Skoči na vsebino

Akcija policistov na motoriste


guzzist

Priporočene objave

Na cesti v Bohinj patrola pri Pristavi na Bledu, v Nomenju in v Kamnjah pri gasilnem domu. Vsi z radarji, vsi ustavljali predvsem motoriste. :naughty:

Plen boren. :worship: :whistle:

lp

bv

kako pa veš kak je plen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo prebral o novih kaznih ojej ojej, kogar dobijo bo res treba malo bolj po predpisih :headbang: (vsaj v eno stran nazaj pa gasa). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak bo dež tko, da mi je vseeno :winkiss:

:blink:

zdej mi je pa niti ni več vseeno :ninja:

Tudi z avtom lahko pokasiraš.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj slaba akcija je tole.. v slabih 150km zaenkrat naletel le na enega plastičnega policajčka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjtno še zgodnja ura in vreme vplivata na to... al pa bodo kak drug, sončen dan raskirali za to...

sem bil prej v kafani, in če je sončen dan se že ob taki uri mimo pelje do 10 motoristov na minuto....danes mislim da so v eni uri bli štirje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo šli pa v Avstrijo na furo pa bo. :naughty:

Ne boš verjel, jodlarji tudi sodelujejo v akciji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj slaba akcija je tole.. v slabih 150km zaenkrat naletel le na enega plastičnega policajčka :whistle:

hej, veseu bot :whistle: kr nej bojo tko naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj slaba akcija je tole.. v slabih 150km zaenkrat naletel le na enega plastičnega policajčka :whistle:

Sem čul, da so ves denar porabili za motorje :rolleyes: zdaj pa za bencin nimajo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecal par policajev danes...eni plasticni, drugi kar pravi. In eden se je odlocil,da me bo ustavil v Tepanjah;korektno opravljena kontrola dokumentov, malo prijetne debate in zadeva zakljucena bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel, jodlarji tudi sodelujejo v akciji :naughty:

nisva srečala nobenega :whistle:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsem v vednost.

Danes sem srecal zelo prijaznega policista na motorju, ki se je odločil da mi bo popestril prijeten sončen dan z njegovo prijazno gesto. No odpravim se od doma po slabem km se kot vozoren udeleženec v prometu peljem cez naselje, ki ga ne bom imenovol peljem nič več kot 50km/h. no ta pijazen motorist se mi pripelje naproti :winkiss: seveda ker sem malce vozil sem ter tja po voznem pasu kot začetnik motorist :naughty: .

no da preidem k bistvu lepo ga pozdravim ampak moja gesta je bila zamanj. ozrem ze v ogledalo in ga vidim zlomka, da je njegov namen danes nekoga pač kaznovat :worship:

no ker ni bilo smiselno bezat, čeprav bi mi z lahkoto uspelo proti njegovemu 10 let staremu BMW. se odločim da nadaljujem z istim tempom. seveda me dohiti in se odloči da bo vozil v taksnem kottu da jaz tega ne bi opazil.

seveda me po enih 800m prehiti in mi nakaze da je zeljeno da ustavim na avtobusni postaji. seveda ker sem vzoren to naredim :unsure: .

no in seveda običajen postopek in pričakuje vprasanje kaj pa oprema. mu pač olajšam delo pa mu povem da je nimam , ker pač ni prostora.

No njegovovo veliko začudenje kako nimate kompleta prve pomoči in žarnice??? Žarnice no nisem do danes vedel da je obveza?!?!

no ker pač sem videl da je njegova namera pisat poloznico stvar probam malce obrnit v smešno plat. a zaman :headbang:

no izid se niti ni bil tako kritičen 41.72 €

bom prezivel ker vem da je pač to njegova sluzba ki jo tako vesto opravlja.

no njemu v vednost zakaj se ne vozim ob desnem robu vozišča (STVAR SE IMENUJE KOLESNICE)

aja pa še to kaj ste voznik začetnik itn so bila vprasanja :rolleyes: :rolleyes:

no pa saj ima vse črno na belem mislim. aja pa vi tega ne smete vozit.

no se mu pa najlepše zahvaljujem da je bil popustljiv glede prve pomoči in žarnic :worship: :worship:

no gospod policist zelim vam veliko varnih km in veliko lepih nedelj da boste svoje delo lahko tako vestno opravljali, ker taksnih ni veliko

aja pa majhen nasvet(TOVORNJAKERI Z POLJSKIMI REGISTRACIJI PA V NEDELJO RES NE BI SMELI VOZIT?!?! ALI SE MOGOČE MOTIM)

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene dans ustav policaj na koncu Gorenjske ac in mi reče,da mi bo vzeu prometno in tablice,ker imam neorginalen nosilec tablice.Itak jz tega nism vedu in mu rečem,da naj me spusti,da bom drugič to urediu in,da sm motor tak že kupu,kar je tudi res.Nopotem me je spustu in mi reku,naj to uredim.zdj pa mene zanima kje za hudiča naj dobim org.nosilc za mojo cbr-600 rr?Groza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čul, da so ves denar porabili za motorje :rolleyes: zdaj pa za bencin nimajo... :whistle:

ejga, čist verjamem....v 2 dneh srečala pri vseh vožnjah....bore 2.... No ja....drugi me ustavu, k sm vozla po predpisih, pa mu je blo očitno že mal dohcajt....je bla sam kontrola dokumentov..... bla 2 prjazna fantiča..... pa itak....ka pa čta....sej ga ni blo nč narobe..... JBG sej sta sam šiht delala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sam se je pa useen poznalo *kristjansko vedenje* udeležencev v prometu.....

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko danes sem fasal neumnih 250 Eur kazni ter 5 točk ker sem prihteval enga kretena v Jugotu po polni črti ki je šou 50 km/h na cesti ki je bla prazna in ravna.... mislim maahhh :worship:

Policistka pa je bla huda :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsem v vednost.

Danes sem srecal zelo prijaznega policista na motorju, ki se je odločil da mi bo popestril prijeten sončen dan z njegovo prijazno gesto. No odpravim se od doma po slabem km se kot vozoren udeleženec v prometu peljem cez naselje, ki ga ne bom imenovol peljem nič več kot 50km/h. no ta pijazen motorist se mi pripelje naproti :winkiss: seveda ker sem malce vozil sem ter tja po voznem pasu kot začetnik motorist :naughty: .

no da preidem k bistvu lepo ga pozdravim ampak moja gesta je bila zamanj. ozrem ze v ogledalo in ga vidim zlomka, da je njegov namen danes nekoga pač kaznovat :worship:

no ker ni bilo smiselno bezat, čeprav bi mi z lahkoto uspelo proti njegovemu 10 let staremu BMW. se odločim da nadaljujem z istim tempom. seveda me dohiti in se odloči da bo vozil v taksnem kottu da jaz tega ne bi opazil.

seveda me po enih 800m prehiti in mi nakaze da je zeljeno da ustavim na avtobusni postaji. seveda ker sem vzoren to naredim :unsure: .

no in seveda običajen postopek in pričakuje vprasanje kaj pa oprema. mu pač olajšam delo pa mu povem da je nimam , ker pač ni prostora.

No njegovovo veliko začudenje kako nimate kompleta prve pomoči in žarnice??? Žarnice no nisem do danes vedel da je obveza?!?!

no ker pač sem videl da je njegova namera pisat poloznico stvar probam malce obrnit v smešno plat. a zaman :headbang:

no izid se niti ni bil tako kritičen 41.72 €

bom prezivel ker vem da je pač to njegova sluzba ki jo tako vesto opravlja.

no njemu v vednost zakaj se ne vozim ob desnem robu vozišča (STVAR SE IMENUJE KOLESNICE)

aja pa še to kaj ste voznik začetnik itn so bila vprasanja :rolleyes: :rolleyes:

no pa saj ima vse črno na belem mislim. aja pa vi tega ne smete vozit.

no se mu pa najlepše zahvaljujem da je bil popustljiv glede prve pomoči in žarnic :worship: :worship:

no gospod policist zelim vam veliko varnih km in veliko lepih nedelj da boste svoje delo lahko tako vestno opravljali, ker taksnih ni veliko

aja pa majhen nasvet(TOVORNJAKERI Z POLJSKIMI REGISTRACIJI PA V NEDELJO RES NE BI SMELI VOZIT?!?! ALI SE MOGOČE MOTIM)

lp miha

katastrofa pa taki policaji....no v vednost, da malo povem glede statistike njihovih "veleuspešnih" akcij, ki so zaj trajale skoraj dva tedna, in je bilo na cestah ob vikendih več kot 1000 policistov...v 2 tednih 8 mrtvih, in nešteto prometnih nesreč...svaka čast za tako akcijo res...postavijo se na punkte kjer lahko kasirajo, za varnost pa se jim fučka....je lepo na 24 ur povedal tisti gospod iz amzs se mi zdi, tisti primer kje stojijo in zaradi česa te vstavljajo... :headbang:....podn od države res, da se ne menimo glede cest, dans me je na poti v bisterco iz maribora na onem delu ko je najprej klanec dol in potem navzgor, tak spajtlalo na tistih kurčevih grbinah da sn mislo da mi blo odtrgalo belanco iz rok... :headbang: ...tako radi se zgledujejo, po evropskih kaznih in nevemkajše, ter hočejo meti še strožje, nevem zakaj se glede cest še tako ne trudijo.... :BUA: ...res mi je žal, ampak v taki izkoriščevalski državi, ki samo jemlje nič pa ne da, ne moreš bit zgleden državljan...žal...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih bom pa za spremembo pohvalil (policaje to) :)

Dopoldne smo se odpravili proti Novi Štifti, kmalu izven Cerknice pa je bila kontrola. Bili smo trije Motosvetovci, smo pa ravno prehiteli eno večjo skupino, ki je tudi šla v Štifto. No skratka pripeljal malo prehitro, ene 120km/h na 90, je pa res, da je bila ravna in široka cesta, tako da ravno divjali nismo, ampak jebiga, prehitro je prehitro. No ko sem videl policaje sem začel bremzat, hkrati pa so mi že mahali naj ustavim. Za mano so ustavili tudi vse ostale.

To rundo nismo bili vstavljeni zaradi radarja, kontole dokumentov ali ostalih stvari, ampak zgolj v opozorilo, da smo peljali prehitro ter da naj pazimo na cestah, ker je bil včeraj dež in je ponekod pesek, pa tudi da je veliko nesreč in da policija izvaja poostren nadzor. In potem do nas spustili naprej.

Tako, da tu moram pa res pohvalit policijo, to je pravo preventivno delovanje, ne pa zajebavanje za vsako malenkost. In ja, opozorilo se nas je prijelo in čeprav tudi prej nismo divjali, smo potem naprej peljali še malo bolj previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi pohvalil policista, ki me je včeraj ustavil na poti na Rakitno (v mislih sem že zbiral € :unsure: ), ter me opozoril na razsuti tovor gramoza, ki se je vlekel celo pot na vrh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem kako bodo akcije doprinesle k večji varnosti v prometu ko moram vseskozi gledat na števec ali opazovati v katerem grmu tičijo vrli možje :rolleyes: ..... najboljš da si na motor namontiram tempomat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!