Skoči na vsebino

Šola varne vožnje


gregor46

Priporočene objave

Me bodo naučili tak polagat?? :whistle:

Tak na hard mislim da res nebo šlo,......mogoče pa tudi :evilgrin: :naughty:

Bo pa sigurno kar nekaj zanimivega in koristnega za videt :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo le vreme vzdržalo, drugače pa :worship: MK Kurentom za organiziranje take stvari.

Ja upajmo da bo res....če bo vreme in udeležba sploh ni za dvomit v uspeh projekta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bo to točno? nasproti pokopališča, al bolj proti dornavi?

tam ko je odlagališče-gajke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če polagaš, moraš imet mokro trenje :whistle: , da lažje zdrsi.....

Pr motorjih pa je druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še neznaš :grrr

Ne, pa bi se fulll, full rad naučil.......in to na kakem treningu varne vožnje :naughty: ..........Hm, da ne bo pomote, tovrstne akcije zares podpiram, plakat (je sicer atraktiven, vendar za kako tekmov SM-u) pa niti najmanj...........Samo moje mnenje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
kje bo to točno? nasproti pokopališča, al bolj proti dornavi?

post-3339-1207291160_thumb.jpg

:grim nasproti,.......na ploščadi .)

PS: petek ali nedelja moto boom, v soboto šola varne vožnje,......potem pa varno na tulipanijado :OK:

@GRUNF: dobro da nisi ženska,.....sigurn bi te bilo nemogoče zadovoljiti :D :P :winkiss:

Lp, Gregor

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-3339-1207291160_thumb.jpg

:grim nasproti,.......na ploščadi .)

PS: petek ali nedelja moto boom, v soboto šola varne vožnje,......potem pa varno na tulipanijado :OK:

@GRUNF: dobro da nisi ženska,.....sigurn bi te bilo nemogoče zadovoljiti :D :P :winkiss:

Lp, Gregor

Točno tako gregor, točno tako........Saj sva se razumela..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram policijo, ki sodeluje pri tej šoli.

In s tem tudi plakat, ki vabi in jasno sporoča, da se sedaj varno vozim po cesti z drsečo gumo in z eno samo roko. :worship:

Hvala fantje, printam in bo sestavni del moje opreme pod sedežem, da pokažem vašim kolegom, ko me bodo ustavljali ležerno vozečega z eno roko počivajočo na tanku ali kolenu.

Upam le, da mi ne bodo zabrusili, da moram palec držati navzgor, sicer ne velja. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Podpiram policijo, ki sodeluje pri tej šoli.

In s tem tudi plakat, ki vabi in jasno sporoča, da se sedaj varno vozim po cesti z drsečo gumo in z eno samo roko. :worship:

Hvala fantje, printam in bo sestavni del moje opreme pod sedežem, da pokažem vašim kolegom, ko me bodo ustavljali ležerno vozečega z eno roko počivajočo na tanku ali kolenu.

Upam le, da mi ne bodo zabrusili, da moram palec držati navzgor, sicer ne velja. :huh:

Pod zicom ti nebo nič koristil,...ti ga le dobro naštudiraj. :OK:

Vedi pa da so tudi detajli zelo pomembni :grim iz njih dobimo celoto :P

PS:dajte no,....bistvo teme ni slika, ampak dogodek opisan na sliki,........pa ste ja razumeli bistvo B)

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zicom ti nebo nič koristil,...ti ga le dobro naštudiraj. :OK:

Vedi pa da so tudi detajli zelo pomembni :grim iz njih dobimo celoto :P

PS:dajte no,....bistvo teme ni slika, ampak dogodek opisan na sliki,........pa ste ja razumeli bistvo B)

Bolj ko gledam sliko, bolj mi je bistvo zamegljeno, saj ravno v tem je keč........Se strinjaš, al ne? Lahko se pa še dalje glupiramo......Kakšen dogodek opisan na sliki?? Dirke v supermotu?? Fino, fajn......samo kaj ko pa zraven piše "Šola varne vožnje"....Pa pismo, a ti naj še rišem.......Ti, gregor, pa ti res misliš, da bo obisk šole kaj večji z atraktivno sliko........Boš poročal koliko motoristov in skuteristov je bilo na prav njim namenjeni šoli.........Kriza, kakšna indeferentost včasih vlada na tovrstnih prireditvah, (kljub povsem dobri nameri posameznega kluba, AMD-ja, avto-šole, SPV-ja, ustrazne medijske podpore, same Policije)......Da tudi to smo motoristi.....le ogledalo si moramo nastavit...... Vem, da je namen povsem OK, le reklama je neposrečena.......

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da nebi nobenemu udeležencu v prometu škodil obisk take prireditve,pa neglede kako sodeluje v prometu,kot pešec,kolesar,mopedist,motorist,avtomobilist ali tovornjakar.Na cesti se srečujemo in preklinjamo en drugega,malo strpnosti pa bi bilo čisto OK.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko gledam sliko, bolj mi je bistvo zamegljeno, saj ravno v tem je keč........Se strinjaš, al ne? Lahko se pa še dalje glupiramo......Kakšen dogodek opisan na sliki?? Dirke v supermotu?? Fino, fajn......samo kaj ko pa zraven piše "Šola varne vožnje"....Pa pismo, a ti naj še rišem.......Ti, gregor, pa ti res misliš, da bo obisk šole kaj večji z atraktivno sliko........Boš poročal koliko motoristov in skuteristov je bilo na prav njim namenjeni šoli.........Kriza, kakšna indeferentost včasih vlada na tovrstnih prireditvah, (kljub povsem dobri nameri posameznega kluba, AMD-ja, avto-šole, SPV-ja, ustrazne medijske podpore, same Policije)......Da tudi to smo motoristi.....le ogledalo si moramo nastavit...... Vem, da je namen povsem OK, le reklama je neposrečena.......

Glede na to, da se poklicno s tem ukvarjam (in sem kar dobro konpenziran za moje delo) bi dodal komentar, mogoče raje par vprašanj:

* Ali je namen, da se na dogodek povabi udeležence, ki so striktni zagovorniki in praktikanti varne vožnje?

* Ali je namen in cilj dogodka, da nanj povabimo mladostnike, mlade motoriste, ljubitelje hitre vožnje in jih na samem kraju podučimo pomembnosti varne vožnje?

Pri marketingu je namreč pomembno, da znamo komunicirati s ciljno skupino.

lp,

p.s.: Moj post ni namenjen pohvali ali graji plakata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko gledam sliko, bolj mi je bistvo zamegljeno, saj ravno v tem je keč........Se strinjaš, al ne? Lahko se pa še dalje glupiramo......Kakšen dogodek opisan na sliki?? Dirke v supermotu?? Fino, fajn......samo kaj ko pa zraven piše "Šola varne vožnje"....Pa pismo, a ti naj še rišem.......Ti, gregor, pa ti res misliš, da bo obisk šole kaj večji z atraktivno sliko........Boš poročal koliko motoristov in skuteristov je bilo na prav njim namenjeni šoli.........Kriza, kakšna indeferentost včasih vlada na tovrstnih prireditvah, (kljub povsem dobri nameri posameznega kluba, AMD-ja, avto-šole, SPV-ja, ustrazne medijske podpore, same Policije)......Da tudi to smo motoristi.....le ogledalo si moramo nastavit...... Vem, da je namen povsem OK, le reklama je neposrečena.......

Tako, kot tvoje pmetovanje.....

Na sliki vidim profija, na dirkališču s popolno opremo, ki poleg tega še obvlada svoj posel....

Ti pa nekaj pametuješ - očitno nimaš kaj bolj pametnega delat, kot morit vse okrog sebe! Naredi sam kaj pa te z lahkoto spluvamo!

GOOOOOOOOOO Kurenti - vsa čast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, kot tvoje pmetovanje.....

Na sliki vidim profija, na dirkališču s popolno opremo, ki poleg tega še obvlada svoj posel....

Ti pa nekaj pametuješ - očitno nimaš kaj bolj pametnega delat, kot morit vse okrog sebe! Naredi sam kaj pa te z lahkoto spluvamo!

GOOOOOOOOOO Kurenti - vsa čast!

Draksler zaleti se nekam, če ne znaš brat...... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draksler zaleti se nekam, če ne znaš brat...... :headbang:  BTW orgniziral s pomočjo lokalnega kluba in Policije eno tako šolo varne vožnje.... Udeležba? Hmja....no dva sta pa prišla na motorjih in celo uspela pod vodstvom inštruktorja Policije par obveznih vaj naredit.....Ostali? Sparkirali svoje konjičke in pasli firbce, ter pametovali, ko pa smo jih povabili na poligon, pa jim je naenkrat bilo nerodno, pa gume so že bolj slabe, pa obvladajo da vse, sploh pa seveda zaviranje-eh kaj bi to.....Toliko o mojem pametovanju (pa zelo dobro si preberi zadnji stavek mojega prejšnjega posta)......Evo ti kost sedaj pa spluvaj.....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf: zgleda da nisi imel zadosti dobre reklame. :whistle: in sedaj se usajaš nad njihovim plakatom. mogoče pa bo privabil več kot dva voznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf - spoštujem tvoje dojemanje motoproblematike.....

Spljuval si se pa sam..... saj ni čudno, če si tak čudak, da sta samo dva prišla na delavnico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :BUA: :BUA: :slap: :slap: :slap: :slap: :topic: :topic: :topic: :topic: :headbang: :headbang: :headbang: Kaj ste čisto....!!!!

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf - spoštujem tvoje dojemanje motoproblematike.....

Spljuval si se pa sam..... saj ni čudno, če si tak čudak, da sta samo dva prišla na delavnico!

Mogoče sem pa res čudak........Zate pa vem 100 %,da si bodisi totalni analfabet, bodisi manipulator......

Kam se boš umestil, pa prepuščam tebi......... :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!