Skoči na vsebino

Isce se motorist/ka za snemanje pilotske oddaje


borstnik

Priporočene objave

Benko naj vzamejo zravn, pa naj jim pokaže, kako je po svetu servisirala pa to : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si sami tile amerikančki ne upajo na balkan .... pa rabijo nekoga, da jih bo po balkanu vozu, da jih ne bodo obrali do konca, naj kar pr svojem prjatlju Bushu ostanejo ... in tam snemajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si sami tile amerikančki ne upajo na balkan .... pa rabijo nekoga, da jih bo po balkanu vozu, da jih ne bodo obrali do konca, naj kar pr svojem prjatlju Bushu ostanejo ... in tam snemajo ...

HUH funny little person you are? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebemti ste več kot tipični slovenci :headbang:

kot prvo: "pilot" ali "pilotska oddaja" pomeni testno oddajo, ki jo potem pokažeš televizijskim družbam in oni se na podlagi te oddaje in ponavadi z predvajanjem testni publiki odločijo če je zanimivo in če investirajo v serijo takih oddaj. za lažje razumevanje - recimo za OCC so posneli pilotsko oddajo, ugotovili da ja stvar zanimiva in sedaj jim discovery visi 24 ur za vratom z kamero.

tile amerji bodo sedaj na lastne stroške posneli pilota in ga kazali okoli, če bo kdo od TV družv zagrabil pa se lahko to spremeni v sponzorirano oddajo kot je recimo tudi long way around, way to dakar, biker buildoff itd. tako pač zadeve grejo. nekdo ima idejo, nekaj investira in reskira in mogoče uspe si zagotovit da bo nekaj let okoli potoval in bil plačan za to.

borstnik se je odločil za sodelovanje in povabil še koga če ga to zanima, vi pa samo vidite koliko vas bo stalo in kako bi lahko nekdo z vami tudi mogoče zaslužil :SS :SS :SS

brezveze, če vam je stvar zanimiva in bi šli na turo in mogoče še kdaj na katero če iz tega rata oddaja idite zraven, drugače pa ne modrujte in se še vedno vozite sami, za svoj denar in kam vam paše.

če nekdo reče da gre do grčije in išče koga za zraven se vas takoj oglasi 1000 ki bi šli (no na koncu itak vprašanje kdo nakladanje res realizira) in ne sprašujete kdo vam bo povrnil stroške. če pa zavohate da bo mogoče nekoč kak euro komu padel iz tega pa ste že zvezde in bi imeli nevem kaj vse krito.

niste ne zvezde ne velika imena da bi vas organizatorji rabili ali da bi dvignili ceno oddaji!

če bi lahko bil tako dolgo odsoten od družine bi šel za svoj denar in svoje stroške in se mel fajn. brez pričakovanj kaj bo mogoče iz tega.

Pod tole, Pervy, se podpišem any time. Every single word :worship: !

Zakaj vas je pa tako strah, da ste nekateri tako nasršeni? Saj se vsak sam odloči, nihče nikogar v nič ne sili. In če se bo kdo spravil zraven, menda bo ja tako pameten, da bo že na začetku vedel vsaj na tričetrt, v kaj se spušča, ker 100% vnaprej nikoli ne moremo vedeti ničesar. Zavarujemo se z zdravo pametjo in dobrim predvidevanjem.

Zadeva me ne zanima, zato ji ne poklanjam posebne pozornosti, mi pa na kraj pameti ne pade, da bi pljuvala po tem od zgoraj, spodaj, s strani ali pa navzgor.

Ja, lahko je nateg, lahko je nevarno, lahko pa je le v svetu zelo ustaljeno ustvarjanje pilotskega projekta za morebitni uspeh v prihodnje, kot je že Pervy povedal. Izbira je naša.

Mogoče si Ameriji res ne upajo sami na Balkan, vsekakor pa Slovenci še ne zmoremo z Balkana v širni svet. Niti v družbi, kaj šele sami ... v ta grdi, grdi svet, z vsemi njegovimi slabimi in dobrimi idejami ter povabili vred.

Cankar, uboga para, svojemu narodu si zapustil poleg Hlapca Jerneja predvsem eno samo svetobolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da sem bolj "beli niger" ne dobesedno, ampak pesimist pa še zdaleč ne, folk je folk, politika pa druga zgodba.

Želim vam uspešno snemanje, dogodivščino, sem primeren kandidat, ampak obveznosti, kdo jih pa nima, naj si bojo kakršnekoli, časi so čedalje težji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot poje Azra v pesmi Balkan :naughty: ;želim vam dobro popotovanje ,nažalost brez moje malenkosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebemti ste več kot tipični slovenci :headbang:

kot prvo: "pilot" ali "pilotska oddaja" pomeni testno oddajo, ki jo potem pokažeš televizijskim družbam in oni se na podlagi te oddaje in ponavadi z predvajanjem testni publiki odločijo če je zanimivo in če investirajo v serijo takih oddaj. za lažje razumevanje - recimo za OCC so posneli pilotsko oddajo, ugotovili da ja stvar zanimiva in sedaj jim discovery visi 24 ur za vratom z kamero.

tile amerji bodo sedaj na lastne stroške posneli pilota in ga kazali okoli, če bo kdo od TV družv zagrabil pa se lahko to spremeni v sponzorirano oddajo kot je recimo tudi long way around, way to dakar, biker buildoff itd. tako pač zadeve grejo. nekdo ima idejo, nekaj investira in reskira in mogoče uspe si zagotovit da bo nekaj let okoli potoval in bil plačan za to.

borstnik se je odločil za sodelovanje in povabil še koga če ga to zanima, vi pa samo vidite koliko vas bo stalo in kako bi lahko nekdo z vami tudi mogoče zaslužil :SS :SS :SS

brezveze, če vam je stvar zanimiva in bi šli na turo in mogoče še kdaj na katero če iz tega rata oddaja idite zraven, drugače pa ne modrujte in se še vedno vozite sami, za svoj denar in kam vam paše.

če nekdo reče da gre do grčije in išče koga za zraven se vas takoj oglasi 1000 ki bi šli (no na koncu itak vprašanje kdo nakladanje res realizira) in ne sprašujete kdo vam bo povrnil stroške. če pa zavohate da bo mogoče nekoč kak euro komu padel iz tega pa ste že zvezde in bi imeli nevem kaj vse krito.

...

se sam ne bi mogel povedat boljse pervy :worship:

Pa tud ne vidim potrebe zakaj bi rabil Benko, da bi nam pokazala kako se sraufa motor na poti.

Mam nekaj malega izkusenj tud sam, pa 2 fanta iz ZDA ki bosta zraven mata tud ze kar nekaj

zanimivih kilometrov za seboj ;)

se pravi ce potegnem crto pod vse skupaj...

eee noben/a ne bi sla zravn??? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi ce potegnem crto pod vse skupaj...

eee noben/a ne bi sla zravn??? :(

žal me družina ubije če zginem za 3 tedne :headbang: minili so brezskrbni časi ko to nebi bil problem :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[se pravi ce potegnem crto pod vse skupaj...

eee noben/a ne bi sla zravn??? :(

Zdravo !

Jaz bi šel ,a nameravam nekje 15. maja na izlet v Mongolijo in preko Bajkala nazaj!

Pozdrav, Bambi !

Grčija je za pičkice :naughty: ne pa za tebe "mačota" :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[se pravi ce potegnem crto pod vse skupaj...

eee noben/a ne bi sla zravn??? :(

Zdravo !

Jaz bi šel ,a nameravam nekje 15. maja na izlet v Mongolijo in preko Bajkala nazaj!

Pozdrav, Bambi !

Joj bambi a ti rajsi mojo bemfko posodim, da ne bo spet jok in stok :naughty:

Moja je lih ulaufana 85k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!