Skoči na vsebino

Isce se motorist/ka za snemanje pilotske oddaje


borstnik

Priporočene objave

Stvar gre takole...

poleti, natancneje v JULIJU bo skupinica 3 ameriskih motoristov in moja malenkost

zacela z snemanjem pilotske oddaje o potovanju z motorjem.

Pilotska oddaja se bo snemala na področju bivše Yuge, Bolgarije in Grčije; THE RIDE: Balkan edition.

Pilotska oddaja bo posneta z lastnimi sredstvi, kar pomeni, da se snema ZASTONJ, brez honorarja.

Fantje iz ZDA bodo prinesli opremo, imeli bomo reziserko iz Slovenije in vse skupaj bo trajalo

slabe 3 tedne.

Ker pa bi radi imeli vecjo ekipo in predvsem kaksno motoristko v ekipi iscemo kandidate/kandidatke,

ki bi se 3 tedne vozili z motorjem, posneli nekaj kadrov in se zabavali.

Fantje iz ZDA bodo nato pilotsko oddajo predstavili razlicni televizijam in ce nam uspe, kdo ve...

Pogoji:

- aktivno znanje angleskega jezika

- motor (enduro/potovalni oz. nekaj kar gre lahko tudi po makedamu)

- cas in dobra volja

nekaj dodatnih info:

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=304692

in se e-mail: thebalkanride@gmail.com

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliši se odlično!

definitivno bomo pogledali končni rezultat :D

sama pa ne bi šla, ker kletvice na makedamu niso za na tv :D :D pussy :D :D

pa vso srečo pri izvedbi celotnega projekta!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi predlagal Mausa, ma se bojim da zaradi makedama ne bo navdušen... :whistle:

ja res ... če sem pička po duši, še ne pomen, da se bom po makadamu vozu :P

... bi bilo pa to za kakšno študenko lahko zelo zanimivo ... ni napisano kdo krije stroške itd itd ... prepričan sem, da se bo katera našla :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dobite slovenca, ki se bo šel z vami vozit za tri tedne in to celo brez honorarja, vam bom z veseljem čestitala :worship:

čeprav ideja sploh ni slaba, žal pa ne morem dobiti tolko dopusta na enkrat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi lahko toliko casa imel dopust bi sel z zadovoljstvom zraven - brez honorarja - pa se slovenc sem... Sej sem na motorju, zakaj bi mi kdo placal za to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi lahko toliko casa imel dopust bi sel z zadovoljstvom zraven - brez honorarja - pa se slovenc sem... Sej sem na motorju, zakaj bi mi kdo placal za to?

spoštujem to, samo če bi se že odločila za tako turo, bi šla raje z svojimi prijatelji in si sama izbirala pot.

čeprov ta varjanta ni slaba, saj bi spoznala nove prijatelje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dobite slovenca, ki se bo šel z vami vozit za tri tedne in to celo brez honorarja, vam bom z veseljem čestitala :worship:

čeprav ideja sploh ni slaba, žal pa ne morem dobiti tolko dopusta na enkrat :closedeyes:

ma nema problema.....jebeš pare,kupičemo nove.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam vsaj hard enduro! Vsak ki se je vozil po balkanskih koncih ve kakšne so lokalne ceste, ker vožnja po glavnih nebo ravno potopis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam vsaj hard enduro! Vsak ki se je vozil po balkanskih koncih ve kakšne so lokalne ceste, ker vožnja po glavnih nebo ravno potopis.

A ni hard endura že zadnja "stopnja" pred kroslo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud slišat zanimivo.. sam moj konjiček tud ne bi bil najbolj navdušen nad makadamom.. pa ne vem s čim bi živela potem, ko bi se vrnila nazaj.. :( študentka ja... 3 tedne manj dela je 3 tedne manj plače nažalost.. pa drugič! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če fajn premislim, je tisti, ki bi rad snemal en pravi bolfenk.....

in to prvovrstni.

S sabo si vzel nekoga, ki ga bo uporabljal kot prevajalca, kot nekoga, ki se bo na Balkanu znašel bolje kot Američan, ta pomočnik pa si bo sam kril vse stroške potovanja.

Na koncu bo amer film prodal in s tem zaslužil, sopotnik pa bo imel spomine na dopust, na katerem se bo vozil tako, kot bodo hoteli drugi, tja, kamor bodo hoteli drugi, ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če fajn premislim, je tisti, ki bi rad snemal en pravi bolfenk.....

in to prvovrstni.

S sabo si vzel nekoga, ki ga bo uporabljal kot prevajalca, kot nekoga, ki se bo na Balkanu znašel bolje kot Američan, ta pomočnik pa si bo sam kril vse stroške potovanja.

Na koncu bo amer film prodal in s tem zaslužil, sopotnik pa bo imel spomine na dopust, na katerem se bo vozil tako, kot bodo hoteli drugi, tja, kamor bodo hoteli drugi, ..........

No, u osnovi se jest kar znajdem in bom prevajalec in pomocnik sam, tako da ta trditev odpade.

Pot je ze zacrtana vnaprej in se ji morajo vsi prolagodit in ne kamor bo kdo hotu, tko da tukaj si spet zgresil.

V primeru, da se proda film, pa je prva stvar pokritje nastalih stroskov za snemanje pilotske oddaje vsem udelezencem,

tako da tukaj spet delas neprimerne zakljucke.

Poleg tega pa obstaja moznost, da ob uspesni prodaji, to lahko postane oddaja, ki se bo vrtela cez luzo, kar pomeni,

da bodo udelezenci snemanja imeli moznost, da podpisejo pogodbo in vozijo motor za precej boljse pare kot se jih da zasluzit kjerkoli pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se fajn sliš. Sam kaj k je dolga, če bi imeu časa kot študent :headbang: in plačo kot direktor :rolleyes: bi takoj pristal na tako pot, mora bit zanimivo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volja je, časa je, ni pa $$$ v proračunu za takšen "nenaden" strošek.....žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če fajn premislim, je tisti, ki bi rad snemal en pravi bolfenk.....

in to prvovrstni.

S sabo si vzel nekoga, ki ga bo uporabljal kot prevajalca, kot nekoga, ki se bo na Balkanu znašel bolje kot Američan, ta pomočnik pa si bo sam kril vse stroške potovanja.

Na koncu bo amer film prodal in s tem zaslužil, sopotnik pa bo imel spomine na dopust, na katerem se bo vozil tako, kot bodo hoteli drugi, tja, kamor bodo hoteli drugi, ..........

jaaa ma ti ne razumeš. .) ONI BODO NA TELEVIZIJI!!!! MOGOČE JIH ODKRIJEJO IN POSTANEJO SLAVNI KOT ALMA AL PA ANDREJ IZ BARA.....

naivnežev ki bi šli z veseljem zraven, je dovolj, naivnežev z denarjem pa v poprečju ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot je ze zacrtana vnaprej in se ji morajo vsi prolagodit in ne kamor bo kdo hotu, tko da tukaj si spet zgresil.

V primeru, da se proda film, pa je prva stvar pokritje nastalih stroskov za snemanje pilotske oddaje vsem udelezencem,

tako da tukaj spet delas neprimerne zakljucke.

Poleg tega pa obstaja moznost, da ob uspesni prodaji, to lahko postane oddaja, ki se bo vrtela cez luzo, kar pomeni,

da bodo udelezenci snemanja imeli moznost, da podpisejo pogodbo in vozijo motor za precej boljse pare kot se jih da zasluzit kjerkoli pri nas.

Najprej praviš, da ni honorarja, potem pa, da je možnost da vendarle nekaj skoči.

In če film uspe, bom podpisal pogodbo. Kakšno? Da bom lahko v naslednjem Harryju Potterju statist na motorju???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa pilotske oddaje??

piloti so vozniki avionov za moje pojme motoristi pa motorjev?al sm kej spregledala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa pilotske oddaje??

piloti so vozniki avionov za moje pojme motoristi pa motorjev?al sm kej spregledala?

po italjansko je pilot voznik (česarkoli že) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebemti ste več kot tipični slovenci :headbang:

kot prvo: "pilot" ali "pilotska oddaja" pomeni testno oddajo, ki jo potem pokažeš televizijskim družbam in oni se na podlagi te oddaje in ponavadi z predvajanjem testni publiki odločijo če je zanimivo in če investirajo v serijo takih oddaj. za lažje razumevanje - recimo za OCC so posneli pilotsko oddajo, ugotovili da ja stvar zanimiva in sedaj jim discovery visi 24 ur za vratom z kamero.

tile amerji bodo sedaj na lastne stroške posneli pilota in ga kazali okoli, če bo kdo od TV družv zagrabil pa se lahko to spremeni v sponzorirano oddajo kot je recimo tudi long way around, way to dakar, biker buildoff itd. tako pač zadeve grejo. nekdo ima idejo, nekaj investira in reskira in mogoče uspe si zagotovit da bo nekaj let okoli potoval in bil plačan za to.

borstnik se je odločil za sodelovanje in povabil še koga če ga to zanima, vi pa samo vidite koliko vas bo stalo in kako bi lahko nekdo z vami tudi mogoče zaslužil :SS :SS :SS

brezveze, če vam je stvar zanimiva in bi šli na turo in mogoče še kdaj na katero če iz tega rata oddaja idite zraven, drugače pa ne modrujte in se še vedno vozite sami, za svoj denar in kam vam paše.

če nekdo reče da gre do grčije in išče koga za zraven se vas takoj oglasi 1000 ki bi šli (no na koncu itak vprašanje kdo nakladanje res realizira) in ne sprašujete kdo vam bo povrnil stroške. če pa zavohate da bo mogoče nekoč kak euro komu padel iz tega pa ste že zvezde in bi imeli nevem kaj vse krito.

niste ne zvezde ne velika imena da bi vas organizatorji rabili ali da bi dvignili ceno oddaji!

če bi lahko bil tako dolgo odsoten od družine bi šel za svoj denar in svoje stroške in se mel fajn. brez pričakovanj kaj bo mogoče iz tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pilotske oddaje so poskusne oddaje...smernice.....prvo snemanje...

_______________

pervy si me prehitu :P

Popravljeno . Popravil frfljot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa pilotske oddaje??

piloti so vozniki avionov za moje pojme motoristi pa motorjev?al sm kej spregledala?

Ah, Sanda.... :rolleyes:

Mogoče bi bila za TV bolj zanimiva motorelacija Iraka, Afganistana. Maybe Tibet, ki je spet aktualen? Kamčatka bi pa še ys ubodel, če bi bilo kaj penezov. No ja, kaj pa vem, bolj, da ostanem v zapečku, na varnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!