelado. Sej res ni čudn kaj eni delajo na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden izmed takšnih prijaznih je tudi fant v modrem iz PP Ljubljana. Jasno, Štajerc Na fotki v kratkem pogovoru z njim. Sem se prostovoljno zaustvil pred njim in pobaral za info. Lokacija Kočevje - Petrina.

Verjamem da si bil vesel ko si ga lahko tkole pohvalu,sam v bodoče jih ne slikaj pa kaži celi Sloveniji,ker taki "pošteni" in normalni policaji,se fukjenim šefom niti najmanj ne zdijo tko kul kot nam,zato jih raje zadržmo za sebe,bodo tudi sami bolj zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih bom pa za spremembo pohvalil (policaje to) :)

Dopoldne smo se odpravili proti Novi Štifti, kmalu izven Cerknice pa je bila kontrola. Bili smo trije Motosvetovci, smo pa ravno prehiteli eno večjo skupino, ki je tudi šla v Štifto. No skratka pripeljal malo prehitro, ene 120km/h na 90, je pa res, da je bila ravna in široka cesta, tako da ravno divjali nismo, ampak jebiga, prehitro je prehitro. No ko sem videl policaje sem začel bremzat, hkrati pa so mi že mahali naj ustavim. Za mano so ustavili tudi vse ostale.

To rundo nismo bili vstavljeni zaradi radarja, kontole dokumentov ali ostalih stvari, ampak zgolj v opozorilo, da smo peljali prehitro ter da naj pazimo na cestah, ker je bil včeraj dež in je ponekod pesek, pa tudi da je veliko nesreč in da policija izvaja poostren nadzor. In potem do nas spustili naprej.

Tako, da tu moram pa res pohvalit policijo, to je pravo preventivno delovanje, ne pa zajebavanje za vsako malenkost. In ja, opozorilo se nas je prijelo in čeprav tudi prej nismo divjali, smo potem naprej peljali še malo bolj previdno.

pohvale policistom!! ampak kaj, ko so taki redki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nekaj.......

Po 1000km Bosne, brez problemov in s kupom policajev ob cesti, ki te, če ne delaš pizdarij pustijo na miru...........sem ob vstopu v Slovenijo bil skoraj 2x potisnjen s ceste in 3x grobo izsiljen.

Slovenska kultura v prometu je 1000 let za Bosansko!!!!!!

Samo 500 let....toliko časa so bili Turki v Bosni.....tako so se naučili spoštovanja do soljudi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.......pa 500.....ampak, definitivno na zavidljivo višjem nivoju, kot pri nas!!!!!!!

Zgleda, da so bili Turki v SLO premalo časa!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nekaj.......

Po 1000km Bosne, brez problemov in s kupom policajev ob cesti, ki te, če ne delaš pizdarij pustijo na miru...........sem ob vstopu v Slovenijo bil skoraj 2x potisnjen s ceste in 3x grobo izsiljen.

Slovenska kultura v prometu je 1000 let za Bosansko!!!!!!

BTW........odslej nosim s seboj pištolo.....in brez izjeme streljam na SS motoriste.......pizda vam materina.....sej niste normalni, kaj počnete!!!!!!!!!!!!!

Še premal se vas ubije na cestah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dihaj, dihaj.. :winkiss: BTW, uzanč bi me hmal snel en ata na tvoji karjoli podobnem dvokolesniku, ker je zijal nekam stran in se pripeljal skoraj po moji strani.. Pa sem se peljal po predpisih, tako, da jaz nebi preveč posploševal..

Se pa sicer strinjam, da je žal med SS populacijo res kar nekaj osebkov, ki bi jih tudi jaz z veseljem parkrat okoli kepe, ker očitno ko imajo 180km pod ritjo še tisti za oreh veliki možgani prenehajo funkcionirat zaradi vzhičenja :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nekaj.......

Po 1000km Bosne, brez problemov in s kupom policajev ob cesti, ki te, če ne delaš pizdarij pustijo na miru...........sem ob vstopu v Slovenijo bil skoraj 2x potisnjen s ceste in 3x grobo izsiljen.

Slovenska kultura v prometu je 1000 let za Bosansko!!!!!!

BTW........odslej nosim s seboj pištolo.....in brez izjeme streljam na SS motoriste.......pizda vam materina.....sej niste normalni, kaj počnete!!!!!!!!!!!!!

Še premal se vas ubije na cestah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pes ki laja ne grize :yawn: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no mislim da bi ta norija si zasluzila kaksno novi temo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

http://www.zurnal24.si/240-po-Poljan%20ski...nakronika/48354

komentarji so zamanj, ker pol taksni osebki mečejo luč na ostale motoriste. Sprasujem se v neselju 140km/h kolenčkat cesta pa zelo oska :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ravno na izklopu tole ogledal.

Sej ne rečem da je malo pretirano, je pa res da tam le do 100 ne dogaja kaj preveč.

Sam ponavad poženem tja do 140, kjer so pa naselja in nepregledna križišča s svojo omejitvijo hitrost seveda ustrezno pade.

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.zurnal24.si/240-po-Poljan%20ski...nakronika/48354

komentarji so zamanj, ker pol taksni osebki mečejo luč na ostale motoriste. Sprasujem se v neselju 140km/h kolenčkat cesta pa zelo oska :unsure:

Dvomim... tisti, ki si pozorno ogledajo video lepo vidijo trenutek, ko dohitita celo skupino ostalih motoristov in malo vozita za njimi preden se obrneta, kako zgledno jezdijo ostali motoristi - 90km/h izven naselja!

Sam video ni vreden komentarjev, beda. O stereotipih pa, nekateri so res dovolj neumni da celo ustrezajo stereotipu divjaka zgleda... najboljši odziv je s kontra stereotipom v razmislek, npr vsi avtomobilisti so nesposobneži ki ne uporabljajo ne ogledal, ne obračajo glav, brez zavedanja kaj se dogaja za njimi na cesti in zato zelo nevarni za druge udeležence v prometu, še posebej za motoristo in nekateri celo za pešce na pločnikih! (zgodovina, Nama-LJ center).

Tipične posledice - klasika v črni kroniki "18-20 letnik zaradi nepravilne hitrosti v ovinku zapeljal na nasprotni pas in trčil v nasproti vozeč..., oba umrla". Groteskno, če bi bil motorist bi veliko bolj verjetno ubil samo sebe, mar ne? Ugibam. Lahko bi rekli da če so ljudje že divjaki, če divjajo z motorjem namesto avtomobilom, so manj družbeno neodgovorni? :)... okej malo heca za na konec, žalostna tema drugače, pa srečno na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!