Skoči na vsebino

AMR KLUB FRENK - 1. MOTO SEJEM


T.o.M.i

Priporočene objave

letak1.jpg

Vabljeni na 1. MOTO SEJEM RABLJENIH MOTORJEV IN MOTO OPREME, ki se bo odvijal 20. aprila od 10.00 do 17.00 ure, na parkirnih prostorih Vulkanizersva Vrčkovnik v ŠOŠTANJU.

Na sejmu bodo poleg rabljenih motorjev in opreme predstavitve pnevmatik BRIDGESTONE in DUNLOP, predstavitve MOTO TRGOVIN s sejemskimi popusti.

Za vzdušje bo poskrbljeno:

- ŽIVA GLASBA

- SEXY BIKE WASH SHOW

- MERJENJE GLASNOSTI IZPUHOV

- POLICIJA SVETUJE

Vstopnine ni!

Bogate nagrade!

Izkupiček iz prireditve gre v humanitarne namene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje (ni še potrjeno) tudi predstavitev ekipe in dirkalnega motorja večkratnega prvaka superbike ALPE ADRIA Berta Camleka in pa ekipe in motorja SIDECAR-remše, ki sodeluje na svetovnem prvenstvu v razredu SUPERSIDE- www.superside.com.

www.remse-racing.com

BERTEC TEAM. Zdravko

Popravljeno . Popravil ZdravkoK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K to pomeni da lahko tut svoj motor pripeljem?lp

ne. motor moraš doma pustit pa peš prit :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,jst bom s traktorjem "prletu"! :whistle:

Mislu sem če lahko pripeljem svoj motor prodajat...Mogoče sm malo čudno prej napisu.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
K to pomeni da lahko tut svoj motor pripeljem?lp

Ja če ga ne boš preveč pogrešal ni problem. :yes: Če boš pa prodal te bo pa že en od naših domov pripreljal :OK:

Drugače je pa prireditev organizirana v namen prodaje rabljenih motorjev in moto opreme, tako da se veselimo tvojega obiska.

Popravljeno . Popravil T.o.M.i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

PREDVIDEN PROGRAM:

-10.00 do 17.00 MOTO SEJEM RABLJENIH MOTORJEV IN MOTO OPREME

Moto trgovine (Sejemski popusti):

-MOTO YOGI

-MOTO MIRČI (predstavitev novih motorjev YAMAHA)

-TEAM HONDA ČEPIN (predstavitev novih motorjev HONDA)

-BRIDGESTONE, DUNLOP, PIRELLI, METZELER, MICHELIN

-COMPACO (NOLAN)

-MOTO OPREMA

-...

-10.00 do 17.00 SIMULATOR VARNE VOŽNJE

-10.30 do 12.30 BAND 1 (Ansambel SPOMINI)

-13.00 do 14.00 POLICIJA SVETUJE

-14.00 do 15.00 Merjenje jakosti izpuhov (dB SHOW)

-15.00 do 16.00 BAND 2 (UTRIP - vintage classic rock)

-16.00 do 16.30 LICITACIJA SLIK izdelave otrok s posebnimi potrebami (IZKUPIČEK V HUMANITARNE NAMENE)

-16.30 do 17.00 SEXY BIKE WASH

-17.00 NAGRADNA IGRA (lepe nagrade - IZKUPIČEK V HUMANITARNE NAMENE)

Popravljeno . Popravil T.o.M.i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Prodajam rabljen motor pa me zanima, če ga lahko prodajam na vašem sejmu? Ali je prodaja brezplačna?

Za odgovor se Vam zahvaljujem.

L.p Matija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Zdravo,

Prodajam rabljen motor pa me zanima, če ga lahko prodajam na vašem sejmu? Ali je prodaja brezplačna?

Za odgovor se Vam zahvaljujem.

L.p Matija

Veseli bomo vaše udeležbe na moto sejmu, seveda, rabljen motor boste lahko prodajali na sejmu. Prodaja je brezplačna.

Prizorišče je na velikem asfaltiranem parkirnem prostoru, tako da tudi ostali prodajalci motorjev DOBRODOŠLI, da bomo imeli čim večjo ponudbo motorjev, katere drugače iščemo po celi Sloveniji.

Lahko pa boste izbirali med novimi motocikli HONDA, YAMAHA, ....s sejemskimi popusti.

Popravljeno . Popravil T.o.M.i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo, da bo lepo vreme inda se bomo imeli lepo.

p.s in da mi nebomo na treningu, saj že jaz tud komi čakam peljat ljubico na sprehod.

(ljubica = yamaha)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje (ni še potrjeno) tudi predstavitev ekipe in dirkalnega motorja večkratnega prvaka superbike ALPE ADRIA Berta Camleka in pa ekipe in motorja SIDECAR-remše, ki sodeluje na svetovnem prvenstvu v razredu SUPERSIDE- www.superside.com.

www.remse-racing.com

BERTEC TEAM. Zdravko

Kot je že bilo omenjeno, sedaj tudi POTRJENA prisotnost ekipe BERTA CAMLEKA - prvak ALPE ADRIA, in ekipe REMŠE RACING, ki tekmujejo v svetovnem prvenstvu prikoličarjev SUPERSIDE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že bilo omenjeno, sedaj tudi POTRJENA prisotnost ekipe BERTA CAMLEKA - prvak ALPE ADRIA, in ekipe REMŠE RACING, ki tekmujejo v svetovnem prvenstvu prikoličarjev SUPERSIDE.

tako je. Upajmo samo da bo vreme.

pridemo z vso opremo in mislim, da bo kaj videti....

post-16389-1208249075_thumb.jpg

post-16389-1208249137_thumb.jpg

post-16389-1208249245_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ZdravkoK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po današnjih vremenskih kartah kaže, da bi bil prav v nedeljo lep, sončen dan s temperaturami tudi do 20 stopinj. Upajmo, da tako ostane in da bo 1.moto sejem v Šoštanju uspel.

Bogat program me kr vleče na tak dogodek - se vidimo! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek bo pretežno oblačno, občasno bo rahlo deževalo. Več dežja bo na zahodu, na severovzhodu pa bo lahko tudi suho. V soboto bo pretežno oblačno s padavinami, ki bodo popoldne ponehale. Delno se bo zjasnilo. Oba dneva bo pihal jugozahodni veter. V nedeljo bo večinoma sončno in topleje.

Z vremenom zna bit zmenjeno. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek bo pretežno oblačno, občasno bo rahlo deževalo. Več dežja bo na zahodu, na severovzhodu pa bo lahko tudi suho. V soboto bo pretežno oblačno s padavinami, ki bodo popoldne ponehale. Delno se bo zjasnilo. Oba dneva bo pihal jugozahodni veter. V nedeljo bo večinoma sončno in topleje.

Z vremenom zna bit zmenjeno. :worship:

No, zdej so pa še ARSOvci dali "žegen" za lepo vreme v nedeljo. Superca! :worship:

Sicer pa se je dalo tak razvoj vremena videt že na jutranjih kartah. Kot sem že zjutraj napisal - upam, da tako tudi ostane.... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdej so pa še ARSOvci dali "žegen" za lepo vreme v nedeljo. Superca! :worship:

Sicer pa se je dalo tak razvoj vremena videt že na jutranjih kartah. Kot sem že zjutraj napisal - upam, da tako tudi ostane.... :beer1:

fantje "vreme bo" !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa še jaz pridem svojga prodajat :whistle:

a si že tanowga zaaral.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!